Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

MY CUP 2005: Favoriti nechvália jeseň, chuť si chcú napraviť na turnaji v Badíne

BANSKÁ BYSTRICA - Už len niekoľko dní chýba do úvodného výkopu premiérového ročníka futsalového turnaja MY CUP 2005 v Badíne!

táto, niekoľkokilogramová putovná trofej bude načas zdobiť vitrínu víťaza i. ročníka my cup.


Ten sa postará o to, že aj napriek
zimnému obdobiu čakajú priaznivcov futbalu dva víkendy plné ich obľúbeného športu. Dvadsať tímov z I. a II. triedy si v novej športovej hale v Badíne skríži futbalové zbrane na jednom fronte. Novinkou je nielen samotné podujatie, ktoré organizuje redakcia týždenníka Smer Magazín, ale aj jeho špecialita - ,,veľkí" futbalisti si prvýkrát zahrajú malý futbal v hale podľa pravidiel futsalu. Zaujímavosťou určite budú konfrontácie tímov, ktoré si bežne v sezóne proti sebe nezahrajú aj keď sú napríklad z II. triedy... (Hronec versus Hronsek). V Badíne štartuje osem tímov z I. triedy a 12 mužstiev z dvoch skupín II. triedy.
Futbalový maratón pozostávajúci z vyše 50 zápasov sa začína už počas tohto víkendu, keď sú na programe kvalifikačné stretnutia. Tie určia osmičku mužstiev, ktorá sa v Badíne 6. februára stretne vo veľkom finále. Pred turnajom sme všetkým aktérom položili päť ,,zoznamovacích“ anketových otázok:
1. Ako hodnotíte jesennú časť?
2. Aké máte plány na turnaji MY CUP 2005?
3. Aká je vaša reakcia na žreb
4. Tip na celkového víťaza?
5. Aké sú silné stránky resp. osobnosti vášho tímu?


SKUPINA A
ŠK MONTA PLUS SÁSOVÁ
Milan Babiar, manažér
Jeseň: ,,S jeseňou nemôžeme byť spokojní, hlavne s jej záverom, keď sme postrácali dôležité body a tým pádom sme klesli v tabuľke až na tretie miesto. Ak môžem objektívne povedať, tak dôležité zápasy, ktoré sme mali zvládnuť sme nedotiahli do úspešného konca. Ale zbrane neskladáme a pokúsime sa na jar ešte Podlavice potrápiť a ponaháňať."
Plány: ,,Keďže sa bude hrať 2x15 minút, stať sa môže hocičo a každá chyba môže rozhodnúť. Ale od prvého zápasu pôjdeme za naším cieľom vyhrať turnaj, k čomu ale musíme najprv postúpiť zo skupiny a vyhrať ďalšie zápasy. Bude to určite zaujímavá konfrontácia aj v tejto fáze prípravy."
Reakcia na žreb: ,,S vyžrebovaním sme spokojní, dúfam, že sa na turnaji predstavíme v plnej sile. Nastupovať budeme z hrubej prípravy, čo ale neznižuje náš ciel tento turnaj vyhrať."
Tip na víťaza: ,,Silné družstvá určite bude mať Slovenská Ľupča, Tatran Čierny Balog. Podľa mňa však vyskočiť môže každý, pretože hra v hale ma svoje špecifiká na rozdiel od hry vonku a navyše nepoznáme hru ostatných mužstiev v hale.


MLADOSŤ LUČATÍN
Igor Šišiak, vedúci mužstva
Jeseň: ,,Mohlo to byť aj lepšie. Na jeseň sme prehrali aj také zápasy, ktoré sme mali už vyhrané, ako napríklad v Medzibrode, kde sme v 86. minúte viedli 2:1. Umiestnenie po jeseni sme si predstavovali aj lepšie, ale na druhej strane, strata na prvého nie je veľká."
Plány: ,,Budeme však robiť všetko preto, aby sme postúpili medzi najlepšiu osmičku."
Reakcia na žreb: ,,Čo som pozeral, máme jednu z najťažších skupín."
Tip na víťaza: ,,Sásová, v I. triede je na treťom mieste a hrá dobrý futbal."
Silná stránka tímu: ,,Budeme sa spoliehať hlavne na brankára Oboňu, ktorý má bohaté skúsenosti ako s veľkým, tak aj s malým futbalom. Medzi naše opory budú patriť aj Zbyňovský a Selecký."


