Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Kto s kým a kedy


III. liga
1. kolo - 7. augusta o 16.30
Ružomberok B - R. Sobota B
T. Teplice - Dukla B
K. N. Mesto - Bytča
L. Mikuláš - Bánová
Žiar - Čadca
D. Kubín - K. Lieskovec
Kremnička - Zvolen
Rakytovce - Podbrezová B


2. kolo - 14. augusta o 16.30
R. Sobota B - Podbrezová B
Zvolen - Rakytovce
K. Lieskovec - Kremnička
Čadca - D. Kubín
Bánová - Žiar
Bytča - L. Mikuláš
Dukla B - L. N. Mesto
Ružomberok B - T. Teplice


3. kolo - 21. augusta o 16.00
T. Teplice - R. Sobota B
K. N. Mesto - Ružomberok B
L. Mikuláš - Dukla B
Žiar - Bytča
D. Kubín - Bánová
Kremnička - Čadca
Rakytovce - K. Lieskovec
Podbrezová B - Zvolen


4. kolo - 28. augusta o 16.00
R. Sobota B - Zvolen
K. Lieskovec - Podbrezová B
Čadca - Rakytovce
Bánová - Kremnička
Bytča - D. Kubín
Dukla B - Žiar
Ružomberok B - L. Mikuláš
T. Teplice - K. N. Mesto


5. kolo - 4. septembra o 15.30
K. N. Mesto - R. Sobota B
L. Mikuláš - T. Teplice
Žiar - Ružomberok B
D. Kubín - Dukla B
Kremnička - Bytča
Rakytovce - Bánová
Podbrezová B - Čadca
Zvolen - K. Lieskovec


6. kolo - 11. septembra o 15.30
R. Sobota B - K. Lieskovec
Čadca - Zvolen
Bánová - Podbrezová B
Bytča - Rakytovce
Dukla B - Kremnička
Ružomberok B - D. Kubín
T. Teplice - Žiar
K. N. Mesto - L. Mikuláš


7. kolo - 18. septembra o 15.00
L. Mikuláš - R. Sobota B
Žiar - K. N. Mesto
D. Kubín - T. Teplice
Kremnička - Ružomberok B
Rakytovce - Dukla B
Podbrezová B - Bytča
Zvolen - Bánová
K. Lieskovec - Čadca


8. kolo - 25. septembra o 15.00
R. Sobota B - Čadca
Bánová - K. Lieskovec
Bytča - Zvolen
Dukla B - Podbrezová B
Ružomberok B - Rakytovce
T. Teplice - Kremnička
K. N. Mesto - D. Kubín
L. Mikuláš - Žiar


9. kolo - 2. októbra o 14.30
Žiar - R. Sobota B
D. Kubín - L. Mikuláš
Kremnička - K. N. Mesto
Rakytovce - T. Teplice
Podbrezová B - Ružomberok B
Zvolen - Dukla B
K. Lieskovec - Bytča
Čadca - Bánová
(Pokračovanie na ďalšej strane)
10. kolo - 9. októbra o 14.30
R. Sobota B - Bánová
Bytča - Čadca
Dukla B - K. Lieskovec
Ružomberok B - Zvolen
T. Teplice - Podbrezová B
K. N. Mesto - Rakytovce
L. Mikuláš - Kremnička
Žiar - D. Kubín


11. kolo - 16. októbra o 14.00
D. Kubín - R. Sobota B
Kremnička - Žiar
Rakytovce - L. Mikuláš
Podbrezová B - K. N. Mesto
Zvolen - T. Teplice
K. Lieskovec - Ružomberok B
Čadca - Dukla B
Bánová - Bytča


12. kolo - 23. októbra o 14.00
R. Sobota B - Bytča
Dukla B - Bánová
Ružomberok B - Čadca
T. Teplice - K. Lieskovec
K. N. Mesto - Zvolen
L. Mikuláš - Podbrezová B
Žiar - Rakytovce
D. Kubín - Kremnička


13. kolo - 30. októbra o 14.00
Kremnička - R. Sobota B
Rakytovce - D. Kubín
Podbrezová B - Žiar
Zvolen - L. Mikuláš
K. Lieskovec - K. N. Mesto
Čadca - T. Teplice
Bánová - Ružomberok B
Bytča - Dukla B


