Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Kto s kým a kedy


III. liga
1. kolo - 7. augusta o 16.30
Ružomberok B - R. Sobota B
T. Teplice - Dukla B
K. N. Mesto - Bytča
L. Mikuláš - Bánová
Žiar - Čadca
D. Kubín - K. Lieskovec
Kremnička - Zvolen
Rakytovce - Podbrezová B


2. kolo - 14. augusta o 16.30
R. Sobota B - Podbrezová B
Zvolen - Rakytovce
K. Lieskovec - Kremnička
Čadca - D. Kubín
Bánová - Žiar
Bytča - L. Mikuláš
Dukla B - L. N. Mesto
Ružomberok B - T. Teplice


3. kolo - 21. augusta o 16.00
T. Teplice - R. Sobota B
K. N. Mesto - Ružomberok B
L. Mikuláš - Dukla B
Žiar - Bytča
D. Kubín - Bánová
Kremnička - Čadca
Rakytovce - K. Lieskovec
Podbrezová B - Zvolen


4. kolo - 28. augusta o 16.00
R. Sobota B - Zvolen
K. Lieskovec - Podbrezová B
Čadca - Rakytovce
Bánová - Kremnička
Bytča - D. Kubín
Dukla B - Žiar
Ružomberok B - L. Mikuláš
T. Teplice - K. N. Mesto


5. kolo - 4. septembra o 15.30
K. N. Mesto - R. Sobota B
L. Mikuláš - T. Teplice
Žiar - Ružomberok B
D. Kubín - Dukla B
Kremnička - Bytča
Rakytovce - Bánová
Podbrezová B - Čadca
Zvolen - K. Lieskovec


6. kolo - 11. septembra o 15.30
R. Sobota B - K. Lieskovec
Čadca - Zvolen
Bánová - Podbrezová B
Bytča - Rakytovce
Dukla B - Kremnička
Ružomberok B - D. Kubín
T. Teplice - Žiar
K. N. Mesto - L. Mikuláš


7. kolo - 18. septembra o 15.00
L. Mikuláš - R. Sobota B
Žiar - K. N. Mesto
D. Kubín - T. Teplice
Kremnička - Ružomberok B
Rakytovce - Dukla B
Podbrezová B - Bytča
Zvolen - Bánová
K. Lieskovec - Čadca


8. kolo - 25. septembra o 15.00
R. Sobota B - Čadca
Bánová - K. Lieskovec
Bytča - Zvolen
Dukla B - Podbrezová B
Ružomberok B - Rakytovce
T. Teplice - Kremnička
K. N. Mesto - D. Kubín
L. Mikuláš - Žiar


9. kolo - 2. októbra o 14.30
Žiar - R. Sobota B
D. Kubín - L. Mikuláš
Kremnička - K. N. Mesto
Rakytovce - T. Teplice
Podbrezová B - Ružomberok B
Zvolen - Dukla B
K. Lieskovec - Bytča
Čadca - Bánová
(Pokračovanie na ďalšej strane)
10. kolo - 9. októbra o 14.30
R. Sobota B - Bánová
Bytča - Čadca
Dukla B - K. Lieskovec
Ružomberok B - Zvolen
T. Teplice - Podbrezová B
K. N. Mesto - Rakytovce
L. Mikuláš - Kremnička
Žiar - D. Kubín


11. kolo - 16. októbra o 14.00
D. Kubín - R. Sobota B
Kremnička - Žiar
Rakytovce - L. Mikuláš
Podbrezová B - K. N. Mesto
Zvolen - T. Teplice
K. Lieskovec - Ružomberok B
Čadca - Dukla B
Bánová - Bytča


12. kolo - 23. októbra o 14.00
R. Sobota B - Bytča
Dukla B - Bánová
Ružomberok B - Čadca
T. Teplice - K. Lieskovec
K. N. Mesto - Zvolen
L. Mikuláš - Podbrezová B
Žiar - Rakytovce
D. Kubín - Kremnička