SOKOL NEMECKÁ
Milan Kováč, tréner
Jeseň: ,,S jeseňou som celkom spokojný, aj keď niekoľko zápasov sme zbabrali. Nebyť toho, mohli sme byť v tabuľke aj vyššie. Herný prejav nás radí medzi tie lepšie mužstvá. O postupe sme zatiaľ nehovorili, mužstvo chceme najmä doplniť mladšími hráčmi, ktorí prešli mojimi rukami."
Plány: ,,Bol by som rád, keby sme postúpili zo skupiny z druhého miesta."
Reakcia na žreb: ,,S vylosovaním som spokojný, s mužstvami sa poznáme. Akurát Sásová je nám trošku cudzia, lebo hráva vyššiu súťaž a radíme ju za favorita turnaja.
Tip na víťaza: ,,Za jediného favorita považujem Sásovú. Halový futbal je úplne iný. Aj moji chlapci tiež vyrastali v telocvični, takže ani by sme nemali zhorieť. Ale lopta je guľatá."
Silná stránka tímu: ,,Tú ešte len chcem vybudovať, skôr by som hovoril o slabších. Som maximalista a od hráčov vyžadujem to, čo som odovzdával futbalu ja."


DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY
Stanislav Ondrejko, tréner a manažér
Jeseň: ,,Skončili sme na siedmom mieste, keď sme odohrali dobré, ale aj slabšie zápasy. Niekedy sme doplatili na svoju starú bolesť, že sme nedali góly. Mali sme aj zranených, napríklad špílmachra. Káder sme doplnili mladými hráčmi, ale nedá sa povedať - až na jedného, že by sa zvlášť chytili."
Plány: ,,Je to súčasť prípravy, takže chceme aby sa hráči dostali do tempa a išli do jarnej časti rozohratí. Tiež by sme chceli vyskúšať a zapracovať do mužstva nových hráčov."
Reakcia na žreb: ,,Najsilnejším súperom je určite Sásová. Halový turnaj má svoje špecifiká, myslím si, že mužstvá okolo Banskej Bystrice budú na turnaji viac vo výhode, lebo ich hráči hrávajú malý futbal."
Tip na víťaza: ,,Favorizujem Sásovú, aj Slovenskú Ľupču, ale teraz nepoznám jej silu, takže jednoznačne Sásová."
Silná stránka tímu: ,,Hráme celkom technický futbal, ale silnou stránkou je druhý polčas. Keď sa chlapci vybičujú, tak vieme zvrátiť výsledok a vo svoj prospech."


SOKOL MEDZIBROD
Miroslav Zázrivec, tréner
Jeseň: ,,V priebehu leta sme konsolidovali hráčsky káder doplnením niekoľkých hráčov. Jesennú časť sme začali podľa predstáv, priznávam postupových. V ďalšom priebehu sme však nenadviazali na úvod súťaže, čo sa týka herného prejavu a výsledkov. Prejavilo sa to hlavne stratami bodov s relatívne slabšími súpermi. V skutočnosti nás to stálo minimálne 6 bodov a samozrejme stratu postupových ambícií. Umiestnenie na šiestej priečke síce nenaplnilo naše očakávania, ale v určitých smeroch sme sa dostali vpred."
Plány: ,,Čo sa týka cieľov? Dostať sa čo najďalej."
Reakcia na žreb: ,,Žreb nám vyhovuje."
Tip na víťaza: ,,Futsal má niekoľko odlišností od veľkého futbalu a aj preto nevidím výrazného favorita."
Silná stránka tímu: ,,Môžem povedať, že máme technické mužstvo. Samozrejme, s niekoľkými slabinami, ale to sa neprezrádza."


