Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

7. kolo súťaží Mestskej únie malého futbalu v Banskej Bystrici vo výsledkoch

Extraliga
Unios Horná – Altys QPR 5:8 (2:5), P. Zlevský 2, P. Konder 2, R. Čipčala – R. Turčan 5, M. Ronec, V. Bránsky, P. Dovčiak, Severná – Nera Devils 3:6 (2:3), R. Rubint 2, S. Lešták – I. Hamšík 2, R. Daniš 2, Z. Cimermann, J. Tuharský, Ariola - BT Detox 2:6 (0:2), Du. Balon, R. Gašpar – I. Gašparík 3, T. Striežovský, M. Sásik, J. Markovič, 1.FC Podlavice A – Elit A Fuchs 9:6 (5:4), M. Janík 4, J. Bednár 2, L. Hurík, I. Hubert, I. Krnáč – I. Vodecký 3, M. Hudáček 2, P. Hudáček, FC Krum Sl. Ľupča – FC Fittich Krakatit 4:9 (1:3), J. Urbančok 2, M. Majer, D. Mačkovič – R. Kopic 2, M. Jobko 2, M. Fojtík 2, D. Babjak, J. Rusko, D. Hrnčíř. Stretnutia rozhodovali V. Kosec a K. Poláček.
1. BT Detox 2 2 0 0 11 : 5 6
2. Nera Dev. 2 2 0 0 13 : 7 6
3. Podlavice 2 2 0 0 17 : 13 6
4. Fittich 2 1 0 1 16 : 12 3
5. Altys QPR 2 1 0 1 14 : 12 3
6. Severná 2 1 0 1 10 : 12 3
7. Elit Fuchs 2 0 1 1 10 : 13 1
8. Ariola 2 0 1 1 6 : 10 1
9. Un. Horná 2 0 0 2 8 : 13 0
10. FC Krum 2 0 0 2 8 : 16 0

Skryť Vypnúť reklamu

Program 3. kola (ŠH Štiavničky), 19. októbra 2004: Severná – BT Detox (18.30), FC Krum Sl. Ľupča – Altys QPR (19.30), FC Fittich Krakatit – Elit A Fuchs (20.30), 21. októbra 2004: Unios Horná – Ariola (18.30), 1.FC Podlavice – Nera Devils (19.30).

I. liga
Húsenice - Lazio 3:2 (2:0), J. Beer, M. Zbyňovský, D. Boroš – J. Solivaj, P. Čtvrtníček, Sosna Boys – North Stars 4:10 (2:3), P. Chaban 2, R. Homola, R. Latinák – R. Kapustík 5, D. Motola 3, V. Barla, M. Roman, ŠK Remio – AC Juniors 2:6 (1:3), P. Kapusta, I. Lagovský – J. Móres 3, I. Mišány, M. Antoš, Š. Klinec, Royal Pub - Gardena 3:7 (1:2), M. Markuš, M. Gibala, R. Strieš – J. Caban 3, M. Ňáčik 3, P. Jančiar, ŠK Elit RK Studio - Godzily 2:5 (1:2), Ľ. Rusko, P. Bosmann – M. Lipták 2, A. Dubovický 2, R. Dočkal, Iskra – Atlanta Alien 3:1 (1:0), B. Navrátil, M. Harmaniak, M. Handzuš – M. Longauer, Erland - Mládežnícka 1:1 (0:1), M. Oravec – M. Patráš, Fortka - Flamengo 4:2 (1:0), P. Belko 3, M. Šimko – B. Pikula 2, Royal 94 - Arsenal 6:2 (0:1), J. Baran 4, J. Moravčík, P. Roháč – M. Faško 2. Stretnutia rozhodovali R. Weiss a V. Kosec.
1. Iskra 7 5 0 2 33 : 24 15
2. Mládežnícka 7 4 3 0 32 : 24 15
3. Erland 7 4 2 1 20 : 6 14
4. North Stars 7 4 2 1 39 : 25 14
5. Elit 7 4 1 2 39 : 29 13
6. Gardena 7 4 0 3 33 : 28 12
7. Lazio 7 3 2 2 26 : 16 11
8. Fortka 7 3 2 2 23 : 17 11
9. Juniors 7 3 2 2 17 : 21 11
10. Royal 94 7 3 1 3 25 : 22 10
11. Húsenice 7 3 1 3 23 : 30 10
12. Atl. Alien 7 3 0 4 14 : 17 9
13. Sosna Boys 7 2 3 2 23 : 27 9
14. Godzily 7 2 2 3 21 : 25 8
15. Flamengo 7 2 0 5 21 : 26 6
16. Arsenal 7 1 1 5 14 : 28 4
17. Royal Pub 7 1 1 5 23 : 44 4
18. Remio 7 0 1 6 17 : 34 1

