Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Ligy Mestskej únie malého futbalu vo výsledkoch

I. liga
AC Juniors - Mládežnícka 5:6 (2:4), M. Valigura 3, J. Marko, J. Plško – Patráš 3, Medveď, W. Poliak, M. Koman, Húsenice - Gardena 1:1 (0:1), M. Zbyňovský – J. Caban, Atlanta Alien - RK Studio 2:0 – nedohrané, Š. Král 2, Lazio - Flamengo 3:4 (0:4), Bursa 2, Čtvrtníček – Šulek 2, Ivan, Gerö, Iskra - Royal 94 8:4 (4:1), P. Ondrejka 5, M. Spišák, M. Darida, M. Handzuš – P. Roháč 2, J. Baran, Z. Binder, Erland - Royal Pub 4:0 (1:0), M. Rybár 2, M. Oravec, P. Gabaj, Godzily - North Stars 6:3 (2:2), A. Dubovický 3, M. Dillík 2, M. Lipták – D. Mozola 2, M. Berko, ČK: M. Turan (North Stars), ŠK Remio 99 - Arsenal 4:1 (0:1), M. Filipko, J. Purc, T. Stolár, I. Bulík – R. Kováčik, Fortka - Sosna Boys 3:3 (1:1), D. Prostredný 3 – R. Homola 2, Ľ. Lichý, ČK: P. Oboril (Fortka). Stretnutia rozhodovali A. Gluch a P. Plavec.
1. Gardena 13 9 1 3 67 : 41 28
2. Mládežnícka 13 8 4 1 58 : 44 28
3. RK Studio 13 8 1 4 71 : 51 25
4. Erland 13 7 3 3 36 : 18 24
5. North Stars 13 7 2 4 69 : 50 23
6. Iskra 13 7 0 6 53 : 51 21
7. Lazio 13 5 3 5 50 : 36 18
8. Fortka 13 5 3 5 45 : 44 18
9. Atl. Alien 13 6 0 7 29 : 29 18
10. Flamengo 13 6 0 7 41 : 47 18
11. Godzily 13 5 2 6 48 : 48 17
12. Arsenal 13 5 2 6 40 : 42 17
13. Juniors 13 5 2 6 32 : 46 17
14. Húsenice 13 5 2 6 36 : 51 17
15. Royal 94 13 4 1 8 49 : 54 13
16. Sosna Boys 13 3 4 6 42 : 58 13
17. Royal Pub 13 4 1 8 47 : 73 13
18. Remio 13 2 1 10 39 : 69 7
Program 14. kola (21. mája): Sosna Boys - Erland (8.00), Gardena 96 - Godzily (9.00), Arsenal - Húsenice (10.00), Royal 94 - ŠK Remio 99 (11.00), Flamengo - AC Juniors (12.00), RK Studio - Fortka (13.00), Royal Pub - Iskra (14.00), North Stars - Lazio (15.00), Mládežnícka 82 - Atlanta Alien (16.00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
Trend - Exel 1:3 (0:1), N. Dikacz – M. Valentíny, M. Béreš, B. Strelec, Starí páni - Fofo 3:5 (1:3), P. Čajka st. 2, L. Gerö – A. Sendek 2, M. Husár, A. Kmeť, V. Zemko, Arias - Absint 4:3 (0:1), R. Voskár 2, J. Gaško, Ľ. Kolesár – P. Šipula 2, J. Zemko, Skackavá - Atak 3:1 (1:0), M. Tomčík 3 – R. Žabka, 1. FC Dodna - Tezab Gemo 9:3 (4:1), J. Bubeník 4, M. Gazdík 2, P. Kmetík, J. Sršeň, M. Kováč – M. Staňo 2, J. Budaj st., Ateeray – Iron 3:4 (3:1), Z. Muríň 2, P. Mažgut – P. Kán 2, R. Havran, R. Hippík, AC Chaos - Torpédo Stavbár 5:9 (0:5), F. Tomčo 2, R. Jonáš, M. Hudec, I. Dobrý – P. Špirka 2, F. Tišliar 2, T. Tuček 2, F. Sokáč, P. Pozníček, P. Kvaltíny, DAF - FC Nemce 3:5 (2:2), M. Časnocha 2, J. Šimčík – J. Chrastina, J. Brhlík, B. Dian, M. Adam, M. Maďar, FC Tajfún Miromax - FK ZHŠ 6:2 (1:2), M. Kováč 3, J. Šípoš 2, M. Mikuláš – T. Ragan, M. Čuntala. Stretnutia rozhodovali P. Dírer, D. Boroš.
1. Skackavá 13 13 0 0 71 : 22 39
2. Exel 13 12 0 1 73 : 23 36
3. Trend 13 10 0 3 61 : 30 30
4. Atak 13 9 1 3 59 : 38 28
5. Iron 13 8 2 3 64 : 38 26
6. Fofo 13 8 1 4 46 : 33 25
7. Nemce 13 8 0 5 54 : 55 24
8. Tor./Stav. 13 6 3 4 71 : 56 21
9. Absint 13 6 1 6 61 : 47 19
10. Arias 13 5 2 6 47 : 53 17
11. Dodna 13 5 1 7 51 : 48 16
12. St. páni 13 5 1 7 50 : 58 16
13. Tajfún 13 4 1 8 48 : 49 13
14. DAF 13 3 3 7 38 : 52 12
15. Ateeray 13 3 0 10 35 : 58 9
16. Tezab/Gemo 13 2 0 11 32 : 75 6
