Jedna kompletná jedenástka by sa dala zložiť z najúspešných tipérov v 7. kole tipovacej ligy Smer Magazínu. Tí uhádli osem výsledkov z deviatich (zápas Hor. Hámre – Lovčica-Trubín sa nehral), takže od plného zásahu ich obralo mierne zaváhanie. Prevahu medzi prekvapeniami mal súboj IV. ligy Hrochoť – Zvolen, v ktorom sa väčšina priklonila k dvojke.
Na čele priebežného poradia opäť došlo k zmene. Najvyššie sa vrátil P. Barto z Michalovej, ale spoločnosť mu robia traja ďalší čitatelia. Situácia vpredu má so 6. kolom spoločné to, že bodové rozdiely sú minimálne a stále je o čo bojovať. Jednou z cien pre víťazov sú aj exkluzívne pánske hodinky, ktoré do súťaže venovalo Zlatníctvo Topas z Banskej Bystrice.
Správne tipy a výsledky: B. Bystrica – Dubnica 1 (3:2), Podbrezová – R. Sobota 1 (1:0), Poltár – Dukla B 2 (1:3), Hrochoť – Zvolen 0 (1:1), Žarnovica – Brezno 1 (3:1), Badín – Jakub 1 (2:0), Hor. Hámre – Lovčica-Trubín – nehralo sa, Ľubietová – Strelníky 2 (0:2), Závadka – D. Lehota 1 (2:1), Nevoľné – Kosorín 2 (0:2), správna odpoveď na vedomostnú otázku: Štefan Rusnák prišiel do Podbrezovej z MŠK Žilina.
41 bodov
Cyril Žabenský, Vyhne, Jozef Valent, Rakytovce, Pavel Barto, Michalová, Štefan Tešlár, Poniky
40 bodov
Denisa Kuchtová, B. Bystrica, Ján Chrastina, Nemce, Jozef Baláž, B. Bystrica, Jozef Zigo, D. Ždaňa, Zuzana Chabanová, B. Bystrica
39 bodov
Darina Dzúriková, Králiky, Igor Gregor, Harmanec, Ivan Danek, Nemecká, Ivan Ivanič, Podbrezová, Ján Obrtanec, Šumiac, Janka Kosková, Badín, Jaroslav Búry, N. Baňa, Marek Bartko, Priechod, Milan Malata, B. Bystrica, Milan Patráš, B. Bystrica, Patrik Müller, Brezno, Pavel Vanko, Žiar n. Hr., Peter Úradník, Č. Balog, Stanislav Neuschl, Hliník n. Hr.
38 bodov
Baltazár Laca, Žiar n. Hr., Daniel Feješ, B. Bystrica, Dominik Škubák, B. Bystrica, Drahomír Lacko, Žiar n. Hr., Dušan Mesiar, Strelníky, Eva Murgašová, Tajov, Filip Matuška, B. Bystrica, František Babic, Podbrezová, Ivan Abelovský, Šalková, Ivan Kováč ml., Povrazník, Jaroslav Teliar, B. Bystrica, Ľudovít Schreiber, B. Bystrica, Maco Oravec, H. Pršany, Matej Dlhoš, Králiky, Michal Čierny, B. Bystrica, Milan Krajic, Sl. Ľupča, Miloš Trenčan, Brehy, Miroslav Lukáč, Dúbravica, Pavel Chamko, Jasenie, Pavel Lepieš, B. Bystrica, Pavol Popper, Brezno, Rastislav Plavucha, Šalková, Roman Motyčka, B. Bystrica, Stanislav Riša, B. Bystrica, Stanislav Svinčiak, P. Polhora, Václav Kendi, B. Bystrica.
