Pondelok, 30. január, 2023 | Meniny má Ema

Vyžrebovanie futbalových súťaží SsFZ

III. LIGA

Účastníci:

1. FK Čadca

2. ŠK AQUA Turčianske Teplice

3. SLOVAN Tomášovce

4. FK 85 Rakytovce

5. ŽP ŠPORT Podbrezová "B"-Valaská

6. ŠK ZSNP Žiar nad Hronom

7. REaMOS Kysucký Lieskovec

8. ŠK Selce

9. ŠK Dolný Hričov

10. MŠK SCP Ružomberok "B"-Ľubochňa

11. LAFC Lučenec

12. ŠK Kremnička

13. MŠK Žilina "B"-Strážov

14. KINEX Bytča

15. TATRAN VA Liptovský Mikuláš

16. MŠK Kysucké Nové Mesto

Schválené výnimky hracích dní a časov: T. Teplice - sobota, Čadca - sobota, Podbrezová "B" - ihrisko Valaská, Žiar nad Hronom - sobota, Ružomberok "B" - nedeľa o 10.30 ihrisko Ľubochňa, Žilina "B" - nedeľa o 10.30 ihrisko Strážov, Liptovský Mikuláš - sobota.

SkryťVypnúť reklamu

Jeseň 2002

1. kolo - 4. augusta o 16.30: Čadca - Kysucké Nové Mesto, Turčianske Teplice - Liptovský Mikuláš, Tomášovce - Bytča, Rakytovce - Žilina "B", Podbrezová "B" - Kremnička, Žiar nad Hronom - Lučenec, Kysucký Lieskovec - Ružomberok "B", Selce - Dolný Hričov.

2. kolo - 11. augusta o 16.30: Kysucké Nové Mesto - Dolný Hričov, Ružomberok "B" - Selce, Lučenec - Kysucký Lieskovec, Kremnička - Žiar nad Hronom, Žilina "B" - Podbrezová "B", Bytča - Rakytovce, Liptovský Mikuláš - Tomášovce, Čadca - Turčianske Teplice.

3. kolo - 18. augusta o 16.00: Turčianske Teplice - Kysucké Nové Mesto, Tomášovce - Čadca, Rakytovce - Liptovský Mikuláš, Podbrezová "B" - Bytča, Žiar nad Hronom - Žilina "B", Kysucký Lieskovec - Kremnička, Selce - Lučenec, Dolný Hričov - Ružomberok "B".

SkryťVypnúť reklamu

4. kolo - 25. augusta o 16.00: Kysucké Nové Mesto - Ružomberok "B", Lučenec - Dolný Hričov, Kremnička - Selce, Žilina "B" - Kysucký Lieskovec, Bytča - Žiar nad Hronom, Liptovský Mikuláš - Podbrezová "B", Čadca - Rakytovce, Turčianske Teplice - Tomášovce.

15. kolo - štvrtok 29. augusta o 16.00: Selce - Kysucké Nové Mesto, Dolný Hričov - Kysucký Lieskovec, Ružomberok "B" - Žiar nad Hronom, Lučenec - Podbrezová "B", Kremnička - Rakytovce, Žilina "B" - Tomášovce, Bytča - Turčianske Teplice, Liptovský Mikuláš - Čadca.

5. kolo - 1. septembra o 15.30: Tomášovce - Kysucké Nové Mesto, Rakytovce - Turčianske Teplice, Podbrezová "B" - Čadca, Žiar nad Hronom - Liptovský Mikuláš, Kysucký Liskovec - Bytča, Selce - Žilina "B", Dolný Hričov - Kremnička, Ružomberok "B" - Lučenec.

SkryťVypnúť reklamu

6. kolo - 8. septembra o 15.30: Kysucké Nové Mesto - Lučenec, Kremnička - Ružomberok "B", Žilina "B" - Dolný Hričov, Bytča - Selce, Liptovský Mikuláš - Kysucký Lieskovec, Čadca - Žiar nad Hronom, Turčianske Teplice - Podbrezová "B", Tomášovce - Rakytovce.

7. kolo - 15. septembra o 15.30: Rakytovce - Kysucké Nové Mesto, Podbrezová "B" - Tomášovce, Žiar nad Hronom - Turčianske Teplice, Kysucký Lieskovec - Čadca, Selce - Liptovský Mikuláš, Dolný Hričov - Bytča, Ružomberok "B" - Žilina "B", Lučenec - Kremnička.

