Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Béčko Dukly si zastrieľalo proti Tornali

IV. liga Juh

Dubová - Poltár 0:4 (0:2).
Hostia boli lepším celkom. Presadili sa aj strelecky a domácim uštedrili štvorgólovú prehru.
Góly: Meszároš 2, Holas, Beňa, bez kariet. Pred 100 divákmi rozhodoval Korenčík. DUBOVÁ: Citara – Dunajský, Gajdoš, Végh, Živor, Gregor, Pikula, Giertl ( 86. Vaník), M. Romančík ( 60. Kršteník), Belko, Demeter.

Dukla B. Bystrica B - Tornaľa 4: 0 (1:0)
Domáci v základnej zostave s viacerými hráčmi A – mužstva, inak technického súpera nepustili k väčšiemu tlaku a pomerne hladko súpera prevýšili vo všetkých herných činnostiach. V druhom polčase hostia už neudržali krok s fyzicky dobre pripravenými domácimi a zaslúžene prehrali.
Góly: Libič, Tužimský 2, Hanes , ŽK: Zlevský, Tužimský – Blaha. Pred 100 divákmi rozhodoval Fábry. DUKLA: Boroš- Vaculčiak, Martinec, Palkovič, Štuber, Kunzo ( 46. Hanes), Penov ( 60. Kanda), Zlevský, Bažík, Tužimský, Libič ( 46. Tišliar).

Hliník n/Hronom - Králiky 1:1 (0:1)
Bojovný zápas z obidvoch strán, v ktorom v prvom polčase dominovali hostia. Po zmene strán sa prebudili domáci a dokázali streliť vyrovnávajúci gól.
Góly: Klejch - Šatura 11m, ŽK: Packo - Hubert, ČK: Klejch ( Hliník). Pred 200 divákmi rozhodoval Reguly. HLINÍK: Packo – Pílnik, Necpal, Krčmárik, Kabina, R. Demko ( 70. Klejch), Svatený, Netolický, S. Šimko, Urgela, M. Zemko. KRÁLIKY: Kubajda – M. Šimko, Hurík, Rubint, Hubert ( 60. Rumanovský), Jančiar, Šatura ( 75. Kepšta), Janík, Cimerman, Bednár, Hamšík.

Brusno - Hrochoť 3:1 (3:0)
Brusňania mali do zápasu impozantný vstup. Po pätnástich minútach viedli 3:0. To hostí až príliš zaskočilo a ich jedinou odpoveďou na tlak domácich bola len kozmetická odpoveď v podobe jedného gólu.
Góly: Frišnič, Haviar, Kršačok – P. Zátroch, ŽK: Vaník, M. Kelemach – Považanec. Pred 280 divákmi rozhodoval Tóth. BRUSNO: Hauer, M. Kelemach, Smida, Sedliak (86. Plško), Kollár, Nikel, Vaník, Frišnič, Melicher, Haviar ( 86: Chválik), Kršačok.
HROCHOŤ: Beník – Mir. Považanec, Mil. Považanec, Selecký, Škamla, Majer, Poničan, P. Zátroch, Dobiaš (46. J. Sláva), J. Zátroch, Ľ. Sláva.

Selce - Tisovec 2:2 (0:1), góly: Strečok, Čipčala (za Selce), ostatné údaje domáci nenahlásili, Dolná Strehová - Žiar n/H B- Ladomerská Vieska 2:0 (2:0), Sabo, Ivičič, Kalinovo - Fiľakovo 3:1, Zvolen - Veľký Krtíš 4:0 (3:0). Góly: Ľupták 2, Ilko, Paľaga, ŽK: bez, rozhodoval Peter Turňa, 200 divákov,
16. Dubová 23 1 0 22 10 : 83 3
Dubovej odpočítajú po skončení súťaže tri body.
24. kolo – streda o 17 : 00 : Fiľakovo – Selce, Tisovec - Zvolen, Veľký Krtíš - Brusno, Hrochoť – Hliník nad Hronom, Králiky - Dolná Strehová, Žiar nad Hronom B - Banská Bystrica B, Tornaľa - Dubová, Poltár - Kalinovo.

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.