9. kolo, 16. apríla
8.00 Godzily - AC Juniors
9.00 Iskra - Flamengo
10.00 Lazio - RK Studio
11.00 Erland - North Stars
12.00 ŠK Remio 99 - Mládežnícka 82
13.00 Sosna Boys - Arsenal
14.00 Fortka - Gardena 96
15.00 Húsenice - Atlanta Alien
16.00 Royal Pub - Royal 94
10. kolo, 23. apríla
8.00 Royal 94 - Sosna Boys
9.00 Arsenal - Fortka
10.00 North Stars - Iskra
11.00 Gardena 96 - Erland
12.00 Mládežnícka 82 - Húsenice
13.00 RK Studio - Royal Pub
14.00 Flamengo - ŠK Remio 99
15.00 Atlanta Alien - Godzily
16.00 AC Juniors - Lazio
11. kolo, 30. apríla
8.00 Lazio - Atlanta Alien
9.00 ŠK Remio 99 - North Stars
10.00 Húsenice - Flamengo
11.00 AC Juniors - RK Studio
12.00 Iskra - Gardena 96
13.00 Godzily - Mládežnícka 82
14.00 Fortka - Royal 94
15.00 Erland - Arsenal
16.00 Sosna Boys - Royal Pub
12. kolo, 7. mája
8.00 Royal Pub - Fortka
9.00 Mládežnícka 82 - Lazio
10.00 Royal 94 - Erland
11.00 Flamengo - Godzily
12.00 North Stars - Húsenice
13.00 Gardena 96 - ŠK Remio 99
14.00 RK Studio - Sosna Boys
15.00 Arsenal - Iskra
16.00 Atlanta Alien - AC Juniors
13. kolo, 14. mája
8.00 AC Juniors - Mládežnícka 82
9.00 Húsenice - Gardena 96
10.00 Atlanta Alien - RK Studio
11.00 Lazio - Flamengo
12.00 Iskra - Royal 94
13.00 Erland - Royal Pub
14.00 Godzily - North Stars
15.00 ŠK Remio 99 - Arsenal
16.00 Fortka - Sosna Boys
14. kolo, 21. mája
8.00 Sosna Boys - Erland
9.00 Gardena 96 - Godzily
10.00 Arsenal - Húsenice
11.00 Royal 94 - ŠK Remio 99
12.00 Flamengo - AC Juniors
13.00 RK Studio - Fortka
14.00 Royal Pub - Iskra
15.00 North Stars - Lazio
16.00 Mládežnícka 82 - Atlanta Alien
15. kolo, 28. mája
8.00 Atlanta Alien - Flamengo
9.00 Godzily - Arsenal
10.00 ŠK Remio 99 - Royal Pub
11.00 Iskra - Sosna Boys
12.00 Lazio - Gardena 96
13.00 Húsenice - Royal 94
14.00 Mládežnícka 82 - RK Studio
15.00 AC Juniors - North Stars
16.00 Erland - Fortka
16. kolo, 4. júna
8.00 Fortka - Iskra
9.00 Royal 94 - Godzily
10.00 Gardena 96 - AC Juniors
11.00 Arsenal - Lazio
12.00 RK Studio - Erland
13.00 North Stars - Atlanta Alien
14.00 Royal Pub - Húsenice
15.00 Sosna Boys - ŠK Remio 99
16.00 Flamengo - Mládežnícka 82
17. kolo, 11. júna
8.00 Mládežnícka 82 - North Stars
9.00 Lazio - Royal 94
10.00 Húsenice - Sosna Boys
11.00 Godzily - Royal Pub
12.00 ŠK Remio 99 - Fortka
13.00 AC Juniors - Arsenal
14.00 Atlanta Alien - Gardena 96
15.00 Flamengo - RK Studio
16.00 Iskra - Erland