Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Károly z penált nekapituloval, z víťazstva sa však netešil

II. trieda BB

Č. Balog B - Pohorelá 2:2 (1:0)
Domáci mali viac z hry a v prvom polčase sa ujali vedenia gólom Turňu. Hostia vyrovnali už v úvode druhého polčasu po chybe domácej obrany. Tatranci sa znovu ujali vedenia, tentokrát po priamom kope Auxta a mohli pridať aj ďalšie góly, ale šance Klimenta a Martina Zemku ostali trestuhodne nevyužité. Naopak, hostia vyrovnali šesť minút pred koncom zápasu po vlastnom góle Sitarčíka.
Góly: 28. Turňa, 65. Auxt - 48. Gálik, 74. Sitarčík (vlastný). Pred 60 divákmi rozhodoval M. Ridzoň. TATRAN B: Medveď - Belko (57. Marcel Zemko), Vozár, Sitarčík, Kliment, Melicher, Švantner, Schön (57. Auxt), Potkány (46. Figľuš), Turňa, Martin Zemko. POHORELÁ: Šajša - Zibrík, Kálman (Pompura, Sliz), Maťuš, Krešák, Gálik, Tlučák, Ľaľák, Garec (Gavura), Školník, Syč.

Telgárt - Hronec 0:4 (0:0)
Prvý polčas vyznel pre domácich veľmi lichotivo. Gólovými šancami sa súperovi vyrovnali, gól však diváci nevideli. Hostia po prestávke spresnili prihrávky, streľbu, dôraz i štart na loptu. Skóre otvoril po odrazenej strele hlavičkou Kocúr, keď Pisár Cibuľovu strelu z 18 metrov iba vyrazil do žrde. Hneď na to Černák nepremenil tutovku, ktorú brankár Radovič kryl. Ďalšie góly v rozpätí desiatich minút padli po trme - vrme pred Pisárovou bránou.
Góly: 35. Kocúr, 67. Gajdoš, 72. Sarvaš, 77. Ridzoň. Pred 60 divákmi rozhodoval Ján Sitarčík. TELGÁRT: Pisár - J. Vrbiar, Citerberg, M. Černák, P. Vrbiar (77. Koles), Pastucha (70. Škút), Mir. Lunter, Jambrich (65. Rejovian), Mil. Lunter, Demčík, P. Černák. HRONEC: Radovič - Pavela, Kučerák, Lesák, Sarvaš, Cibuľa (59. Badinka), Kocúr, Gajdoš, Raška, Ridzoň, Boroš (72. Weiss).
Polomka - Šumiac 3:1 (0:1)
Domáci od začiatku stretnutia zatlačili súpera na ich polovicu, ale v 10. minúte nepremenili nariadený pokutový kop. O desať minút sa im to vypomstilo, keď po rohovom kope a Durajovom góle prehrávali 0:1. Druhý polčas bol opäť v réžii domácich, a po góloch v 50. a 53. minúte išli do vedenia. Hostia mali hneď nato dve vyložené šance, ktoré však nepremenili. Desať minút pred koncom rozhodol o výsledku Tokár, nakoľko domáci ani druhý pokutový kop nepremenili.
Góly: 50. P. Brozman, 53. Krešak, 80. Tokár - 20. M. Duraj. Pred 70 divákmi rozhodoval Jar. Krupa. POLOMKA: Michalec - Berky, Omasta, Buvala, Prukner (55. Koštiak), Tokár, Harvan (46. F. Kohút), R. Kohút, P. Brozman, Krešak, M. Brozman. ŠUMIAC: Károly - Čupka, Kubík, M. Duraj (38. Fujka), Ševčák, Meľo, Ján Gordan, P. Gordan, Š. Duraj, Jar. Gordan, Magura.
Ostatné výsledky: Sihla - Michalová 0:8 (0:3), góly: 16., 47. a 83. Goceliak, 52. a 75. Krupa ml. (druhý z 11 m), 19. Mi. Kupec, 44. Ma. Kupec, 77. Trnavský. Závadka - Dol. Lehota 2:1 (0:0), góly: Pokoš, Ľ. Michalko za domácich. Poh. Polhora - Hor. Lehota 2:2 (2:0), góly: Fodor, Medveď za domácich.

Zaujali
brankári: M. Pisár (Telgárt), Károly (Šumiac), obranca: Citerberg (Telgárt), záložníci: Kocúr (Hronec), Tokár (Polomka), útočníci: Krešák (Polomka), Goceliak (Michalová).