Skryť Vypnúť reklamu

Program 8. kola, 23. októbra 2004: Arsenal – Royal Pub (8.00), Flamengo - Erland (9.00), Mládežnícka - Iskra (10.00), Atlanta Alien – ŠK Remio (11.00), North Stars - Fortka (12.00), AC Juniors - Húsenice (13.00), Gardena – Sosna Boys (14.00), ŠK Elit RK Studio – Royal 94 (15.00), Lazio - Godzily (16.00).

II. liga
Starí páni - Skackavá 3:4 (0:4), P. Čajka st., Z. Rusko, L. Gerö – Tomčík, Račanský, Ščepko, Škovran, Lokomotíva – Torpédo Stavbár 3:7 (0:2), P. Babothy 2, P. Žubor – P. Kvaltíny 3, I. Sokáč 3, P. Špirka, DAF - Trend 0:5, kontumačne, pre neoprávnený štart hráča (P. Kohút, 3 ŽK), Iron - Fofo 5:1 (2:0), P. Kán 3, M. Pančík 2 – V. Zemko, KK AC Chaos - Absint 2:12 (0:5), M. Mešťan, Jonáš – P. Šipula 9, J. Zajac 2, S. Lunter, 1.FC Dodna - Arias 8:3 (4:1), M. Kováč 3, M. Gazdík 2, J. Bubeník 2, M. Šuša – Ľ. Kolesár, J. Gaško, J. Golecký, Ateeray - Exel 2:8 (1:3), J. Meško, M. Kanda – M. Valentííny 2, T. Ondrejka, B. Strelec, M. Štelcl, M. Majerský, D. Kohút, P. Ščepko, FC Tajfún Miromax – Atak 8:1 (2:0), M. Kováč 5, V. Svoboda, M. Michal – R. Vrbiar, Tezab Gemo – FC Nemce 2:7 (1:4), J. Rajnoha, L. Janovec – J. Chrastina 3, B. Dian 2, M. Adam 2. Stretnutia rozhodovali J. Darida a I. Sadovský.
1. Skackavá 7 7 0 0 44 : 10 21
2. Exel 7 7 0 0 43 : 10 21
3. Trend 7 7 0 0 35 : 14 21
4. Absint 7 4 1 2 42 : 26 13
5. St. páni 7 4 1 2 32 : 24 13
6. Atak 7 4 1 2 29 : 23 13
7. Fofo 7 4 0 3 24 : 21 12
8. Tor./Stav. 7 3 2 2 32 : 25 11
9. Dodna 7 3 1 3 27 : 24 10
10. DAF 7 3 0 4 19 : 22 9
11. Nemce 7 3 0 4 25 : 31 9
12. Iron 7 2 2 3 21 : 23 8
13. Arias 7 2 1 4 26 : 29 7
14. Ateeray 7 2 0 5 19 : 32 6
15. Chaos KK 7 2 0 5 16 : 42 6
16. Tajfún 7 1 1 5 23 : 26 4
17. Tezab/Gemo 7 0 0 7 14 : 46 0
18. Lokomotíva 7 0 0 7 14 : 57 0

Skryť Vypnúť reklamu

Program 8. kola, 23. októbra 2004: FC Nemce - Iron (8.00), Atak - Ateeray (9.00), Exel - 1.FC Dodna (10.00), Arias - DAF (11.00), Torpédo Stavbár – Tajfún Miromax (12.00), Trend – Starí páni (13.00), Fofo - Lokomotíva (14.00), Inovation Absint – Tezab Gemo (15.00), Skackavá – KK AC Chaos (16.00).

