Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

2. kolo súťaží Mestskej únie malého futbalu v Banskej Bystrici vo výsledkoch


I. liga
Flamengo - Gardena 4:3 (3:2), Gerö 2, Ivan, Šulek – Grík, Caban, Kubiš, AC Juniors - Royal Pub 4:3 (2:1), Samson 2, Mišáni, Plško – Markuš 2, Gibala, Godzily - Fortka 0:5, kontumačne, Atlanta Alien - Royal 94 4:2 (1:2), Mihuliak 3, Pejko – Binder, Ďuriančik, Lazio - Sosna Boys 3:3 (1:0), J. Solivaj, M. Bursa, J. Hybský - M. Barla 2, M. Ivanič, Mládežnícka - Arsenal 6:2 (2:0), M. Valigura 3, W. Poliak 2, R. Medveď - M. Faško, P. Ondrejka, Húsenice - Erland 1:9 (0:5), D. Boroš - Š. Jánoš 3, P. Štulajter 2, P. Gabaj, R. Prašovský, T. Moravec, M. Oravec, ŠK Elit - North Stars 4:6 (2:1), T. Konkoľ 2, I. Vigaš 2 - R. Kapustík 4, M. Janák 2, ŠK Remio - Iskra 2:9 (2:2), J. Purc 2 - B. Navrátil 4, M. Spišák 2, M. Darida, P. Ondrejka, M. Harmaniak. Stretnutia rozhodovali P. Kosec a V. Kosec.
1. Erland 2 2 0 0 13 : 3 6
2. Mládežnícka 2 2 0 0 12 : 6 6
2. North Stars 2 2 0 0 12 : 6 6
4. Atl. Alien 2 2 0 0 6 : 2 6
5. Lazio 2 1 1 0 12 : 4 4
6. Elit 2 1 0 1 13 : 9 3
7. Fortka 2 1 0 1 8 : 5 3
8. Royal 94 2 1 0 1 5 : 4 3
9. Iskra 2 1 0 1 12 : 11 3
10. Juniors 2 1 0 1 4 : 6 3
11. Flamengo 2 1 0 1 6 : 9 3
12. Húsenice 2 1 0 1 6 : 12 3
13. Sosna Boys 2 0 2 0 7 : 7 2
14. Godzily 2 0 1 1 4 : 9 1
15. Gardena 2 0 0 2 7 : 10 0
16. Arsenal 2 0 0 2 2 : 8 0
17. Royal Pub 2 0 0 2 4 : 13 0
17. Remio 2 0 0 2 4 : 13 0
Program 3. kola, 18. septembra 2004: Iskra - Húsenice (8.00), ŠK Remio - ŠK Elit RK Studio (9.00), Royal Pub - Atlanta Alien (10.00), Sosna Boys - AC Juniors (11.00), Royal 94 - Mládežnícka (12.00), Fortka - Lazio (13.00), Arsenal - Flamengo (14.00), Erland - Godzily (15.00), Gardena - North Stars (16.00).


II. liga
Atak - Fofo 5:2 (2:1), M. Žabka 3, R. Žabka, Brštiak - Murňák, Mišura (vlastný), Trend - Iron 1:0 (1:0), Dikacz, KK Chaos - Tajfún Miromax 5:4 (1:2), Tomčo 2, Mešťan, Kliment, Černák - Kováč 2, Branecký, Svoboda, Arias - Tezab Gemo 6:3 (3:2), Voskár 2, M. Strečok 2, Goleský, Šikula - Rončinský, Budaj, Liška, Skackavá - Lokomotíva 13:0 (8:0), Tomčík 4, Ščepko 3, Belko 2, Škovran 2, Moravčík, Račanský, Exel - FC Nemce 7:3 (3:0), Štelcl 4, Kohút 2, Valentíny - Chaban 2, Dian, Starí páni - Ateeray 7:3 (2:0), Rusko 4, Čajka ml., Čajka st., Škapinec - Mažgut 2, Muríň, Inovation Absint - Torpédo Stavbár 5:5 (3:2), P. Šipula 4, Bariak - Tuček 3, Kováčik, Tišliar, DAF - 1.FC Dodna 2:4 (1:1), Tréger, Beháň - I. Országh 4, ČK: P. Mazúch (DAF). Stretnutia rozhodovali R. Weiss a P. Dírer.
1. Skackavá 2 2 0 0 18 : 1 6
2. Exel 2 2 0 0 11 : 4 6
3. St. páni 2 2 0 0 12 : 5 6
4. Trend 2 2 0 0 8 : 2 6
5. Atak 2 2 0 0 9 : 3 6
6. Chaos KK 2 2 0 0 9 : 6 6
7. Absint 2 1 1 0 8 : 7 4
8. DAF 2 1 0 1 8 : 6 3
9. Arias 2 1 0 1 9 : 7 3
10. Dodna 2 1 0 1 6 : 5 3
11. Nemce 2 1 0 1 7 : 10 3
12. Tor./Stav. 2 0 1 1 6 : 9 1
13. Tajfún 2 0 0 2 6 : 10 0
14. Iron 2 0 0 2 1 : 6 0
15. Fofo 2 0 0 2 3 : 9 0
16. Ateeray 2 0 0 2 5 : 13 0
16. Tezab/Gemo 2 0 0 2 5 : 13 0
18. Lokomotíva 2 0 0 2 2 : 17 0
Program 3. kola, 18. septembra 2004: 1.FC Dodna - Starí páni (8.00), DAF - Inovation Absint (9.00), Iron - Arias (10.00), Lokomotíva FK ZHŠ - Trend (11.00), Tezab Gemo - Exel (12.00), FC Tajfún Miromax - Skackavá (13.00), FC Nemce - Atak (14.00), Ateeray - KK AC Chaos (15.00), Fofo - Torpédo Stavbár (16.00).


