Tajov posunul v zápase s Ľubietovou gólovú latku poriadne vysoko

II. futbalová trieda BB – 7. kolo
Medzibrod - Baláže 2:2 (2:2)
Domáci hrali iba úvodných dvadsať minút, potom hostia z dvoch striel na bránu vyrovnali stav stretnutia. V druhom polčase upadla hra do priemeru a gól už nepadol.
Góly: 3. Hraško, 15. Pejko - 31. a 40. Strečok. Pred 60 divákmi rozhodoval Dráždik. MEDZIBROD: Tonhajzer - Prievalský, Pejko, Haviar, Zázrivec, Plavec, Kelemach, Huťka (46. Caban), Zeman (80. Padúch). BALÁŽE: Chaban - Strečok, Slobodník, Kosova, Heric, Latinák, Čunderlík, Tišliar (75. Čierňava), Strečok, Mesík, Veselovský.

SkryťVypnúť reklamu

Hronsek - Nemecká 0:3 (0:1)
Domáci nastúpili oslabení o niekoľko hráčov základnej zostavy. Po vyrovnanej hre v prvom polčase sa hostia ujali vedenia po štandardnej situácii v 22. minúte gólom Frča. Domáci nevyužili veľkú šancu na vyrovnanie v 41. minúte, keď Jaďuď po predchádzajúcej strele Herkela prestrelil prázdnu bránu hostí. V druhom polčase hostia v priebehu štyroch minút rozhodli o svojom víťazstve dvomi gólmi Ružinského.
Góly: Ružinský 2, Frčo. Pred 60 divákmi rozhodoval Hutník. HRONSEK: Klimáček - A. Solivaj, Moravčík, Herkel, Bystriansky, Potančok, Zelina, Bartoš, Pikula, Šulek, Šabo (14. Jaďuď). NEMECKÁ: Halgaš - Ťažký (75. Krivuš), Ružinský, Sojak, Klinčík, Kováčik, M. Bartoš, Kováč, Ľ. Bartoš, Frčo, Šrot (40. V. Sojak).

Malachov - St. Hory 0:2 (0:1)
Domáci nepremenili v úvode niekoľko vyložených šancí a po polhodine inkasovali gól z Debnárovej kopačky. V druhom polčase sa obraz hry opakoval, Malachov podržal gólman Dvorský, ktorý zlikvidoval pokutový kop. O konečnom výsledku rozhodol päť minút pred koncom druhým gólom Debnár.
Góly: 31. a 85. Debnár. Pred 50 divákmi rozhodoval Ostruszka. MALACHOV: Dvorský - Chmelík, Kučerák, Klimo, Dobrota, Maľa ( 81. Daniš), Uhrík, Sanitra, Murín, Moravčík, Roman. ST. HORY: Jaroušek - Antoš, Ulehla, Maďar, Brhlík, Debnár, Gavalda (80. Stacho), Kováč, Filip, Olejár (85. Navrátil), Babjak.

Tajov - Ľubietová 11:0 (4:0)
Zápas bol jednostrannou záležitosťou domáceho mužstva, ktoré nedalo omladenému mužstvu hostí žiadnu šancu. V stretnutí vynikol strelec piatich gólov Turák.
Góly: 17., 27., 65., 75. a 80. Turák, 33. a 67. Magerčiak, 59. Komora, 69. Vaterka, 82. Pipka, 89. Mažgut. Pred 80 divákmi rozhodoval Riša. TAJOV: Eliáš - Kollár (60. D. Murgaš), Solivajs, Patrnčiak (63. P. Žubor), Mažgut, Pipka, Vaterka, Komora, M. Murgaš, Turák, Magerčiak (72. Ursíny). ĽUBIETOVÁ: Teliar - Klinec, Urva, Kolík, Bidlo, V. Sauka, Michálek, J. Majer (55. Benč), Potančok, Kútik (46. D. Majer), Mochnáč (72. Babic).

Strelníky - Mičiná 1:0 (0:0)
Na Šajbe sa hralo od úvodu dosť vlažne a hra naberala na obrátkach až postupne. Domáci zapli až po prestávke, ale veľké množstvo šancí vrátane jedenástky nedokázali premeniť na gól. Hostia pohrozili šancami pred koncom stretnutia, a tak sa domáci nakoniec potešili aj jednogólovému víťazstvu.
Gól: 47. Mi. Moncoľ. Pred 50 divákmi rozhodoval Pastorek. STRELNÍKY: R. Majer - Ma. Filadelfi, R. Majer, Štubniak, Mi. Filadelfi, Čief (85. Hronec), M. C. Majer, M. Majer, Matyó, J. Moncoľ, Mi. Moncoľ. MIČINÁ: Mesík - Krnáč, Štubniak, R. Porubský, Hakel, Saktor, Belaj, Weissinger, Marko, M. Porubský, Horný.