III. liga
Stavos Badín - Dan 3:7 (1:6), J. Blaško, J. Masaryk, S. Štefánik – P. Mesík 4, V. Horný 2, Ľ. Havel, D.P.H. - Ajax 0:1 (0:1), V. Baculík, Mladosť – Traktor Utd. 11:0 (4:0), J. Čief 3, P. Acs 3, J. Ondrejka 2, I. Bačko 2, J. Maliniak, Absolut – ŠKP Kobok Brezno 2:3 (2:2), P. Výbošťok, P. Joščák – O. Kamzík 2, M. Giertli, AC Tornádo – ŠK Hellius 0:3 (0:1), P. Kúdelka, M. Filo, P. Peržil, Chalani – Ken Homov Wok 8:1 (6:1), M. Mesík 2, P. Heric 2, V. Belaj, P. Uhrín – R. Dričník, Podlavice B – Radvaň CFBG 4:2 (1:2), A.L.F. – FC Corgoň Pub Riečka 2:4 (1:3), M. Beseda, V. Šramka – P. Gašpar, Karlík, Ľ. Snopko, M. Snopko, Monaco CF – BB Aqex 6:5 (5:3), J. Melíšek 3, J. Strečok 2, J. Temniak – L. Kupec 3, T. Bacúšan, S. Drahoň, White Wolfs mali voľno. Stretnutia rozhodovali P. Dírer a J. Kolenička.
1. Chalani 7 6 1 0 48 : 11 19
2. Alice 7 6 1 0 41 : 17 19
3. Absolut 7 5 1 1 40 : 9 16
4. Mladosť 7 5 1 1 31 : 8 16
5. Kobok ŠKP 7 5 1 1 31 : 16 16
6. Monaco 7 5 0 2 35 : 22 15
7. Dan 7 4 2 1 22 : 22 14
8. Corgoň Pub 6 3 1 2 16 : 17 10
9. Stavos Bad. 6 3 1 2 19 : 23 10
10. DPH 6 3 0 3 18 : 13 9
11. Podlavice B 7 2 3 2 23 : 23 9
12. A.L.F. 7 2 2 3 20 : 22 8
13. K.H.W. 7 2 1 4 10 : 30 7
14. Mossa MS 6 2 0 4 15 : 24 6
15. Ajax 7 2 0 5 12 : 43 6
16. Hellius 7 1 2 4 10 : 15 5
17. Radvaň 6 1 1 4 11 : 17 4
18. Tornádo 6 1 1 4 6 : 14 4
19. Traktor Utd. 7 1 1 5 16 : 36 4
20. White Wolfs 6 1 0 5 14 : 32 3
21. BB Aqex 7 0 0 7 15 : 39 0

Program 8. kola, 23. októbra 2004: Mladé svište – Podlavice B (7.00), BB Aqex - Mladosť (8.00), ŠK Hellius – Stavos Badín (9.00), Traktor Utd. – D.P.H. (10.00), Ajax – AC Tornádo (11.00), Radvaň CFBG – A.L.F. (12.00), FC Corgoň Pub Riečka - Chalani (14.00), FC Dan – White Wolfs (15.00), FC Alice majú voľno.

