Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Kto, s kým a kedy?

Záver pravej nefalšovanej zimy spôsobil neskôrší štart jarnej časti futbalových súťaží, ktoré sa teraz o to s väčšou nástojčivosťou hlásia o slovo.

Tretia liga odštartovala počas víkendu v poradí druhým jarným kolom. V programe najbližších týždňov napríklad chýba 19. kolo - a to len preto, že ho kvôli reprezentačným povinnostiam takmer celé predohrali ešte na jeseň.

III. liga

18. kolo
10. apríl o 15.30 hod.
B. Bystrica B - Zvolen
L. Mikuláš - T. Teplice
Ružomberok B - Žiar
K. Lieskovec - Rakytovce
Bytča - D. Kubín
Revúca - Podbrezová B
Žilina B - K. N. Mesto
Čadca - Lučenec

20. kolo
24. apríl o 16.00 hod.
Žilina B - Zvolen
L. Mikuláš - Žiar
T. Teplice - Rakytovce
Ružomberok B - D. Kubín
K. Lieskovec - Podbrezová B
Bytča - K. N. Mesto
Revúca - Lučenec
Čadca - B. Bystrica B

Skryť Vypnúť reklamu

21. kolo
1. máj o 16.30 hod.
Zvolen - Revúca
Čadca - L. Mikuláš
B. Bystrica B - Žilina B
Lučenec - Bytča
K. N. Mesto - K. Lieskovec
Podbrezová B - Ružomberok B
D. Kubín - T. Teplice
Rakytovce - Žiar

16. kolo
3. a 4. mája o 16.30 hod.:
Zvolen - Lučenec
L. Mikuláš - Ružomberok B
K. Lieskovec - T. Teplice
Bytča - Žiar
Revúca - Rakytovce
Žilina B - D. Kubín
Čadca - Podbrezová B
B. Bystrica B - K. N. Mesto

22. kolo
8. máj o 16.30 hod.
Bytča - Zvolen
L. Mikuláš - Rakytovce
Žiar - D. Kubín
T. Teplice - Podbrezová B
Ružomberok B - K. N. Mesto
K. Lieskovec - Lučenec
Revúca - B. Bystrica B
Žilina B - Čadca

23. kolo
15. máj o 16.30 hod.
Zvolen - K. Lieskovec
Žilina B - L. Mikuláš
Čadca - Revúca
B. Bystrica B - Bytča
Lučenec - Ružomberok B
K. N. Mesto - T. Teplice
Podbrezová B - Žiar
D. Kubín - Rakytovce

Skryť Vypnúť reklamu

24. kolo
18. máj o 17.00 hod.
Ružomberok B - Zvolen
L. Mikuláš - D. Kubín
Rakytovce - Podbrezová B
Žiar - K. N. Mesto
T. Teplice - Lučenec
K. Lieskovec - B. Bystrica B
Bytča - Čadca
Revúca - Žilina B

25. kolo
22. máj o 17.00 hod.
Zvolen - T. Teplice
Revúca - L. Mikuláš
Žilina B - Bytča
Čadca - K. Lieskovec
B. Bystrica B - Ružomberok B
Lučenec - Žiar
K. N. Mesto - Rakytovce
Podbrezová B - D. Kubín

26. kolo
29. máj o 17.00 hod.
Žiar - Zvolen
L. Mikuláš - Podbrezová B
D. Kubín - K. N. Mesto
Rakytovce - Lučenec
T. Teplice - B. Bystrica B
Ružomberok B - Čadca
K. Lieskovec - Žilina
Bytča - Revúca

27. kolo
5. jún o 17.00 hod.
Zvolen - Rakytovce
Revúca - K. Lieskovec
Žilina B - Ružomberok B
Čadca - T. Teplice
B. Bystrica B - Žiar
Lučenec - D. Kubín
K. N. Mesto - Podbrezová B

