Nedeľa, 19. august, 2018 | Meniny má Lýdia

Bystrica nevyužila ani tretí mečbal, Trenčín si vynútil rozhodujúci siedmy zápas

Trenčania prehrávali v sérii už 0:3, vyrovnali však na 3:3.

Momentka zo 6. finálového zápasu.(Zdroj: TASR)

BANSKÁ BYSTRICA. Finále play off najvyššej slovenskej hokejovej súťaže bude mať aj siedme pokračovanie, ktoré už musí rozhodnúť o majstrovi.

Šieste finále v nedeľu v Banskej Bystrici sa skončilo tesným víťazstvom Trenčína 3:2.

Trenčania zaostávali vo finále už 0:3 na zápasy, aktuálne dorovnali na 3:3 a stále majú šancu stať sa prvým tímom v histórii, ktorý dovŕši stopercentný obrat.

Siedme a posledné pokračovanie finálovej hokejovej drámy sa uskutoční v utorok 24. apríla od 18:00 v Trenčíne.

Hlasy po stretnutí:

/zdroj: RTVS/

Vladimír Országh, tréner Banskej Bystrice: "Ťažko sa mi to hodnotí, keďže sme prehrali. Chceli sme to dnes ukončiť, žiaľ, nevyšlo to. Mali sme hluché momenty, za čo nás hostia potrestali. Pozitívom bola tretia tretina, v ktorej sme mali šance na vyrovnanie, no nepadlo nám to tam.

Teraz to je 3:3 na zápasy a my to v Trenčíne chceme otočiť na našu stranu. V prvých troch stretnutiach sme uspeli my, teraz má trochu psychologickú výhodu Trenčín, no v siedmom dueli bude doma a pod tlakom. Určite to nebalíme.

Jednou z vecí, ktoré nás pribrzdili, je dobrá defenzíva Trenčína. Tiež to, že sme v play off vyhrali deväťkrát po sebe a potom vždy príde nejaká malá kríza. Verím, že už je za nami.

Rozhodne posledný zápas. Urobíme všetko pre to, aby sme odišli ako víťazi. Viem už, koho postavíme do bránky, no nechám si to pre seba."

Ján Pardavý starší, asistent trénera Trenčína: "Dôležité bolo, že sme ustáli počiatočný tlak domácich a potom sme išli do vedenia. To bol dôležitý psychologický moment. Podarilo sa im v presilovke vyrovnať, no opäť sme sa ujali vedenia my.

Bystrica to v závere tlačila do bránkoviska, majú fyzické mužstvo, no naši chlapci odviedli opäť maximum, obetovali sa pre tím; jeden krok nám však stále chýba. V prvých dvoch zápasoch finále to bolo veľmi tesné a mohlo sa to skončiť akokoľvek, Bystrica mala viac šťastia a neskôr viedla 3:0. My však ideme krok za krokom a čaká nás posledný - v trenčianskom pekle."

Online prenos: Banská Bystrica - Trenčín (Tipsport liga 2017/2018, play off, 6. finále)