8. kolo - 22. septembra o 15.00: Kysucké Nové Mesto - Kremnička, Žilina "B" - Lučenec, Bytča - Ružomberok "B", Liptovský Mikuláš - Dolný Hričov, Čadca - Selce, Turčianske Teplice - Kysucký Lieskovec, Tomášovce - Žiar nad Hronom, Rakytovce - Podbrezová "B".

9. kolo - 29. septembra o 15.00: Podbrezová "B" - Kysucké Nové Mesto, Žiar nad Hronom - Rakytovce, Kysucký Lieskovec - Tomášovce, Selce - Turčianske Teplice, Dolný Hričov - Čadca, Ružomberok "B" - Liptovský Mikuláš, Lučenec - Bytča, Kremnička - Žilina "B".

10. kolo - 6. októbra o 14.30: Kysucké Nové Mesto - Žilina "B", Bytča - Kremnička, Liptovský Mikuláš - Lučenec, Čadca - Ružomberok "B", Turčianske Teplice - Dolný Hričov, Tomášovce - Selce, Rakytovce - Kysucký Lieskovec, Podbrezová "B" - Žiar nad Hronom.

11. kolo - 13. októbra o 14.30: Žiar nad Hronom - Kysucké Nové Mesto, Kysucký Lieskovec - Podbrezová "B", Selce - Rakytovce, Dolný Hričov - Tomášovce, Ružomberok "B" - Turčianske Teplice, Lučenec - Čadca, Kremnička - Liptovský Mikuláš, Žilina "B" - Bytča.

12. kolo - 20. októbra o 14.00: Kysucké Nové Mesto - Bytča, Liptovský Mikuláš - Žilina "B", Čadca - Kremnička, Turčianske Teplice - Lučenec, Tomášovce - Ružomberok "B", Rakytovce - Dolný Hričov, Podbrezová "B" - Selce, Žiar nad Hronom - Kysucký Lieskovec.

13. kolo - 27. októbra o 14.00: Kysucký Lieskovec - Kysucké Nové Mesto, Selce - Žiar nad Hronom, Dolný Hričov - Podbrezová "B", Ružomberok "B" - Rakytovce, Lučenec - Tomášovce, Kremnička - Turčianske Teplice, Žilina "B" - Čadca, Bytča - Liptovský Mikuláš.

14. kolo - 3. novembra o 13.30: Kysucké Nové Mesto - Liptovský Mikuláš, Čadca - Bytča, Turčianske Teplice - Žilina "B", Tomášovce - Kremnička, Rakytovce - Lučenec, Podbrezová "B" - Ružomberok "B", Žiar nad Hronom - Dolný Hričov, Kysucký Lieskovec - Selce.

IV. LIGA - skupina JUH

Účastníci:

1. FK 43 Brusno

2. ŠK OÚ Hrochoť

3. PRAMEŇ Dolná Strehová

4. CSM Tisovec

5. MFK VTJ Brezno

6. MFK Tornaľa

7. FTC Fiľakovo

8. MFK LOKOMOTÍVA Zvolen

9. ŠK IZOMAT Nová Baňa

10. BANÍK Kalinovo

11. FK DUKLA Banská Bystrica "B"

12. PS Hliník nad Hronom

13. MFK SLOVMAG Revúca

14. ŠK ZSNP Žiar nad Hronom "B"-Ladomerská Vieska

Schválené výnimky hracích dní a časov: Dukla Banská Bystrica - nedeľa 10.30, Žiar nad Hronom B - ihrisko Ladomerská Vieska.

Jeseň 2002

1. kolo - 4. augusta o 16.30: Brusno - Žiar nad Hronom "B", Hrochoť - Revúca, Dolná Strehová - Hliník nad Hronom, Tisovec - Banská Bystrica "B", Brezno - Kalinovo, Tornaľa - Nová Baňa, Fiľakovo - Zvolen.

2. kolo - 11. augusta o 16.30: Žiar nad Hronom "B" - Zvolen, Nová Baňa - Fiľakovo, Kalinovo - Tornaľa, Banská Bystrica "B" - Brezno, Hliník nad Hronom - Tisovec, Revúca - Dolná Strehová, Brusno - Hrochoť.

3. kolo - 18. augusta o 16.00: Hrochoť - Žiar nad Hronom "B", Dolná Strehová - Brusno, Tisovec - Revúca, Brezno - Hliník nad Hronom, Tornaľa - Banská Bystrica "B", Fiľakovo - Kalinovo, Zvolen - Nová Baňa.

4. kolo - 25. augusta o 16.00: Žiar nad Hronom "B" - Nová Baňa, Kalinovo - Zvolen, Banská Bystrica "B" - Fiľakovo, Hliník nad Hronom - Tornaľa, Revúca - Brezno, Brusno - Tisovec, Hrochoť - Dolná Strehová.