III. liga
ŠKP Kobok Brezno - Radvaň CFBG 4:1 (0:1), Kováčik 2, Ďuriš, Weiss - Haring, ŠK Hellius - Absolut 1:4 (1:2), Kúdelka - Bobák, Joščák, Antošík, Uhrík, Ken Homov Wok - Mladé svište 1:3 (1:1), Macoška - Majer 2, Bojko, Stavos Badín - Mladosť 5:3 (4:1), Blaško 3, Tešlár, Štefánik - Ondrejka, Riečan, Čief, BB Aqex - FC Alice 1:10 (0:3), P. Maruniak - J. Kubina 3, R. Kubina 2, Weishabl 2, Liška, M. Kaliský, D. Petrík, FC Dan - Chalani 1:9 (0:3), V. Horný - M. Targoš 3, M. Mesík 2, O. Riša, P. Heric, J. Biely, J. Spevák, Ajax - A.L.F. 1:8 (1:3), M. Baculík - M. Beseda 3, R. Machala 2, I. Kašper, S. Bellay, M. Chmelík, White Wolfs - Monaco CF 2:8 (2:2), J. Kolář, J. Baitar - R. Melíšek 3, D. Surový 2, J. Temiak, J. Turek, M. Blaško, Traktor United - 1.FC Podlavice B 3:3 (3:1), M. Bučko 2, J. Turek - J. Rosík 2, I. Babic, AC Tornádo - D.P.H. 3:2 (2:2), M. Majer 2, T. Barto - M. Holinec 2, FC Corgoň Pub Riečka mal voľno. Stretnutia rozhodovali M. Mecele a J. Adamek.
1. Chalani 2 2 0 0 20 : 5 6
2. Alice 2 2 0 0 15 : 4 6
3. ŠKP Kobok 2 2 0 0 8 : 2 6
4. Ml. svište 2 2 0 0 5 : 2 6
5. Stavos Bad. 2 2 0 0 8 : 5 6
6. A.L.F. 2 1 1 0 10 : 3 4
7. Absolut 2 1 1 0 5 : 2 4
8. Monaco 2 1 0 1 10 : 5 3
9. Mladosť 2 1 0 1 7 : 5 3
10. K.H.W. 2 1 0 1 4 : 5 3
11. Tornádo 2 1 0 1 3 : 6 3
12. Ajax 2 1 0 1 7 : 11 3
13. Traktor Utd. 2 0 1 1 6 : 8 1
14. Podlavice B 2 0 1 1 6 : 9 1
15. Hellius 2 0 1 1 3 : 6 1
16. Dan 2 0 1 1 2 : 10 1
17. DPH 1 0 0 1 2 : 3 0
18. Corgoň Pub 1 0 0 1 1 : 4 0
19. Radvaň 2 0 0 2 3 : 7 0
20. BB Aqex 2 0 0 2 2 : 12 0
21. W. Wolfs 2 0 0 2 6 : 19 0
Program 3. kola, 18. septembra 2004: D.P.H. - Stavos Badín (7.00), A.L.F. - Traktor Utd. (8.00), 1.FC Podlavice B - BB Aqex (9.00), Mladosť - White Wolfs (10.00), Mladé svište - ŠKP Kobok Brezno (11.00), FC Alice - Ken Homov Wok (12.00), Monaco CF - FC Dan (13.00), Chalani - ŠK Hellius (14.00), Absolut 03 - Ajax (15.00), Radvaň CFBG - FC Corgoň Pub Riečka (16.00), AC Tornádo má voľno.