IV. A liga
Squadra Azzurra - Baxx 2:2 (1:0), P. Dragošek, P. Sršeň – V. Tkáč 2, Trapas – Jarný vánok 5:2 (2:0), Z. Barla 2, A. Ulbrík, A. Pančík, M. Polóny – I. Vereš, M. Galajda, Turecká InJAT – Celtic Sásová 2:6 (0:2), I. Janovec, M. Strmeň – L. Brázdil 3, M. Majling 2, M. Kalmánek, 1.FC Posledný – Rexov kabanos 1:7 (1:4), Haluška – T. Polóny 5, Murgaš, S. Polóny, 1.FC Run – Červená hviezda 1:0 (0:0), Šiman, Simaček – FC WC 3:2 (2:0), Kotorík, Šufliarsky, Benkovský – Matulay, Kráčik, ALC Kocky – ANK Pegi 2:2 (2:0), P. Kubina 2 – Jonáček 2, Elán Sásová – 1.FC Horná 6:1 (4:1), Vojtela 2, Karas 2, J. Gažúr, Kotoč - Dudáš, San Marconi – Labutie jazero 5:1 (2:1), Kiaba 3, Lichý, Maršalík - Mojžiš, Sosaurus - Hrča 20:2 (11:0), Cenkov 6, Čaučík 5, M. Chriašteľ 3, Stančík 3, Jablonovský 3 – Redlinger 2, Electric Blue mal voľno. Stretnutia rozhodovali J. Michalek a P. Kosec a M. Janík.
1. Celtic 7 7 0 0 45 : 12 21
2. Simaček 7 6 0 1 17 : 13 18
3. R. kabanos 7 5 0 2 45 : 17 15
4. Elán 7 5 0 2 23 : 15 15
5. Baxx 7 4 2 1 22 : 16 14
6. Elec. Blue 6 4 1 1 28 : 11 13
7. Jar. vánok 7 4 1 2 29 : 15 13
8. Sq. Azzurra 6 3 2 1 18 : 9 11
9. ANK Pegi 6 2 3 1 33 : 17 9
10. Lab. jazero 7 3 0 4 24 : 14 9
11. Trapas 6 3 0 3 29 : 26 9
12. Sosaurus 7 2 1 4 33 : 21 7
13. 1.FC Horná 6 2 1 3 21 : 17 7
14. Turecká 7 1 4 2 15 : 22 7
15. FC WC 7 2 1 4 14 : 25 7
16. ALC Kocky 7 2 1 4 16 : 36 7
17. San Marconi 7 2 0 5 23 : 36 6
18. FC Posledný 7 2 0 5 6 : 23 6
19. Č. hviezda 7 1 0 6 16 : 26 3
20. 1.FC Run 6 1 0 5 10 : 22 3
21. Hrča 6 0 1 5 8 : 82 1

Program 8. kola, 23. októbra 2004: Hrča – ALC Kocky (7.00), Labutie jazero – Turecká InJAT (8.00), Červená hviezda – Squadra Azzurra (9.00), Celtic Sásová - Trapas (10.00), jarný vánok – 1.FC Run (11.00), ANK Pegi – Elán Sásová (12.00), FC WC – San Marconi (13.00), 1.FC Horná – 1.FC Posledný (14.00), Rexov kabanos - Simaček (15.00), Baxx – Electric Blue (16.00), Sosaurus má voľno.

IV. B liga
Real Madrid - Otava Sl. Ľupča 7:0 (4:0), J. Šimčík 3, M. Šimčík 2, R. Uhrín, M. Kálman, Juniperus – Sparta BB 5:1 (0:1), D. Frzon 2, I. Koštial, P. Zemko, M. Filipko – R. Zmajkovič, MK Arzén – Beercelona 3:5 (2:2), M. Dovčiak 3 – P. Novoroľník 3, R. Teliar, M. Karako, Dromedári – I.Q. 3:3 (0:2), B. Michalech, A. Patráš, M. Slobodník – P. Dobiáš 2, M. Ursíny, Italia – Viking Stavanger 2:9 (0:3), L. Kucbel, M. Fábry – R. Bajs 3, M. Piar 2, M. Bajs 2, R. Halaj 2, BB Dragons - Bezvetrie 6:3 (2:2), P. Troliga 2, K. Mikloško, D. Kvasna, A. Gendiar, Š. Majerský – M. Michal 2, B. Prudič, Alcatraz – Drink Team 2:2 (1:2), Yellow River - Inter 7:3 (1:2), M. Mochnáč 3, P. Bulík 3, D. Škubák – T. Minárik 2, J. Lapin, FK Matiz – N.S. Team 0:13 (0:8), Ju. Šustek 5, J. Pĺžik 4, M. Pataj 2, I. Širka, M. Majer, Enzo - Speleo 7:1 (3:1), P. Škamla 2, Ľ. Lovecký 2, Ľ. Sojak 2, M. Longauer - Ľ. Kováč, Dinamo BB malo voľno. Stretnutia rozhodovali P. Plavec, D. Boroš a J. Adamek.
1. Real Madrid 6 6 0 0 44 : 3 18
2. N.S. Team 7 6 0 1 42 : 16 18
3. I.Q. 7 5 1 1 31 : 20 16
4. Beercelona 7 5 1 1 25 : 16 16
5. Sparta BB 7 5 0 2 23 : 16 15
6. Alcatraz 7 4 2 1 19 : 12 14
7. Otava 7 4 2 1 22 : 16 14
8. Enzo 7 4 1 2 32 : 18 13
9. Viking St. 7 3 2 2 34 : 16 11
10. Yel. River 7 3 1 3 29 : 24 10
11. Dragons BB 7 3 0 4 25 : 26 9
12. Speleo 6 3 0 3 15 : 22 9
13. Italia 6 2 2 2 13 : 21 8
14. Drink Team 6 2 1 3 19 : 18 7
15. Juniperus 6 2 0 4 15 : 25 6
16. Dromedári 7 1 2 4 11 : 19 5
17. Dinamo BB 6 1 1 4 12 : 19 4
18. MK Arzén 7 1 1 5 15 : 34 4
19. Matiz FK 7 1 0 6 5 : 48 3
20. Bezvetrie 7 0 1 6 10 : 33 1
21. Inter 6 0 0 6 11 : 30 0