Skryť Vypnúť reklamu

28. kolo
8. jún o 17.00 hod.
D. Kubín - Zvolen
L. Mikuláš - K. N. Mesto
Podbrezová B - Lučenec
Rakytovce - B. Bystrica B
Žiar - Čadca
T. Teplice - Žilina B
Ružomberok B - Revúca
K. Lieskovec - Bytča

29. kolo
12. jún o 17.00 hod.
Zvolen - Podbrezová B
K. Lieskovec - L. Mikuláš
Bytča - Ružomberok B
Revúca - T. Teplice
Žilina B - Žiar
Čadca - Rakytovce
B. Bystrica B - D. Kubín
Lučenec - K. N. Mesto

30. kolo
19. jún o 17.00
K. N. Mesto - Zvolen
L. Mikuláš - Lučenec
Podbrezová B - B. Bystrica B
D. Kubín - Čadca
Rakytovce - Žilina B
Žiar - Revúca
T. Teplice - Bytča
Ružomberok B - K. Lieskovec.

IV. liga

IV. LIGA JUH

16. kolo
10. apríl o 15.30 hod.
Fiľakovo - Hrochoť
Králiky - D. Strehová
D. Ždaňa - Tisovec
Jesenské - V. Krtíš
Tomášovce - Hliník
Selce - Poltár
Brusno - R. Sobota

17. kolo
17. apríl o 16.00 hod.
Brusno - Fiľakovo
R. Sobota - Selce
Poltár - Tomášovce
Hliník - Jesenské
V. Krtíš - D.Ždaňa
Tisovec - Králiky
D. Strehová - Hrochoť

18. kolo
24. apríl o 16.00
Fiľakovo - D. Strehová
Hrochoť - Tisovec
Králiky - V. Krtíš
D. Ždaňa - Hliník
Jesenské - Poltár
Tomášovce - R. Sobota B
Selce - Brusno

19. kolo
1. máj o 16.30 hod.
Selce - Fiľakovo
Brusno - Tomášovce
R. Sobota - Jesenské
Poltár - D. Ždaňa
Hliník - Králiky
V. Krtíš - Hrochoť
Tisovec - D. Strehová

14. kolo
3. a 4. mája o 16.30 hod.
Fiľakovo - Králiky
D. Ždaňa - Hrochoť
Jesenské - D. Strehová
Tomášovce - Tisovec
Selce - V. Krtíš
Brusno - Hliník
R. Sobota B - Poltár

20. kolo
8. máj o 16.30 hod.
Fiľakovo - Tisovec
D. Strehová - V. Krtíš
Hrochoť - Hliník
Králiky - Poltár
D. Ždaňa - R. Sobota
Jesenské - Brusno
Tomášovce - Selce

21. kolo
15. máj o 16.30 hod.
Tomášovce - Fiľakovo
Brusno - D. Ždaňa
R. Sobota B - Králiky
Poltár - Hrochoť
Hliník - D. Strehová
V. Krtíš - Tisovec

22. kolo
22. máj o 17.00 hod.
Fiľakovo - V. Krtíš
Tisovec - Hliník
D. Strehová - Poltár
Hrochoť - R. Sobota B
Králiky - Brusno
D. Ždaňa - Selce
Jesenské - Tomášovce

23. kolo
29. máj o 17.00 hod.
Jesenské - Fiľakovo
Tomášovce - D. Ždaňa
Selce - Králiky
Brusno - Hrochoť
R. Sobota B - D. Strehová
Poltár - Tisovec
Hliník - V. Krtíš

24. kolo
5. jún o 17.00 hod.
Fiľakovo - Hliník
V. Krtíš - Poltár
Tisovec - R. Sobota B
D. Strehová - Brusno
Hrochoť - Selce
Králiky - Tomášovce
D. Ždaňa - Jesenské

