Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Hokejové výsledky aj na futbalových trávnikoch II. triedy

II. trieda

Dol. Trnávka - Šáš. Podhradie 4:2 (2:0)
Prvý polčas sa odvíjal v réžii domácich. Už v úvode stretnutia ich poslal do vedenia Forgáč, ktorého o štyri minúty napodobnil Hučka. Po prestávke hostia premenili dve z mála šancí, ktorými korigovali konečný stav stretnutia.
Góly: 6. Forgáč, 10. Hučka, 58. Giertl, 90. Ro. Boška (z 11 m) - 54. Kostrian, 74. Slanina. Pred 20 divákmi rozhodoval Oslanec. D. TRNÁVKA: M. Tesák - Forgáč, Hučka (46. Zachar), S. Tesák, Ro. Boška, Giertl (65. Páchnik), Ra. Boška, Dovec (60. Gocník), P. Slušný, J. Slušný, Kozár. ŠÁŠ. PODHRADIE: Kukučka - Husár, Čierny, Baran, Novodomec, Haluška, Nárožný, Slanina, Sedliak, Kazár, Kostrian.

Ihráč - Hor. Ždaňa 7:0 (3:0)
Proti oslabenému súperovi si domáci vytvorili stály tlak a v stretnutí, ktoré sa hralo bez kariet, postupne zvyšovali svoj náskok až na rozdiel siedmych gólov.
Góly: 25. a 30. M. Ivan, 15. Feben, 60. R. Ivan, 75. Paučo, 80. Bitala, 85. J. Slašťan. Pred 50 divákmi rozhodoval Huňady. IHRÁČ: Kollár – J. Henžel (46. Barboriak), Ceplák, V. Henžel (65. B. Slašťan), R. Henžel, J. Slašťan, Feben, Paučo, M. Ivan, Bitala, R. Ivan. HOR. ŽDAŇA: Drozd – Brieška, Vívoda, Račlo, Haring, Šištík, Tököli, Holiš, Horváth, Glezgo,

Bzenica - Prochot 6:1 (2:0)
Do 30. minúty sa domáci na trávniku iba hľadali. Po prestávke hostia síce znížili, ale Rosenbergov gól domácich iba vyburcoval a do konca stretnutia po pekných akciách pridali ďalšie štyri góly.
Góly: 28. Tatár, 38. Brašeň (z 11 m), 69. Rychtárik, 78. Graus, 79. Barborík, 88. Budinský - 64. I. Rosenberg. Pred 40 divákmi rozhodoval Levčík. BZENICA: Hlaváč – Dekýš (72. Ukrop), Olajec, Graus, Budinský – Brašeň (60. Figura), Mališ, Bátovský (60. Kvapil) – Barborík, Rychtárik, Tatár. PROCHOT: Kršiak – Bugár (46. Janšík), Kušnier (46. L. Rosenberg), Kmeť, Rečlo (46. Čavojec) – Kriváň, Vincent (46. Tomčáni) – R. Rosenberg, J. Rosenberg, I. Rosenberg, D. Rosenberg.

Nevoľné - Kosorín 0:2 (0:1)
Hostia vo vyrovnanom prvom polčase využili zaváhanie domácej obrany, keď už v 10. minúte mieril presne pokutového kopu Výbošťok. Po prestávke Kosorín už iba kontroloval priebeh hry a päť minút pred koncom uzavrel skóre na 0:2 I. Štefanovič.
Góly: 10. Výbošťok (z 11 m), 85. I. Štefanovič. Pred 50 divákmi rozhodoval Jenat. NEVOĽNÉ: E. Weiss – M. Kapusta, Kolatti, Ďurian, R. Weiss, Ľ. Mazúr, Holic, P. Lupták (8. J. Mazúr), Haško, J. Lupták, Króner. KOSORÍN: Ertl – M. Beňo, I. Štefanovič, Nemčok, Legíň (60. Foríšek), Kúdela, Štroffek, Hazucha, J. Štefanovič, Hrčka, Výbošťok.

Jan. Lehota - Rudno n/Hr. 5:1 (1:1)
Domáci sa dostali do vedenia už v 9. minúte. Polčas sa niesol v bojovnom duchu, keď na rozmočenom teréne prevládal boj nad samotným futbalom. Po prestávke sa niesla hra v réžii domácich, ktorí vsietili štyri góly. Po veľmi dobrom zápase môže domácich mrzieť množstvo nepremenených šancí.
Góly: 9. a 69. Chovančík, 59. Minka, 85. J. Ludvig, 88. Čiliak – 41. Labo. Pred 50 divákmi rozhodoval Mihálik. JAN. LEHOTA: Haliarsky – Rašlík, Roško, Stacho, Koneracký, Minka (81. J. Ludvig), M. Ludvig, Čiliak, D. Karásek, Chovančík, R. Karásek. RUDNO: Bartoš – Matiašovič, Šurka, Budinský, Horváth, Moško, Škarba (64. D. Tužinský), Labo, Jánošík, Valko, Ľ. Tužinský.

Ostatné výsledky: Prestavlky - Župkov 3:3 (2:0), góly: Královenský, L. Beňo, P. Dovec za domácich, Pitelová - Repište 2:5

14. Š. Podhradie 19 2 3 14 17 : 63 9

Haliarsky (Jan. Lehota) – J. Štefanovič (Kosorín) - J. Slušný (Dol. Trnávka), Budinský (Bzenica), Roško (Jan. Lehota) - Giertl (Dol. Trnávka), Feben (Ihráč), M. Holic (Nevoľné) - M. Ivan (Ihráč), I. Štefanovič (Kosorín), Chovančík (Jan. Lehota)

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Monument v Majeri môže získať prestížnu európsku cenu

V uplynulom období získal Monument na vojnovom cintoríne niekoľko významných ocenení na domácej scéne, teraz má šancu bodovať na medzinárodnej úrovni.