Kaufland play-off Tipsport ligy Finále 2017/2018
22. April 2018 o 18:00
B. BystricaB. Bystrica
2:3
60' minúta
Koniec
TrenčínTrenčín
Stats
Góly a asistencie: 25. Pretnar (Hohmann), 49. Hrnka (Brejčák) – 14. Švec (Cebák, Deveaux), 31. Varga (Frühauf, Sádecký), 39. Radivojevič. Rozhodca: Baluška, Štefik – Gajan, Smrek. Diváci: 2841.
Prenos
Neuveriteľné, neuveriteľné a ešte raz neuveriteľné! Dukla Trenčín znovu víťazí v Banskej Bystrici a vyrovnáva stav finálovej série na 3:3! S konštatovaním, že Banská Bystrica podľahla v šiestom zápase finálovej série Dukle Trenčín 2:3 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia!
Koniec zápasu.
59:50Posledné sekundy, posledná možnosť pre domácich.
59:30Oddychový čas domácich.
59:30Banská Bystrica znovu v obrovskom tlaku pred Tomášom Hiadlovským!
59:01Minúta do konca riadneho hracieho času.
58:40Faillého strelu nedokázal Hrnka zastaviť pred modrou čiarou, Trenčín sa na pár sekúnd oslobodzuje.
58:22Banská Bystrica hrá power-play!
58:01Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času a bude to ešte nesmierne napínavé!
57:25Klemen Pretnar pálil od modrej čiary, lenže puk sa od zadného mantinelu odrazil von z útočného pásma Banskej Bystrice.
56:47Obrovský tlak domácich, obrana Dukly na čele s Hiadlovským s vypätím všetkých síl odoláva.
56:01Čas letí ako bodnutý včelou a domáci už musia všetko vsadiť na jednu kartu. O puk sa bojuje za bránkou Trenčína.
55:30Jozef Švec tvrdo poslal k ľadu Délisleho, no zdá sa, že ten bude napokon v poriadku.
55:01Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.
54:50Výborná práca Juraja Bezúcha, ktorý získal puk a dobrou strelou poriadne vystrašil fanúšikov Banskej Bystrice.
54:39Hostia znovu posielajú puk von z pásma.
53:50Zakázané uvoľnenie v podaní Dukly Trenčín, vhadzovať sa bude po ľavej ruke Tomáša Hiadlovského.
53:10Ďatelinka páli od modrej čiary, Skalický sa ku dorážke nedostal.
52:19Pred Hiadlovským je teraz mimoriadne horúco a husto, Trenčín však získal puk a poslal ho aspoň do stredného pásma. Preťažená obrana vojakov si tak môže aspoň na pár sekúnd vydýchnuť.
51:42Surový vyhral buly pred Hiadlovským, nabil Lamperovi, ktorý dobrou strelou brankára hostí prestrelil! Ten sa však rýchlo spamätal, otočil sa a stihol puk zastaviť pred bránkovou čiarou!
51:25Domáci hokejisti sa dostali do tlaku v útočnom pásme, Frühauf však vyhodil puk von z klziska. Puk však smeroval von po odraze od plexiskla a vylučovať sa teda nebude.
50:45V týchto chvíľach už je to doslova hra nervov, každopádne, stále vedú hokejisti Dukly Trenčín a na ťahu sú domáci Barani.
50:01Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času.
49:30Tak zápas nám dostáva úplne iný náboj, rozdiel už je len jeden jediný gól.
48:59
48:59Banská Bystrica dala gól!
Tentoraz to však už TOMÁŠOVI HRNKOVI vyšlo, pretože sa dostal v medzikruží k puku a strelou z otočky dáva kontaktný gól svojho tímu! Asistencia: Ján Brejčák.
48:50Tomáš Hrnka sa snažil z prvej páliť na bránku, tentoraz mu to nevyšlo.
48:08Hrá sa znovu v dobrom tempe, Trenčania však hrajú veľmi jednoducho, striedajú vo veľmi krátkych intervaloch a držia vysoké tempo hry. Naopak, domáci akoby sa nemohli dostať do očakávaného tlaku.
47:25Do hry sa dostáva už aj banskobystrický Giľak, ktorý prišiel pod Urpín z prvoligovej Spišskej Novej Vsi.
47:00Trenčania už čakajú na domácich zoradení pred vlastnou modrou čiarou, Dukla skutočne do týchto chvíľ výborne bráni.
46:24Hostia v plnom počte.
46:05Dukla vo vlastnom pásme získala puk, ale nedokázala ho dostať cez modrú čiaru.
45:24Domáci majú minútu presilovej hry za sebou. Po zakončení Hohmanna je však bránka hostí posunutá a hra prerušená.
45:09Délisle sa oprel do strely od modrej čiary, puk si však cestu do bránky nenašiel.
45:01Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, pod Urpínom je stále stav zápasu 1:3.
44:37Obrovská šanca domáceho tímu! Hiadlovský vyzeral byť chvíľu dezorientovaný po strele Faillého a nevedel kde má puk, Skalický však z veľkého uhla netrafil prázdnu bránku Dukly Trenčín!