5. kolo - 1. septembra o 15.30: Dolná Strehová - Žiar nad Hronom "B", Tisovec - Hrochoť, Brezno - Brusno, Tornaľa - Revúca, Fiľakovo - Hliník nad Hronom, Zvolen - Banská Bystrica "B", Nová Baňa - Kalinovo.

6. kolo - 8. septembra o 15.30: Žiar nad Hronom "B" - Kalinovo, Banská Bystrica "B" - Nová Baňa, Hliník nad Hronom - Zvolen, Revúca - Fiľakovo, Brusno - Tornaľa, Hrochoť - Brezno, Dolná Strehová - Tisovec.

7. kolo - 15. septembra o 15.30: Tisovec - Žiar nad Hronom "B", Brezno - Dolná Strehová, Tornaľa - Hrochoť, Fiľakovo - Brusno, Zvolen - Revúca, Nová Baňa - Hliník nad Hronom, Kalinovo - Banská Bystrica "B".

8. kolo - 22. septembra o 15.00: Žiar nad Hronom "B" - Banská Bystrica "B", Hliník nad Hronom - Kalinovo, Revúca - Nová Baňa, Brusno - Zvolen, Hrochoť - Fiľakovo, Dolná Strehová - Tornaľa, Tisovec - Brezno.

9. kolo - 29. septembra o 15.00: Brezno - Žiar nad Hronom "B", Tornaľa - Tisovec, Fiľakovo - Dolná Strehová, Zvolen - Hrochoť, Nová Baňa - Brusno, Kalinovo - Revúca, Banská Bystrica "B" - Hliník nad Hronom.

10. kolo - 6. októbra o 14.30: Žiar nad Hronom "B" - Hliník nad Hronom, Revúca - Banská Bystrica "B", Brusno - Kalinovo, Hrochoť - Nová Baňa, Dolná Strehová - Zvolen, Tisovec - Fiľakovo, Brezno - Tornaľa.

11. kolo - 13. októbra o 14.30: Tornaľa - Žiar nad Hronom "B", Fiľakovo - Brezno, Zvolen - Tisovec, Nová Baňa - Dolná Strehová, Kalinovo - Hrochoť, Banská Bystrica "B" - Brusno, Hliník nad Hronom - Revúca.

12. kolo - 20. októbra o 14.00: Žiar nad Hronom "B" - Revúca, Brusno - Hliník nad Hronom, Hrochoť - Banská Bystrica "B", Dolná Strehová - Kalinovo, Tisovec - Nová Baňa, Brezno - Zvolen, Tornaľa - Fiľakovo.

13. kolo - 27. októbra o 14.00: Fiľakovo - Žiar nad Hronom "B", Zvolen - Tornaľa, Nová Baňa - Brezno, Kalinovo - Tisovec, Banská Bystrica "B" - Dolná Strehová, Hliník nad Hronom - Hrochoť, Revúca - Brusno.

V. LIGA - skupina C

Účastníci:

1. ŠK METALSERVIS Králiky

2. OŠK Brehy

3. BIOTIKA Slovenská Ľupča

4. FK PPS Detva

5. SOKOL Dolná Ždaňa

6. ŠKF Kremnica

7. FC JUNIOR Radvaň

8. SLOVAN Dudince

9. ŠK OPL Poniky

10. ŠK PETROCHEMA Dubová "B"-Predajná

11. SANDRIK Dolné Hámre

12. OŠK Dobrá Niva

13. DRUŽSTEVNÍK Priechod

14. TATRAN Čierny Balog

Jeseň 2002

1. kolo - 4. augusta o 16.30: Králiky - Čierny Balog, Brehy - Priechod, Slovenská Ľupča - Dobrá Niva, Detva - Dolné Hámre, Dolná Ždaňa - Dubová "B", Kremnica - Poniky, Radvaň - Dudince.

2. kolo - 11. augusta o 16.30: Čierny Balog - Dudince, Poniky - Radvaň, Dubová "B" - Kremnica, Dolné Hámre - Dolná Ždaňa, Dobrá Niva - Detva, Priechod - Slovenská Ľupča, Králiky - Brehy.

3. kolo - 18. augusta o 16.00: Brehy - Čierny Balog, Slovenská Ľupča - Králiky, Detva - Priechod, Dolná Ždaňa - Dobrá Niva, Kremnica - Dolné Hámre, Radvaň - Dubová "B", Dudince - Poniky.