14. kolo - 1. septembra o 15.30
R. Sobota B - Dukla B
Ružomberok B - Bytča
T. Teplice - Bánová
K. N. Mesto - Čadca
L. Mikuláš - K. Lieskovec
Žiar - Zvolen
D. Kubín - Podbrezová B
Kremnička - Rakytovce


15. kolo - 15. septembra o 15.30
Rakytovce - R. Sobota B
Podbrezová B - Kremnička
Zvolen - D. Kubín
K. Lieskovec - Žiar
Čadca - L. Mikuláš
Bánová - K. N. Mesto
Bytča - T. Teplice
Dukla B - Ružomberok B



IV. LIGA JUH
1. kolo - 7. augusta o 16.30
Poltár - Tomášovce
D. Strehová - Jesenské
Brusno - V. Krtíš
Hliník - D. Ždaňa
Poniky - Revúca
Selce - Kalinovo
Králiky - Tisovec


2. kolo - 14. augusta o 16.30
Tomášovce - Tisovec
Kalinovo - Králiky
Revúca - Selce
D. Ždaňa - Poniky
V. Krtíš - Hliník
Jesenské - Brusno
Poltár - D. Strehová


3. kolo - 21. augusta o 16.00
D. Strehová - Tomášovce
Brusno - Poltár
Hliník - Jesenské
Poniky - V. Krtíš
Selce - D. Ždaňa
Králiky - Revúca
Tisovec - Kalinovo


4. kolo - 28. augusta o 16.00
Tomášovce - Kalinovo
Revúca - Tisovec
D. Ždaňa - Králiky
V. Krtíš - Selce
Jesenské - Poniky
Poltár - Hliník
D. Strehová - Brusno


5. kolo - 4. septembra o 15.30
Brusno - Tomášovce
Hliník - D. Strehová
Poniky - Poltár
Selce - Jesenské
Králiky - V. Krtíš
Tisovec - D. Ždaňa
Kalinovo - Revúca


6. kolo - 11. septembra o 15.30
Tomášovce - Revúca
D. Ždaňa - Kalinovo
V. Krtíš - Tisovec
Jesenské - Králiky
Poltár - Selce
D. Strehová - Poniky
Brusno - Hliník


7. kolo - 18. septembra o 15.00
Hliník - Tomášovce
Poniky - Brusno
Selce - D. Strehová
Králiky - Poltár
Tisovec - Jesenské
Kalinovo - V. Krtíš
Revúca - D. Ždaňa


8. kolo - 25. septembra o 15.00
Tomášovce - D. Ždaňa
V. Krtíš - Revúca
Jesenské - Kalinovo
Poltár - Tisovec
D. Strehová - Králiky
Brusno - Selce
Hliník - Poniky
(Dokončenie na 23. strane)
9. kolo - 2. októbra o 14.30
Poniky - Tomášovce
Selce - Hliník
Králiky - Brusno
Tisovec - D. Strehová
Kalinovo - Poltár
Revúca - Jesenské
D. Ždaňa - V. Krtíš


10. kolo - 9. októbra o 14.30
Tomášovce - V. Krtíš
Jesenské - D. Ždaňa
Poltár - Revúca
D. Strehová - Kalinovo
Brusno - Tisovec
Hliník - Králiky
Poniky - Selce


11. kolo - 16. októbra o 14.00
Selce - Tomášovce
Králiky - Poniky
Tisovec - Hliník
Kalinovo - Brusno
Revúca - D. Strehová
D. Ždaňa - Poltár
V. Krtíš - Jesenské


12. kolo - 23. októbra o 14.00
Tomášovce - Jesenské
Poltár - V. Krtíš
D. Strehová - D. Ždaňa
Brusno - Revúca
Hliník - Kalinovo
Poniky - Tisovec
Selce - Králiky


13. kolo - 30. októbra o 14.00
Králiky - Tomášovce
Tisovec - Selce
Kalinovo - Poniky
Revúca - Hliník n.H.
D. Ždaňa - Brusno
V. Krtíš - D. Strehová
Jesenské – Poltár