IV. A liga
Rexov kabanos - ANK Pegi 9:4 (2:1), Murgaš 5, Kožák 3, Morong - Jonáček 2, Kolesár, Teicher, Červená hviezda - 1.FC Posledný 1:2 (0:1), Záchenský - Kaštan, Málus, FC WC - Hrča 4:4 (3:2), Matulay 3, Sekerka - Redlinger 2, Kostúr 2, Squadra Azzurra - InJat Turecká 3:3 (3:0), J. Malík 2, Sršeň - I. Janovec 2, Štroffek, Labutie jazero - Sosaurus 4:1 (3:1), Debnár 2, Kováč, Račák - Hraško, BAXX - Simaček 0:2 (0:0), Benkovský, Kotorík, Jarný vánok - Elán Sásová 5:0 (3:0), Vereš 2, Kartík 2, Galajda, Electric Blue - San Marconi 11:2 (6:2), J. Francisci 4, Rusnák 2, Kohút, Tóth, Maslík, Cíger, Barányi - Kiaba, Borovica, Celtic Sásová - ALC Kocky 10:1 (4:0), Kučera 3, Kalmánek 2, Klus, M. Majling, Rebek, Brázdil, Karas - Kováč, 1.FC Run - Trapas 2:6 (0:1), Valčuha 2 - Barla 2, P. Polóny 2, M. Polóny, Bobák, 1.FC Horná mal voľno. Stretnutia rozhodovali I. Sadovský, J. Darida a M. Janík.
1. Jar. vánok 2 2 0 0 14 : 1 6
2. Lab. jazero 2 2 0 0 12 : 1 6
3. Celtic 2 2 0 0 13 : 3 6
4. R. kabanos 2 2 0 0 11 : 5 6
5. Simaček 2 2 0 0 3 : 0 6
6. Sq. Azzurra 2 1 1 0 6 : 4 4
7. Turecká 2 1 1 0 6 : 5 4
8. Elek. Blue 2 1 0 1 11 : 3 3
9. Trapas 1 1 0 0 6 : 2 3
10. BAXX 2 1 0 1 3 : 2 3
11. ANK Pegi 2 1 0 1 10 : 12 3
12. FC Posledný 2 1 0 1 2 : 4 3
13. Elán 2 1 0 1 4 : 8 3
14. FC WC 2 0 1 1 7 : 10 1
15. Hrča 2 0 1 1 4 : 12 1
16. 1.FC Horná 1 0 0 1 1 : 2 0
17. Č. hviezda 2 0 0 2 4 : 6 0
18. Sosaurus 2 0 0 2 3 : 7 0
19. 1.FC Run 2 0 0 2 4 : 9 0
20. San Marconi 2 0 0 2 3 : 14 0
21. ALC Kocky 2 0 0 2 2 : 19 0
Program 3. kola, 18. septembra 2004: Trapas - Squadra Azzurra (7.00), Elán Sásová - Celtic Sásová (8.00), ALC Kocky - Labutie jazero (9.00), Turecká InJAT - Electric Blue (10.00), Hrča - Rexov kabanos (11.00), Sosaurus - FC WC (12.00), San Marconi - Baxx (13.00), Simaček - Červená hviezda (14.00), 1.FC Posledný - Jarný vánok (15.00), ANK Pegi - 1.FC Horná (16.00), 1.FC Run má voľno.


