V šlágri v Čiernom Balogu remíza, na čele je Sásová

I. trieda BB
Mýto - Riečka 2:2 (1:1)
Domácim zápas nevyšiel, hrali nepresne a keď ani hostia toho veľa neukázali, zápas sa skončil zmierlivou remízou.
Góly: Makuša, Kurek - M. Snopko, Hromada, ŽK: Sarvaš, Botoš, Hudec, Kňazík. Pred 120 divákmi rozhodoval J. Ridzoň. MÝTO: Kupec - Húsenica (46. Roháč), Kerestény, Kňazík, Botoš, Kurek, Makuša, Sarvaš (77. Hudec), Daniš (80. Vais), Vrtal. RIEČKA: I. Petráň - M. Petráň, Kafrík, Šírka, Necpal, Pataj, M. Snopko (80. Straka), Ľ. Snopko, Hríbik, Hromada, Šírka.

Braväcovo - Slovenská Ľupča 0:2 (0:1)
Vo výbornom zápase domáci prehrávali po nešťastnom góle hneď na začiatku zápasu. Braväcovo malo stály tlak, no pozornú obranu hostí sa mu nepodarilo prekonať.
Góly: 12. a 87. P. Urbančok, ŽK: Zelenčík - Mačkin, Lakomčík, J. Urbančok, ČK: J. Urbančok. Pred 250 divákmi rozhodoval Sitarčík. BRAVÄCOVO: Martinec - Koľaj, Baliak (45. Zelenčík), J. Srnka, R. Srnka, Vrbovský (Gašperan), Zelený, Brenkus, Gašperan, Ľupták (45. Bubelíny), Radóc. SLOVENSKÁ ĽUPČA: Hlaváč - Lakomčík, Genák, Majer, Mačkovič, Lešták, J. Urbančok, Majer, P. Urbančok, Lipa, Sandány (50. Lendorský).

Jakub - Heľpa 4:3 (1:1)
V divácky atraktívnom zápase bohatom na góly domáci potvrdili úlohu favorita. Sebavedomí hostia sa v 7. minúte ujali vedenia. Domáci pozbierali všetky sily a začala sa plejáda šancí. Domáci konečne zlomili streleckú smolu pred odchodom do šatní. Druhý polčas začal v réžii domácich, čo sa prejavilo aj na výsledku. Hneď po rozohraní po pokutovom kope vybojoval loptu Patráš, nová posila Jakuba a po krásnom sóle sa aj on zapísal do streleckej listiny. Hostia dokázali ešte vyrovnať, ale v 87. minúte strelili domáci štvrtý gól a zaslúžene vyhrali.
Góly: 40. Račák, 60. a 87. Dikacz (oba z 11 m), 61. Patráš – 7. Riapoš, 80. Bošeľa, 82. Belan. ŽK: Patráš - Babela, Fedor, Jánošík. Pred 150 divákmi rozhodoval Vaník. JAKUB: Filadelfi - Vígľašský, Dikacz, Balon, Párička (60. Kubiš), Krnáč, Patráš, Náčin (75. Švarc), Račák, Zúbek, Longauer. HEĽPA: Kánoš - Kukuľa, Belan, Ďurajda, Siman, Fedor (Skladaný), Riapoš, Jánošík, Oravkin, P. Skladaný, Babeľa (Bošeľa).

Sásová - Beňuš 4:1 (3:0)
Domáci nastúpili trošku v pozmenenej zostave, ale na úvod predviedli celkom dobrý výkon.
Góly: Ďuriš, Ursíny, Kubina, Lipták - Kršačok, ŽK: Kubina, Ďuriš - Stančík, Janko. Pred 200 divákmi rozhodoval Kosec. SÁSOVÁ: Dubovický - Striežovský, Spišiak, Puliš, Kováč (85. Venglarčík), Turčan, Ďuriš, Lipták, Ursíny (80. Uhrín), Kubina.
BEŇUŠ: Kochan – Hroš (Berčík), Sihelský, Kafrík, Oceľ, Kršačok, Necpal, Pichnarčík, Janko, Stančík.

Jasenie - Šalková 2:2 (1:1)
Domáci začali zápas vo svižnom tempe, keď mali na úvod niekoľko šancí. V 20. minúte sa im podarilo streliť gól, ktorým sa ujali vedenia. Náskok však minútu pred koncom prvého polčasu stratili. Po zmene strán mali tlak opäť domáci a na začiatku polčasu sa im podarilo zmeniť skóre. No výsledok neudržali a v závere inkasovali vyrovnávajúci gól.
Góly: H. Weisenbacher, J. Weisenbacher - J. Šimčík, Z. Binder, ŽK: Ťažký, J. Weisenbacher, P. Jakubec, Čižmár - Obuch, Gerö. Pred 150 divákmi rozhodoval Piar. JASENIE: Havran - Kochan, Kvačkaj, Čižmár, Podcklan, Jakubec, Ťažký, J. Weisenbacher, Mistrík, Štulajter, H. Weisenbacher. ŠALKOVÁ: Hrnčiar - Dobrík, Gerö, Ratica, Obuch, M. Šimčík (Paršo), Murgaš, Čtvrtníček, Tuček, (Z. Binder). Šimčík, P. Binder.

T. Č. Balog - Podlavice 2:2 (1:1)
Hneď v prvom kole nového súťažného ročníka na seba narazili mužstvá s postupovými ambíciami. Domáci sa z prvého útoku ujali vedenia, postupne hostia z Podlavíc ovládli stred ihriska, zatápali domácej obrane a zaslúžene v závere prvého polčasu vyrovnali. V druhom polčase domáci zlepšili pohyb, snažili sa strhnúť víťazstvo na svoju stranu a v 76. min. viedli 2:1. Behaví hostia však v 80 minúte vyrovnali. V 70 minúte rozhodcovia domácim neuznali regulérny gól.
Góly: 2. Michal Sitarčík, 76. Koreň - 45. a 80. Ševčík, ŽK: Haviar, Hrnčíř, ČK: Sanitár. Pred 400 divákmi rozhodoval Dírer. T. Č. BALOG: Medveď - J. Kvietok st., Šturlajter, Kováčik, Budovec, J. Kvietok ml., Martin Sitarčík (74. Koreň), Melicher (59. Strelec), Michal Sitarčík (46. Pečovský), Kliment, Giertl. PODLAVICE: Sochor - Kaščák, Gočala (82. Sásik), Majling, Haviar, Rumanovský, Ševčík, Križan (71. Uhliarik), Haviar, Hrnčíř (68. Sanitár), Navrátil.

Osrblie - Badín 0:0 (0:0)
Vo vyrovnanom zápase domáci mali smolu, nevyužili viacej gólových príležitostí.