SKUPINA B
SOKOL JAKUB
Róbert Balog, tréner
Jeseň: ,,Osobne som s jeseňou nespokojný, pretože najmä domáce zápasy so Sásovou a Tatranom Č. Balog sme mali vyhrať, ale nestalo sa."
Plány: ,,Chceme ukázať, že vieme hrať dobrý futbal. Máme dosť halových typov, verím, že pristúpime k zápasom čo najzodpovednejšie."
Reakcia na žreb: ,,Bližšie sa poznáme akurát s Heľpou, ale myslím si, že súperi by nemali byť nad naše sily, pokiaľ ich nepodceníme. Tajov má teraz mladších hráčov, Baláže zase skúsených, ktorí majú skúsenosti s halových futbalom. Uvidíme, chceli by sme postúpiť."
Tip na víťaza: ,,Osobne favorizujem Sásovú a Jakub."
Silná stránka tímu: ,,Budeme vsádzať na skúsenosti našich starších hráčov, ako sú Dikacz, Balon, Patráš a ďalší. Traja z nich hrávali aj v prvej slovenskej lige."


SLOVAN TAJOV
Ján Slávik, tréner
Jeseň: ,,Jeseň hodnotím pomerne kladne, sme tretí len o skóre. Cieľ je jasný - chceme, aby Tajov konečne hral I. triedu."
Plány: ,,Chceme vyskúšať aj nových hráčov. Na turnaji chceme začať väčšiu prípravu, hoci do haly už chodíme tri týždne. Nech si chalani schuti zahrajú, nech sa nikto nezraní a uvidíme, ako sa nám bude dariť!"
Reakcia na žreb: ,,Keď som videl prihlásené mužstvá, tak človek si veľmi nenavyberá. Som spokojný a myslím si, že sa všetci v Tajove tešíme na tento turnaj. Sme radi, že ho organizujete."
Tip na víťaza: ,,Možno Sásová."
Silná stránka tímu: ,,Máme vyvážený tím so staršími i mladšími hráčmi. Na jeseň sa partia ukázala v dobrom svetle. Očakávam, že to bude pokračovať na jar s ešte lepšími výsledkami a že to dotiahneme do víťazného konca."


DRUŽSTEVNÍK BALÁŽE
Róbert Latinák, hráč
Jeseň: ,,Po jeseni sme v strede tabuľky. Sezóna bola z našej strany nevýrazná, nič výnimočné..."
Plány: ,,Asi ako každé mužstvo - postúpiť zo skupiny. Čo bude ďalej, to sa uvidí neskôr."
Tip na víťaza: ,,Podľa mňa favoritom turnaja je Tatran Čierny Balog. Jeho hráči sa mi zdajú byť veľmi šikovní."
Silná stránka: ,,Silné stránky nášho tímu? Ťažko povedať..."


ŠK HEĽPA
Marián Jánošík, hráč
Jeseň: ,,Hra nebola zlá, ale výsledky boli horšie. Keby bolo viac toho športového šťastia, tak by sme určite boli v tabuľke vyššie. Sme na poslednom mieste, takže našim cieľom je záchrana."
Plány: ,,Chceme si dobre zahrať, zašportovať a pokračovať v príprave, s ktorou sme začali uplynulý týždeň."
Reakcia na žreb: ,,Žreb je v podstate prijateľný."
Tip na víťaza: ,,Čierny Balog alebo Sásová."
Silná stránka tímu: ,,Osobnosťou v tíme okolo mladších hráčov je Riapoš, ktorý je aj kapitánom mužstva."


SOKOL HIADEĽ
Pavol Vajs, kapitán mužstva
Jeseň: ,,Sezóna sa pre nás nezačala dobre. Pod naše slabé výkony sa podpísali tresty z minulého súťažného ročníka a časté zranenia kľúčových hráčov. Jar bude určite úspešnejšia."
Plány: ,,Ciele na turnaji? Uvidíme podľa priebehu stretnutí. Zatiaľ postup zo skupiny."
Reakcia na žreb: ,,Mužstvá v skupine nepoznáme, ešte sme s nimi nehrali."
Tip na víťaza: ,,Ťažko povedať, snáď Sásová."
Silná stránka tímu: ,,Našou najsilnejšou zbraňou je dobrý kolektív."