44:24Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Dlouhý – 2 min., hákovanie).
44:06Domáci hokejisti bojujú, snažia sa, ale zatiaľ sa im nedarí vytvoriť si súvislejší tlak.
43:30Dnešné stretnutie sleduje 2841 divákov.
43:05Faillého strelu ešte skúšal dorážať Asselin, neuspel však. Banská Bystrica ale napriek tomu ostáva v tlaku pred bránkou Tomáša Hiadlovského.
42:48Cason Hohmann prekvapujúcou prihrávkou spoza bránky hľadal niektorého zo spoluhráčov, no nebol úspešný.
42:20Hrá sa dlho bez prerušenia, čas momentálne hrá v prospech Dukly Trenčín.
41:45Veľká možnosť hostí, pred Lukášom sa ocitol Jozef Švec, lenže puk mu v rozhodujúcom momente preskočil čepeľ hokejky.
41:07Trenčania nahodili puk do útočného pásma, Jan Lukáš však zatiaľ nemusel zasahovať.
40:31Domáci okamžite v tlaku, Asselin napriahol od modrej čiary, no Hiadlovský jeho pokus vytlačil betónom.
40:01Úvodné buly tretej tretiny v prospech hokejistov Trenčína.
40:01Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine máme v Banskej Bystrici stav 1:3. Domáci vyrovnali na 1:1 v 25.minúte zásluhou Pretnara. Hostia však išli znovu do vedenia v 31. minúte gólom Vargu, ktorý Lassilu prekvapil z veľkého uhla. Lassilu takisto prekvapil aj Radivojevič v 39.minúte a zvýšil náskok Dukly na rozdiel dvoch gólov. Tretia tretina sa začne približne o 19:52.
40:00Druhá tretina sa skončila.
39:35Hráči Dukly Trenčín dostali puk s námahou do stredného pásma.
39:01Začala sa posledná minúta druhej tretiny.
38:50Striedanie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica: z ihriska odchádza Lassila, prichádza Lukáš.
38:50
38:50Trenčín dal gól!
Domáci boli síce v tlaku, lenže do útoku sa dostal BRANKO RADIVOJEVIČ, ktorý skúsil strelu zápästím spoza Brejčáka a znovu našiel Lassilu nepozorného! Bez asistencií.
38:39Tomáš Surový skúsil šťastie z veľkého uhla, Hiadlovský bol však pozorný.
38:20Za pukom do útočného pásma vyšprintoval Pavol Skalický, čisto ho však od puku odstavil Lukáš Bohunický.
37:48Domáci hokejisti sa trošku hnevajú, Lamperovi bolo odpískané postavenie mimo hru.
37:09Pretnar tentoraz nahodil puk na bránku hostí na teč, no žiaden z jeho spoluhráčov ho nedokázal usmerniť za chrbát Tomáša Hiadlovského.
36:45Klemen Pretnar sa už už dostával ku strele od modrej čiary, napokon však musel s pukom vyjsť z útočného pásma.
36:25Tvrdé súboje o puk pri mantineli za bránkou Tomáša Hiadlovského, hra je napokon prerušená.
35:44Casonovi Hohmannovi puk preskočil čepeľ hokejky a tak mu ho zobral Jozef Švec. Lenže Hohmann o puk príkladne zabojoval a získal ho späť.
35:13Hostia v plnom počte.
35:01Do konca tretej tretiny ostáva menej ako päť minút riadneho hracieho času, stav zápasu je 1:2.
34:39Domáci hokejisti boli v tlaku pred Hiadlovským, skvelý obranný zákrok však predviedol Dlouhý, ktorý sa doslova rybičkou hodil po puku a poslal ho von z pásma.
34:02Trenčania si výborne strážia stredné pásmo, ale domáci sa aj tak dokážu dostať do útočného pásma.
33:13Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Bezúch – 2 min., hákovanie).
33:05Oba tímy striedajú svoje formácie na ľade počas hry. Hohmann sa snažil dostať do útočného pásma, bol však faulovaný a domáci budú hrať presilovú hru.
32:26Hrá sa znovu v rýchlom tempe, Asselin skúsil kľučku na Romančíka, lenže ten si ho poctivo postrážil a odstavil ho od puku.
31:44Tomáš Surový to skúšal podobne ako Tibor Varga z veľkého uhla, Hiadlovský si však dal pozor.
30:59Strela Klemena Pretnara od modrej čiary končí v lapačke Tomáša Hiadlovského.
30:44Jozef Švec sa ťažko zbiera z ľadu po strete s Brittainom, zdá sa však, že bude napokon v poriadku.
30:22
30:22Trenčín dal gól!
Absolútne prekvapujúca akcia hostí, TIBOR VARGA od pravého mantinelu a z veľkého uhla nachytal Lassilu na hruškách a Dukla Trenčín znovu vedie! Asistencie: Peter Frühauf, Boris Sádecký.