13. kolo - 30. októbra o 14.00
Kremnička - R. Sobota B
Rakytovce - D. Kubín
Podbrezová B - Žiar
Zvolen - L. Mikuláš
K. Lieskovec - K. N. Mesto
Čadca - T. Teplice
Bánová - Ružomberok B
Bytča - Dukla B


14. kolo - 1. septembra o 15.30
R. Sobota B - Dukla B
Ružomberok B - Bytča
T. Teplice - Bánová
K. N. Mesto - Čadca
L. Mikuláš - K. Lieskovec
Žiar - Zvolen
D. Kubín - Podbrezová B
Kremnička - Rakytovce


15. kolo - 15. septembra o 15.30
Rakytovce - R. Sobota B
Podbrezová B - Kremnička
Zvolen - D. Kubín
K. Lieskovec - Žiar
Čadca - L. Mikuláš
Bánová - K. N. Mesto
Bytča - T. Teplice
Dukla B - Ružomberok B



IV. LIGA JUH
1. kolo - 7. augusta o 16.30
Poltár - Tomášovce
D. Strehová - Jesenské
Brusno - V. Krtíš
Hliník - D. Ždaňa
Poniky - Revúca
Selce - Kalinovo
Králiky - Tisovec


2. kolo - 14. augusta o 16.30
Tomášovce - Tisovec
Kalinovo - Králiky
Revúca - Selce
D. Ždaňa - Poniky
V. Krtíš - Hliník
Jesenské - Brusno
Poltár - D. Strehová


3. kolo - 21. augusta o 16.00
D. Strehová - Tomášovce
Brusno - Poltár
Hliník - Jesenské
Poniky - V. Krtíš
Selce - D. Ždaňa
Králiky - Revúca
Tisovec - Kalinovo


4. kolo - 28. augusta o 16.00
Tomášovce - Kalinovo
Revúca - Tisovec
D. Ždaňa - Králiky
V. Krtíš - Selce
Jesenské - Poniky
Poltár - Hliník
D. Strehová - Brusno


5. kolo - 4. septembra o 15.30
Brusno - Tomášovce
Hliník - D. Strehová
Poniky - Poltár
Selce - Jesenské
Králiky - V. Krtíš
Tisovec - D. Ždaňa
Kalinovo - Revúca


6. kolo - 11. septembra o 15.30
Tomášovce - Revúca
D. Ždaňa - Kalinovo
V. Krtíš - Tisovec
Jesenské - Králiky
Poltár - Selce
D. Strehová - Poniky
Brusno - Hliník


7. kolo - 18. septembra o 15.00
Hliník - Tomášovce
Poniky - Brusno
Selce - D. Strehová
Králiky - Poltár
Tisovec - Jesenské
Kalinovo - V. Krtíš
Revúca - D. Ždaňa


8. kolo - 25. septembra o 15.00
Tomášovce - D. Ždaňa
V. Krtíš - Revúca
Jesenské - Kalinovo
Poltár - Tisovec
D. Strehová - Králiky
Brusno - Selce
Hliník - Poniky
(Dokončenie na 23. strane)
9. kolo - 2. októbra o 14.30
Poniky - Tomášovce
Selce - Hliník
Králiky - Brusno
Tisovec - D. Strehová
Kalinovo - Poltár
Revúca - Jesenské
D. Ždaňa - V. Krtíš


10. kolo - 9. októbra o 14.30
Tomášovce - V. Krtíš
Jesenské - D. Ždaňa
Poltár - Revúca
D. Strehová - Kalinovo
Brusno - Tisovec
Hliník - Králiky
Poniky - Selce


11. kolo - 16. októbra o 14.00
Selce - Tomášovce
Králiky - Poniky
Tisovec - Hliník
Kalinovo - Brusno
Revúca - D. Strehová
D. Ždaňa - Poltár
V. Krtíš - Jesenské


12. kolo - 23. októbra o 14.00
Tomášovce - Jesenské
Poltár - V. Krtíš
D. Strehová - D. Ždaňa
Brusno - Revúca
Hliník - Kalinovo
Poniky - Tisovec
Selce - Králiky