SKUPINA C
BIOTIKA SL. ĽUPČA
Marián Lakomčík, prezident
Jeseň: ,,Počas jesene sme mali ťažkosti s úzkym kádrom, museli sme dopĺňať mužstvo staršími hráčmi a tak to aj niekedy vyzeralo. Na to, aké sme mali starosti, je naše postavenie po jeseni úspechom. Pred jarou sa budeme snažiť vhodne doplniť káder, dúfame, že odveta bude lepšia."
Plány: ,,Berieme to ako uvoľnenie po hrubej príprave, ktorú už chlapci odštartovali a ako krok k hernej časti. Čo sa týka našich ambícií - to sa uvidí podľa zloženia mužstva, ktoré budeme mať k dispozícii."
Reakcia na žreb: ,,Papierovo máme najslabšiu skupinu, ale to sa vlastne ani nedá povedať, pretože halový futbal je úplne o niečom inom."
Tip na víťaza: ,,Nepoznám možnosti napríklad Badína, ktorý má novú halu a jeho hráči sú zrejme dosť dobre vyhraní. My halu nemáme, zatiaľ trénujeme na umelej tráve. Za favorita považujem Jakub a ešte Tatran Č. Balog."
Silná stránka tímu: ,,Chlapci nechcú prehrávať, takže je to túžba po víťazstvách i skúsenosti z malého futbalu. Veľa hráčov z nášho mužstva totiž hráva mestskú extraligu."


SOKOL BRAVÄCOVO
Jozef Srnka, prezident klubu
Jeseň: ,,Mohlo to byť aj lepšie, rátali sme, že budeme mať o dva-tri body viac. Dva zápasy nám ušli v 90. minúte - s Osrblím a s Beňušom. Keby sme mali tieto body, tak sme v tabuľke vyššie a boli by sme spokojnejší."
Plány: ,,Musíme byť optimisti. Myslím si, že by sme mohli postúpiť zo skupiny, lebo máme niekoľko špecialistov, ktorí hrávali aj v hale. Naše mužstvo už začalo s prípravou a keďže u nás nie sú veľké možnosti hrať v hale, tak nám tento turnaj padne vhod. "
Reakcia na žreb: ,,Už na začiatku sme vraveli o postupe a keď vidím zloženie našej skupiny, tak si myslím, že náš cieľ je reálny."
Tip na víťaza: ,,Osobne najviac favorizujem Sásovú, lebo tá tiež vo svojich radoch viacero hráčov, ktorí sa venujú futbalu v hale."
Silná stránka tímu: ,,Myslím si, že to bude skúsenosť, aj keď nebude kompletní. Niekoľkí mladší hráči nenastúpia, k dispozícii budeme mať starších."


ŠK HRONEC
Ivan Gromus, tréner
Jeseň: ,,Myslím si, že sa kolektív po vypadnutí z prvej triedy dal dokopy a na jeseň ukázal svoju silu. Tú sme skončili bez straty bodu a myslím si, že mužstvo urobilo pre návrat do vyššej triedy maximum."
Plány: ,,Ide nám hlavne o to, aby sme si zahrali."
Reakcia na žreb: ,,Braväcovo a Slovenskú Ľupču poznáme, veľkou neznámou sú pre nás Hronsek a Dúbravica. S nimi sme sa ešte nestretli."
Tip na víťaza: ,,Podľa mňa sa rozhodne medzi Sásovou a Jakubom."
Silná stránka tímu: ,,Sme na začiatku prípravy, možno budeme mať problém s kondíciou. Naopak, budeme sa spoliehať na súhru celku. Podržať by nás mali hlavne brankár Julo Radovič a hráči Jožko Kučerák, Ľuboš Cibuľa, teda starší a skúsenejší. Vyskúšame aj ďalších hráčov, ktorí sú u nás na skúške."


DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA
Dušan Kohút, tréner
Jeseň: ,,My môžeme byť po jeseni spokojní. Nachádzame sa tesne za mužstvami, ktoré pomýšľajú na postup, navyše nemáme veľkú stratu. Tá by sa dala v jarnej časti dobehnúť."
Plány: ,,Turnaj berieme ako spestrenie prípravy pred jarnými odvetami."
Reakcia na žreb: ,,Okrem Hronseku sme s ostatnými mužstvami ešte nehrali a preto nevieme, čo od nich môžeme čakať."
Tip na víťaza: ,,Sásová a Jakub."
Silná stránka tímu:
,,Medzi naše opory na turnaji budú patriť Habány, Karkalík, Ľubo Pinka, Paľo Majer a Dodo Krahulec."


FK HRONSEK
Karol Bubniak, vedúci mužstva
Jeseň: ,,Vzhľadom na to, že sme mali v priebehu sezóny zranené veľké množstvo kľúčových hráčov, sme s umiestnením nášho mužstva spokojní. Okrem zápasu v Dúbravici sme všade odohrali vyrovnané stretnutia."
Plány: ,,Takýto turnaj síce hráme prvýkrát, ale našim cieľom je pokúsiť sa prebojovať do finále turnaja."
Reakcia na žreb: "Predpokladám, že žrebovanie turnaja bolo objektívne, my sme s vyžrebovanými súpermi spokojní."
Tip na víťaza: ,,Mužstvá som v hale hrať nevidel, ale predpokladám, že o celkové prvenstvo na turnaji bude hrať Sásová alebo Slovenská Ľupča."
Silná stránka tímu: "Máme veľa hráčov, ktorí hrávajú malý futbal, ako Pikula, Šulek, Potančok, Muríň a ďalší a na nich sa budeme spoliehať."


SKUPINA D
TATRAN ČIERNY BALOG
Miroslav Kliment, hrajúci manažér
Jeseň: ,,S jeseňou sme ako tak spokojní. Úvod sme prepásli, ale potom až na zápas s Jasením to bolo lepšie a môžeme byť s jesennou časťou spokojní."
Plány: ,,Turnaj berieme ako prípravu na jarnú časť. Samozrejme, chceli by sme sa dostať až do finále."
Reakcia na žreb: ,,Myslím si, že by sme mali postúpiť zo skupiny."
Tip na víťaza: ,,Jakub."
Silná stránka tímu: ,,Kolektívny duch nášho tímu."


ŠK LOM BADÍN
Dušan Faško, tajomník klubu
Jeseň: ,,Na jeseň sme získali trinásť bodov, myslím si, že bolo v našich silách získať aj viac. S jesennou časťou preto nie som spokojný."
Plány: ,,Našim cieľom na turnaji je, aby sme sa kvalitne pripravili na jarnú časť."
Reakcia na žreb:
,,So žrebom som spokojný, sme domáci a je jedno kedy a s kým budeme hrať."
Tip na víťaza: ,,Dobré mužstvá budú mať Sásová a Slovenská Ľupča. Ak by hrali aj Podlavice, tak by som za víťaza tipoval ich. Na jeseň hrali vynikajúco."
Silná stránka tímu:
,,To by som aj ja rád vedel. Naše mužstvo je pomerne mladé a v tom je jeho budúcnosť, máme priestor na zlepšovanie."


ZORNIČKA RIEČKA
Ján Šustek, hráč
Jeseň: ,,Jesenná časť bola z našej strany trochu poslabšia. Negatívne sa prejavili odchody niektorých hráčov (Plavucha, Šimčík a Majling) a obišlo nás aj športové šťastie, ale na to sa nevyhovárame."
Plány: ,,Chceli by sme sa kvalitne pripraviť na jarnú časť sezóny. Naše ciele na turnaji nie sú vysoké, chceme si hlavne zahrať a dôstojne reprezentovať obec. Aby sme nedostali výprask s relatívne slabšími súpermi"
Reakcia na žreb: ,,Dá sa povedať, že máme kvalitnú skupinu."
Tip na víťaza: ,,Tipujem, že to bude mužstvo z Čierneho Balogu."
Silná stránka tímu: ,,Naša sila je skôr v útočnej časti, obrana je slabšia. Uvidíme, v akom zložení sa zídeme. Budeme sa spoliehať aj na to, že viacero hráčov hráva aj vyššie súťaže v malom futbale."