30:01Máme za sebou polovicu riadneho hracieho času a pod Urpínom máme stále stav 1:1.
29:32Delovka Tomáša Starostu od modrej čiary končí v lapačke Lassilu.
29:28Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Gabor – 2 min., sekanie).
29:09Druhá tretina sa hrá vo veľmi rýchlom tempe, oba tímy dôrazne forčekujú rozohrávku svojho súpera.
28:35Gélinas sa horko ťažko dostal na vlastnú striedačku, nuž, toto bol pomerne kuriózny moment.
28:21Hostia v plnom počte.
28:05Domácim však táto presilová hra príliš nevychádza, Ondrej Mikula zbiera cenné sekundy pre svoj tím. Na ľade ostáva ležať Gélinas, ale stále sa hrá.
27:25Na ľade je znovu Klemen Pretnar, čo je pre Hiadlovského pri hre v oslabení stav maximálneho ohrozenia.
26:55Domáci sa okamžite dostali do útočného pásma, lenže Bohunický dobre prečítal Brittainovu prihrávkou a poslal puk von z pásma.
26:21Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Bačik – 2 min., napadnutie).
26:10Bačik napriahol k strele od modrej čiary, Brejčák však i za cenu zničenej vlastnej hokejky puk tečoval vedľa Lassilovej bránky.
25:39Domáci hokejisti aj po skončení presilovej hry pokračujú v obrovskom tlaku na bránku Tomáša Hiadlovského.
25:01Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny a pod Urpínom už máme stav 1:1!
24:37
24:37Banská Bystrica dala gól!
KLEMEN PRETNAR v typickej pozícii, slovinský obranca príklepom prepálil všetko, čo mu stálo v ceste, vrátane Tomáša Hiadlovského! Asistencia: Cason Hohmann.
24:35Tomáš Surový pri delovke z pravej strany zlomil hokejku.
24:20Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Bohunický – 2 min., sekanie).
23:50Cebák nahodil puk do útočného pásma rýchlo striedal, domáci však takisto striedali a tak si mohli aj brankári oboch tímov trošku vydýchnuť.
23:15Znovu hráme dlho bez prerušenia, oba tímy tak striedajú počas hry.
22:40Starosta si pätičkou prikopol puk a nasledovala Radivojevičova strela, ktorá však bola nepresná.
21:55Trenčania znovu stiahli puk za svoju bránku, striedať však veľmi nestihli, keďže domáci hokejisti znovu veľmi vysoko napádajú rozohrávku svojho súpera.
21:20Domáci v plnom počte.
21:02Pavol Skalický kvalitnou defenzívnou prácou zbiera cenné sekundy pre svoj tím.
20:33Patrik Lamper sa vo vlastnom oslabení dostal do útočnej tretiny, skúsil strelu švihom, ale nemieril presne.
20:01Úvodné buly druhej tretiny v prospech hokejistov Dukly Trenčín.
20:01Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine máme v Banskej Bystrici stav 0:1. Hostia išli do vedenia v 14.minúte zásluhou Jozefa Šveca, ktorý z ľavej strany vymietol vinkel Lassilovej bránky. Druhá tretina sa začne približne o 18:58.
20:00Prvá tretina sa skončila.
19:52Radivojevič strelou od modrej čiary neuspel, následne puk upratal Vladimír Mihalik.
19:40Dukla už nasťahovaná v útočnom pásme, puk lieta zo strany na stranu.
19:20Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Hrnka – 2 min., sekanie).
19:05Hecl dnes hýri aktivitou, po jeho prihrávke však ani Cebák a ani Dlouhý nedokázali puk tečovať za chrbát brankára domáceho tímu.
19:01Začala sa posledná minúta prvej tretiny.
18:41Domáci v plnom počte.
18:05Pavol Skalický v ostrom súboji s Radivojevičom, vylučovať sa však nebude.
17:39Hecl sa šikovne predral do útoku, hľadal Petra Sojčíka, lenže všetko napokon vyriešil pozorný Teemu Lassila, ktorý podržal svoj tím.
17:05Presilová hra však Trenčanom zatiaľ nevychádza podľa predstáv, Lassila zatiaľ nemusel zasahovať.
16:29Hostia stiahli puk za svoju bránku, trochu upokojili situáciu a prestriedali svoju formáciu na ľade.
16:00Hostia v plnom počte.
15:36Sledujeme veľké množstvo súbojov pri mantineloch, oba tímy úpenlivo bojujú o každý, i zdanlivo stratený, puk.
15:01Do konca prvej tretiny máme necelých 5 minút, stav zápasu je 0:1.
14:55Banská Bystrica výborne kombinuje, ale zatiaľ to Baranom neprináša požadovaný úspech.
14:20Hráme teda 4 na 4, po návrate Branka Radivojeviča však bude Dukla znovu hrať presilovú hru.