37 bodov
Alžbeta Motyčková, Harmanec, Ivan Majer, Strelníky, Ján Molota, Sl. Ľupča, Ján Pinka, Oravce, Ján Solivajs, B. Bystrica, Jaroslav Ivančák, Malachov, Jaroslav Šupka, Žiar n. Hr., Július Paulovič, Hronec, Kamil Očenáš, Brezno, Ladislav Hölc, B. Bystrica, Ľubomír Gregor, Priechod, Ľubomír Miartuš, Donovaly, Ľuboš Mistrík, B. Bystrica, Lukáš Gregor, Harmanec, Marián Plechatý, Sl. Ľupča, Martina Krajníková, B. Bystrica, Michal Lepieš, B. Bystrica, Milan Homola, B. Bystrica, Milan Motyčka, Harmanec, Miroslav Zeleňák, Hodruša-Hámre, Peter Lamper, Strelníky, Peter Šišiak, Lučatín, Peter Štěpánek, B. Bystrica, Petra Dávideková, B. Bystrica, Rastislav Antošík, B. Bystrica, Rudolf Repiský, Župkov, Tomáš Kaluža, B. Bystrica, Viliam Jazbec, B. Bystrica.
36 bodov
Dávid Slivka, B. Bystrica, Ivan Kováč st., Povrazník, Ivan Mihál, Brezno, Ivo Novák, B. Bystrica, Ján Dobrota, B. Bystrica, Ján Harvanka, Polomka, Ján Libjak, B. Bystrica, Ján Olej, Selce, Ján Turčan, Strelníky, Jozef Antošík, B. Bystrica, Jozef Randa, Šalková, Ladislav Hrivnák, Sliač, Ladislav Lenčo, Valaská, Marek Ďuriš, P. Polhora, Marek Jobko, B. Bystrica, Matúš Kvak, Stožok, Michal Sitarčík, Č. Balog, Milan Dian, Vlkanová, Milan Ďuriš, Brezno, Pavel Gašpar, B. Bystrica, Peter Vágner, B. Bystrica, Rastislav Bakoš, Šalková, Richard Biely, Tajov, Róbert Briš, B. Bystrica, Silvia Tešínská, Medzibrod, Vendelín Pindiak, B. Bystrica, Viktor Urgela, Králiky.
35 bodov
Branislav Lukáč, Brezno, Dezider Bulla, Donovaly, Dobroslav Sokol, Medzibrod, Dušan Zvarík, B. Bystrica, Ivan Krajči, Brezno, Ivan Vigaš, Harmanec, Ján Bukvaj, Šalková, Ján Mojžita, B. Bystrica, Jozef Čierny, B. Bystrica, Jozef Kočan, B. Bystrica, Juraj Kubiš, B. Bystrica, Juraj Majer, Sl. Ľupča, Juraj Paulovič, Hronec, Michal Trnavský, P.Polhora, Milan Haring, B. Bystrica, Milan Krajči, Povrazník, Milan Mikula, Lad. Vieska, Miroslav Hrudál, Valaská, Miroslav Ondriska, B. Bystrica, Paľo Kvietok, Brezno, Pavel Blaško, Badín, Pavol Ondík, Šalková, Štefan Benč, N. Baňa, Vladimír Ridzoň, Hronec.
34 bodov
Andrea Hrnčiarová, B. Bystrica, Andrej Palágyi, B. Bystrica, Dalibor Michalides, B. Bystrica, František Jantoš, B. Bystrica, Igor Mihaliska ml., B. Bystrica, Ivan Gálus, Malachov, Ján Babic st., Brezno, Ján Fábry, B. Bystrica, Ján Krajník, B. Bystrica, Ján Lakanda, Pohorelá, Ján Michálek, B. Bystrica, Jaro Svintek, Sl. Ľupča, Jaroslav Faško, Brezno, Jozef Baliak, Gašparovo, Jozef Caban, Selce, Jozef Hromádka, Hliník n.Hr., Jozef Katina, N. Baňa, Ľubomír Mieška, B. Bystrica, Lukáš Rakyta, Priechod, Mária Motyčková, B. Bystrica, Milan Koštial, H. Lehota, Milan Meinhart, B. Bystrica, Milan Štanda, B. Bystrica, Miroslav Cheban, Selce, Pavol Žabka, Tajov, Risto Christov, B. Bystrica, Vladimír Necpal, Malachov, Zdeno Muríň, Vlkanová.
