Štvrtok, 26. apríl, 2018 | Meniny má Jaroslava

Banská Bystrica je prvým finalistom, Nitru zdolala aj vo štvrtom stretnutí

Úradujúci majster si udržal šancu na obhajobu titulu.

Hokejisti Banskej Bystrice sa radujú z víťazstva.(Zdroj: TASR)
Prečítajte si tiež:Skalica prišla o šancu postúpiť do Tipsport ligy, lídrom je naďalej Mikuláš

BANSKÁ BYSTRICA. Majstrovská Banská Bystrica postúpila do finále play off slovenskej hokejovej Tipsport ligy 2017/2018.

V utorkovom štvrtom stretnutí semifinále vyraďovacej časti zdolali úradujúci majstri na vlastnom ľade hráčov Nitry 5:2 a ukončili sériu v najkratšom možnom čase (4:0 na zápasy).

Do vedenia dostal hostí v prvej tretine po premenenom sóle Tibor Kutálek, ale domácich vrátil do zápasu v úvode druhej tretiny obranca Klemen Pretnar, keď sa presadil delovkou od modrej čiary. Nitrania však bojovali ďalej a náskok im zabezpečil Tomáš Mikúš.

Domáci predviedli v tretej tretine obrat, keď po dvoch zásahoch Erica Faillého a jednom góle Patrika Lampera i Guilaumea Asselina sa tešia z postupu.

HK Nitra ako víťaz základnej časti získala extraligový bronz. Banská Bystrica si zahrá vo finále štvrtýkrát za sebou.

Tipsport liga 2017/2018 - semifinále play off:

Banská Bystrica - Nitra 5:2 (0:1, 1:1, 4:0)

Góly: 22. Pretnar (Hohmann, Bubela), 51. Lamper (Faillé, T. Surový), 51. Faillé (Assselin), 55. Asselin (Skalický), 59. Faille (J. Brejčák) - 10. Kutálek, 33. T. Mikúš (Paulovič, Mezei)

Vylúčení: 5:6 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Novák, Štefik - Tvrdoň, Kacej, 2753 divákov

Banská Bystrica: J. Lukáš - Kubka, Ďatelinka, Pretnar, Mihálik, Delisle, G. Gélinas, J. Brejčák - Bortňák, T. Surový, Lamper - Hohmann, Bubela, Bartánus - Skalický, Faille, Asselin - Gabor, Češík, Brittain - Kabáč

Nitra: Lawson - Mezei, Rýgl, Ordzovenský, T. Milam, J. Milam, M. Versteeg, Korím, Rais - Paulovič, M. Krištof, T. Mikúš - Kutálek, M. Slovák, Blackwater - Lantoši, J. Ručkay, H. Ručkay - Macík, Bradley, Csányi

/konečný výsledok série - 4:0/

Online prenos: Banská Bystrica - Nitra (Tipsport liga 2017/2018, semifinále play off, 4. zápas)

