Pršianska desiatka rozložila starohorskú jedenástku

II. futbalová trieda BB – 8. kolo

derby medzi hiadľom a medzibrodom sa skončilo nerozhodne 1:1.

Nemecká - Harmanec 5:1 (1:1)
Domáci mali od začiatku zápasu výraznú prevahu, ale pribrzdil ich gól hostí v 18. minúte z ojedinelého útoku. V druhom polčase Nemecká po neustálom tlaku otočila skóre vo svoj prospech, hoci hostia za stavu 2:1 v 56. minúte nepremenili pokutový kop, u domácich bol nádherný vyrovnávajúci gól mladého Kováčika. Favorit získal povinné tri body a teší sa na zápas v Tajove.
Góly: Kováčik, Klinčík, Frčo, V. Sojak, M. Sojak - Martiška. Pred 60 divákmi rozhodoval Vaník. NEMECKÁ: Halgaš - Klinčík, Ružinský, Krivuš, M. Sojak, Kováčik (50. Šrot), M. Bartoš, Kováč (80. V. Sojak), L. Bartoš, Frčo, Tomko (50. O. Bartoš). HARMANEC: Danko - Grajzer, Floch, Vajs, Kohút, Murgaš, Babjak, Slobodník, Daubner, Martiška, Gregor.

Strelníky - Malachov 3:1 (1:0)
V priemernom zápase si v prvom polčase útočníci veľa šancí nevypracovali. Po prestávke hráči pridali na nasadení, tempo hry sa stupňovalo, padli aj góly a aj ďalšie akcie z domácej dielne potešili prítomných divákov.
Góly: 24. M. Majer, 64. Ľ. Čief, 84. M. Majer st. - 90. D. Roman. Pred 30 divákmi rozhodoval Zeman. STRELNÍKY: R. Majer - Mi. Moncoľ, J. Moncoľ (46. Čief), Mi. Filadelfi, M. Majer ml. (85. Hronec), C. Majer, Štubniak, Matyó (70. D. Majer), R. Majer, Ma. Filadelfi, Kapusta. MALACHOV: Dvorský - Chmelík, Kučerák, Klimo, Dobrota, Maľa, Uhrík, Sanitra, Murín, Moravčík, Roman.

St. Hory - Hor. Pršany 1:1 (1:0)
Hostia (nastúpili s desiatimi hráčmi) sa zamerali na deštrukčný futbal, ktorý na hru Starých Hôr platil. Domáci zahodili množstvo šancí, čo sa im vypomstilo dvadsať minút pred koncom zápasu, kedy hostia po ojedinelom priamom kope vsietili vyrovnávajúci gól.
Góly: 25. Chrastina - 70. Murín. Pred 70 divákmi rozhodoval Krupa. ST. HORY: Žabka - Antoš, Ulehla, Maďar, Gavalda, Debnár, Stacho, Kováč, Filip, Chrastina (80. Lovás), Babjak. HOR. PRŠANY: Patráš - Kvasna, Kužma, Orovčík, Cimerman, Barányi, Matoušek, Murín, Krnáč, Liďák.

Lučatín - Tajov 2:1 (0:1)
Domáci sa rozbiehali pomaly, hostia boli aktívnejší a v 22. minúte sa ujali vedenia Turákovým gólom. Do konca úvodného polčasu sa hra vyrovnala, ale domácim sa už nepodarilo vyrovnať. Z kabín vybehlo domáce mužstvo s odhodlaním zmeniť nepriaznivý stav. Hralo aktívnejšie dopredu a v 48. minúte sa im podarilo vyrovnať po peknej prihrávke Sedliaka Zbyňovskému. Domáci sa snažili pridať druhý gól. Hrali aktívne a v 72. minúte po rohovom kope a následnej skrumáži v pokutovom území sa najlepšie zorientoval I. Hruška a krížnou strelou zvýšil na 2:1. Do konca zápasu domáci zahodili ešte tri čisté šance, ale na výsledku sa už nič nezmenilo.
Góly: 48. Zbyňovský, 72. I. Hruška - 22. Turák. Pred 70 divákmi rozhodoval Marček. LUČATÍN: Oboňa - Ľ. Hruška, Mokroš, Hraško, Uhrík, Turčan, Hlinka, Selecký, I. Hruška (88. Huťka), Zbyňovský (82. M. Hruška), Sedliak. TAJOV: Kleniar - Kollár, Solivajs, Patrnčiak, Mažgut (75. Eliáš), Murgaš (46. Ursíny), Vaterka, Komora, Biely (80. Greško), Turák, Magerčiak.

