1. kolo
4. septembra 2004 od 7.00 hod.
Mladosť - AC Tornádo : ,
Monaco CF - Stavos Badín : ,
Absolut 03 - FC Dan : ,
Chalani - White Wolfs : ,
Radvaň CFBG - K.H.W. : ,
FC Alice - Traktor United : ,
Mladé svište - BB Aqex : ,
1. FC Podlavice B - Ajax : ,
A.L.F. - ŠK Hellius : ,
Corgoň Riečka - ŠKP Kobok : ,
D.P.H. má voľno : ,
2. kolo
11. septembra 2004 od 7.00 hod.
ŠKP Kobok - Radvaň CFBG : ,
ŠK Hellius - Absolut 03 : ,
K.H.W. - Mladé svište : ,
Stavos Badín - Mladosť : ,
BB Aqex - FC Alice : ,
FC Dan - Chalani : ,
Ajax - A.L.F. : ,
White Wolfs - Monaco CF : ,
Traktor United - 1. FC Podlavice B : ,
AC Tornádo - D.P.H. : ,
Corgoň Riečka má voľno
3. kolo
18. septembra 2004 od 7.00 hod.
D.P.H. - Stavos Badín : ,
A.L.F. - Traktor United : ,
1. FC Podlavice B - BB Aqex : ,
Mladosť - White Wolfs : ,
Mladé svište - ŠKP Kobok : ,
FC Alice - K.H.W. : ,
Monaco CF - FC Dan : ,
Chalani - ŠK Hellius : ,
Absolut 03 - Ajax : ,
Radvaň CFBG - Corgoň Riečka : ,
AC Tornádo má voľno
4. kolo
25. septembra 2004 od 7.00 hod.
Corgoň Riečka - Mladé svište : ,
K.H.W. - 1. FC Podlavice B : ,
BB Aqex - A.L.F. : ,
Ajax - Chalani : ,
Traktor United - Absolut 03 : ,
ŠK Hellius - Monaco CF : ,
White Wolfs - D.P.H. : ,
FC Dan - Mladosť : ,
ŠKP Kobok - FC Alice : ,
Stavos Badín - AC Tornádo : ,
Radvaň CFBG má voľno
5. kolo
2. októbra 2004 od 7.00 hod.
AC Tornádo - White Wolfs : ,
Absolut 03 - BB Aqex : ,
Monaco CF - Ajax : ,
1. FC Podlavice B - ŠKP Kobok : ,
Chalani - Traktor United : ,
Mladosť - ŠK Hellius : ,
FC Alice - Corgoň Riečka : ,
D.P.H. - FC Dan : ,
A.L.F. - K.H.W. : ,
Mladé svište - Radvaň CFBG : ,
Stavos Badín má voľno
6. kolo
9. októbra 2004 od 7.00 hod.
Radvaň CFBG - FC Alice : ,
ŠK Hellius - D.P.H. : ,
ŠKP Kobok - A.L.F. : ,
Traktor United - Monaco CF : ,
BB Aqex - Chalani : ,
Corgoň Riečka - 1. FC Podlavice B : ,
K.H.W. - Absolut 03 : ,
Ajax - Mladosť : ,
FC Dan - AC Tornádo : ,
White Wolfs - Stavos Badín : ,
Mladé svište majú voľno
7. kolo
16. októbra 2004 od 7.00 hod.
Stavos Badín - FC Dan : ,
D.P.H. - Ajax : ,
Mladosť - Traktor United : ,
Absolut 03 - ŠKP Kobok : ,
AC Tornádo - ŠK Hellius : ,
Chalani - K.H.W. : ,
1. FC Podlavice B - Radvaň CFBG : ,
A.L.F. - Corgoň Riečka : ,
Monaco CF - BB Aqex : ,
FC Alice - Mladé svište : ,
White Wolfs majú voľno
8. kolo
23. októbra 2004 od 7.00 hod.
Mladé svište - 1. FC Podlavice B : ,
BB Aqex - Mladosť : ,
ŠK Hellius - Stavos Badín : ,
Traktor United - D.P.H. : ,
Ajax - AC Tornádo : ,
Radvaň CFBG - A.L.F. : ,
K.H.W. - Monaco CF : ,
Corgoň Riečka - Absolut 03 : ,
ŠKP Kobok - Chalani : ,
FC Dan - White Wolfs : ,
FC Alice má voľno
9. kolo
30. októbra 2004 od 7.00 hod.
White Wolfs - ŠK Hellius : ,
Chalani - Corgoň Riečka : ,
Monaco CF - ŠKP Kobok : ,
D.P.H. - BB Aqex : ,
Mladosť - K.H.W. : ,
Stavos Badín - Ajax : ,
A.L.F. - Mladé svište : ,
AC Tornádo - Traktor United : ,
Absolut 03 - Radvaň CFBG : ,
1. FC Podlavice B - FC Alice : ,
FC Dan má voľno