Hustota ,,obyvateľstva“ sa zvýšila aj na ďalších popredných priečkach, kde sú bodové straty na Jantoša ešte minimálne.
Správne tipy a výsledky 6. kola:
B. Bystrica - Artmedia 0 0:0
Šaľa - Priechod 1 6:0
Senec - Podbrezová 0 2:2
Nitra - Kremnička 1 3:0
B. Bystrica B - Bytča 1 7:0
Brusno - D. Ždaňa 1 2:1
Brezno - Dudince 2 0:2
T. Č. Balog - Mýto 1 5:0
Tajov - Lučatín 2 1:4
H. Lehota - Pohorelá 1 2:1
Priebežné poradie
41 bodov - František Jantoš, B. Bystrica
40 bodov - Ján Ťažký, St. Hory, Milan Barborka, B. Bystrica, Miroslav Ondriska, B. Bystrica, Ondrej Babic, Podbrezová, Pavel Barto, Michalová, Peter Turňa, Č. Balog
39 bodov - Ján Kapustík, B. Bystrica, Ján Kozička, Brezno, Juraj Majer, Sl. Ľupča, Ladislav Hrivnák, Sliač, Michal Čief, Valaská, Miroslav Debnár, St. Hory, Štefan Tešlár, Poniky, Zdeno Pařenica, B. Bystrica
38 bodov - Ivan Kováč, Povrazník, Ján Harvanka, Polomka, Ján Slabey, Brezno, Miroslav Chamko, B. Bystrica, Peter Ďuriš, Podbrezová, Peter Lamper, Strelníky, Risto Christov, B. Bystrica, Viktor Urgela, Králiky, Viliam Jazbec, B. Bystrica, Vlado Túry, Selce
37 bodov - Dušan Magura, Šumiac, Filip Matuška, B. Bystrica, Ján Fábry, B. Bystrica, Ján Krajník, B. Bystrica, Ján Matuška, B. Bystrica, Ján Molota, Sl. Ľupča, Jozef Caban, Selce, Jozef Gajdoš, Priechod, Jozef Piliar, B. Bystrica, Jozef Valent, Rakytovce, Martina Boboková, Podbrezová, Martina Krajníková, B. Bystrica, Michal Lepieš, B. Bystrica, Milan Potkány, Č. Balog, Miroslav Cheban, Selce, Miroslav Pečovský, Č. Balog, Pavel Chamko, Jasenie, Pavol Žabka, Tajov, Tomáš Kolofík, B. Bystrica, Tomáš Murgaš, Harmanec, Václav Kendi, B. Bystrica, Zdeno Plechatý, Sl. Ľupča, Zuzana Chabanová, B. Bystrica
36 bodov - Baltazár Laca, Žiar n. Hr., Dušan Bajs, B. Bystrica, Dušan Zvarík, B. Bystrica, Igor Gregor, Harmanec, Igor Mihaliska, B. Bystrica, Igor Mihaliska ml., B. Bystrica, Ivan Karaman, B. Bystrica, Ján Koľaj, Beňuš, Ján Medveď, Brezno, Ján Mojžita, B. Bystrica, Ján Obrtanec, Šumiac, Ján Smatana, Selce, Jaroslav Ivančák, Malachov, Ladislav Hölc, B. Bystrica, Ľubomír Pepich, Č. Balog, Marek Bartko, Priechod, Marek Jobko, B. Bystrica, Michal Miklovič, Brezno, Milan Haring, B. Bystrica, Milan Meinhart, B. Bystrica, Pavel Kvietok, Brezno, Pavol Ondík, Šalková, Pavol Popper, Brezno, Peter Pinka, Poniky, Róbert Briš, B. Bystrica, Stanislav Riša st., B. Bystrica, Tomáš Dzúrik, B. Bystrica, Vladimír Dropčo, B. Bystrica, Vladimír Lovás, B. Bystrica, Vladimír Necpal, Malachov
35 bodov - Anton Peťko, Brusno, Dušan Čavoj, B. Bystrica, Ernest Mihalovič, Šalková, František Babic, Podbrezová, Ivan Danek, Nemecká, Ján Bravčok, B. Bystrica, Janka Kosková, Badín, Jozef Čermák, Tajov, Jozef Holub, Riečka, Jozef Kočan, B. Bystrica, Ľubomír Gregor, Priechod, Ľubomír Šinger, P. Polhora, Ľuboš Mistrík, B. Bystrica, Milan Ďuriš, Brezno, Ondrej Kuchár, B. Bystrica, Patrik Müller, Brezno, Peter Pelc, Poniky, Stanislav Bulla, Polomka, Stanislav Svinčiak, P. Polhora, Štefan Ťažký, Č. Balog, Vendelín Pindiak, B. Bystrica, Vladimír Ridzoň, Hronec, Zuzana Balážová, B. Bystrica
34 bodov - Andrej Mišáni, Sl. Ľupča, Anton Bambúch, Dúbravica, Daniel Feješ, B. Bystrica, Dezider Bulla, Donovaly, Erik Neuzer, Brezno, Ján Babic st., Brezno, Ján Kliment, B. Bystrica, Ján Libjak, B. Bystrica, Janka Chmelíková, B. Bystrica, Jiří Kuchta, B. Bystrica, Matej Dlhoš, Králiky, Michal Trnavský, P. Polhora, Milan Krajči, Povrazník, Milan Motyčka st., Harmanec, Róbert Greško, B. Bystrica, Roman Kohút, Polomka, Štefan Bakoš, Badín