Kaufland play-off Tipsport ligy Semifinále 2017/2018
3. April 2018 o 18:00
B. Bystrica B. Bystrica
5:2
60' minúta
Koniec
Nitra Nitra
Stats
Góly a asistencie: 22. Pretnar (Hohmann, Bubela), 51. Lamper (Faillé, Surový), 51. Faillé (Asselin), 55. Asselin (Skalický), 59. Faillé (Brejčák) – 10. Kutálek, 33. Mikúš (Paulovič). Rozhodca: Novák, Štefik – Tvrdoň, Kacej. Diváci: 2753.
Prenos
Urágan domácej Banskej Bystrice v tretej tretine rozhodol o postupe Baranov do finále. Po výsledku 5:2 víťazí Banská Bystrica v sérii s Nitrou prekvapujúco hladko 4:0 a zaslúžene tak mieri do štvrtého finále v poradí. To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia.
Koniec zápasu.
59:40 Diváci v Banskej Bystrici už oslavujú postup do finále a to po štvrtý raz za sebou.
59:01 Začala sa posledná minúta tretej tretiny.
58:45 Banská Bystrica dala gól!
Ján Brejčák svojou strelou ešte opustenú bránku Nitry minul, no ERIC FAILLÉ predbehol obrancov HK a puk zasunul do siete. Asistencia: Ján Brejčák.
58:01 Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.
57:49 Nitra stále kombinuje v útočnom pásme.
57:35 Banská Bystrica poslala puk cez všetky čiary, buly pred Lukášom sa teda bude opakovať.
57:20 Strelu Henricha Ručkaya z diaľky skryl na svojej hrudi Jan Lukáš. Nitra získava buly a sťahuje Nathana Lawsona z bránky!
56:25 Čas letí ako bodnutý včelou, nádej Nitry na zvrat v dnešnom zápase je menšia a menšia.
55:49 Hostia začínajú jeden z posledných útokov z hĺbky vlastného obranného pásma.
55:01 Začalo sa posledných 5 minút tretej tretiny, pre Nitru možno posledných päť minút tejto sezóny.
54:59 Banská Bystrica dala gól!
Parádna akcia domáceho tímu, kedy Skalický výborne pripravil pozíciu pre GUILLAMEUA ASSELINA, ktorý pridáva štvrtý gól svojho tímu. Asistencia: Pavol Skalický.
54:40 Dnešné stretnutie sleduje 2753 divákov.
54:09 Obrovská šanca hostí, Paulovič s Krištofom v prečíslení 2 na 1. Matej to však posunul Krištofovi o čosi neskôr a ten už bol vytlačený obrancom Banskej Bystrice zo streleckej pozície.
53:35 Patrik Lamper v prečíslení 2 na 1 nedokázal presne prihrať Češíkovi, keďže výborný obranný zákrok predviedol Troy Milam.
53:02 Hostia v plnom počte.
52:31 Banská Bystrica v tlaku v útočnom pásme, Ďatelinka však tvrdou ranou recept na Lawsona nenašiel.
51:59 Vhadzovanie po ľavej ruke Nathana Lawsona.
51:02 Vylúčenie v tíme HK Nitra (Versteeg – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
51:02 Cason Hohmann v tvrdom strete v strede poľa s Versteegom, ktorý ho zasiahol hokejkou. Na ľade je krv, uvidíme, či obranca Nitry poputuje na trestnú lavicu.
50:45 Banská Bystrica dala gól!
Tak toto je doslova neuveriteľný obrat domácich v priebehu pár sekúnd! ERIC FAILLÉ využil drobnú chybu hostí a prekonal nešťastného Nathana Lawsona! Asistencie: Guillaume Asselin.
50:32 Banská Bystrica dala gól!
Eric Faillé sa z ľavej strany natlačil pred bránku Nitry, Lawson však puk vyrazil. K dorážke sa dostal PATRIK LAMPER a vyrovnal na 2:2! Asistencia: Eric Faillé, Tomáš Surový.
50:25 Hostia však budú hrať v oslabení.
50:01 Máme za sebou polovicu tretej tretiny, stav zápasu je stále 1:2.
49:50 Jakub Ručkay sa dostal k puku po drobnom zaváhaní Klemena Pretnara, Lukáš bol však pripravený a podržal svoj tím.
49:05 Ivan Ďatelinka nahadzoval puk na bránku hostí, Lawsonovi výborne clonil Gilbert Gabor, no brankár Nitry ťažkú pozíciu zvládol.
48:22 Domáci hokejisti Banskej Bystrice to už skúšajú všetkými možnými aj nemožnými spôsobmi, Nitra však v týchto momentoch skutočne výborne bráni.
47:49 Tomáš Surový to skúšal individuálne, napokon je z toho postavenie mimo hru.
47:22 Viacero nepresností v strednom pásme v podaní oboch tímov, navyše Miloš Bubela inkasoval v strede aj pomerne dosť tvrdý hit.
46:36 Znovu sa hrá dlho bez prerušenia, to viac vyhovuje hráčom Nitry, ktorí postupne kráčajú za prvou výhrou v tejto sérii.
45:52 Macík nastrelil puk na domácu bránku, jeden z bratov Ručkayovcov sa však k tečovaniu nedostal
45:29 Matej Paulovič šikovnou strelou zápästím preveril pozornosť Jana Lukáša.
45:01 Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, stav zápasu je stále 1:2.
44:36 Tomáš Surový sa snažil nastreliť puk na bránkou hostí, trafil však len Tibora Kutálka.
44:04 Výborným zákrokom zastavil akciu domáceho tímu Michal Krištof.
43:21 Marek Bartánus sa za bránkou hostí síce nepresadil, no domáci ostali pri puku. Napokon bola z toho strela Klemena Pretnara, ktorý však Lawsona neprekvapil.
42:36 Hrá sa pomerne rýchlo, oba tímy striedajú svoje formácie na ľade počas hry.
41:54 Domáci v plnom počte.
41:40 Záver presilovej hry v znamení prvej formácie Nitry, Lukáš však zasahovať nemusel.
41:05 Hostia znovu pred Lukášom, Milamova delovka si však cestu do siete domáceho tímu nenašla.
40:35 Martinovi Rýglovi ušiel puk do stredného pásma, Nitra prišla o cenné sekundy v presilovej hre.
40:01 Úvodné buly tretej tretiny v prospech Banskej Bystrice.