13. kolo - 30. októbra o 14.00
Králiky - Tomášovce
Tisovec - Selce
Kalinovo - Poniky
Revúca - Hliník n.H.
D. Ždaňa - Brusno
V. Krtíš - D. Strehová
Jesenské – Poltár



V. liga
1. kolo - 7. augusta o 16.30
Št. Bane - Kováčová
Radvaň - Priechod
P. Č. Balog - Hrochoť
Detva - D. Hámre
N. Baňa - D. Niva
Dudince - Žiar B
Žarnovica - Podlavice


2. kolo - 14. augusta o 16.30
Kováčová - Podlavice
Žiar B - Žarnovica
D. Niva - Dudince
D. Hámre - N. Baňa
Hrochoť - Detva
Priechod - P. Č. Balog
Št. Bane - Radvaň
3. kolo - 21. augusta o 16.00
Radvaň - Kováčová
P. Č. Balog - Št. Bane
Detva - Priechod
N. Baňa - Hrochoť
Dudince - D. Hámre
Žarnovica - D. Niva
Podlavice - Žiar B


4. kolo - 28. augusta o 16.00
Kováčová - Žiar B
D. Niva - Podlavice
D. Hámre - Žarnovica
Hrochoť - Dudince
Priechod - N. Baňa
Št. Bane - Detva
Radvaň - P. Č. Balog


5. kolo - 4. septembra o 15.30
P. Č. Balog - Kováčová
Detva - Radvaň
N. Baňa - Št. Bane
Dudince - Priechod
Žarnovica - Hrochoť
Podlavice - D. Hámre
Žiar B - D. Niva


6. kolo - 11. septembra o 15.30
Kováčová - D. Niva
D. Hámre - Žiar B
Hrochoť - Podlavice
Priechod - Žarnovica
Št. Bane - Dudince
Radvaň - N. Baňa
P. Č. Balog - Detva


7. kolo - 18. septembra o 15.00
Detva - Kováčová
N. Baňa - P. Č. Balog
Dudince - Radvaň
Žarnovica - Št. Bane
Podlavice - Priechod
Žiar B - Hrochoť
D. Niva - D. Hámre


8. kolo - 25. septembra o 15.00
Kováčová - D. Hámre
Hrochoť - D. Niva
Priechod - Žiar B
Št. Bane - Podlavice
Radvaň - Žarnovica
P. Č. Balog - Dudince
Detva - N. Baňa


9. kolo - 2. októbra o 14.30
N. Baňa - Kováčová
Dudince - Detva
Žarnovica - P. Č. Balog
Podlavice - Radvaň
Žiar B - Št. Bane
D. Niva - Priechod
D. Hámre - Hrochoť


10. kolo - 9. októbra o 14.30
Kováčová - Hrochoť
Priechod - D. Hámre
Št. Bane - D. Niva
Radvaň - Žiar B
P. Č. Balog - Podlavice
Detva - Žarnovica
N. Baňa - Dudince


11. kolo - 16. októbra o 14.00
Dudince - Kováčová
Žarnovica - N. Baňa
Podlavice - Detva
Žiar B - P. Č. Balog
D. Niva - Radvaň
D. Hámre - Št. Bane
Hrochoť - Priechod


12. kolo - 23. októbra o 14.00
Kováčová - Priechod
Št. Bane - Hrochoť
Radvaň - D. Hámre
P. Č. Balog - D. Niva
Detva - Žiar B
N. Baňa - Podlavice
Dudince - Žarnovica


13. kolo - 30. októbra o 14.00
Žarnovica - Kováčová
Podlavice - Dudince
Žiar B - N. Baňa
D. Niva - Detva
D. Hámre - P. Č. Balog
Hrochoť - Radvaň
Priechod - Št. Bane



I. trieda


1. kolo - 7. augusta o 16.30
Hronec - Lučatín
Badín - Nemecká
Mýto - Braväcovo
Sl. Ľupča - Jakub
Beňuš - T. Č. Balog
Sásová - Šalková
Brezno - Jasenie


2. kolo - 14. augusta o 16.30
Lučatín - Jasenie
Šalková - Brezno
T. Č. balog - Sásová
Jakub - Beňuš
Braväcovo - Sl. Ľupča
Nemecká - Mýto
Hronec - Badín