DUKLA C - MIČINÁ
Vladimír Horný, asistent trénera a kapitán mužstva
Jeseň: ,,Na jeseň to mohlo byť aj lepšie, stratili sme body vlastnou vinou, čo sa vôbec nemuselo stať, keby sme boli dôslednejší."
Plány: ,,Chceme uspieť čo najlepšie. Uvidíme, ako sa nám bude dariť. Turnaj je pre nás spestrením zimnej prípravy."
Reakcia na žreb: ,,Máme celkom priaznivú skupinu. Favoritom bude asi Tatran Č. Balog, možno aj Badín s domácimi divákmi. Ale určite každý sa bude snažiť nesklamať, tak ako aj my a možno postúpime."
Tip na víťaza: ,,Keby sa hralo na veľkom ihrisku, tak by sa dalo lepšie tipovať... Asi niekto z trojice Nemecká, Sásová, Jakub, možno Lučatín."
Silná stránka tímu: ,,Bojovnosť celého tímu, v mužstve sú mladí chalani i starší páni, ktorí majú skúsenosti. Ale našou silnou stránkou určite bude bojovnosť, ísť do každej situácie, akoby bola posledná."


SLOVAN MALACHOV
Pavol Plaj, prezident klubu
Jeseň: ,,Rozbiehali sme sa pomalšie, z dorastu sme doplnili šesť hráčov a výsledky zatiaľ nie sú také, ako by som si prial. Ale chlapci sa zohrávajú, uvidíme na jar. Chceli by sme skončiť do šiesteho miesta."
Plány: ,,Začíname trénovať v telocvični, na halovom turnaji sa chceme rozohrať a zabojovať o postup zo skupiny. Chlapci to vedia, hrávajú malý futbal, máme dosť technických hráčov."
Reakcia na žreb: ,,So žrebom som spokojný, nemáme ani ťažkých, ani ľahkých súperov, taký stred."
Silná stránka tímu: ,,Dosť sa spolieham na útočníkov a na presnú streľbu."
Tip na víťaza: ,,Z mužstiev z vyšších súťaží favorizujem Sásovú a Jakub."


pohľad na dejisko futbalového maratónu - nová športová hala v badíne.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Výpredaj zásob. Bezpečný nákup s garanciou dodania až k vám
 2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
 3. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
 4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
 5. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
 6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 9. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 10. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 1. Neprekonaný VAM systém, ktorý zabráni krádeži vášho auta
 2. Výpredaj zásob. Bezpečný nákup s garanciou dodania až k vám
 3. Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky
 4. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
 5. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
 6. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
 7. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
 8. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
 9. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
 10. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
 1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 20 036
 2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 18 724
 3. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí 18 265
 4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 18 065
 5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 003
 6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 685
 7. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci 7 340
 8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 238
 9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 217
 10. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 076
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

V národnej kultúrnej pamiatke priblížia históriu veže, bude v nej aj podlažie venované generálovi M. R. Štefánikovi.

4 h

V novom zariadení vznikne osem pracovných miest.

5 h
Ondřej Chvěja (FK Pohronie)

Futbalisti MFK Dukla Banská Bystrica v ďalšom prípravnom zápase prehrali s FK Pohronie 2:3.

9 h
Ilustračné foto

Mnohým ľuďom sa cez registračný formulár nedarí prihlásiť, dovolať sa na infolinku je skoro nemožné.

11 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zvolen patrí medzi lepšie okresy.

26. jan

Pokiaľ ste nezvestné deti videli, kontaktujte políciu.

15 h

Mnohí vodiči odbočujú na Nedožerskej ceste v Prievidzi doľava, smerom do mestskej časti Necpaly. Podľa dopravnej značky to však robiť nemôžu, čo si mnohí doteraz neuvedomovali.

20 h

Poradia sa od včera zmenili.

8 h

Už ste čítali?