Ľubietová - Podkonice 0:3 (0:1)
Ľubietovčania nastúpili do súboja s vervou a nádejou na dobrý výsledok. Hostia kombinačnou hrou zobrali oprátky do svojich rúk, po pekných akciách strelili tri góly a nevyužili niekoľko stopercentných šancí. Domáci ohrozovali hosťujúceho brankára len sporadicky.
Góly: 20. Z. Barla, 52. R. Turčan, 66. V. Ivan. Pred 50 divákmi rozhodoval Mišány. ĽUBIETOVÁ: Teliar - Babic, Urva, Kolík, Bidlo, Turčan (65. Uhrík), M. Sauka, V. Sauka, P. Potančok, Kútik (75. M. Potančok), J. Majer (60. Procházka). PODKONICE: Mikuláš - Bobák, M. Barla, L. Barla, Lamper, M. Polóny, Turčan, V. Ivan, Z. Barla, Pančík, Kuprijanov (60. Flaška).

Hiadeľ - Medzibrod 1:1 (1:1)
Po vyrovnanom aj keď iba priemernom derby stretnutí sa oba celky rozišli zmierlivo, nakoľko si ani jedno mužstvo nedokázalo vytvoriť viac gólových šancí.
Góly: 41. Brna - 20. Kelemach. Pred 100 divákmi rozhodoval Piar. HIADEĽ: Kán - Mlynarčík, Srniak, Brna (75. Zmajkovič), Fúdor, M. Sedliak, Vajs, Lipa, I. Sedliak, Ľ. Brodek, A. Brodek (60. Golian). MEDZIBROD: Tonhajzer - Prievalský, M. Zeman, Haviar, Plavec, V. Zeman (58. Caban), Kelemach, Mat. Huťka, Mar. Huťka (58. Šuták), J. Hraško, Hirka.

Ostatné výsledky: Mičiná - Dúbravica 1:2 (0:1), góly: Horný - Habány, Kohút. Baláže - Hronsek 3:1 (0:1), gól: Muríň za hostí,

Zaujali
brankár: Kán (Hiadeľ), obrancovia: Klinčík (Nemecká), Floch (Harmanec), Ma. Filadelfi (Strelníky), J. Hraško (Medzibrod), stredopoliari: Selecký (Lučatín), Ľ. Brodek (Hiadeľ), Ivan (Podkonice), útočníci: Roman (Malachov), Krnáč (Hor. Pršany), Turák (Tajov), Z. Barla (Podkonice)

1. Televízory budúcnosti: Keď sa skĺbi umenie so sci-fi
  2. Čo som sa naučila o mužskom holení a o mužoch
  3. SYNLAB je v Európe jednotkou v laboratórnej diagnostike
  4. Chcete mať pasívny príjem vďaka investovaniu? Ako začať?
  5. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  6. Tepelnou izoláciou POLYFORM pohodlne ušetríte náklady
  7. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  5. Prekvapia hokejový svet? Slovensko ide na šampionát s mladíkmi
  6. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  7. Ceny nehnuteľností stále rastú. Je čas investovať
  9. Bakalárske študijné programy na FVT
  10. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  10. Tip na rodinné kombi 4x4 v plnej výbave do 30 000 eur 4 922

Aký mohol mať podnikateľ motív? Manželka podozrivého zapojila do prípadu súkromného detektíva.

Lesníctvo na Slovensku si tento rok pripomína významné výročie od vzniku svojej existencie. Uplynulo 150 rokov odvtedy, čo funguje ako samostatné hospodárske odvetvie.

Platby vybavujú z dvora cez okno, vstup do budovy je cez hlavný vchod.

Poplatok za komunálny odpad, daň z nehnuteľnosti a daň za psa po získaní rozhodnutia je možné uhradiť v pokladni mestského úradu z dvora cez okno, so vstupom cez hlavný vchod.

Začínajú sa MS v hokeji 2021. Pozrite si športový TV program.

Slováci v ére samostatnosti idú na svetový hokejový šampionát už po 25-krát. Aké sú ich šance a čo všetko ich na tomto športovom podujatí čaká, aj o tom je mimoriadna príloha, ktorú nájdete tento týždeň v týždenníkoch MY na celom Slovensku.