40:01 Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine máme pod Urpínom stav zápasu 1:2. Domáci vyrovnali na 1:1 v 22. minúte, kedy presilovú hru využil Klemen Pretnar a exportnou ranou prekonal Nathana Lawsona. Nitra išla znovu do vedenia v 33. minúte, kedy sa utešenou strelou zápästím presadil Tomáš Mikúš a taktiež využil presilovú hru svojho tímu. Tretia tretina sa začne približne o 19:58.
40:00 Druhá tretina sa skončila.
39:54 Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Asselin – 2 min., nedovolené bránenie).
39:25 Oba tímy si dávajú veľký pozor v obrane, o každý puk sa vedú ťažké boje.
39:01 Začala sa posledná minúta druhej tretiny.
38:22 Nitra znovu stiahla hru na tri formácie.
37:40 Nuž a aby sme nevyšli z cviku, tak tu máme ďalšiu strkanicu, tentoraz však pred bránkou Nathana Lawsona.
37:26 Tentoraz v tlaku domáci hokejisti. Kubka pálil od modrej čiary, Lawson puk vyrazil, no Skalický v dorážke nemieril presne.
36:39 Michal Krištof vyhral buly v útočnom pásme, posunul puk Mezeiovi na modrú čiaru, lenže delovka obrancu Nitry tentoraz nebola dostatočne presná.
36:09 Judd Blackwater si pýtal prihrávku do priestoru, zblokoval mu ju však Ján Brejčák.
35:42 Domáci sa znovu tlačia do útoku, prihrávku im však Lawson skvele zblokoval svojou hokejkou.
35:01 Do konca druhej tretiny ostáva necelých 5 minút.
34:35 Hrá sa vo výbornom tempe, dnes rovnako vládne pod Urpínom i výborná hokejová atmosféra.
33:58 Domáci sa snažia o vyrovnanie, strela Gélinasa však nenašla svoj cieľ.
33:25 Versteegovu strelu od modrej čiary tečoval Jakub Ručkay korčuľou vedľa bránky Jana Lukáša.
32:57 Nitra dala gól!
Nitre sa však otvoril priestor po útoku domáceho tímu, Matej Paulovič našiel prihrávkou TOMÁŠA MIKÚŠA, ktorý znovu dostáva hostí do vedenia o jeden gól! Asistencia: Matej Paulovič.
32:42 Nitra znovu v tlaku, lenže Faillé získal puk a okamžite sa tlačí dopredu.
32:15 Hostia znovu v obrovskom tlaku, po strele Ručkaya zazvonila ľavá tyč Lukášovej bránky! Nuž a znovu nasleduje junácka pasovačka pri bránke Banskej Bystrice.
31:47 Ďatelinka inkasoval niekoľko nepríjemných úderov, Banská Bystrica však získala puk a posiela ho von z vlastného pásma.
31:35 Nitra znovu v tlaku pred bránkou Banskej Bystrice.
31:12 Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Bubela – 2 min., nedovolené bránenie).
30:39 Nitra pomerne vysoko napáda rozohrávku súpera, aktívni sú najmä Slovák s Kutálkom.
30:01 Máme za sebou polovicu dnešného zápasu, stav je stále vyrovnaný 1:1.
29:52 Strelu Tomáša Surového sa ešte snažil tečovať Patrik Lamper, všetko však vyriešil pozorný Nathan Lawson.
29:20 V týchto chvíľach je hra absolútne vyrovnaná, Nitra znovu nasadzuje do hry aj svoju štvrtú formáciu.
28:35 Branislav Kubka od modrej čiary nepríjemne napálil puk do útočníka Nitry Tomáša Mikúša, ktorý však pokračuje v hre.
28:21 Pekná akcia domáceho tímu, Pretnar s prehľadom našiel hokejku Bartánusa, ktorý však nemieril presne.
27:55 Po odrazenom puku sa k strele dostal Henrich Ručkay, lenže namieril len do dobre postaveného brankára domáceho tímu.
27:15 Nitre ale presilová hra pomohla, hráči spod Urpína sa nasťahovali do útočného pásma a naďalej skúšajú niečo vymyslieť na Jana Lukáša.
26:48 Domáci v plnom počte.
26:35 Patrik Lamper posiela puk až ku Lawsonovi.
26:12 Michal Krištof si pripravil streleckú pozíciu, no jeho delovkou tečoval Mihalik vedľa bránky Banskej Bystrice.
25:50 Po strele Kutálka predviedol Lukáš istý zákrok. Viac však zaujala debata Judda Blackwatera s Jánom Brejčákom.
25:42 Banská Bystrica sa zatiaľ výborne bráni, Delisle posiela puk cez všetky čiary.
25:25 Dva ostré strety hráčov, nasleduje postavenie mimo hru v podaní hokejistov Nitry.
25:01 Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu pod Urpínom je 1:1.
24:48 Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Skalický – 2 min., podrazenie).
24:35 Ďalšie zakázané uvoľnenie v podaní Nitry, i keď tentoraz sa Jakub Ručkay na verdikt rozhodcov dosť hnevá.
24:10 Milam hľadal prihrávkou Róberta Lantošiho, ktorý však puk nestihol zachytiť.
23:43 Pri mantineli vidíme ostré súboje o puk, úderov na oboch stranách pribúda viac a viac.
23:10 Banská Bystrica znovu v tlaku pred bránkou Nitry.
22:39 Zakázané uvoľnenie Nitry v podaní Mareka Slováka, hra sa teda sťahuje pred Nathana Lawsona.
22:10 Stav máme teda 1:1 a začíname odznovu.
21:43 Banská Bystrica dala gól!
Domáci hokejisti zvierali súpera v obrannom pásme, KLEMEN PRETNAR si počkal na ideálnu prihrávku na modrú čiaru a parádnou delovkou vyrovnáva na 1:1. Asistencie: Cason Hohmann, Miloš Bubela.
21:05 Banská Bystrica ihneď v tlaku, Tomáš Surový ale strelou z medzikružia nevyrovnal.
20:45 Vylúčenie v tíme HK Nitra (Blackwater – 2 min., hákovanie).
20:42 Nuž a máme tu ďalšiu dnešné roztržku.
20:36 Ďalšie drobné zaváhanie Ďatelinku za vlastnou bránkou, Matej Paulovič ho však tentoraz nevyužil.
20:01 Úvodné buly druhej tretiny v prospech hokejistov Nitry.
20:01 Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine prehráva Banská Bystrica na domácom ľade s Nitrou 0:1. O jediný gól sa postaral v 10. minúte Tibor Kutálek, ktorý využil zaváhanie Ivana Ďatelinku. Druhá tretina sa začne približne o 18:57.