17. AC Chaos 13 2 0 11 26 : 78 6
18. FK ZHŠ 13 0 0 13 22 : 96 0
Program 14. kola (21. mája): FK ZHŠ - Ateeray (8.00), Fofo 99 - AC Chaos (9.00), FC Nemce - Starí páni (10.00), Tezab Gemo - DAF (11.00), Atak 97 - Trend (12.00), Absint - FC Tajfún Miromax (13.00), Iron - 1. FC Dodna (14.00), Torpédo Stavbár - Skackavá (15.00), Exel - Arias (16.00).
III. liga
Absolut - Monaco CF 6:4 (4:2), Výbošťok 3, P. Joščák 2, Sihelský – J. Turek 2, Melíšek, Michálek, Ken Homov Wok - Ajax 2:5 (1:1), Lengyel 2 – Očenáš 3, Dvorský, Kršiak, Radvaň CFBG - White Wolfs 4:3 (2:1), Tajnai, P. Podhradský, Hlásny, Bílek – Kolář 2, Westvál, FC Alice - AC Tornádo 7:2 (4:0), Kamenský 3, Petrík 2, M. Kaliský, Švantner – Strelec, Kulfas, FC Corgoň Pub Riečka - FC Dan 3:6 (1:2), Snopko 2, Necpal – Horný 3, Havel 2, Wiesinger, 1. FC Podlavice B - D.P.H. 2:5 (0:2), Solivajs, Rosík – Seleštiansky 2, Pavelka, Kušniar, Srnka, ŠKP Kobok Brezno - ŠK Hellius 5:3 (3:2), Korálka 3, Berčík 2 – Račák 2, Longauer, A.L.F. - Mladosť 1:3 (0:1), Belák – Ács, Čief, Jaso, Mladé svište - Stavos Badín 2:2 (1:0), Štefanovie 2 – Štefánik, Masica, BB Aqex - Traktor United 6:1 (3:0), Blažek 2, Drahoň 2, Kupec, Slabécius - Holko, Chalani mali voľno. Stretnutia rozhodovali M. Mecele a R. Weiss.
1. Alice 15 13 1 1 78 : 30 40
2. Chalani 15 12 1 2 84 : 27 37
3. Mladosť 16 12 1 3 61 : 26 37
4. Absolut 15 11 1 3 77 : 30 34
5. Kobok ŠKP 16 10 3 3 72 : 40 33
6. Stavos 15 10 3 2 61 : 40 33
7. Dan 15 10 3 2 59 : 43 33
8. Monaco 16 9 1 6 67 : 58 28
9. DPH 15 8 2 5 48 : 33 26
10. Mossa MS 15 5 3 7 43 : 54 18
11. Ajax 15 6 0 9 47 : 75 18
12. A.L.F. 15 5 2 8 50 : 60 17
13. Hellius 15 4 4 7 36 : 37 16
14. Tornádo 15 5 1 9 29 : 48 16
15. Podlavice B 15 3 4 8 44 : 66 13
16. BB Aqex 16 4 0 12 40 : 65 12
17. Corgoň Pub 15 3 2 10 37 : 64 11
18. K.H.W. 16 3 2 11 31 : 69 11
19. Radvaň 15 3 1 11 27 : 48 10
20. Traktor Utd. 15 3 1 11 28 : 61 10
21. W. Wolfs 15 3 0 12 37 : 82 9
Program 17. kola (21. mája): Traktor United - Ken Homov Wok (7.00), Mladosť - Absolut 03 (8.00), D.P.H. - A.L.F. (9.00), FC Dan - Radvaň CFBG (10.00), AC Tornádo - 1. FC Podlavice B (11.00), ŠK Hellius - FC Corgoň Pub Riečka (12.00), Stavos Badín - FC Alice (13.00), White Wolfs - Mladé svište (14.00), Ajax - ŠKP Kobok Brezno (15.00), Monaco CF - Chalani (16.00), BB Aqex má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
1. FC Posledný - San Marconi 1:10 (0:5), M. Lichý 5, M. Kiaba 2, M. Sládeček, R. Maršalík, M. Lichý (za hostí), FC WC - Jarný Vánok 2:4 (0:0), P. Matulay, M. Vigaš – P. Kukučka 3, M. Kartík, ANK Pegi - Electric Blue 2:7 (1:4), M. Jonáček, M. Chmelík – T. Rusnák 3, P. Uhliarik, Mi. Francisty, Ma. Francisty, M. Kohút, Sosaurus - 1. FC Run 6:1 (3:0), R. Čaučík 3, M. Greňo, M. Cenkov, M. Chriašteľ – M. Valčuha, 1. FC Horná – Baxx 0:4 (0:0), V. Tkáč, R. Tkáč, M. Káčer, O. Horváth, ALC Kocky - Trapas 1:9 (0:3), M. Smitka – D. Valent 2, M. Polóny, M. Styk, A. Pančík, M. Bobák, J. Lipa, R. Barla, A. Ulbrík, Rexov kabanos - Červená hviezda 6:0 (2:0), K. Ratica 3, M. Morong 2, L. Kožák, Elán Sásová - Turecká InJat 7:6 (1:4), Mokroš 5, L. Gažúr, J. Gažúr – P. Kolenič 4, I. Janovec, M. Strmeň, Hrča - Squadra Azzurra 1:9 (1:4), M. Choma – P. Dragošek 3, L. Dragošek, A. Slašťan 4, Labutie jazero - Celtic Sásová 1:7 (1:1), J. Remiar – M. Kučera 3, M. Kalmánek 2, M. Chrobák, J. Karas. Simaček mal voľno. Stretnutia rozhodovali J. Darida, J. Adamek a J. Dráždik.
