Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

V kole plnom prekvapení zápas v Horných Pršanoch nedohrali

II. futbalová trieda BB – 12. kolo

Baláže - Dúbravica 6:0 (4:0)
Výsledok hovorí jednoznačne v prospech domácich, aj keď ešte veľa šancí ostalo nevyužitých. Na klzkom teréne sa hral obojstranne otvorený futbal. Hostí však nepodržal brankár pretože do 25 minúty zo štyroch lepších šancí padli štyri góly a tým bol v podstate zápas rozhodnutý. V druhom polčase sa ešte hostia snažili niečo urobiť s výsledkom, ale ich snaha končila na domácej obrane a z následných protiútokov utŕžili ďalšie dva góly.
Góly: Heric 2, Veselovský, M. Mesík, Ján Strečok, Hrdina. Pred 30 divákmi rozhodoval Kosec. BALÁŽE: Kostivar - P. Strečok, Slobodník, Ján Strečok, Heric, Veselovský (Hrdina), Čunderlík, M. Mesík, Tišliar, Chaban, I. Mesík. DÚBRAVICA: Kiš (Holík) - Krahulec, Ľ. Pinka, Bubelíny, Kohút, Kocka, Makan, Karkalík, Majer, Kováč, P. Pinka.

Strelníky - Harmanec 4:1 (0:0)
V úvodnom polčase sa hralo zväčša medzi šestnástkami, s veľa nepresnými prihrávkami na oboch stranách. O loptu sa bojovalo najmä vo vzduchu, ani jedno mužstvo si v prvom polčase nevypracovalo výraznú gólovú šancu. V druhom polčase dostal domácich do vedenia hlavičkou Miro Moncoľ, ale o desať minút odpovedal po dlhom pase Lovás. Hra začala mať tempo, v 74. minúte zvýšil Marek Moncoľ na 2:1 a o tri minúty na to Miro Moncoľ na 3:1. Štyri minúty pred koncom upravil na konečných 4:1 Matyó.
Góly: 56. a 77. Mi. Moncoľ, 74. Ma. Moncoľ, 86. Matyó - 66. Lovás. Pred 50 divákmi rozhodoval laik Matejka. STRELNÍKY: R. Majer - Štubniak, Mi. Filadelfi, R. Majer, D. Majer, Matyó, M. C. Majer, M. Majer, Ma. Filadelfi, Ma. Moncoľ (85. Čief), Mi. Moncoľ. HARMANEC: Danko - Slobodník, Kulfas, Floch, Kohút, Lovás, Babjak, Murgaš, Martiška, Daubner, Gregor.

Mičiná - Lučatín 4:0 (1:0)
V kvalitnom stretnutí podal domáci celok proti technicky zdatnému súperovi vynikajúci výkon a prekvapujúco zvíťazil rozdielom triedy.
Góly: Môcik, Marko, Horný, Belaj. Pred 100 divákmi rozhodoval Jagnešák. MIČINÁ: M. Mesík - Môcik (90. Krnáč), J. Štubniak, M. Porubský, Horný, M. Štubniak (75. P. Mesík), Hakel, Prostredník, Wiesinger, Martinec (70. Marko), Belaj. LUČATÍN: Oboňa - P. Hruška (46. Hermánek), Mokroš, Hraško, Uhrík, Turčan (75. M. Hruška), Hlinka (70. Majer), Selecký, I. Hruška, Zbyňovský, Sedliak.

Nemecká - Ľubietová 6:1 (2:0)
V Nemeckej sa možno čakal od favorita vyšší gólostroj, ale hráči striedali dobré chvíle so slabšími. Počas celého zápasu mali domáci územnú prevahu, no vyskytlo sa u nich aj veľké množstvo nepresností. V nasledujúcom kole (Lučatín) by tento výkon na dobrý výsledok nestačil. Z hostí napriek šiestim inkasovaným gólom vynikol brankár Teliar.
Góly: Šrot, Frčo (z 11 m), Ľ. Bartoš, M. Bartoš, Ružinský, Tomko - Procházka. Pred 100 divákmi rozhodoval Kupec. NEMECKÁ: Halgaš - Ružinský, M. Sojak, Krivuš (60. V. Sojak), O. Bartoš, M. Bartoš, Kováč (50. Tomko), L. Bartoš, Frčo, Šrot, Kováčik (50. Ťažký). ĽUBIETOVÁ: Teliar - M. Sauka, Urva, Kolík, V. Sauka, Turčan, Procházka, Benč, Mochnáč, Kútik, Maser.