25. kolo
12. jún o 17.00 hod.
D. Ždaňa - Fiľakovo
Jesenské - Králiky
Tomášovce - Hrochoť
Selce - D. Strehová
Brusno - Tisovec
R. Sobota B - V. Krtíš
Poltár - Hliník

26. kolo
19. jún o 17.00 hod.
Fiľakovo - Poltár
Hliník - R. Sobota B
V. Krtíš - Brusno
Tisovec - Selce
D. Strehová - Tomášovce
Hrochoť - Jesenské
Králiky - D. Ždaňa

V. liga sk. C

16. kolo
10. apríl o 15.30 hod.
P. Č. Balog - Dudince
Krupina - Priechod
D. Niva - D. Hámre
Radvaň - Št. Bane
Kováčová - Žiar B
Žarnovica - Brezno
Poniky - Dubová

17. kolo
17. apríl o 16.00
Poniky - P. Č. Balog
Dubová - Žarnovica
Brezno - Kováčová
Žiar B - Radvaň
Št. Bane - D. Niva
D. Hámre - Krupina
Priechod - Dudince

18. kolo
24. apríl o 16.00
P. Č. Balog - Priechod
Dudince - D. Hámre
Krupina - Št. Bane
D. Niva - Žiar B
Radvaň - Brezno
Kováčová - Dubová
Žarnovica - Poniky

19. kolo
1. máj o 16.30 hod.
Žarnovica - P. Č. Balog
Poniky - Kováčová
Dubová - Radvaň
Brezno - D. Niva
Žiar B - Krupina
Št. Bane - Dudince
D. Hámre - Priechod

14. kolo
3. a 5. mája o 16.30 hod.
P. Č. Balog - Krupina
D. Niva - Dudince
Radvaň - Priechod
Kováčová - D. Hámre
Žarnovica - Št. Bane
Poniky - Žiar B
Dubová - Brezno

20. kolo
8. máj o 16.30 hod.
P. Č. Balog - D. Hámre
Priechod - Št. Bane
Dudince - Žiar B
Krupina - Brezno
D. Niva - Dubová
Radvaň - Poniky
Kováčová - Žarnovica

21. kolo
15. máj o 16.30 hod.
Kováčová - P. Č. Balog
Žarnovica - Radvaň
Poniky - D. Niva
Dubová - Krupina
Brezno - Dudince
Žiar B - Priechod
Št. Bane - D. Hámre

22. kolo
22. máj o 17.00 hod.
P. Č. Balog - Št. Bane
D. Hámre - Žiar B
Priechod - Brezno
Dudince - Dubová
Krupina - Poniky
D. Niva - Žarnovica
Radvaň - Kováčová

23. kolo
29. máj o 17.00 hod.
Radvaň - P. Č. Balog
Kováčová - D. Niva
Žarnovica - Krupina
Poniky - Dudince
Dubová - Priechod
Brezno - D. Hámre
Žiar B - Št. Bane

24. kolo
5. jún o 17.00 hod.
P. Č. Balog - Žiar B
Št. Bane - Brezno
D. Hámre - Dubová
Priechod - Poniky
Dudince - Žarnovica
Krupina - Kováčová
D. Niva - Radvaň

25. kolo
12. jún o 17.00 hod.
D. Niva - P. Č. Balog
Radvaň - Krupina
Kováčová - Dudince
Žarnovica - Priechod
Poniky - D. Hámre
Dubová - Št. Bane
Brezno - Žiar B

26. kolo
19. jún o 17.00
P. Č. Balog - Brezno
Žiar B - Dubová
Št. Bane - Poniky
D. Hámre - Žarnovica
Priechod - Kováčová
Dudince - Radvaň
Krupina - D. Niva

I. treda

14. kolo
Termín určí ŠTK
Badín – Osrblie
Riečka - Mýto
Slov. Ľupča - Braväcovo
Heľpa - Jakub
Beňuš - Sásová
Šalková - Jasenie
Podlavice - Tatran Č. Balog