33 bodov
Anna Dzúriková, B. Bystrica, Anton Peťko, Brusno, Benjamín Strmeň, St. Hory, Daniel Pavlík, Sl. Ľupča, Ivan Karaman, B. Bystrica, Ján Antošík, Vlkanová, Ján Dobrota, Malachov, Ján Plško, B. Bystrica, Ján Sitarčík, Č. Balog, Jaroslav Dolinaj st., B. Bystrica, Jiří Kuchta, B. Bystrica, Martina Krnáčová, B. Bystrica, Miroslav Krug, Hliník n. Hr., Miroslav Rozim, B. Bystrica, Ondrej Kuchár, B. Bystrica, Ondrej Šajdák, Harmanec, Peter Chriašteľ, Sl. Ľupča, Róbert Greško, B. Bystrica, Roman Kuruc, B. Štiavnica, Tomáš Kolofík, B. Bystrica, Tomáš Murgaš, Harmanec, Vladimír Giertl, Dubová, Vladimír Makovník, Hronec.
32 bodov
Igor Mihaliska, B. Bystrica, Ján Bidlo, B. Bystrica, Ján Čunderlík, B. Bystrica, Janka Budáčová, Hr. Beňadik, Jozef Petro, Podbrezová, Jozef Piliar, B. Bystrica, Jozef Zima, B. Bystrica, Martin Fungáč, Žiar n. Hr., Miroslav Hajnyš, Brezno, Peter Ďuriš, Podbrezová, Peter Fellner, Ľubietová, Peter Maslen, Žarnovica, Peter Pinka, Oravce, Radoslav Klima, Medzibrod, Róbert Boďo, B. Bystrica, Ružena Abelovská, Šalková, Veronika Piatriková, B. Bystrica.
31 bodov
Alica Bušovská, B. Bystrica, Andrej Šuták, Medzibrod, Dušan Magura, Šumiac, Ján Kozička, Brezno, Ján Mišány, Strelníky, Ján Očenáš, Selce, Ján Smatana, Selce, Jozef Mecele, St. Kremnička, Lenka Klusová, B. Bystrica, Ľubomír Pepich, Č. Balog, Miroslav Giertl, Č. Balog, Peter Nemčok, D. Harmanec, Petr Čtvrtníček, B. Bystrica, Slavomír Ilavský, Brezno, Stanislav Bulla, Polomka, Štefan Villant, Badín, Tomáš Dzúrik, B. Bystrica, Vladimír Dropčo, B. Bystrica, Vlado Túry, Selce, Zdeno Urva, Ľubietová.
30 bodov
Aleš Okša, Lopej, Jozef Oslanec, Vyhne, Lukáš Petrík, Medzibrod, Marek Gerö, B. Bystrica, Marián Mojžiš, Brezno, Martin Hölc, B. Bystrica, Michal Siekela, Lovča, Miroslav Mešťan, B. Bystrica, Pavol Štrba, Podbrezová, Peter Truben, Lovča, Zdeno Pařenica, B. Bystrica.
29 bodov
Anton Hanes, B. Bystrica, Ivan Lamper, Strelníky, Ján Matuška, B. Bystrica, Roman Eliáš, B. Bystrica.
28 bodov
Ivan Šupka, Žiar n. Hr., Ján Caban, Č. Balog, Peter Turňa, Brezno, Tomáš Senček, Valaská.
27 bodov
Ján Šaling, Podbrezová, Jozef Baka, B. Bystrica, Juraj Kuchta, B. Bystrica, Ľubomír Mihaliska, St. Hory, Ľudovít Beluský, N. Baňa, Lýdia Urvová, Ľubietová, Martin Šupka, Žiar n. Hr., Miroslav Pečovský, Č. Balog, Pavol Vrábeľ, Lučatín.
26 bodov
Iveta Macková, B. Bystrica, Ondrej Babic, Podbrezová, Oskar Harinek, B. Bystrica, Richard Senček, B. Bystrica, Stanislav Kršák, Ľubietová, Viliam Kaclík, Beňuš, Vincent Toman, Žiar n. Hr.