Staré Hory - Tajov 0:2 (0:1)
Domáci doplatili v stretnutí na nepremieňanie šancí a namiesto vedenia išli do šatní s jednogólovým mankom. Po prestávke sa hra vyrovnala a v nadstavenom čase, keď domáci hrali vabank pridali hostia druhý, poisťovací gól.
Góly: 35. Turák, 90. Eliáš. Pred 100 divákmi rozhodoval Hikker. ST. HORY: Žabka - Antoš, Stacho (Lovás), Maďar, Brhlík, Debnár, Gavalda (Olejár), Kováč, Filip, Chrastina, Babjak. TAJOV: Kleniar - Kollár, Solivajs, Patrnčiak (Eliáš), Mažgut, M. Murgaš (Komora), Vaterka, Pipka, Magerčiak, Turák, Targoš (Biely).

Malachov - Hronsek 0:1 (0:1)
V prvom polčase sa mužstvá iba oťukávali, hostí poslal do vedenia striedajúci Bartoš minútu pred koncom prvého polčasu. Po prestávke domáce mužstvo zatlačilo súpera na jeho polovicu, no ani z vyložených šancí nedokázalo skórovať, keď hosťom pomohli žrď i brvno, alebo zachraňoval ,,brankár" Herkel.
Gól: 45. Bartoš. Pred 50 divákmi rozhodoval Bučko. MALACHOV: Dvorský - Chmelík, Kučerák, Klimo, Dobrota, Baculík, Uhrík, Sanitra, Murín, Moravčík, Roman. HRONSEK: Herkel - Solivaj, Kišík, Zelina (44. Bartoš), Garaj, Pikula, Muríň, Bystriansky, Bursa, Šulek, Moravčík.

Hiadeľ - Podkonice 1:2 (0:0)
V zápase priemernej úrovne hneď v úvode nepremenili domáci šance za čo aj pykali. Po vylúčení Polónyho sa hostia v druhom polčase zomkli a po chybe domácej obrany sa dostali do vedenia. Po skrumáži pridali aj druhý gól, na ktorý domáci ešte stihli odpovedať, ale na remízu to nestačilo.
Góly: P. Vajs - Z. Barla, Kmeť. ČK: M. Polóny. Pred 40 divákmi rozhodoval Caban. HIADEĽ: Kán - Mlynarčík, Srniak (65. Zmajkovič), Brna, Fúdor, M. Sedliak (30. Milan), Vajs, Lipa, I. Sedliak, Ľ. Brodek, Golian. PODKONICE: Mikuláš - Pančík, M. Barla, Lamper, L. Barla, Turčan, Bobák, Z. Barla, Patráš, Kmeť, M. Polóny.

Hráči kola
Brankári Teliar (Ľubietová), Herkel (Hronsek), Mikuláš (Podkonice), obrancovia Horný (Mičiná), P. Strečok (Baláže), Stacho (St. Hory), Vajs (Hiadeľ), stredopoliari Selecký (Lučatín), M. Bartoš (Nemcká), Pipka (Tajov), Šulek (Hronsek), Uhrík (Malachov), L. Barla (Podkonice), útočníci M. Mesík (Baláže), Mi. Moncoľ (Strelníky), Bartoš (Hronsek), Moravčík (Malachov)
hck

II. trieda BR – dohrávka 11. kola

Horná Lehota - Sihla 4:1 (2:1)
Hostia sa prekvapujúco ujali vedenia, ale domáci otočili výsledok ešte v prvom polčase. V druhom polčase domáci svojho súpera predčili vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene zvíťazili.
Góly: 33. a 84. Valach, 28. Štrba, 55. Petrík - 23. P. Pančík. Pred 50 divákmi rozhodoval Hláčik. HOR. LEHOTA: Borovič - M. Demian, P. Demian, Kováč, Petrík, Potančok (75. Budovec), Štulajter, Štrba, Žitný, Valach, Balco. SIHLA: Kurek - Beraxa, Bitala, Švikruha, Melcer, Pančík, Jánošík, Kňazík, Nomilner, Vetrák, Rončák.

Hráči kola
Brankár Borovič (Hor. Lehota), stredopoliari Petrík (Hor. Lehota), Kňazík (Sihla), útočník Nomilner (Sihla)

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?