Hor. Pršany - Hiadeľ 1:0 (0:0)
Hostia sa ukázali v dobrom svetla a prvý polčas boli lepším mužstvom, no ich šance ostali nepremenené. Po polčase sa karta otočila, domáci prevzali iniciatívu, vsietili gól a jednogólový náskok udržali až do konca stretnutia.
Gól: 56. P. Murín. Pred 20 divákmi rozhodoval Jagnešák. HOR. PRŠANY: I. Krnáč - Cimerman, Orovčík, Kvasna, Kapusta, Smutný, Čierny, Liďák, Matoušek, Schmidt, Murín. HIADEĽ: Kán - Mlynarčík, M. Štefanovie, Ľ. Brodek, Fudor, Srniak, Vajs, Lipa, I. Sedliak, A. Brodek, Zmajkovič, Golian.

Harmanec - Lučatín 2:3 (1:3)
Mužstvo hostí prišlo do Harmanca s úmyslom získať plný počet bodov, čo sa im nakoniec aj podarilo. Už v 2. minúte vystrelil Zbyňovský, opečiatkoval brvno Dankovej brány a odrazenú loptu trestuhodne zahodil Hraško. V 15. minúte Zbyňovský otvoril skóre, keď obišiel domácich zadákov a krížnou strelou prekonal bezmocného brankára. V 32. minúte po centri Turčana zvýšil na rozdiel dvoch gólov Prostredný a o šesť minút na to Turčan už na 0:3. Domáci upravil konečný stav úvodného polčasu gólom z pokutového kopu za faul Hlinku na Kohúta. Hostia po prestávke kontrolovali hru, ale domácim sa podarilo už len zmierniť prehru na konečných 2:3.
Góly: 45. L. Šimko (z 11 m), 78. Gregor – 15. M. Zbyňovský, 32. M. Prostredný, 38. M. Turčan. Pred 90 divákmi rozhodoval Krupa. HARMANEC: Danko – Matejka, Kulfas, Daubner, Kohút, Murgaš, Babiak (70. Štefanec), Šimko (46. Martiška), Floch, Slobodník (55. Grajzer), Gregor. LUČATÍN: Oboňa – Ľ. Hruška, Mokroš, Hraško, Uhrík, Turčan, T. Hlinka (65. Huťka), Zbyňovský (85. M. Hruška), I. Hruška, Prostredný, Sedliak.

Ostatné výsledky: Podkonice - Dúbravica 2:4 (1:0), góly: Makan 2, Kocka, J. Krahulec za hostí.

Predohrávka 15. kola: Hronsek - Dukla C-Mičiná 2:2 (2:1), góly: Moravčík, Pikula - Horný 2, Harmanec - Medzibrod 2:2, Tajov - Hor. Pršany 5:1 (3:1), góly: Turák 2, Eliáš, Magerčiak, Žubor za domácich, Podkonice - Malachov 0:1 (0:0), Dúbravica - Strelníky 5:0 (3:0), góly: Makan 3, J. Krahulec, Habány, Ľubietová - St. Hory 0:4 (0:2), góly: 19. Filip, 32. Chrastina, 49. Debnár, 82. Olejár, Lučatín - Hiadeľ 2:1 (1:0), góly: 12. Prostredný, 83. I. Hruška - 80. Ľ. Brodek (z 11 m), ČK: 65. Brna, Nemecká - Baláže 5:0 (3:0), góly: 18. a 30. Ružinský, 5. Šrot, 65. M. Bartoš, 82. Ľ. Bartoš.

zaujali
brankári: Dvorský (Malachov), Danko (Harmanec), obrancovia: Ružinský (Nemecká), Herkel (Hronsek), Urva (Ľubietová), Ma. Filadelfi (Strelníky), stredopoliari: Debnár (St. Hory), Strečok (Baláže), Horný (Mičiná), Martiška (Harmanec), útočníci: Turák (Tajov), Gregor (Harmanec), Zbyňovský (Lučatín).