15. kolo
Termín určí ŠTK
Podlavice - Badín
T. Č. Balog - Šalková
Jasenie - Beňuš
Sásová - Heľpa
Jakub - Sl. Ľupča
Braväcovo - Riečka
Mýto - Osrblie

16. kolo
10. apríl o 15.30 hod.
Badín - Mýto
Osrblie - Braväcovo
Riečka - Jakub
Sl. Ľupča - Sásová
Heľpa - Jasenie
Beňuš - T. Č. Balog
Šalková - Podlavice

17. kolo
17. apríl o 16.00 hod.
Šalková - Badín
Podlavice - Beňuš
T. Č. Balog - Heľpa
Jasenie - Sl. Ľupča
Sásová - Riečka
Jakub - Osrblie
Braväcovo - Mýto

18. kolo
24. apríl o 16.00 hod.
Badín - Braväcovo
Mýto - Jakub
Osrblie - Sásová
Riečka - Jasenie
Sl. Ľupča - T. Č. Balog
Heľpa - Podlavice
Beňuš - Šalková

19. kolo
1. máj o 16.30 hod.
Beňuš - Badín
Šalková - Heľpa
Podlavice - Sl. Ľupča
T. Č. Balog - Riečka
Jasenie - Osrblie
Sásová - Mýto
Jakub - Braväcovo

20. kolo
8. mája o 16.30 hod.
Badín - Jakub
Braväcovo - Sásová
Mýto - Jasenie
Osrblie - T. Č. Balog
Riečka - Podlavice
Sl. Ľupča - Šalková
Heľpa - Beňuš

21. kolo
15. máj o 16.30 hod.
Heľpa - Badín
Beňuš - Sl. Ľupča
Šalková - Riečka
Podlavice - Osrblie
T. Č. Balog - Mýto
Jasenie - Braväcovo
Sásová - Jakub
22. kolo
22. máj o 17.00 hod.
Badín - Sásová
Jakub - Jasenie
Braväcovo - T. Č. Balog
Mýto - Podlavice
Osrblie - Šalková
Riečka - Beňuš
Sl. Ľupča - Heľpa

23. kolo
29. máj o 17.00 hod.
Sl. Ľupča - Badín
Heľpa - Riečka
Beňuš - Osrblie
Šalková - Mýto
Podlavice - Braväcovo
T. Č. Balog - Jakub
Jasenie - Sásová

24. kolo
5. jún o 17.00 hod.
Badín - Jasenie
Sásová - T. Č. Balog
Jakub - Podlavice
Braväcovo - Šalková
Mýto - Beňuš
Osrblie - Heľpa
Riečka - Sl. Ľupča

25. kolo
12. jún o 17.00 hod.
Riečka - Badín
Sl. Ľupča - Osrblie
Heľpa - Mýto
Beňuš - Braväcovo
Šalková - Jakub
Podlavice - Sásová
T. Č. Balog - Jasenie

26. kolo
19. jún o 17.00 hod.
Badín - T. Č. Balog
Jasenie - Podlavice
Sásová - Šalková
Jakub - Beňuš
Braväcovo - Heľpa
Mýto - Sl. Ľupča
Osrblie - Riečka

II. trieda sk. A

16. kolo
Termín určí ŠTK
Mičiná - Baláže
voľno - Hiadeľ
Lučatín - St. Hory
Ľubietová - Strelníky
Dúbravica - Malachov
Podkonice - Hor. Pršany
Tajov - Medzibrod
Harmanec - Hronsek

17. kolo
Termín určí ŠTK
Harmanec - Mičiná
Hronsek - Tajov
Medzibrod - Podkonice
Hor. Pršany - Dúbravica
Malachov - Ľubietová
Strelníky - Lučatín
St. Hory - voľno
Hiadeľ - Baláže