V. liga
1. kolo - 7. augusta o 16.30
Št. Bane - Kováčová
Radvaň - Priechod
P. Č. Balog - Hrochoť
Detva - D. Hámre
N. Baňa - D. Niva
Dudince - Žiar B
Žarnovica - Podlavice


2. kolo - 14. augusta o 16.30
Kováčová - Podlavice
Žiar B - Žarnovica
D. Niva - Dudince
D. Hámre - N. Baňa
Hrochoť - Detva
Priechod - P. Č. Balog
Št. Bane - Radvaň
3. kolo - 21. augusta o 16.00
Radvaň - Kováčová
P. Č. Balog - Št. Bane
Detva - Priechod
N. Baňa - Hrochoť
Dudince - D. Hámre
Žarnovica - D. Niva
Podlavice - Žiar B


4. kolo - 28. augusta o 16.00
Kováčová - Žiar B
D. Niva - Podlavice
D. Hámre - Žarnovica
Hrochoť - Dudince
Priechod - N. Baňa
Št. Bane - Detva
Radvaň - P. Č. Balog


5. kolo - 4. septembra o 15.30
P. Č. Balog - Kováčová
Detva - Radvaň
N. Baňa - Št. Bane
Dudince - Priechod
Žarnovica - Hrochoť
Podlavice - D. Hámre
Žiar B - D. Niva


6. kolo - 11. septembra o 15.30
Kováčová - D. Niva
D. Hámre - Žiar B
Hrochoť - Podlavice
Priechod - Žarnovica
Št. Bane - Dudince
Radvaň - N. Baňa
P. Č. Balog - Detva


7. kolo - 18. septembra o 15.00
Detva - Kováčová
N. Baňa - P. Č. Balog
Dudince - Radvaň
Žarnovica - Št. Bane
Podlavice - Priechod
Žiar B - Hrochoť
D. Niva - D. Hámre


8. kolo - 25. septembra o 15.00
Kováčová - D. Hámre
Hrochoť - D. Niva
Priechod - Žiar B
Št. Bane - Podlavice
Radvaň - Žarnovica
P. Č. Balog - Dudince
Detva - N. Baňa


9. kolo - 2. októbra o 14.30
N. Baňa - Kováčová
Dudince - Detva
Žarnovica - P. Č. Balog
Podlavice - Radvaň
Žiar B - Št. Bane
D. Niva - Priechod
D. Hámre - Hrochoť


10. kolo - 9. októbra o 14.30
Kováčová - Hrochoť
Priechod - D. Hámre
Št. Bane - D. Niva
Radvaň - Žiar B
P. Č. Balog - Podlavice
Detva - Žarnovica
N. Baňa - Dudince


11. kolo - 16. októbra o 14.00
Dudince - Kováčová
Žarnovica - N. Baňa
Podlavice - Detva
Žiar B - P. Č. Balog
D. Niva - Radvaň
D. Hámre - Št. Bane
Hrochoť - Priechod


12. kolo - 23. októbra o 14.00
Kováčová - Priechod
Št. Bane - Hrochoť
Radvaň - D. Hámre
P. Č. Balog - D. Niva
Detva - Žiar B
N. Baňa - Podlavice
Dudince - Žarnovica


13. kolo - 30. októbra o 14.00
Žarnovica - Kováčová
Podlavice - Dudince
Žiar B - N. Baňa
D. Niva - Detva
D. Hámre - P. Č. Balog
Hrochoť - Radvaň
Priechod - Št. Bane



I. trieda


1. kolo - 7. augusta o 16.30
Hronec - Lučatín
Badín - Nemecká
Mýto - Braväcovo
Sl. Ľupča - Jakub
Beňuš - T. Č. Balog
Sásová - Šalková
Brezno - Jasenie


2. kolo - 14. augusta o 16.30
Lučatín - Jasenie
Šalková - Brezno
T. Č. balog - Sásová
Jakub - Beňuš
Braväcovo - Sl. Ľupča
Nemecká - Mýto
Hronec - Badín