14:00Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Radivojevič – 2 min., nedovolené bránenie).
14:00Nuž a na ľade ostáva ležať Patrik Lamper, bude sa vylučovať a máme tu prvú vážnejšiu potýčku v dnešnom zápase.
13:41Nuž, Michal Kabáč v dnešnom zápase teda dohral, vyzerá to však, že dohral i Lukáš Bohunický, ktorý má zranené koleno a zamieril rovno do šatne.
13:41Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Kabáč – 5 min., napadnutie + osobný trest do konca zápasu, napadnutie).
13:24
13:24Trenčín dal gól!
JOZEF ŠVEC si zopakoval situáciu spred pár sekúnd, dostal sa do šance po ľavej strane a trafil to ideálne do vinkla Lassilovej bránky! Asistencie: Juraj Cebák, Andy Deveaux.
12:00Na zápas do Banskej Bystrice dnes prišiel Trenčanov povzbudiť aj Marián Gáborík, ktorý sa len včera vrátil zo zámoria na Slovensko.
11:36Domáci sa nadýchli k tlaku, nie je to však ani zďaleka taký výrazný tlak ako v úvodných zápasoch finálovej série.
10:50Jozef Švec dostal dobrú prihrávku na krídlo, lenže nemal potrebnú rýchlosť a navyše sa k nemu už blížil Ján Brejčák. Nakoniec útočník hostí aspoň dobrou strelou prevetral betóny Lassilu.
10:50Máme za sebou polovicu prvej tretiny, stav v Banskej Bystrici máme stále 0:0.
09:58Hohmann posielal pred bránku hostí dobrú prihrávku pre Ďatelinku, ktorého však výborne pokryl Patrik Bačik a nedovolil mu tečovať puk do siete.
09:01Asselin hľadal prihrávkou Hrnka, obrana Trenčína musel mať oči na stopkách.
08:05Na oboch tímoch vidno obrovskú zodpovednosť a ťarchu dnešného zápasu, ani jeden tím nechce urobiť chybu v obrane ako prvý.
07:38Hostia preverili Lassilovu pozornosť peknou strelou zápästím. Za dorážkou ešte šiel kapitán Dukly Branko Radivojevič, ktorý tak trošku zabrnkal na nervy domácim obrancom.
07:15Tomáš Hiadlovský kryl ďalšiu strelu domácich, nasledovať tak bude buly pred bránkou Dukly Trenčín.
06:58Kabáč obetavo zastavil Ondreja Mikulu v strednom pásme a vyslúžil si tak potlesk prítomných divákov.
06:33Asselin sa dostal do dobrej pozície a skúsil strelu do vinkla Hiadlovského bránku, v poslednom momente však Holenda tečoval puk mimo klziska.
06:02Surový vletel do súboja s Bezúchom a získal puk pre svoj tím, napokon všetko rieši do týchto chvíľ mimoriadne spoľahlivý Tomáš Hiadlovský.
05:38Pekná akcia hostí, Mikula našiel Ölveckého, ktorý napriahol ku strele, lenže tento projektil napokon tečoval Branislav Kubka von z ľadovej plochy.
05:01Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, pod Urpínom máme stále stav 0:0.
04:34Hostia v plnom počte.
04:25Tak Cason Hohmann vletel do šance ako rýchlik, no Hiadlovský mu aj s kusiskom šťastia pokazil gólovú radosť, keďže k dorážke sa už Tomáš Surový nedostal.
04:02Lukáš Bohunický takisto poslal puk cez všetky čiary, domáci musia založiť útočnú akciu od vlastnej bránky.
03:31Výborná obranná robota hostí, Starosta síce ešte puk nevyhodil z pásma, ale Patrik Bačik už áno.
03:00Pekná akcia hosťujúceho Dlouhého, ktorý sa pokúsil o strelu spoza hráča. Teemu Lassila bol však pozorný a podržal svoj tím.
02:44Prvá strela domácich v presilovej hre od modrej čiary, Hiadlovský tento puk bez problémov kryl.
02:34Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Sojčík – 2 min., sekanie).
02:15Domáci majú na ľade znovu Surového formáciu, to značí, že domáci aktuálne striedajú tri útočné formácie.
01:58Hrá sa od začiatku doslova na doraz, Vladimír Mihalik skúsil strelu príklepom od modrej čiary, puk napokon končí v lapačke brankára Dukly Trenčín.
01:22Domáci začali aktívne, Faillé sa snažil zdvihnúť puk ponad Hiadlovského rameno, ale prestrelil bránku hostí.
00:49Úvod tretiny v znamení aktivity domáceho tímu, Gélinasovo nastrelenie puku radšej Hiadlovský poistil a podržal puk vo svojej lapačke.
00:01Úvodné buly dnešného zápasu v prospech domácej Banskej Bystrice.
00:01Stretnutie sa práve začalo.
Na ľade máme oba tímy. Zaznie štátna hymna Slovenskej republiky a začne samotný zápas.
Úvodné zostavy:

HC 05 iClinic Banská Bystrica: Lassila – Ďatelinka, Brejčák, Mihalik, Pretnar, Gélinas, Delisle, Kubka, Giľák – Lamper, Surový, Bortňák – Brittain, Hrnka, Hohmann – Asselin, Faillé, Skalický – Kabáč, Češík, Gabor

Dukla Trenčín: Hiadlovský – Bačik, Starosta, Cebák, Frühauf, Bohunický, Holenda, Romančík, Hecl – Radivojevič, Sojčík, Bezúch – Sádecký, Ölvecký, Hossa – Varga, Dlouhý, Mikula – Hudec, Deveaux, Švec

Rozhodca: Baluška, Štefik – Gajan, Smrek.
Príjemný dobrý deň z Banskej Bystrice, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo šiesteho zápasu finálovej série Kaufland play-off hokejovej Tipsport ligy, v ktorom hokejisti HC 05 iClinic Banská Bystrica privítajú na svojom ľade hráčov Dukly Trenčín. Aktuálny stav série je 3:2, dnešný zápas sa začína o 18:00 a prípadným víťazstvom v ňom Banská Bystrica môže získať majstrovský titul.

Finále play-off začalo dvomi zápasmi pod hradom Matúša Čáka. V prvom zápase sa zrodil výsledok 3:4 po predĺžení (góly Sojčík, Radivojević, Starosta – 2x Gélinas, Faillé, Asselin). V druhom zápase sa zrodil rovnaký výsledok, tentoraz však až po samostatných nájazdoch, v ktorých vynikol najmä Guillaume Asselin, ktorý premenil dva samostatné nájazdy. V treťom zápase v Banskej Bystrici to bola dlho dráma, keďže Trenčín viedol gólom Petra Ölveckého. V druhej tretine sa však domáci dostali do vedenia zásluhou Hohmanna a Hrnku. V tretej tretine Trenčín bojoval zo všetkých síl, no pri vylúčení Gašparoviča na 5 minút inkasoval dva góly v oslabení a o osude zápasu bolo rozhodnuté. Vo štvrtom zápase však hráči spod hradu Matúša Čáka Banskú Bystricu dokonale zaskočili a zvíťazili pomerom 2:4 (góly Skalický, Češík – Sádecký, Bezúch, Hossa, Radivojevič). V piatom zápase série Dukla doma potvrdila zlepšenie formy a vyprášila Banskú Bystricu jednoznačne 6:0 (góly 2x Bezúch, 2x Mikula, Ölvecký, Radivojevič).

Sériu majú teda lepšie rozbehnutú Barani spod Urpína, no Trenčania istotne nepredajú svoju kožu lacno. Zápasom vás od 18:00 bude sprevádzať Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.
Rozpis
HC 05 iClinic Banská Bystrica
Zostavy :
Zoradenie : Lassila – Ďatelinka, Brejčák, Mihalik, Pretnar, Gélinas, Delisle, Kubka, Giľák – Lamper, Surový, Bortňák – Brittain, Hrnka, Hohmann – Asselin, Faillé, Skalický – Kabáč, Češík, Gabor
Lavička :
Dukla Trenčín
Zostavy :
Zoradenie : Hiadlovský – Bačik, Starosta, Cebák, Frühauf, Bohunický, Holenda, Romančík, Hecl – Radivojevič, Sojčík, Bezúch – Sádecký, Ölvecký, Hossa – Varga, Dlouhý, Mikula – Hudec, Deveaux, Švec

5. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €
  6. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?

Pozrite si tiež články z hlavnej témy Hokej  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Hokej v Trenčíne, Tipsport liga 2017/2018 - play off, Online prenosy

Recyklujete použitý olej v domácnosti? Nie? Chyba...

Buďme k nášmu životnému prostrediu ešte viac úctivejší, prispejme spoločne k zníženiu emisií skleníkových plynov a zmiernime globálnu závislosť na rope.

Oslavujeme sto rokov spoločných vzťahov - Amerika na kolesách

Americkí diplomati a pracovníci veľvyslanectva sa vydajú karavanom naprieč Slovenskom. Počas 17 dní navštívia až 26 miest.