Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

MY CUP 2005: Slovenská Ľupča sa prevalcovala do najlepšej osmičky, ďalšími do partie Hronsečania

futbalisti braväcova si prvé víťazstvo na turnaji zaknihovali až v poslednom zápase.

futbalisti tatrana č. balog (vľavo) vo svojom úvodnom vystúpení uspeli, keď hladko zdolali riečku.

Skupina C

Hronec - Dúbravica 1:5 (0:3).
Góly: Boroš - Habány 2, Maľa, Karkalík, Kohút.
Účastníkovi II. triedy pomohol k úspešnému vstupu do turnaja strelecky disponovaný Habány. Horehronci už v prvom polčase prehrávali rozdielom triedy a stratuž nedohnali.

Sl. Ľupča - Braväcovo 12:2 (6:1).
Góly: Lešták 2, Beňák 2, Lakomčík 2, Filadelfi 2
Urbančok, D. Mačkovič, Majer, Vaník - Zelený, Radóc.
Favorizovaná Slovenská Ľupča si lepší začiatok nemohla ani priať. Hostia na kanonádu Biotiky dokázali odpovedať len dvomi gólmi.

Dúbravica - Hronsek 1:3 (0:2).
Góly: Habány - Machala, Solivajs, Bursa.
Dúbravica nezachytila úvod stretnutia, keď lepší štart mal Hronsek. Chlieb sa lámal v druhom polčase.

Sl. Ľupča - Hronec 5:2 (2:4).
Góly: Urbančok 4, Lakomčík - M. Mačkovič (vlastný), Repka, Gajdoš. Hrdinom v drese Slovenskej Ľupče bol štvorgólový Urbančok. Horehroncom pomohol skorigovať nepriaznivý stav aj M. Mačkovič svojim ,,vlastencom".

Braväcovo - Hronsek 1:2 (0:1).
Góly: Zelený - Machala, Potančok. Horehronci si ani v druhom zápase výsledkom nevylepšili kredit. Naopak, ambiciózny účastník II. triedy sa víťazstvom výrazne priblížil k finálovým bránam.

Sl. Ľupča - Dúbravica 7:3 (3:2).
Góly: Urbančok 2, Beňák 2, Majer 2, D. Mačkovič - Habány 2, Majer. Súboj kanonierov vyhrali Ľupčania, ktorí mali viac ostrostrelcov. Tí zápas napokon zakončili ďalším hokejovým výsledkom.

Hronsek - Hronec 3:4 (2:2).
Góly: Machala 2, Bystriansky - Gajdoš 2, Boroš, Ridzoň.
Dlhoočakávaný zápas dvoch ,,H" priniesol vyrovnanú partiu. Šťastnejší boli napokon hráči Hronca, ktorí sa tešili z prvého turnajového skalpu.

Braväcovo - Dúbravica 1:5 (1:4).
Góly: Brenkus - Habány, Kohút, Majer, Maľa, Karkalík.
Dúbravici ďalší pokus vyšiel a opäť proti tímu z Horehronia. Svoju prevahu potvrdila už v prvom polčase a po prestávka už mala všetko pod kontrolou.

Sl. Ľupča - Hronsek 8:2 (3:1).
Góly: Urbančok 4, Lešták 2, Majer, Beňák - Potančok
Priaznivý výsledok by pre Hronsek znamenal skorú postupovú poistku, ale napokon z toho boli ďalšie strelecké manévre Urbančoka a spol. Hronsek sa tak o postup musel obávať až do samého konca.

Braväcovo - Hronec 4:3 (3:1).
Góly: Zelený, Srnka, Gašperan, Brenkus - Ridzoň, Gajdoš, Cibuľa.
V horehronskom derby sa Braväcovo predsa len rozlúčilo víťazstvom. Viedlo už 3:1, ale Hronec sa doťahoval. V závere sa do útočenia zapájal aj brankár Radovič, ale hosťom vabank nevyšiel.

1. Sl. Ľupča 4 4 0 0 32 : 9 12.
2. Hronsek 4 2 0 2 10 : 14 6
3. Dúbravica 4 2 0 2 14 : 12 6
4. Hronec 4 1 0 3 10 : 17 3
5. Braväcovo 4 1 0 3 6 : 22 3
* O poradí na 2. a 3. mieste rozhodol vzájomný zápas.

Tabuľka strelcov - 11 gólov J. Urbančok (Sl. Ľupča), 6 gólov Habány (Dúbravica), J. Beňák (Sl. Ľupča), 4 góly: Gajdoš (Hronec), Lešták, Majer (Sl. Ľupča), Machala (Hronsek), 3 góly: Lakomčík (Sl. Ľupča), Zelený (Braväcovo), 2 góly: Maľa, Karkalík, Kohút, Majer (Dúbravica), M. Boroš (Hronec), Filadelfi, D. Mačkovič (Sl. Ľupča), Brenkus (Braväcovo), Potančok (Hronsek), 1 gól: J. Repka, Ridzoň, Ridzoň, Cibuľa (Hronec), Vaník (Sl. Ľupča), Radóc, Srnka, Gašperan (Braväcovo), Solivajs, Bursa, Bystriansky (Hronsek), vlastný gól: M. Mačkovič (Sl. Ľupča)

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?