18. kolo
10. apríl o 15.30 hod.
Mičiná - Hiadeľ
Baláže - St. Hory
voľno - Strelníky
Lučatín - Malachov
Ľubietová - Hor. Pršany
Dúbravica - Medzibrod
Podkonice - Hronsek
Tajov - Harmanec

19. kolo
17. apríl o 16.00 hod.
Tajov - Mičiná
Harmanec - Podkonice
Hronsek - Dúbravica
Medzibrod - Ľubietová
Hor. Pršany - Lučatín
Malachov - voľno
Strelníky - Baláže
St. Hory - Hiadeľ

20. kolo
24. apríl o 16.00 hod.
Mičiná - St. Hory
Hiadeľ - Strelníky
Baláže - Malachov
voľno - Hor. Pršany
Lučatín - Medzibrod
Ľubietová - Hronsek
Dúbravica - Harmanec
Podkonice - Tajov

21. kolo
1. máj o 16.30 hod.
Podkonice - Mičiná
Tajov - Dúbravica
Harmanec - Ľubietová
Hronsek - Lučatín
Medzibrod - voľno
Hor. Pršany - Baláže
Malachov - Hiadeľ
Strelníky - St. Hory

22. kolo
8. máj o 16.30 hod.
Mičiná - Strelníky
St. Hory - Malachov
Hiadeľ - Hor. Pršany
Baláže - Medzibrod
voľno - Hronsek
Lučatín - Harmanec
Ľubietová - Tajov
Dúbravica - Podkonice

23. kolo
15. máj o 16.30 hod.
Dúbravica - Mičiná
Podkonice - Ľubietová
Tajov - Lučatín
Harmanec - voľno
Hronsek - Baláže
Medzibrod - Hiadeľ
Hor. Pršany - St. Hory
Malachov - Strelníky

24. kolo
18. máj o 17.00 hod.
Mičiná - Malachov
Strelníky - Hor. Pršany
St. Hory - Medzibrod
Hiadeľ - Hronsek
Baláže - Harmanec
voľno - Tajov
Lučatín - Podkonice
Ľubietová - Dúbravica

25. kolo
22. máj o 17.00 hod.
Ľubietová - Mičiná
Dúbravica - Lučatín
Podkonice - voľno
Tajov - Baláže
Harmanec - Hiadeľ
Hronsek - St. Hory
Medzibrod - Strelníky
Hor. Pršany - Malachov

26. kolo
29. máj o 17.00 hod.
Mičiná - Hor. Pršany
Malachov - Medzibrod
Strelníky - Hronsek
St. Hory - Harmanec
Hiadeľ - Tajov
Baláže - Podkonice
voľno - Dúbravica
Lučatín - Ľubietová

27. kolo
5. jún o .17.00 hod.
Lučatín - Mičiná
Ľubietová - voľno
Dúbravica - Baláže
Podkonice - Hiadeľ
Tajov - St. Hory
Harmanec - Strelníky
Hronsek - Malachov
Medzibrod - Hor. Pršany

28. kolo
8. jún o 17.00 hod.
Mičiná - Medzibrod
Hor. Pršany - Hronsek
Malachov - Harmanec
Strelníky - Tajov
St. Hory - Podkonice
Hiadeľ - Dúbravica
Baláže - Ľubietová
voľno - Lučatín

29. kolo
12. jún o 17.00 hod.
voľno - Mičiná
Lučatín - Baláže
Ľubietová - Hiadeľ
Dúbravica - St. Hory
Podkonice - Strelníky
Tajov - Malachov
Harmanec - Hor. Pršany
Hronsek - Medzibrod

30. kolo
19. jún o 17.00 hod.
Mičiná - Hronsek
Medzibrod - Harmanec
Hor. Pršany - Tajov
Malachov - Podkonice
Strelníky - Dúbravica
St. Hory - Ľubietová
Hiadeľ - Lučatín
Baláže - voľno