3. kolo - 21. augusta o 16.00
Badín - Lučatín
Mýto - Hronec
Sl. Ľupča - Nemecká
Beňuš - Braväcovo
Sásová - Jakub
Brezno - T. Č. Balog
Jasenie - Šalková
4. kolo - 28. augusta o 16.00
Lučatín - Šalková
T. Č. Balog - Jasenie
Jakub - Brezno
Braväcovo - Sásová
Nemecká - Beňuš
Hronec - Sl. Ľupča
Badín - Mýto


5. kolo - 4. septembra o 15.30
Mýto - Lučatín
Sl. Ľupča - Badín
Beňuš - Hronec
Sásová - Nemecká
Brezno - Braväcovo
Jasenie - Jakub
Šalková - T. Č. Balog


6. kolo - 11. septembra o 15.30
Lučatín - T. Č. Balog
Jakub - Šalková
Braväcovo - Jasenie
Nemecká - Brezno
Hronec - Sásová
Badín - Beňuš
Mýto - Sl. Ľupča


7. kolo - 18. septembra o 15.00
Sl. Ľupča - Lučatín
Beňúš - Mýto
Sásová - Badín
Brezno - Hronec
Jasenie - Nemecká
Šalková - Braväcovo
T. Č. Balog - Jakub


8. kolo - 25. septembra o 15.00
Lučatín - Jakub
Braväcovo - T. Č. Balog
Nemecká - Šalková
Hronec - Jasenie
Badín - Brezno
Mýto - Sásová
Sl. Ľupča - Beňuš


9. kolo - 2. októbra o 14.30
Beňuš - Lučatín
Sásová - Sl. Ľupča
Brezno - Mýto
Jasenie - Badín
Šalková - Hronec
T. Č. Balog - Nemecká
Jakub - Braväcovo


10. kolo - 9. októbra o 14.30
Lučatín - Braväcovo
Nemecká - Jakub
Hronec - T. Č. Balog
Badín - Šalková
Mýto - Jasenie
Sl. Ľupča - Brezno
Beňuš - Sásová


11. kolo - 16. októbra o 14.00
Sásová - Lučatín
Brezno - Beňuš
Jasenie - Sl. Ľupča
Šalková - Mýto
T. Č. Balog - Badín
Jakub - Hronec
Braväcovo - Nemecká


12. kolo - 23. októbra o 14.00
Lučatín - Nemecká
Hronec - Braväcovo
Badín - Jakub
Mýto - T. Č. Balog
Sl. Ľupča - Šalková
Beňuš - Jasenie
Sásová - Brezno


13. kolo - 30. októbra o 14.00
Brezno - Lučatín
Jasenie - Sásová
Šalková - Beňuš
T. Č. Balog - Sl. Ľupča
Jakub - Mýto
Braväcovo - Badín
Nemecká - Hronec



II. trieda sk. A
1. kolo - 7. augusta o 16.30
Riečka – Malachov
Tajov –Mičiná
Baláže – Hor. Pršany
Podkonice – Harmanec
Ľubietová – Hiadeľ
Strelníky – Dúbravica
Medzibrod – Hronsek
St. Hory – voľno


2. kolo - 14. augusta o 16.30
Malachov – Hronsek
Dúbravica – Medzibrod
Hiadeľ – Strelníky
Harmanec – Ľubietová
Hor. Pršany – Podkonice
Mičiná – St. Hory
Riečka – Tajov
Baláže – voľno


3. kolo - 21. augusta o 16.00
Tajov – Malachov
St. Hory – Riečka
Baláže –Mičiná
Ľubietová – Hor. Pršany
Strelníky – Harmanec
Medzibrod – Hiadeľ
Hronsek – Dúbravica
Podkonice – voľno


4. kolo - 28. augusta o 16.00
Malachov – Dúbravica
Hiadeľ – Hronsek
Harmanec – Medzibrod
Hor. Pršany – Strelníky
Mičiná – Podkonice
Riečka – Baláže
Tajov – St. Hory
Ľubietová – voľno


5. kolo - 4. septembra o 15.30
St. Hory – Malachov
Baláže – Tajov
Podkonice – Riečka
Ľubietová – Mičiná
Medzibrod – Hor. Pršany
Hronsek – Harmanec
Dúbravica – Hiadeľ
Strelníky – voľno


6. kolo - 11. septembra o 15.30
Malachov – Hiadeľ
Harmanec – Dúbravica
Hor. Pršany – Hronsek
Mičiná – Strelníky
Riečka – Ľubietová
Tajov – Podkonice
St. Hory – Baláže
Medzibrod – voľno
7. kolo - 18. septembra o 15.00
Baláže – Malachov
Podkonice – St. Hory
Ľubietová – Tajov
Strelníky – Riečka
Medzibrod –Mičiná
Dúbravica – Hor. Pršany
Hiadeľ – Harmanec
Hronsek – voľno


8. kolo - 25. septembra o 15.00
Malachov - Harmanec
Hor. Pršany – Hiadeľ
Mičiná – Hronsek
Riečka – Medzibrod
Tajov – Strelníky
St. Hory – Ľubietová
Baláže – Podkonice
Dúbravica – voľno


9. kolo - 2. októbra o 14.30
Podkonice – Malachov
Ľubietová – Baláže
Strelníky – St. Hory
Medzibrod – Tajov
Hronsek – Riečka
Dúbravica – Mičiná
Harmanec – Hor. Pršany
Hiadeľ – voľno


10. kolo - 9. októbra o 14.30
Malachov – Hor. Pršany
Mičiná – Hiadeľ
Riečka – Dúbravica
Tajov – Hronsek
St. Hory – Medzibrod
Baláže – Strelníky
Podkonice – Ľubietová
Harmanec – voľno


11. kolo - 16. októbra o 14.00
Ľubietová – Malachov
Strelníky – Podkonice
Medzibrod – Baláže
Hronsek – St. Hory
Dúbravica – Tajov
Hiadeľ – Riečka
Harmanec –Mičiná
Hor. Pršany – voľno


12. kolo - 30. októbra o 14.00
Mičiná – Hor. Pršany
Riečka – Harmanec
Tajov – Hiadeľ
St. Hory – Dúbravica
Baláže – Hronsek
Podkonice – Medzibrod
Ľubietová – Strelníky
Malachov – voľno


13. kolo - 30. októbra o 14.00
Strelníky – Malachov
Medzibrod – Ľubietová
Hronsek – Podkonice
Dúbravica – Baláže
Hiadeľ – St. Hory
Harmanec – Tajov
Hor. Pršany – Riečka
Mičiná – voľno


14. kolo - 1. septembra o 15.30
Malachov –Mičiná
Tajov – Hor. Pršany
St. Hory – Harmanec
Baláže – Hiadeľ
Podkonice – Dúbravica
Ľubietová – Hronsek
Strelníky – Medzibrod
Riečka – voľno


15. kolo - 15. septembra o 15.30
Medzibrod – Malachov
Hronsek – Strelníky
Dúbravica – Ľubietová
Hiadeľ – Podkonice
Harmanec – Baláže
Hor. Pršany – St. Hory
Mičiná – Riečka
Tajov – voľno


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 25 798
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 21 180
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 576
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 511
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 625
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 009
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 887
  8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 629
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 430
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 784
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Pred dom Zajacovcov chodí líška, je to vždy zážitok

Občas si pobehá aj s mačkami. Je to veľká maškrtnica, neraz si na lúku odnesie celý hrniec.

Tréner Chudý skončil, prichádza Poikonen

Po desiatich rokoch na banskobystrickej lavičke ďalší tréner z Fínska

Tuuka Poikonen

Monument v Majeri môže získať prestížnu európsku cenu

V uplynulom období získal Monument na vojnovom cintoríne niekoľko významných ocenení na domácej scéne, teraz má šancu bodovať na medzinárodnej úrovni.

Bystrica hľadá zdravotníkov na plošné testovanie

Skríningové testovanie sa v meste uskutoční cez víkend.

Na Slovensku prebieha plošné skríningové testovanie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Už ste čítali?