25 bodov
Dušan Rečkovič, Harmanec, Ján Mláka, B. Bystrica, Marián Švidroň, B. Štiavnica, Michal Mojžita, Malachov, Milan Barborka, B. Bystrica, Pavel Bielik, Kremnica
24 bodov
Igor Melcer, B. Bystrica, Jaroslav Buvala, Selce, Ľubomír Šinger, P. Polhora, Marcel Pollák, Šumiac, Milan Weiss, Horná Ves, Zdeno Belko, B. Bystrica
23 bodov
Daniela Lepiešová, B. Bystrica, Erik Neuzer, Brezno, Jozef Klus, B. Bystrica, Peter Dobiáš, B. Bystrica, Renáta Ďurišová, Podbrezová, Tibor Švagerko, Šumiac
22 bodov
Ján Slabey, Brezno, Lukáš Minařík, B. Bystrica, Milan Šajgalík, Brezno, Pavol Hric, Badín
21 bodov
Peter Haviar, B. Bystrica
20 bodov
Alenka Kubincová, Badín, Branislav Faško, Heľpa, Jozef Gajdoš, Priechod, Robo Piatrik, B. Bystrica
19 bodov
Dušan Čavoj, B. Bystrica, Jozef Cvajniga, Bratislava, Juraj Mekel, Telgárt, Lívia Dolinajová, B. Bystrica, Michal Miklovič, Brezno
18 bodov
Peter Kosec, B. Bystrica, Tomáš Lupták, Brusno
17 bodov
Elena Kučerová, Kremnica, Eva Zajaková, Podbrezová, Jana Beňová, B. Bystrica, Róbert Kučerák, Brezno, Roman Balco, Brusno
16 bodov
Juraj Vigaš, B. Bystrica, Martin Zachara, Hliník n. Hr., Tomáš Dach, B. Bystrica
15 bodov
Janka Benčíková, Brezno, Marek Ševčák, Šumiac, Marek Šovčík, Selce, Peter Faber, B. Bystrica, Vladimír Chaban, B. Bystrica
14 bodov
Martin Fraňo, B. Bystrica
13 bodov
Jaroslav Weiss, Kremnica
12 bodov
Andrea Ťažká, Tisovec, Ján Hraško, Medzibrod, Marek Čunderlík, Brezno, Marián Štefanka, Pitelová, Miroslav Frzon, Kremnica, Peter Pečovský, Č. Balog
11 bodov
Martin Bobok, Lučatín, Pavel Dropčo, B. Bystrica, Richard Zmajkovič, B. Bystrica
10 bodov
Ľubomír Lehocký, Brezno, Tomáš Hláčik, Brusno
9 bodov
Ján Kružliak, Detva, Jozef Červienka, Č. Skala, Milan Pavlenda, Podkonice, Tibor Haluza, B. Bystrica
8 bodov
Jaroslav Hogh, Kremnica, Karol Boroš, N. Baňa, Vladimír Veljačik, B. Bystrica
7 bodov
Jaroslav Vajda, B. Bystrica, Lukáš Kucbel, B. Bystrica, Milan Červienka, Šumiac
6 bodov
Ján Slabej, B. Bystrica, Pavol Bartoš, B. Bystrica
5 bodov
Anna Micháleková, B. Bystrica, Danka Budačová, Hr. Beňadik, Tomáš Bačík, Šalková
4 body
Drahoslav Chaban, H. Pršany, Marcel Oros, B. Bystrica
2 body
Ján Soják, St. Hory
1 bod
Ivan Lamper, Nemecká, Milan Smatana, B. Bystrica, Peter Šnapko, B. Bystrica
0 bodov
Eva Kačerová, Žarnovica, Jaroslav Vacula, B. Bystrica, Jozef Orovčík, Nemce, Juraj Stoklasa, Brezno, Marián Peťko, Brusno, Marta Antalíková, B. Bystrica, Matúš Holécy, Sl. Ľupča, Michal Čunderlík, Baláže, Milan Gregor, Medzibrod, Stanislav Murgaš, B. Bystrica, Zuzana Chládeková, Podbrezová.
Autor: šil