33 bodov - Dušan Rečkovič, Harmanec, Ján Bukvaj, Šalková, Jaroslav Dolinaj st., B. Bystrica, Jozef Antošík, B. Bystrica, Jozef Srnka, Braväcovo, Július Holub, B. Bystrica, Ľubica Matoušková, St. Hory, Milan Koštial, H. Lehota, Ondrej Ďuriš ml., Viglašská Huta-Kalinka, Peter Kajda, Brusno, Peter Vágner, B. Bystrica, Vladimír Rapčan, B. Bystrica
32 bodov - Andrej Palágyi, B. Bystrica, Darina Dzúriková, Králiky, Ivan Ivanič, Podbrezová, Ľudovít Schreiber, B. Bystrica, Marek Gašpar, B. Bystrica, Milan Dian, Vlkanová, Miroslav Lukáč, Dúbravica, Pavel Blaško, Badín, Peter Jančiar, B. Bystrica, Stanislav Riša ml., B. Bystrica, Viliam Kaclík, Beňuš, Vladimír Biba, Sielnica
31 bodov - Anna Dianová, Vlkanová, Dušan Mesiar, Strelníky, Eva Murgašová, Tajov, Ivan Chovanec, Bacúch, Ján Chrastina, Nemce, Maroš Bambúch, Dúbravica, Milan Malata, B. Bystrica, Milan Mesík, Selce, Milan Motyčka ml., Harmanec, Miroslav Kapusta, B. Bystrica, Miroslav Mešťan, B. Bystrica
30 bodov - Igor Svetlík, Sl. Ľupča, Ivan Gálus, Malachov, Ján Lakanda, Pohorelá, Marek Ďuriš, P. Polhora, Milan Homola, B. Bystrica, Pavol Pilko, Šalková, Peter Kajčík, Podbrezová, Roman Vaľko, Šalková
29 bodov - Alica Bušovská, B. Bystrica, Andrej Šuták, Medzibrod, Ivan Lamper, Strelníky, Jozef Baka, B. Bystrica, Jozef Kubanda, Závadka, Lukáš Gregor, Harmanec, Marcel Oros, B. Bystrica, Matúš Kvak, Stožok, Peter Hrčka, Harmanec, Silvia Tešínska, Medzibrod, Tomáš Túry, Selce
28 bodov - Ján Caban, Č. Balog, Ján Očenáš, Selce, Ľudovít Kubiš, Lom nad Rimavicou, Miroslav Rozim, B. Bystrica, Ondrej Marko, Vlkanová, Pavel Gašpar, B. Bystrica, Stanislav Murgaš, B. Bystrica, Štefan Vilant, Badín, Viera Jančiová, B. Bystrica
27 bodov - Ján Antošík, Vlkanová, Ján Mišány, Strelníky
26 bodov - Andrej Strečok, Selce, Anna Figľušová, Č. Balog, Drahoslav Chaban, H. Pršany, Ján Sitarčík, Č. Balog, Miloš Trenčan, Brehy, Miroslav Kalina, Riečka, Róbert Matejka, Harmanec
24 bodov - Denisa Kuchtová, B. Bystrica, Igor Melcer, B. Bystrica, Richard Hronec, H. Mičiná
23 bodov - Ľubomír Mihaliska, St. Hory
22 bodov - Ján Dobrota, Malachov, Peter Kočan, Sl. Ľupča, Slavomír Ilavský, Brezno, Veronika Piatriková, B. Bystrica, Vladimír Vajo, Brezno
21 bodov - Dominik Škubák, B. Bystrica, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Juraj Žigo, B. Bystrica
20 bodov - Vladimír Chládek, Podbrezová
19 bodov - Martin Lamper, Ľubietová, Michal Dian, Vlkanová, Peter Kurčík, B. Bystrica
18 bodov - Anton Hanes, B. Bystrica, Pavol Spišiak, B. Bystrica, Peter Oravec, B. Bystrica, Peter Sedliak, B. Bystrica
17 bodov - Ján Dzúrik, Malachov, Michal Valko, B. Bystrica, Radovan Potkány, Brezno
16 bodov - Ján Sabo, Dubová
14 bodov - Robo Piatrik, B. Bystrica
13 bodov - Tomáš Lupták, Brusno
11 bodov - Ján Drmaj, Hiadeľ, Peter Hromada, St. Hory, Roman Balco, Brusno
10 bodov - Ivo Novák, B. Bystrica, Milan Gregor, Medzibrod
9 bodov - Jaroslav Buvala, Selce
8 bodov - Richard Zmajkovič, B. Bystrica
7 bodov - Barnabáš Fábry, B. Bystrica, Juraj Kuchta, B. Bystrica
6 bodov - Mariana Libiaková, Riečka
5 bodov - Anna Čuloková, B. Bystrica, Ján Fiťka, B. Bystrica, Janka Golecká, B. Bystrica, Marek Žubor, B. Bystrica, Milan Boroš, Podbrezová, Miroslav Majer, Sl. Ľupča, Miroslav Majer st., Sl. Ľupča, Vladimír Baran, Vlkanová
4 body - Marek Sámel, Poniky, Miroslav Briak, B. Bystrica, Miroslav Tosegi, B. Bystrica
3 body - Boris Tokár, Sl. Ľupča, Lukáš Petrík, Medzibrod, Matúš Vajda, Priechod.
Autor: val