1. Celtic 15 14 0 1 85 : 27 42
2. Elec. Blue 15 12 2 1 81 : 19 38
3. Simaček 15 12 1 2 58 : 31 37
4. R. kabanos 16 10 3 3 88 : 37 33
5. Elán 15 10 1 4 69 : 38 31
6. Jar. vánok 15 10 1 4 58 : 35 31
7. Baxx 15 8 3 4 46 : 43 27
8. San Marconi 16 8 2 6 69 : 49 26
9. Sosaurus 15 7 3 5 81 : 42 24
10. Sq. Azurra 15 7 3 5 50 : 29 24
11. 1.FC Horná 15 7 3 5 44 : 30 24
12. Trapas 15 7 0 8 85 : 69 21
13. Turecká 16 5 4 7 57 : 59 19
14. Lab. jazero 16 6 0 10 42 : 50 18
15. Kocky 15 4 2 9 43 : 63 14
16. ANK Pegi 15 3 4 8 61 : 65 13
17. 1.FC Run 15 4 1 10 36 : 63 13
18. WC 16 3 2 11 29 : 67 11
19. Posledný 15 3 2 10 20 : 65 11
20. Č. hviezda 15 1 0 14 27 : 74 3
21. Hrča 15 0 1 14 20 : 194 1
Program 17. kola (21. mája): Celtic Sásová - FC WC (7.00), Turecká InJat - 1. FC Posledný (8.00), Trapas - Elán Sásová (9.00), BAXX - ANK Pegi (10.00), 1. FC Run - ALC Kocky (11.00), Červená hviezda - 1. FC Horná (12.00), Squadra Azzurra - Sosaurus (13.00), Electric Blue - Hrča (14.00), Jarný vánok - Rexov kabanos (15.00), San Marconi - Simaček (16.00), Labutie jazero má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. B liga
Dromedári - FK Matiz 2:2 (0:0), Ondrejka, Slobodník – Caban, P. Patráš, Bezvetrie - Sparta BB 5:0 (4:0), Legíň 4, Michal, Drink Team - Dinamo BB 4:4 (2:3), Barančík 2, Gažo, M. Slama – Stoklas 3, Klibáni, Enzo - Italia 2:0 (0:0), Marek, Reguli, Inter - Otava 5:4 (4:2), Holec 2, Rusko 2, Čimbora – Homola 3, Klinec, Alcatraz - Juniperus 3:6 (2:2), Žubor 2, Zelienka – Filipko 3, Tokár 2, B. Blaško, I.Q. - Viking Stavanger 8:1 (4:1), Feldmajer 3, Dobiáš 3, T. Puliš – R. Bajs, Yellow River - MK Arzén 4:3 (2:0), P. Bulla, M. Výlupok, P. Bulík, M. Mochnáč – L. Hraško, P. Novanský, V. Novanský, Speleo - Real Madrid 4:8 (0:3), P. Timčo 2, M. Lupták, J. Salaj – J. Šimčík 4, M. Kalman, M. Šimčík, M. Muránsky, R. Uličný, N.S. Team - AC Beercelona 4:3 (2:3), Ju. Šustek 2, M. Hromada, J. Pĺžik – D. Vidiečan 3, ČK: J. Pĺžik (N.S. Team) – D. Vidiečan (Beercelona). BB Dragons mali voľno. Stretnutia rozhodovali J. Kolenička, M. Janík a I. Sadovský.
1. Real 15 13 1 1 84 : 22 40
2. I.Q. 16 13 1 2 79 : 35 40
3. Enzo 15 11 2 2 59 : 26 35
4. N.S. Team 16 11 1 4 67 : 39 34
5. Beercelona 15 9 3 3 56 : 38 30
6. Otava 15 8 3 4 53 : 44 27
7. Alcatraz 15 6 5 4 42 : 33 23
8. Italia 15 7 2 6 39 : 57 23
9. Drink Team 15 6 4 5 61 : 51 22
10. Dromedári 15 6 3 6 47 : 30 21
11. Dragons BB 15 6 3 6 52 : 52 21
12. Sparta BB 15 6 1 8 39 : 47 19
13. Yel. River 15 6 1 8 48 : 58 19
14. Speleo 15 6 1 8 44 : 56 19
15. Viking St. 15 5 3 7 59 : 45 18
16. Juniperus 15 5 3 7 53 : 66 18
17. Bezvetrie 16 4 2 10 42 : 60 14
18. MK Arzén 16 3 2 11 36 : 62 11
19. Inter 15 3 0 12 43 : 82 9
20. Dinamo BB 15 2 2 11 33 : 65 8
21. Matiz FK 16 2 1 13 16 : 84 7
Program 17. kola (21. mája): AC Beercelona - Bezvetrie (7.00), MK Arzén - Dromedári (8.00), Juniperus - Yellow River (9.00), Otava - Drink Team (10.00), Italia - Alcatraz (11.00), Viking Stavanger 66 - Inter (12.00), Real Madrid - Enzo (13.00), Dinamo BB - Speleo (14.00), Sparta BB - I.Q. (15.00), FK Matiz - BB Dragons (16.00), N.S. Team má voľno.