4. kolo - 25. augusta o 16.00: Čierny Balog - Poniky, Dubová "B" - Dudince, Dolné Hámre - Radvaň, Dobrá Niva - Kremnica, Priechod - Dolná Ždaňa, Králiky - Detva, Brehy - Slovenská Ľupča,

5. kolo - 1. septembra o 15.30: Slovenská Ľupča - Čierny Balog, Detva - Brehy, Dolná Ždaňa - Králiky, Kremnica - Priechod, Radvaň - Dobrá Niva, Dudince - Dolné Hámre, Poniky - Dubová "B",

6. kolo - 8. septembra o 15.30: Čierny Balog - Dubová "B", Dolné Hámre - Poniky, Dobrá Niva - Dudince, Priechod - Radvaň, Králiky - Kremnica, Brehy - Dolná Ždaňa, Slovenská Ľupča - Detva.

7. kolo - 15. septembra o 15.30: Detva - Čierny Balog, Dolná Ždaňa - Slovenská Ľupča, Kremnica - Brehy, Radvaň - Králiky, Dudince - Priechod, Poniky - Dobrá Niva, Dubová "B" - Dolné Hámre.

8. kolo - 22. septembra o 15.00: Čierny Balog - Dolné Hámre, Dobrá Niva - Dubová "B", Priechod - Poniky, Králiky - Dudince, Brehy - Radvaň, Slovenská Ľupča - Kremnica, Detva - Dolná Ždaňa.

9. kolo - 29. septembra o 15.00: Dolná Ždaňa - Čierny Balog, Kremnica - Detva, Radvaň - Slovenská Ľupča, Dudince - Brehy, Poniky - Králiky, Dubová "B" - Priechod, Dolné Hámre - Dobrá Niva.

10. kolo - 6. októbra o 14.30: Čierny Balog - Dobrá Niva, Priechod - Dolné Hámre, Králiky - Dubová "B", Brehy - Poniky, Slovenská Ľupča - Dudince, Detva - Radvaň, Dolná Ždaňa - Kremnica.

11. kolo - 13. októbra o 14.30: Kremnica - Čierny Balog, Radvaň - Dolná Ždaňa, Dudince - Detva, Poniky - Slovenská Ľupča, Dubová "B" - Brehy, Dolné Hámre - Králiky, Dobrá Niva - Priechod.

12. kolo - 20. októbra o 14.00: Čierny Balog - Priechod, Králiky - Dobrá Niva, Brehy - Dolné Hámre, Slovenská Ľupča - Dubová "B", Detva - Poniky, Dolná Ždaňa - Dudince, Kremnica - Radvaň.

13. kolo - 27. októbra o 14.00: Radvaň - Čierny Balog, Dudince - Kremnica, Poniky - Dolná Ždaňa, Dubová "B" - Detva, Dolné Hámre - Slovenská Ľupča, Dobrá Niva - Brehy, Priechod - Králiky.

Najčítanejšie na My Bystrica

Inzercia - Tlačové správy

  1. Eurohub Rokycany posilňuje a zrýchľuje spojenie s Nemeckom
  2. Bude rok 2023 naozaj náročný na osobné financie?
  3. Ako skĺbiť remeslo a moderné technológie? Inšpirujte sa Bajkery
  4. Šetriť energiu sa oplatí. Špecialisti poradili, ako na to
  5. Klinčeky Zanzibaru zarobili viac, než neslávny obchod s otrokmi
  6. Trvalá udržateľnosť v obchode – prečo by vás mala zaujímať?
  7. 10 eur za 10 rokov. Mimoriadna ponuka od mimoriadneho časopisu
  8. SCANDI 2023: prehliadka súčasného severského filmu
  1. Kupujete balenú vodu? Vypočítajte si, koľko za ňu ročne miniete!
  2. Táto váha berie vaše chudnutie vážne: Kalórie počíta za vás!
  3. Šetriť energiu sa oplatí. Špecialisti poradili, ako na to
  4. Svalovice sa netreba obávať
  5. Students today, innovators tomorrow, learners forever
  6. Study program MANAGEMENT in English language
  7. Klinčeky Zanzibaru zarobili viac, než neslávny obchod s otrokmi
  8. Bude rok 2023 naozaj náročný na osobné financie?
  1. Klinčeky Zanzibaru zarobili viac, než neslávny obchod s otrokmi 11 085
  2. 10 eur za 10 rokov. Mimoriadna ponuka od mimoriadneho časopisu 6 462
  3. Trvalá udržateľnosť v obchode – prečo by vás mala zaujímať? 1 997
  4. Stockerka štartuje predaj bytov s cenami, ktoré prekvapia 1 801
  5. Benátky a Verona: zažite pôsobivé kúsky mozaiky severu Talianska 1 632
  6. Košičanom budeme dodávať teplo za tretinové ceny aj tento rok 1 584
  7. Zdravie bez liekov. Lekár namiesto nich predpisuje studenú vodu 984
  8. Radi čítate a ešte radšej tvoríte? Toto je 40 dôvodov pre Vás 963