3. kolo - 21. augusta o 16.00
Badín - Lučatín
Mýto - Hronec
Sl. Ľupča - Nemecká
Beňuš - Braväcovo
Sásová - Jakub
Brezno - T. Č. Balog
Jasenie - Šalková
4. kolo - 28. augusta o 16.00
Lučatín - Šalková
T. Č. Balog - Jasenie
Jakub - Brezno
Braväcovo - Sásová
Nemecká - Beňuš
Hronec - Sl. Ľupča
Badín - Mýto


5. kolo - 4. septembra o 15.30
Mýto - Lučatín
Sl. Ľupča - Badín
Beňuš - Hronec
Sásová - Nemecká
Brezno - Braväcovo
Jasenie - Jakub
Šalková - T. Č. Balog


6. kolo - 11. septembra o 15.30
Lučatín - T. Č. Balog
Jakub - Šalková
Braväcovo - Jasenie
Nemecká - Brezno
Hronec - Sásová
Badín - Beňuš
Mýto - Sl. Ľupča


7. kolo - 18. septembra o 15.00
Sl. Ľupča - Lučatín
Beňúš - Mýto
Sásová - Badín
Brezno - Hronec
Jasenie - Nemecká
Šalková - Braväcovo
T. Č. Balog - Jakub


8. kolo - 25. septembra o 15.00
Lučatín - Jakub
Braväcovo - T. Č. Balog
Nemecká - Šalková
Hronec - Jasenie
Badín - Brezno
Mýto - Sásová
Sl. Ľupča - Beňuš


9. kolo - 2. októbra o 14.30
Beňuš - Lučatín
Sásová - Sl. Ľupča
Brezno - Mýto
Jasenie - Badín
Šalková - Hronec
T. Č. Balog - Nemecká
Jakub - Braväcovo


10. kolo - 9. októbra o 14.30
Lučatín - Braväcovo
Nemecká - Jakub
Hronec - T. Č. Balog
Badín - Šalková
Mýto - Jasenie
Sl. Ľupča - Brezno
Beňuš - Sásová


11. kolo - 16. októbra o 14.00
Sásová - Lučatín
Brezno - Beňuš
Jasenie - Sl. Ľupča
Šalková - Mýto
T. Č. Balog - Badín
Jakub - Hronec
Braväcovo - Nemecká


12. kolo - 23. októbra o 14.00
Lučatín - Nemecká
Hronec - Braväcovo
Badín - Jakub
Mýto - T. Č. Balog
Sl. Ľupča - Šalková
Beňuš - Jasenie
Sásová - Brezno


13. kolo - 30. októbra o 14.00
Brezno - Lučatín
Jasenie - Sásová
Šalková - Beňuš
T. Č. Balog - Sl. Ľupča
Jakub - Mýto
Braväcovo - Badín
Nemecká - Hronec



II. trieda sk. A
1. kolo - 7. augusta o 16.30
Riečka – Malachov
Tajov –Mičiná
Baláže – Hor. Pršany
Podkonice – Harmanec
Ľubietová – Hiadeľ
Strelníky – Dúbravica
Medzibrod – Hronsek
St. Hory – voľno


2. kolo - 14. augusta o 16.30
Malachov – Hronsek
Dúbravica – Medzibrod
Hiadeľ – Strelníky
Harmanec – Ľubietová
Hor. Pršany – Podkonice
Mičiná – St. Hory
Riečka – Tajov
Baláže – voľno


3. kolo - 21. augusta o 16.00
Tajov – Malachov
St. Hory – Riečka
Baláže –Mičiná
Ľubietová – Hor. Pršany
Strelníky – Harmanec
Medzibrod – Hiadeľ
Hronsek – Dúbravica
Podkonice – voľno


4. kolo - 28. augusta o 16.00
Malachov – Dúbravica
Hiadeľ – Hronsek
Harmanec – Medzibrod
Hor. Pršany – Strelníky
Mičiná – Podkonice
Riečka – Baláže
Tajov – St. Hory
Ľubietová – voľno


5. kolo - 4. septembra o 15.30
St. Hory – Malachov
Baláže – Tajov
Podkonice – Riečka
Ľubietová – Mičiná
Medzibrod – Hor. Pršany
Hronsek – Harmanec
Dúbravica – Hiadeľ
Strelníky – voľno