Oznamy MÚMF
- Novoregistrovaní hráči (9. mája 2005): Ondrej Matuška (Starí páni).
- Tresty: zmena trestu Tomáš Ondrejka (Exel) 5 zápasov podmienečne, Štefan Klinec (Juniors) - stop na 1 zápas (3 x ŽK), neprerokovaní hráči Ivan Hromník (Inter), Matej Polgár (Bezvetrie).
- Kontumujeme výsledky 15. kola: Squadra Azzurra – ANK Pegi 0:5, kontumačne (neoprávnený štart, Ľuboš Prôčka, Sq. Azzurra), Juniperus – Enzo 0:5, kontumačne (neoprávnený štart, Erik Rusko, Juniperus) a Tezab Gemo – Ateeray 0:5, kontumačne (neoprávnený štart, Libor Janovec, Tezab Gemo).
Vladimír Kosec,
predseda MÚMF

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 34 590
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 33 605
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 13 092
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 964
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 732
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 511
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 893
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 633
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 578
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 486
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Chcú tak získať viac miesta pre zákazníkov.

32m

Na zásah vyslali profesionálnych hasičov aj niekoľko tímov dobrovoľných hasičov z okolia.

48m

Historický objekt bude slúžiť kultúrnym a spoločenským účelom. Kvôli pandémii ho však zatiaľ nemôžu využívať.

1 h
Prípravy testovania sú v plnom prúde, primátor ho bude riadiť z domácej karantény

Tomáš Abel bude víkendové testovanie riadiť na diaľku z domácej karantény.

1 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Nahnevaní bežkári sa už obrátili listom aj na vedenie obce Králiky, aby začalo konať.

23 h

Muža našli už bez známok života.

21. jan

Mesto Prievidza vytvorí počas víkendu 23. a 24. januára na skríningové testovanie obyvateľstva na ochorenie COVID-19 spolu 25 odberných miest. V článku nájdete aj ich zoznam.

23 h

Už ste čítali?