Nedeľa, 1. november, 2020 | Meniny má Denis, DenisaKrížovkyKrížovky

Oslabené mužstvá Fuchsu a Altysu nečakane bodovali

Najvyššia mestská súťaž v malom futbale pokračovala cez týždeň stretnutiami 15. kola. O prekvapenie sa hneď v úvodnom zápase postarali hráči Fuchsu, keď v „oslabenej“ zostave zdolali mužstvo ašpirujúce na zisk titulu - Severnú.

Najvyššia mestská súťaž v malom futbale pokračovala cez týždeň stretnutiami 15. kola. O  prekvapenie sa hneď v úvodnom zápase postarali hráči Fuchsu, keď v „oslabenej“ zostave zdolali mužstvo ašpirujúce na zisk titulu - Severnú. Druhé dva utorkové stretnutia skončili podľa papierových prognóz, aj keď Podlavice zdolali Ariolu až po tuhom boji a ľupčiansky Krum prehral s Uniosom Horná rozdielom ôsmych gólov. Vo štvrtkových stretnutiach sa najprv Fittich natrápil s Detoxom (na snímke) a v poslednom zápase kola zdolal Altys QPR prekvapujúco „diablov“ z Nery 4:2, aj napriek tomu, že odohral celé stretnutie bez jediného striedania.

Výsledky 15. kola: Severná – Fuchs 4:7 (3:5), góly: V. Kosec ml. 2, M. Lešták, P. Snopko – Ľ. Faktor 3, P. Venglarčík 2, M. Mořingl, M. Hudáček. Podlavice A - Ariola 6:4 (2:2), góly: T. Klinec 3, J. Bednár, M. Kmeť, M. Plavec – R. Gašpar 2, J. Samuelčík, P. Gubka. Krum Sl. Ľupča – Unios Horná 2:10 (1:6), góly: R. Beňák 2 – R. Čipčala 4, Ľ. Štelcl 4, P. Zlevský, M. Hanes. BT Detox – Fittich Krakatit 0:4 (0:2), góly: M. Fojtík 2, M. Jobko, R. Kovalčík (vlastný). Nera Devils – Altys QPR 2:4 (0:2), góly: N. Rajšič, J. Tuharský – A. Ernek 2, M. Ronec, V. Bránsky. Stretnutia rozhodovali V. Kosec st. a K. Poláček.

Povedali po zápase
Ján Vozár (Severná) – „Prvý polčas bol z našej strany nedôrazný. Po prestávke sme viac bojovali, mali sme rad nepremenených šancí, ale v zlomovom momente stretnutia sme za stavu 4:5 nepremenili pokutový kop.“
Marian Lalík (1.FC Podlavice A) – „Ťažký zápas. Mužstvo Arioly je povestné svojou železnou obranou. Tú sa nám podarilo prelomiť až v závere stretnutia.“
Dušan Balon (Ariola) – „Súper sa prispôsobil nášmu štýlu hry, čo nám vyhovovalo. Z celkovej hry mali jednoznačne navrch hostia, aj keď sme ich potrápili a súper musel o tri body bojovať až do konca stretnutia. Súperovi k víťazstvu gratulujem.“
Miroslav Lipa (FC Krum Sl. Ľupča) – „Bol to náš najslabší výkon v sezóne a takýto výsledok sme si plne zaslúžili.“
Ondrej Výboh (Unios Horná) – „Po dlhšom čase sme podali dobrý kolektívny výkon. Celé mužstvo zahralo dobre, hlavne v prvom polčase, po prestávke sme šance zahadzovali. Pochváliť musím strelcov Štelcla a Čipčalu, a za dobrú obrannú činnosť aj Zlevského.“
Vlado Hikker (Fittich Krakatit) – „So súperom, ktorý sa celý zápas bránil, sme sa trápili. Napriek tomu sa nám podarilo získať vedenie a zápas sme úspešne doviedli do víťazného konca.“
Jozef Mikuška (Nera Devils) – „Na jar pokračujeme v nemastných - neslaných výkonoch. Zahadzujeme veľa šancí a následne sme za to trestaní, naše premieňanie šancí je priam katastrofálne.“
Jaroslav Boroviak (Altys QPR) – „Súper mal počas celého zápasu tlak, ale svoje šance nevyužil. My sme naopak, aj keď sme hrali iba s piatimi hráčmi, vyťažili z minima maximum.“

Program 16. kola, 29. marca: Unios Horná - Podlavice A (18.30), Ariola - Fittich Krakatit (19.30), BT Detox - Nera Devils (20.30), 31. marca: Severná – Krum Sl. Ľupča (18.30), Fuchs - Altys QPR (19.30).

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?