6. kolo - 11. septembra o 15.30
Malachov – Hiadeľ
Harmanec – Dúbravica
Hor. Pršany – Hronsek
Mičiná – Strelníky
Riečka – Ľubietová
Tajov – Podkonice
St. Hory – Baláže
Medzibrod – voľno
7. kolo - 18. septembra o 15.00
Baláže – Malachov
Podkonice – St. Hory
Ľubietová – Tajov
Strelníky – Riečka
Medzibrod –Mičiná
Dúbravica – Hor. Pršany
Hiadeľ – Harmanec
Hronsek – voľno


8. kolo - 25. septembra o 15.00
Malachov - Harmanec
Hor. Pršany – Hiadeľ
Mičiná – Hronsek
Riečka – Medzibrod
Tajov – Strelníky
St. Hory – Ľubietová
Baláže – Podkonice
Dúbravica – voľno


9. kolo - 2. októbra o 14.30
Podkonice – Malachov
Ľubietová – Baláže
Strelníky – St. Hory
Medzibrod – Tajov
Hronsek – Riečka
Dúbravica – Mičiná
Harmanec – Hor. Pršany
Hiadeľ – voľno


10. kolo - 9. októbra o 14.30
Malachov – Hor. Pršany
Mičiná – Hiadeľ
Riečka – Dúbravica
Tajov – Hronsek
St. Hory – Medzibrod
Baláže – Strelníky
Podkonice – Ľubietová
Harmanec – voľno


11. kolo - 16. októbra o 14.00
Ľubietová – Malachov
Strelníky – Podkonice
Medzibrod – Baláže
Hronsek – St. Hory
Dúbravica – Tajov
Hiadeľ – Riečka
Harmanec –Mičiná
Hor. Pršany – voľno


12. kolo - 30. októbra o 14.00
Mičiná – Hor. Pršany
Riečka – Harmanec
Tajov – Hiadeľ
St. Hory – Dúbravica
Baláže – Hronsek
Podkonice – Medzibrod
Ľubietová – Strelníky
Malachov – voľno


13. kolo - 30. októbra o 14.00
Strelníky – Malachov
Medzibrod – Ľubietová
Hronsek – Podkonice
Dúbravica – Baláže
Hiadeľ – St. Hory
Harmanec – Tajov
Hor. Pršany – Riečka
Mičiná – voľno


14. kolo - 1. septembra o 15.30
Malachov –Mičiná
Tajov – Hor. Pršany
St. Hory – Harmanec
Baláže – Hiadeľ
Podkonice – Dúbravica
Ľubietová – Hronsek
Strelníky – Medzibrod
Riečka – voľno


15. kolo - 15. septembra o 15.30
Medzibrod – Malachov
Hronsek – Strelníky
Dúbravica – Ľubietová
Hiadeľ – Podkonice
Harmanec – Baláže
Hor. Pršany – St. Hory
Mičiná – Riečka
Tajov – voľno


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 086
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 18 927
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 071
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 216
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 660
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 316
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 728
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 537
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 258
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 258
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Počet nakazených prekročil hranicu 3 tisíc za jeden deň

ide o slovenský absolútny rekord s mimoriadnou dynamikou rastu 94 percent voči minulej sobote. V Banskobystrickom kraji to bolo 315 prípadov.

Dneškom sa zatvárajú aj zariadenia na južnej strane Chopku

Ide o reakciu na preventívne opatrenia v súvislosti s COVID - 19.

Chopok, v pozadí Ďumbier

Stredoslovenské múzeum mapuje súčasné obdobie pandémie

Stredoslovenské múzeum (SSM) v Banskej Bystrici spúšťa výzvu pre Banskobystričanov, ktorej cieľom je zachytiť aktuálnu situáciu v meste prostredníctvom spomienok či fotografií.

Tóth už ma limit vo vrecku, čerešničkou najlepší výkon roka

Olympijský šampión v chôdzi na 50 km z brazílskeho Ria de Janeiro 2016 Matej Tóth triumfoval na sobotňajšom 39. ročníku Dudinskej päťdesiatky.

Matej Tóth v cieli Dudinskej päťdesiatky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?