Blogy SME

  1. Štefan Vidlár: Moje vyznanie viery
  2. Anna Miľanová: Zátišie s košeľou... 2007
  3. Ľubomír Belák: Demokracia 2023
  4. Eva Gallova: Ako od nás odvážali mladé Židovky
  5. Milan Buno: 7 knižných tipov: Z TV kulinárskej šou urobila reláciu o emancipácii žien!
  6. Katarína Chudá: Floriografia: tajné symboly a odkazy v maľbách
  7. Michael Achberger: Tieto cviky na zadok určite nevynechajte: video
  8. Ladislav Boršoš: Čaputovej úlet…
  1. Rastislav Puchala: Vraj je to sfetovaný trpaslík 28 854
  2. Peter Remeselník: Narazil autom do ľudí, zranil chodkyňu a ušiel ! 15 682
  3. Martin Plesch: Pán primátor, načo vlastne máme Mestskú políciu v Bratislave? 8 247
  4. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles 6 544
  5. Ivan Beňovič: Ruský rubeľ sa svetovou menou nestane 4 437
  6. Ján Šeďo: Sliepky na Ukrajine sú iné ako naše ? 3 817
  7. Tereza Kazdová: Fico má rád pekné ženy, Babiš je na blondíny. Verejný diskurz volá po feministoch 3 735
  8. Ján Valchár: Jedenásť mesiacov štvordňovej operácie (Moskvu ale ubránime!) 3 668
  1. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 55. - Antarktída - Ako sa vydali Vivian Fuchs a Edmund Hillary naprieč Antarktídou (1955-1958)
  3. Jiří Ščobák: Je nový II. pilier dlhodobo udržateľný? Ktoré zmeny sú pozitívne a ktoré negatívne?
  4. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Potuluje sa tu starý blázon
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 54. - Antarktída - Posledné tri Byrdove expedície (1939 - 1956)
  6. Jiří Ščobák: Tipovanie je cesta do pekla. Aj keď to robíte so štátnou firmou
  7. Jiří Ščobák: Avatar 2: Začátek nového příběhu
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 53. - Antarktída - Druhá Byrdova antarktická expedícia (1933 - 1935)
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Štefan Vidlár: Moje vyznanie viery
  2. Anna Miľanová: Zátišie s košeľou... 2007
  3. Ľubomír Belák: Demokracia 2023
  4. Eva Gallova: Ako od nás odvážali mladé Židovky
  5. Milan Buno: 7 knižných tipov: Z TV kulinárskej šou urobila reláciu o emancipácii žien!
  6. Katarína Chudá: Floriografia: tajné symboly a odkazy v maľbách
  7. Michael Achberger: Tieto cviky na zadok určite nevynechajte: video
  8. Ladislav Boršoš: Čaputovej úlet…
  1. Rastislav Puchala: Vraj je to sfetovaný trpaslík 28 854
  2. Peter Remeselník: Narazil autom do ľudí, zranil chodkyňu a ušiel ! 15 682
  3. Martin Plesch: Pán primátor, načo vlastne máme Mestskú políciu v Bratislave? 8 247
  4. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles 6 544
  5. Ivan Beňovič: Ruský rubeľ sa svetovou menou nestane 4 437
  6. Ján Šeďo: Sliepky na Ukrajine sú iné ako naše ? 3 817
  7. Tereza Kazdová: Fico má rád pekné ženy, Babiš je na blondíny. Verejný diskurz volá po feministoch 3 735
  8. Ján Valchár: Jedenásť mesiacov štvordňovej operácie (Moskvu ale ubránime!) 3 668
  1. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 55. - Antarktída - Ako sa vydali Vivian Fuchs a Edmund Hillary naprieč Antarktídou (1955-1958)
  3. Jiří Ščobák: Je nový II. pilier dlhodobo udržateľný? Ktoré zmeny sú pozitívne a ktoré negatívne?
  4. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Potuluje sa tu starý blázon
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 54. - Antarktída - Posledné tri Byrdove expedície (1939 - 1956)
  6. Jiří Ščobák: Tipovanie je cesta do pekla. Aj keď to robíte so štátnou firmou
  7. Jiří Ščobák: Avatar 2: Začátek nového příběhu
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 53. - Antarktída - Druhá Byrdova antarktická expedícia (1933 - 1935)

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu