Pozrite si kompletný program šampionátu.
ÖSTERSUND. Majstrovstvá sveta v biatlone 2019 sa konali v dňoch 7. - 17. marec vo švédskom meste Östersund.
Celkovo sa fanúšikovia mohli tešiť až na dvanásť pretekov.
Jedinú medailu pre Slovensko získala Ananstasia Kuzminová, ktorá vyhrala šprint žien na 7,5 kilometra.
Článok pokračuje pod video reklamou
Článok pokračuje pod video reklamou
Zmiešaná štafeta na MS v biatlone 2019 (Ivona Fialková, Paulína Fialková, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš)
Dátum | Čas | Víťaz | Detail |
7. marec | 16:15 | Nórsko | TU >>> |
Šprint žien na MS v biatlone 2019 (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)
Dátum | Čas | Víťaz | Detail |
8. marec | 16:15 | A. Kuzminová (Slovensko) | TU >>> |
Šprint mužov na MS v biatlone 2019 (Matej Kazár, Martin Otčenáš, Tomáš Hasilla)
Dátum | Čas | Víťaz | Detail |
9. marec | 16:30 | Johannes Thingnes Bö (Nórsko) | TU >>> |
Stíhacie preteky žien na MS v biatlone 2019 (Anastasia Kuzminová, Ivona Fialková)
Dátum | Čas | Víťaz | Detail |
10. marec | 13:45 | D. Herrmannová (Nemecko) | TU >>> |
Stíhacie preteky mužov na MS v biatlone 2019 (Matej Kazár, Martin Otčenáš, Tomáš Hasilla)
Dátum | Čas | Víťaz | Detail |
10. marec | 16:30 | Dmitro Pidručnyj (Ukrajina) | TU >>> |
Vytrvalostné preteky žien na MS v biatlone 2019 (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)
Dátum | Čas | Víťaz | Detail |
12. marec | 15:30 | Hanna Öbergová (Švédsko) | TU >>> |
Vytrvalostné preteky mužov na MS v biatlone 2019 (Matej Kazár, Martin Otčenáš, Michal Šima)
Dátum | Čas | Víťaz | Detail |
13. marec | 16:10 | Arnd Peiffer (Nemecko) | TU >>> |
Súťaž miešaných dvojíc na MS v biatlone 2019 (Terézia Poliaková, Tomáš Hasilla)
Dátum | Čas | Víťaz | Detail |
14. marec | 17:10 | Nórsko | TU >>> |
Štafety žien na MS v biatlone 2019 (Ivona Fialková, Terézia Poliaková, Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková)
Dátum | Čas | Víťaz | Detail |
16. marec | 13:15 | Nórsko | TU >>> |
Štafety mužov na MS v biatlone 2019 (Michal Šima, Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš)
Dátum | Čas | Víťaz | Detail |
16. marec | 16:30 | Nórsko | TU >>> |
Preteky s hromadným štartom žien na MS v biatlone 2019 (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková)
Dátum | Čas | Víťaz | Detail |
17. marec | 13:15 | Dorothea Wiererová (Taliansko) | TU >>> |
Preteky s hromadným štartom mužov na MS v biatlone 2019
Dátum | Čas | Víťaz | Detail |
17. marec | 16:00 | Dominik Windisch (Taliansko) | TU >>> |
Kompletný program MS v biatlone 2019
Dátum | Čas | Disciplína | Detail |
7. marec | 16:15 | Zmiešaná štafeta | TU >>> |
8. marec | 16:15 | Šprint žien | TU >>> |
9. marec | 16:30 | Šprint mužov | TU >>> |
10. marec | 13:45 | Stíhacie preteky žien | TU >>> |
10. marec | 16:30 | Stíhacie preteky mužov | TU >>> |
12. marec | 15:30 | Vytrvalostné preteky žien | TU >>> |
13. marec | 16:10 | Vytrvalostné preteky mužov | TU >>> |
14. marec | 17:10 | Súťaž miešaných dvojíc | TU >>> |
16. marec | 13:15 | Štafety žien | TU >>> |
16. marec | 16:30 | Štafety mužov | TU >>> |
17. marec | 13:15 | Preteky s hromadným štartom žien | TU >>> |
17. marec | 16:00 | Preteky s hromadným štartom mužov | TU >>> |