20:00 Prvá tretina sa skončila.
19:24 Obrovská šanca hostí! Krištof ponúkol gólovku Jamesonovi Milamovi, ktorému však radosť skalil Jan Lukáš neuveriteľným zákrokom hokejkou!
19:13 Hostia v plnom počte.
19:01 Začala sa posledná minúta prvej tretiny.
18:35 Strela Miloša Bubelu bola jemne tečovaná, Lawson si však dal pozor.
18:07 Nitra so štyrmi hráčmi.
17:50 Domáci znovu v obrovskom tlaku pred Lawsonom.
17:28 Troy Milam posiela puk cez všetky čiary.
17:13 Vylúčenie v tíme HK Nitra (Milam Jameson – 2 min., sekanie).
16:55 Banská Bystrica mení svoju útočnú formáciu na ľade.
16:20 Delovka Klemena Pretnara do modrej čiary si cestu do siete nenašla, puk navyše po odraze smeruje von z pásma.
16:14 Nitra so štyrmi hráčmi.
16:07 Hostia v plnom počte.
15:55 Hohmann sa natlačil do zakončenia, Lawson bol však pozorný a podržal svoj tím.
15:40 Krásna akcia domáceho tímu, Asselin však v ideálnej pozícii nemieril presne, navyše bolo pískané postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku. Bol ním Pavol Skalický, ktorý sa navyše nepríjemne zrazil s Nathanom Lawsonom. Brankár Nitry však bude v poriadku.
15:01 Do konca prvej tretiny ostáva necelých 5 minút.
14:50 Domáci hokejisti sú nasťahovaní pred Nathanom Lawsonom, ktorý osvedčil svoj postreh skvelým zákrokom lapačkou po strele Mareka Bartánusa!
14:14 Vylúčenie v tíme HK Nitra (Macík – 2 min., nedovolené bránenie).
13:58 Domáci v plnom počte.
13:34 Nuž a Blackwater sa znovu oťukával s Brejčákom, dnes to bude ešte zaujímavé.
13:30 Tentoraz veľký závar pred bránkou domáceho tímu, Kutálek však trafil len korčuľu domáceho obrancu.
12:41 Rýchly protiútok Erica Faillého po pravej strane, Lawson bol však pripravený a podržal svoj tím.
12:25 Nitra okamžite v tlaku, Krištofovu strelu však Lukáš vyrážačkou poslal mimo priestoru svojej bránky.
11:58 Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Brittain – 2 min., podrazenie).
11:32 Banskobystričanov akoby inkasovaný gól zaskočil, budú hrať navyše v oslabení.
10:50 Judd Blackwater vyzýval po návrate na ľadovú plochu Brejčáka znovu na súboj, ten však zamieril na striedačku svojho tímu.
10:41 Oba tímy s plným počtom hráčov.
10:01 Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Banská Bystrica prehráva s Nitrou 0:1.
09:55 Nitra dala gól!
TIBOR KUTÁLEK vypichol puk v strednom pásme Ivanovi Ďatelinkovi, rútil sa sám na Jana Lukáša a bez väčších problémov otvoril skóre dnešného zápasu. Bez asistencií.
09:42 Domáci útočník Hohmann ťahal útok po pravej strane, neuspel však.
09:01 Hráme teda 4 na 4, čo môže byť výhoda pre šikovných hráčov na oboch stranách.
08:41 Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Brejčák – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HK Nitra (Blackwater – 2 min., hrubosť).
08:20 Za bránkou hostí tvrdý súboj Milama s jedným z domácich hráčov. Nuž a roztržka pokračuje i pri bránke domáceho tímu. Za pasy sa chytali Blackwater s Brejčákom.
07:42 Pekná akcia hostí, Martin Rýgl ale nenašiel recept na cestu puku do banskobystrickej siete, napriek tomu, že pred Lukášom skvele pracoval Matej Paulovič.
07:15 Pavol Skalický sa dostal cez Rýgla, no Macík ho už dokázal zastaviť. Napriek tomu však Skalický dokázal ešte prihrať spoluhráčovi a Lawson musel byť v permanencii.
06:42 Tlak domácich pokračuje, strela Miloša Bubelu z dobrej pozície bola však zblokovaná.
06:20 Štvrtá formácia Banskej Bystrice si dokáže vynútiť tlak v útočnom pásme, Nitra sa v tomto momente bráni aj za cenu zakázaného uvoľnenia.
05:39 Delovka Troya Milama od modrej čiary, no sieť Baranov ostala zatiaľ nenapnutá.
05:01 Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, gól sme pod Urpínom do týchto chvíľ nevideli.
04:52 Oba tímy sa pozorne strážia, dnes to môže byť skutočne zápas o jedinom góle.
04:10 Pekná akcia domáceho tímu, od modrej čiary skúsil šťastie delovkou Pretnar, ale neuspel. Následne ešte otestoval Lawsona Mihalik, no brankár Nitry bol znovu na svojom mieste.
03:30 Brittain sa predral do zakončenia, mieril dobre do vinkla, lenže Nathan Lawson vytiahol parádny zákrok lapačkou a doslova si útočníka domácich Baranov vychutnal.
03:05 Pri puku je Banská Bystrica a v útočnom pásme, o puk sa však vedú kruté boja za bránkou Nathana Lawsona.
02:21 Útok Nitry stroskotal v prvom pokuse na útočnej modrej čiare, opakovaný pokus už však hosťom vyšiel a výsledkom bola strela Mateja Pauloviča, ktorú Jan Lukáš skryl vo svojej lapačke.
01:45 Zakázané uvoľnenie v podaní domáceho tímu. Zatiaľ je to veľmi opatrné z oboch strán.
01:20 Hrá sa dlho bez prerušenia, oba tímy bleskovo striedajú počas hry.
00:35 Prvá strela v zápase patrí domácim, Ďatelinka od modrej čiary recept na Lawsona nenašiel a cloniaci Tomáš Surový sa k dorážke nedostal.
00:01 Úvodné buly dnešného zápasu v prospech hokejistov Nitry.
00:01 Stretnutie sa práve začalo.
Na ľad nastupujú hráči oboch tímov. Zaznie štátna hymna Slovenskej republiky a začne samotný zápas.
Úvodné zostavy:

HC 05 iClinic Banská Bystrica: Lukáš – Ďatelinka, Kubka, Mihalik, Pretnar, Gélinas, Delisle, Brejčák J., Kabáč – Lamper, Surový, Bortňák – Bartánus, Bubela, Hohmann – Asselin, Faillé, Skalický – Brittain, Češík, Gabor

HK Nitra: Lawson – Rýgl, Mezei, Milam T., Ordzovenský, Versteeg, Milam J., Korím, Rais – Mikúš, Krištof, Paulovič – Blackwater, Slovák, Kutálek – Ručkay H., Ručkay J., Lantoši – Csányi, Bradley,Macík

Rozhodca: Novák, Štefik – Tvrdoň, Kacej.
Príjemný deň z Banskej Bystrice, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo štvrtého zápasu semifinálovej série Kaufland Tipsport ligy, v ktorom hokejisti HC 05 Banská Bystrica privítajú na svojom ľade hráčov HK Nitra. Zápas sa začína o 18:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Banská Bystrica vstupovala do play-off zo štvrtého miesta. Barani však v Nitre prekvapujúco vyhrali oba semifinálové duely. V tom prvom sa zrodil výsledok 1:2 (góly: T. Mikúš – Bubela, Asselin). V druhom zápase série bol konečný stav zápasu 2:4 (góly H. Ručkay, Slovák – Bartánus, Asselin, Lamper, Pretnar). V treťom zápase série vyhrala Banská Bystrica na domácom ľade 6:3. Nitra teda nastupuje do dnešného zápasu v Banskej Bystrici s nožom na krku.

