Partizán ponickú golovú desaťminútovku neprežil

V. liga

Poniky - P. Č. Balog 2:0 (0:0)
V prvom polčase sa obe mužstvá zoznamovali, ich šance ostali nevyužité. Druhý polčas začali domáci tlakom a v 67. min. sa ujali vedenia. O desať minút neskôr už bolo 2:0. Domáci do konca hru kontrolovali a hostí nepustili do vážnejšej šance.
Góly: 67. Klementis, 76. Dorotovič, ŽK: Piar, Valigura, Sarvaš, Meškan, Bednár. Pred 200 divákmi rozhodoval Budač. PONIKY: Polievka - Hríbik, Javorčík, Potkan, Poliak, Dorotovič, Piar (46. J. Maľa), Valigura, Klementis, Hakel (82. Mikuláš), V. Maľa. PARTIZÁN: Gašperík - M. Švantner (56. Meškan), Štefančík, P. Švantner, Bednár, Sarvaš, T. Švantner, Pečovský, Plavec, Turňa (86. S. Švantner).

Dubová/Nemecká - Žarnovica 2:2 (1:1)
Domáca Nemecká začala s vyčkávacou taktikou na svojej polovici, ale z rýchleho protiútoku strelila v 9. min. vedúci gól. Hostia mali síce územnú prevahu, ale do šancí sa dostávali zriedka. V závere polčasu predsa len ľahkou strelou vyrovnali a v úvode druhého polčasu znovu po chybe brankára otočili skóre na 1:2. Nemecká pritlačila, mala šance, ale brána hostí bola dlho akoby zakliata. Až v 84. min. sa z tesnej blízkosti podarilo streliť vyrovnávajúci gól striedajúcemu Šrotovi.
Góly: 10. Ľ. Bartoš, 84. P. Šrot - 32. Gubán, 48. Mičík, ŽK: Ružinský - Roman. Pred 170 divákmi rozhodoval Košík. DUBOVÁ/NEMECKÁ: Tonhajzer (65. Citara) - Ťažký, Ružinský, Sojak, Koštial, O. Bartoš, M. Bartoš, Rosina, Ľ. Bartoš (70. Jablonský), Pikula, Kováč (45. Šrot).

Brezno - Kováčová 0:1 (0:1)
Najlepším hráčom domácich bol brankár Boháčik, ktorý bol aj najzamestnanejším mužom na ihrisku. O prevahe hostí svedčí aj desať rohových kopov, kým domáci pred hosťujúcim gólmanom až tak nebezpeční neboli.
Gól: 26. Volko, ŽK: Vozár, Lupták, Daniš - Plavec. Pred 120 divákmi rozhodoval Filkus. BREZNO: Boháčik - Ostrihoň, Kňazík, Daniš, Krajan, Ľupták, Medveď, Vozár (Ševčík), Gašperan, Amrich, Donoval (Vician).

Priechod - Dudince 1:0 (0:0)
Hostia zaujali dobrým pohybom. Celý čas hrali s domácim tímom vyrovnanú partiu, ale v koncovke neboli nebezpeční. Sústredili sa na pozornú obranu. Domáci nevyužili niekoľko šancí, ktoré mali Ivanič s Kollárom, nevychádzali im štandardné situácie. Víťazný gól padol po vydarenej strele Miroslava Barlu, ktorú brankár vyrazil pred seba a Kmeť dokopol loptu do siete.
Gól: 90. Kmeť, ŽK: R. Slobodník, Ivanič - Véger, Terem. Pred 200 divákmi rozhodoval Hrmo. PRIECHOD: B. Slobodník - Chaban, Cenkov, Homola (58. Sochor), Mir. Barla, Mesík, Kmeť, R. Slobodník, Kollár (63. Lichý), Vajda, Ivanič.

Žiar B/Ladomerská Vieska - Radvaň 0:2 (0:1)
Zápas sa začal svižne, miernu prevahu mali domáci, no Urgelova šanca skončila v 17. min. na brvne, Žiak strieľal mimo brány a Hricov center nenašiel adresáta. Nevyužívanie šancí hostia kruto trestali a v nadstavenom čase prvého polčasu skóroval po chybe Haliarskeho Országh. Aj druhý polčas sa začínal prevahou domáceho celku, no gól dali opäť Radvančania - 0:2. Po góle vzrástol tlak domáceho celku, ktorý mohol v 76. min. znížiť z penalty po faule na Silného. Heiler však ponúknutú príležitosť nevyužil a ani jeho spoluhráči už na hostí nič nevymysleli.
Góly: 45. a 50. Országh. ŽK: Silný - Dovčiak, Janík, Ondrejka. Pred 120 divákmi rozhodoval Ozan. RADVAŇ: Timek - Uličný, Kostúrik (46. Darida), Nemec, Janík (90. Ňáčik), Ševčík, Dovčiak, Novoroľník, Országh, Ondrejka, Kaščák (51. Bučina).
Ostatné výsledky: Š. Bane - D. Niva 1:0 (1:0), Kmeť, D. Hámre - Krupina 2:1 (1:1), Necpal, Švihla - J. Dendiš.
1. Poniky 15 10 3 2 35 : 13 33
2. Š.Bane 15 11 0 4 24 : 13 33
3. Radvaň 16 9 4 3 34 : 12 31
4. D.Hámre 16 10 1 5 33 : 17 31
5. Priechod 15 9 1 5 34 : 24 28
6. Žiar B 16 7 3 6 30 : 27 24
7. Č.Balog 16 6 4 6 30 : 27 22
8. Kováčová 15 5 6 4 18 : 17 21