II. trieda sk. B

12. kolo
10. apríl o 15.30 hod.
Pohorelá - Šumiac
Michalová - Polomka
Hronec - Sihla
Hor. Lehota - Telgárt
D. Lehota – P. Polhora
Č. Balog B – Závadka

13. kolo
17. apríl o 16.00 hod.
T. Č. Balog B - Pohorelá
Závadka - Dol. Lehota
P. Polhora – H. Lehota
Telgárt - Hronec
Sihla - Michalová
Polomka - Šumiac

14. kolo
24. apríl o 16.00 hod.
Pohorelá - Polomka
Šumiac - Sihla
Michalová - Telgárt
Hronec - Pohr. Polhora
H. Lehota - Závadka
D. Lehota - T. Č. Balog B

15. kolo
1. máj o 16.30 hod.
D. Lehota - Pohorelá
T. Č. Balog B – H. Lehota
Závadka - Hronec
P. Polhora - Michalová
Telgárt - Šumiac
Sihla - Polomka

16. kolo
8. máj o 16.30 hod.
Pohorelá - Sihla
Polomka - Telgárt
Šumiac – P. Polhora
Michalová - Závadka
Hronec - T. Č. Balog B
H. Lehota – D. Lehota

17. kolo
15. máj o 16.30 hod.
H. Lehota - Pohorelá
D. Lehota - Hronec
T. Č. Balog B - Michalová
Závadka - Šumiac
P. Polhora - Polomka
Telgárt - Sihla

18. kolo
22. máj o 17.00 hod.
Pohorelá - Telgárt
Sihla – P. Polhora
Polomka - Závadka
Šumiac - T. Č. Balog B
Michalová – D. Lehota
Hronec – H. Lehota

19. kolo
29. máj o 17.00 hod.
Hronec - Pohorelá
Hor. Lehota - Michalová
Dol. Lehota - Šumiac
T. Č. Balog B - Polomka
Závadka - Sihla
Pohr. Polhora - Telgárt

20. kolo
5. jún o 17.00 hod.
Pohorelá – P. Polhora
Telgárt - Závadka
Sihla - T. Č. Balog B
Polomka – D. Lehota
Šumiac – H. Lehota
Michalová - Hronec

21. kolo
12. jún o 17.00 hod.
Michalová - Pohorelá
Hronec - Šumiac
H. Lehota - Polomka
D. Lehota - Sihla
T. Č. Balog B - Telgárt
Závadka – P. Polhora,

22. kolo
19. jún o 17.00 hod.
Pohorelá - Závadka
P. Polhora - T. Č. Balog B
Telgárt – D. Lehota
Sihla - H. Lehota
Polomka - Hronec
Šumiac – Michalová

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  6. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  9. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  10. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 27 373
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 24 639
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 11 923
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 278
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 786
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 719
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 530
  8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 605
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 536
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 495
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Pred dom Zajacovcov chodí líška, je to vždy zážitok

Občas si pobehá aj s mačkami. Je to veľká maškrtnica, neraz si na lúku odnesie celý hrniec.

Tréner Chudý skončil, prichádza Poikonen

Po desiatich rokoch na banskobystrickej lavičke ďalší tréner z Fínska

Tuuka Poikonen

Monument v Majeri môže získať prestížnu európsku cenu

V uplynulom období získal Monument na vojnovom cintoríne niekoľko významných ocenení na domácej scéne, teraz má šancu bodovať na medzinárodnej úrovni.

Bystrica hľadá zdravotníkov na plošné testovanie

Skríningové testovanie sa v meste uskutoční cez víkend.

Na Slovensku prebieha plošné skríningové testovanie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

V Trenčíne pribudne ďalšie záchytné parkovisko, bude bezplatné

Jeho kapacita nepresiahne 60 parkovacích miest.

Prehľad: Kde sa môžete dať otestovať

Ľudia môžu využiť aj testovacie miesta v blízkom okolí.

Už ste čítali?