Dnešný zápas sa pod Urpínom začína o 18:00, z miesta komentátora sa vás teší Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.
Rozpis
HC 05 iClinic Banská Bystrica
Zostavy :
Zoradenie : Lukáš – Ďatelinka, Kubka, Mihalik, Pretnar, Gélinas, Delisle, Brejčák J., Kabáč – Lamper, Surový, Bortňák – Bartánus, Bubela, Hohmann – Asselin, Faillé, Skalický – Brittain, Češík, Gabor
Lavička :
HK Nitra
Zostavy :
Zoradenie : Lawson – Rýgl, Mezei, Milam T., Ordzovenský, Versteeg, Milam J., Korím, Rais – Mikúš, Krištof, Paulovič – Blackwater, Slovák, Kutálek – Ručkay H., Ručkay J., Lantoši – Csányi, Bradley,Macík
Lavička :
Rozhodcovia
Novák, Štefik – Tvrdoň, Kacej

Ďalšie články z témy Hokej

Pozrite si tiež články z hlavnej témy Hokej  na sport.sme.sk

1. V areáli Slovenky sa začína s búraním, vzniknúť tu má ucelená mestská štvrť Foto 1 690
  2. Aktuálne: Na Uľanskej ceste horí píla 1 090
  3. Polícia žiada svedkov o pomoc pri vyšetrovaní pondelkovej dopravnej nehody 642
  4. Horehronec Peter, ktorý kradol v Rakúsku motocykle, nepôjde na podmienku z väzenia 619
  5. Na finále Miss Slovensko 2018 je všetko prichystané. Súťažia aj dve krásky z nášho regiónu Foto 526