Po víkende sa na čelo ligy dostal Lučatín, Hiadeľ znovu nebodoval

II. trieda BB

Mičiná - Tajov 0:0
V dobrom stretnutí sa zrodila spravodlivá remíza podložená dobrým futbalovým umením oboch celkov.
Pred 80 divákmi rozhodoval Mecele. MIČINÁ: Mesík - Môcik, Skaloš, M. Porubský, Horný, R. Porubský, Hakel, Lupták, Bejaj, Martinec (80. Zachar), Marko (46. Krnáč). TAJOV: Kleniar - Kollár, Solivajs, Patrnčiak, Mažgut, M. Murgaš (70. D. Murgaš), Vaterka, Komora, Biely, Turák (85. Žubor), Ursíny.

Ľubietová - Medzibrod 0:5 (0:3)
Po vyrovnanom úvode sa po chybách domácich presadili vyzretejší a bojovnejší hostia.
Góly: 24. Kelemach, 41. Caban, 45. Hirka, 69. Štefanovie, 90. Oravec. Pred 40 divákmi rozhodoval Bučko. ĽUBIETOVÁ: M. Potančok - Babic (56. Majer), Urva, Kolík, V. Sauka, M. Sauka, Michalek (80. Kundrata), Procházka (46. Štafanovský), P. Potančok, Kútik, Turan. MEDZIBROD: Strážovec (50. Tonhajzer) - Zeman, Oravec, Haviar, Zázrivec, Prievalský, Šuták, Huťka, Caban (50. Štafanovie), Hirka, Kelemach (75. Zeman).

Dúbravica - Hronsek 10:0 (5:0)
Hostia nastúpili na úvod iba desiati, čoho domáci náležito využili, keď od začiatku viedli 2:0. Hostia sa do zápasu ,,nevrátili", domáci na ihrisku kraľovali, navyše, za stavu 4:0 si dovolili zahodiť pokutový kop.
Góly: P. Majer 3, Makan 2, Kohút 2, P. Pinka, Habány, J. Krahulec. Pred 50 divákmi rozhodoval L. Medveď. DÚBRAVICA: Chramec - J. Krahulec, Ľ. Pinka, Karkalík, Kohút, Makan, Habány, Bubelíny, Majer, Ľ. Krahulec (65. P. Pinka), Kováč (55. Maľa). HRONSEK: Klimáček - Kíšik, Muríň, Moravčík, Bystriansky, Ihring, Zelina, Vetrák, Jaďuď, Šulek, Šabo.

Podkonice - Harmanec 0:0
Mužstvá sa predbiehali v zahadzovaní vyložených šancí, keď najmä domáci Bôdzik a Kuprijanov nedokázali prekonať hosťujúceho brankára. Na opačnej strane strelil hosťujúci Grajzer z dvoch metrov do žrde Mikulášovej brány.
ČK: P. Kohút, R. Matejka. Pred 50 divákmi rozhodoval Hikker. PODKONICE: Mikuláš - L. Barla, M. Barla, P. Polóny, Bobák, Flaška, Ivan, Chaban (40. Z. Barla), Bôdzik, M. Polóny, Kuprijanov. HARMANEC: Gregor - Matejka, Kulfas, Slobodník, Kohút, Štefanec, Grajzer, Šimko (65. Karvaj), Murgaš, Daubner (75. Vajs), Babjak (85. Martiška).

Nemecká - Malachov 3:1 (0:0)
V obojstranne slušnom zápase zohrali domáci doslova infarktový zápas. Počas celého stretnutia mali obrovskú prevahu, ale u hostí vynikajúco zachytal nestarnúci gólman Dvorský. Domáci nakoniec rozhodli až v záverečných fázach, keď otočili stretnutie vo svoj prospech. Zápas výborne odpískal nedelegovaný rozhodca Mojžiš.
Góly: 68. O. Bartoš, 75. Ružinský, 90. Frčo (z 11 m) - 58. Roman. Pred 80 divákmi rozhodoval laik Mojžiš. NEMECKÁ: Halgaš - Ťažký, Ružinský, Sojak, Klinčík, O. Bartoš, Kováčik (46. M. Bartoš), Kováč, Ľ. Bartoš, Frčo, Šrot. MALACHOV: O. Dvorský - Chmelík, Kučerák, Klimo, Dobrota, Baculík, Murín, Očenáš, Roman, L. Dvorský, Mala.

Hiadeľ - St. Hory 1:3 (1:0)
Prvý polčas úrovňou divákov nenadchol. Po prestávke rozhodla o troch bodoch kondícia, keď domáci nestačili na hosťujúci celok.
Góly: 10. Ľ. Brodek (z 11 m) - 48. Chrastina, 63. Štulrajter, 84. Debnár. Pred 70 divákmi rozhodoval Mišány. HIADEĽ: Húska - Mlynarčík, Srniak, Brna, Fúdor, A. Brodek, Vajs, Štefanovie, Sedliak, Ľ. Brodek, Milan. ST. HORY: Jaroušek - Antoš, Ulehla, Gavalda (78. Olejár), Brhlík, Debnár, Štulrajter, Stacho (35. Chrastina), Filip, Maďar, Kováč.

Lučatín - Hor. Pršany 7:1 (3:0)
Líder súťaže v nedeľňajšom zápase neukázal nič. Domáci hráči hostí nepustili na vlastnú polovicu a bolo len otázkou času, kedy padne prvý gól. V 14. minúte naservíroval Hraško loptu Turčanovi a bolo 1:0. V 26. minúte Zbyňovský po samostatnej akcii a v 43. minúte po kolmej prihrávke Sedliaka Hraško upravili skóre prvého polčasu na 3:0. V druhom polčase hostia z ojedinelého protiútoku, po chybe domácej obrany znížili Tupým na 3:1. Lučatín pokračoval v dobrom výkone a v 73. Mokrošom, v 77. Seleckým a v 85. minúte Hraškom viedli 6:1. Na najkrajší gól zápasu si museli diváci počkať do poslednej minúty, keď dlhý Hermánkov center do šestnástky premenil hlavou obranca Mokroš.
Góly: 14. Turčan, 26. Zbyňovský, 43. a 85. Hraško, 72. a 90. Mokroš, 77. Selecký - 49. Tupý. Pred 50 divákmi rozhodoval Pastorek. LUČATÍN: Oboňa - Ľ. Hruška, Mokroš, Hraško, Uhrík, Turčan, Hlinka, Selecký, Huťka (60. Hermánek), Zbyňovský (75. R. Majer), Sedliak (65. M. Hruška). HOR. PRŠANY: Patráš - Cimerman, Orovčík, Murín, Kvasna, Liďák, Snopko, Kapusta, Bajs, Matoušek, Tupý, Krnáč.

Ostatné výsledky: Baláže - Strelníky 1:3 (0:3), góly: J. Moncoľ 2, Ľ. Čief za hostí.

Zaujali
Brankári: Mesík (Mičiná), Mikuláš (Podkonice), obrancovia: Oravec (Medzibrod), Ružinský (Nemecká), Kučerák (Malachov), Slobodník (Harmanec), Mokroš (Lučatín), stredopoliari: Komora (Tajov), Majer (Dúbravica), Karkalík (Dúbravica), P. Potančok (Ľubietová), Kováč (St. Hory), útočníci: Makan (Dúbravica), Sedliak (Hiadeľ),