Utorok, 18. máj, 2021 | Meniny má ViolaKrížovkyKrížovky

Jaro Kamenský: Dukla nebola celkom vo forme

V predchádzajúcom ročníku najvyššej súťaže vyhrala Dukla raz (5:0) a tri zápasy skončili remízou (v Trenčíne dvakrát 1:1, v B. Bystrici 2:2).

Keď Semeník strelil vedúci gól už v 8. minúte, fanúšikovia na Štiavničkách verili vo vysoké víťazstvo. Proti bol hlavne Jaroslav Kamenský, ktorý prostredie pozná dobre z pôsobenia v banskobystrickom drese a o sedem minút posadil Velickému na hlavu presný gólový center. Nakoniec však Trenčania odišli bez bodu. ,,Prehra bolí, góly sme dostali zo štandardiek, ktoré sme celý týždeň nacvičovali. To je najhoršie. Po prestávke domáci prakticky nevystrelili na bránu, boli sme viac ako vyrovnaný súper. Škoda, lebo Dukla nebola celkom vo forme. Cez polčas nám tréner vravel, že ich môžeme zdolať. Nezvládli sme to. Poznáme, čo Bystrica hráva. V mojom priestore hrali rýchli Pečovský a Vyskoč a viem, čo od nich čakať," povedal J. Kamenský.

Hostia tiež vyrovnávali zo štandardnej situácie, ktoré ma za úlohu zahrávať Kamenský spolu s Kubalom. ,,Zo začiatku mi dva vyšli a aj ostatné do konca zápasu som kopal ja. Škoda toho v nadstavenom čase. Celkove sme však nehrali dobre vpredu, útočníci strácali veľa lôpt," dodal J. Kamenský.

Martin Svintek nabehá v každom zápase niekoľko kilometrov, vybojuje veľa lôpt a v sobotu sa predviedol technickou parádou, ktorú ukončil práve Kamenský. ,,Na tréningoch podobné veci predvádzajú aj spoluhráči, v zápase si to však nedovolia. Pripravoval som sa na to, už keď som bežal k lopte a divákom sa to páčilo. Škoda, že akcia neskončila gólom, alebo jedenástkou. Bol to prvý zápas sezóny a tie bývajú takticky preskupené. Teší ma, že sme vyhrali. Zvlášť, keď súper dokázal vyrovnať. Viac ma mrzí nevyužitá šanca, keď som mohol zvýšiť na 2:0. Trenčania by museli viac otvoriť hru, čo by nám viac vyhovovalo," povedal M. Svintek.

Martin Fabuš bol od úvodnej minúty na lavičke náhradníkov a na ihrisko sa dostal už v 22. min, kedy sa zranil stopér Kentoš. Na jeho miesto sa stiahol Semeník a Fabuš išiel do útoku k Jakubkovi. ,,Zohratosť s mužstvom nebude problém. Dnes sme predviedli niekoľko pekných akcií a pri troche štastia som mohol mať tri-štyri šance. V poslednej chvíli mi však loptu odkopol nejaký obranca. Iba týždeň som v novom mužstve, veľa hráčov poznám a verím, že súhra sa bude stále zlepšovať," zaželal si M. Fabuš.

1. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  2. SYNLAB je v Európe jednotkou v laboratórnej diagnostike
  3. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  4. Chcete mať pasívny príjem vďaka investovaniu? Ako začať?
  5. Prekvapia hokejový svet? Slovensko ide na šampionát s mladíkmi
  6. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  7. Ceny nehnuteľností stále rastú. Je čas investovať
  8. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
  9. Bakalárske študijné programy na FVT
  10. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  10. Tip na rodinné kombi 4x4 v plnej výbave do 30 000 eur 4 929

Aký mohol mať podnikateľ motív? Manželka podozrivého zapojila do prípadu súkromného detektíva.

Lesníctvo na Slovensku si tento rok pripomína významné výročie od vzniku svojej existencie. Uplynulo 150 rokov odvtedy, čo funguje ako samostatné hospodárske odvetvie.

Platby vybavujú z dvora cez okno, vstup do budovy je cez hlavný vchod.

Poplatok za komunálny odpad, daň z nehnuteľnosti a daň za psa po získaní rozhodnutia je možné uhradiť v pokladni mestského úradu z dvora cez okno, so vstupom cez hlavný vchod.

Začínajú sa MS v hokeji 2021. Pozrite si športový TV program.

Slováci v ére samostatnosti idú na svetový hokejový šampionát už po 25-krát. Aké sú ich šance a čo všetko ich na tomto športovom podujatí čaká, aj o tom je mimoriadna príloha, ktorú nájdete tento týždeň v týždenníkoch MY na celom Slovensku.