IV. B liga
I.Q. - Drink Team 7:4 (5:0), M. Bajs 2, R. Puliš, M. Tučnák, P. Dobiáš, F. Feldmajer, M. Kurián - T. Slama 2, M. Tichý 2, Viking Stavanger - Dromedári 1:1 (0:0), M. Bajs - M. Ondrejka, Bezvetrie - Speleo 0:5, kontumačne, Real Madrid - MK Arzén 5:1 (0:0), J. Šimčík 2, M. Šimčík, T. Kendžúr, R. Uhrík - T. Horňák, N.S. Team - Enzo 5:2 (3:1), I. Širka 2, J. Šustek 2, M. Majer - Ľ. Sojak, Ľ. Lovecký, Otava Sl. Ľupča - BB Dragons 3:2 (1:1), P. Kryppner 2, M. Danielisz - K. Miloško 2, P. Raffay, Sparta BB - Yellow River 3:2 (2:1), J. Orovčík, R. Zmajkovič, P. Porubský - P. Bulík, D. Škubák, Dinamo BB - FK Matiz 1:2 (0:2), Z. Krnáč - I. Kuric, J. Kušnierik, AC Beercelona - Alcatraz 1:4 (0:2), M. Krajč - J. Mojžita 3, M. Kubiš, Italia - Juniperus 3:1 (3:0), M. Tkáč, M. Fábry, M. Svoš - D. Frzon, Inter mal voľno. Stretnutia rozhodovali J. Kolenička, D. Boroš a P. Plavec.
1. Real Madrid 2 2 0 0 16 : 1 6
2. N.S. Team 2 2 0 0 11 : 3 6
3. Alcatraz 2 2 0 0 7 : 2 6
4. I.Q. 2 2 0 0 12 : 7 6
5. Otava 2 2 0 0 7 : 3 6
6. Italia 2 2 0 0 8 : 4 6
7. Drink Team 2 1 0 1 9 : 7 3
8. Speleo 2 1 0 1 6 : 6 3
9. Dragons BB 2 1 0 1 5 : 5 3
10. Sparta BB 2 1 0 1 4 : 5 3
11. Matiz FK 2 1 0 1 2 : 12 3
12. Viking St. 2 0 2 0 3 : 3 2
13. Yel. River 2 0 1 1 4 : 5 1
14. Enzo 2 0 1 1 3 : 6 1
15. Dromedári 2 0 1 1 2 : 5 1
15. Beercelona 2 0 1 1 2 : 5 1
17. Dinamo BB 2 0 0 2 3 : 5 0
17. Inter 1 0 0 1 3 : 5 0
19. Juniperus 1 0 0 1 1 : 3 0
20. MK Arzén 2 0 0 2 4 : 10 0
21. Bezvetrie 2 0 0 2 0 : 10 0
Program 3. kola, 18. septembra 2004: Juniperus - Real Madrid (7.00), Yellow River - AC Beercelona (8.00), Alcatraz - N.S. Team (9.00), MK Arzén - Dinamo BB (10.00), Speleo - I.Q. (11.00), Enzo - Bezvetrie (12.00), FK Matiz - Otava Sl. Ľupča (13.00), BB Dragons - Viking Stavanger (14.00), Dromedári - Sparta BB (15.00), Drink Team - Inter (16.00), Italia má voľno.


Oznamy MÚMF
- Kontumujeme výsledok 1. kola IV. B ligy Drink Team - Bezvetrie 5:0, v prospech družstva Drink Team pre neoprávnený štart hráča - Marián Vrťo, Bezvetrie (3xŽK, roč. 2003/2004 - nezaplatený poplatok).
- Kontumujeme výsledok 2. kola IV. B ligy Bezvetrie - Speleo 0:5, v prospech družstva Speleo pre neoprávnený štart hráča - Marián Vrťo, Bezvetrie (3xŽK, roč. 2003/2004 - nezaplatený poplatok).
Pozývame vedúceho mužstva Bezvetrie na najbližšie zasadnutie výboru MÚMF.
Vladimír Kosec,
predseda MÚMF

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  4. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  2. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  3. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 20 652
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 755
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 8 741
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 713
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 578
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 6 607
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 423
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 310
  9. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 168
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 080
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Sporné výsledky testov z Harmanca. Už o nich hovorí aj Matovič

V Harmaneckých papierňach použili podľa premiéra na testovanie zamestnancov testy Eko Test Covid od čínskej firmy Assure Tech z Hangzhou, ktoré nemajú nič spoločné s testami používanými pri plošnom testovaní.

Bystrica má prvý deň komunitného testovania za sebou, zistili 34 pozitívnych

Otestovali 4 645 ľudí, pričom 34 bolo pozitívnych na ochorenie COVID-19.

Pamätáte sa? Takto Bystricu zmenila unikátna svetelná expozícia

V roku 2015 sme zažili netradičný svetelný zážitok.

Bystrica do 12.00 h otestovala 2150 záujemcov, 13 je pozitívnych

Dobrovoľné cielené komunitné testovanie na ochorenie COVID-19 v Banskej Bystrici pokračuje bez problémov, tvrdí to primátor mesta Ján Nosko.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Hľadá sa nezvestný Martinčan

Naposledy sa nachádzal vo Valčianskej doline.

AKTUALIZOVANÉ o 16.31

Rady pred odbernými miestami v Nitre sa skrátili, mnohých vybavili bez čakania

V meste je otvorených o päť odberných miest viac ako pred týždňom.

Už ste čítali?