Program 8. kola, 23. októbra 2004: Speleo - Alcatraz (7.00), N.S. Team – MK Arzén (8.00), Viking Stavanger – Real Madrid (9.00), AC Beercelona - Juniperus (10.00), Sparta BB - Italia (11.00), Drink Team – Yellow River (12.00), Bezvetrie – FK Matiz (13.00), Inter - Dromedári (14.00), I.Q. – BB Dragons (15.00), Otava – Dinamo BB (16.00), Enzo má voľno.

LIMFU Zvolen
6. kolo: Žamborove trafiky - Bufet 10:5 (4:2), Javanka - Investex A 2:8 (0:4), Cofola - Haliganda 6:1 (2:0), Slovakia - Giton 3:3 (1:2), Golden Stars - Investex B 7:1 (2:1), R. Gašpar 3, Kohút 3, Juhoš za Golden Stars.
1. Gold. Stars 5 5 0 0 27 : 9 15
2. Investex A 5 4 1 0 33 : 16 13
3. Remos 5 4 0 1 23 : 9 12
4. Slovakia 5 3 1 1 27 : 12 10
5. Žamb. traf. 6 3 1 2 34 : 21 10
6. Coffola 5 3 0 2 17 : 16 9
7. Bufet 6 2 0 4 28 : 37 6
8. Giton 5 1 2 2 18 : 20 5
9. Investex B 6 1 0 5 13 : 35 3
10. Haliganda 6 1 0 5 15 : 41 3
11. Javanka 6 0 1 5 14 : 33 1

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  2. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  6. Budovanie zelenej značky
  7. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  8. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  10. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 24 124
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 21 800
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 17 305
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 988
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 616
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 370
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 658
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 544
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 375
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 337
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Alexis D´aouts

Hokejisti HC05 ´Banská Bystrica zvíťazili v dohrávke 8. kola Tipos extraligy nad MHk 32 Liptovský Mikuláš 3:1.

4 h
Bude mať ešte kto do straníckej centrály v Banskej Bystrici - Novom svete chodiť?

Viacerí členovia Kotlebovcov po spore s predsedom zvažujú odchod zo strany.

8 h
Starostlivosť o pacientov s ochorením Covid-19 na OAIM - Oddelenie anesteziológie a intenzívnej medicíny v nemocnici v Galante.

Na Slovensku však pribudlo takmer 200 obetí koronavírusu.

9 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

25. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

25. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

25. jan

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

4 h

Podľa aktuálne nastavených parametrov a údajov len z MOM, zriadených rezortom zdravotníctva, by si v Banskobystrickom kraji zopakovali testovanie v šiestich okresoch.

25. jan

Už ste čítali?