Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

ÚRADNÁ SPRÁVA ObFZ B. BYSTRICA Č. 3

Správa ŠTK predseda Ján Šutka
1. Nariaďujeme odohrať neodohrané MFS I. triedy 1. kola Brezno Jasenie dňa 1. 9. 2005 (štvrtok) o 15.30 hod. na ihrisku FK Brezno.

Správa KM predseda Ľubomír Kratochvíla
1. Oznamujeme družstvám štartujúcim v kategórii ml. žiakov, že FK Nemecká odohrá svoje doma vylosované MFS v nedeľu o 10.00 hod.
2. Na základe preradenia st. žiakov a ml. žiakov FK Brusno do súťaže SsFZ bolo prevedené nové losovanie súťaží I. tr. žiaci sk. B a skupina ml. žiakov.
I. trieda žiaci sk. B: 1. kolo - 4. septembra o 10.00: Závadka - Medzibrod, Polomka - Ľubietová (13.30), P. Polhora - Jasenie (13.30).
2. kolo - 11.septembra o 10.00: Medzibrod - Jasenie, Ľubietová - P. Polhora, Závadka - Polomka (13.30).
3. kolo - 18.septembra o 10.00: Polomka - Medzibrod (13.00), P. Polhora - Závadka (13.00), Jasenie - Ľubietová (13.00).
4. kolo - 25.septembra o 10.00: Medzibrod – Ľubietová, Závadka - Jasenie (13.00), Polomka - P. Polhora.
5. kolo - 15.septembra (štvrtok) o 10.00: P.Polhora – Medzibrod, Ľubietová – Závadka, Jasenie – Polomka.
6. kolo - 2.októbra o 10.00: Medzibrod - Závadka (12.30), Ľubietová - Polomka (12.30), Jasenie - P. Polhora (12.30).
7. kolo - 9.októbra o 10.00: Jasenie – Medzibrod, P. Polhora - Ľubietová (12.30), Polomka – Závadka.
8. kolo - 16.októbra o 10.00: Medzibrod - Polomka (12.00), Závadka - P. Polhora, Ľubietová - Jasenie (12.00).
9. kolo - 23.októbra o 10.00: Ľubietová - Medzibrod (12.00), Jasenie – Závadka, P. Polhora - Polomka (12.00).
10. kolo - 30.októbra o 10.00: Medzibrod - P. Polhora (12.00), Polomka – Jasenie, Závadka – Ľubietová.
11. kolo - 16.apríla 2006 o 10.00: Závadka - Medzibrod (13.30), Polomka – Ľubietová, P. Polhora - Jasenie (13.30).
12. kolo - 23.apríla o 10.00: Medzibrod – Jasenie, Ľubietová - P.Polhora, Závadka - Polomka (14.00).
13. kolo - 30.apríla o 10.00: Polomka – Medzibrod, P.Polhora - Závadka (14.00), Jasenie - Ľubietová (14.00).
14. kolo - 7. mája o 10.00: Medzibrod – Ľubietová, Závadka – Jasenie (14.30), Polomka – P.Polhora.
15. kolo - 14.mája o 10.00: P. Polhora - Medzibrod (14.30), Ľubietová – Závadka, (14.30), Jasenie - Polomka (14.30).
16. kolo 21.mája 2006 o 10.00: Medzibrod – Závadka, Ľubietová – Polomka, Jasenie - P. Polhora.
17. kolo - 28.mája o 10.00: Jasenie - Medzibrod (15.00), P. Polhora – Ľubietová, Polomka - Závadka (15.00).
18. kolo - 4. júna o 10.00: Medzibrod - Polomka (15.00), Závadka - P.Polhora (15.00), Ľubietová – Jasenie.
19. kolo - 11.júna o 10.00: Ľubietová – Medzibrod, Jasenie - Závadka (15.00), P. Polhora – Polomka.
20. kolo 18.júna 2006 o 10.00: Medzibrod - P. Polhora, Polomka – Jasenie, Závadka – Ľubietová.

Skryť Vypnúť reklamu

Mladší žiaci: 1. kolo - 3. septembra o 10.00: Savon B - Jupie C, Nemecká - Podbrezová C.
2. kolo - 10.septembra o 10.00: Jupie C - Podbrezová C, Savon B – Nemecká.
3. kolo - 17.septembra o 10.00: Jupie C - Savon B, Podbrezová C – Nemecká.
4. kolo - 24.septembra o 10.00: Nemecká – Jupie C, Podbrezová C – Savon B.
5. kolo - 1.októbra o 10.00: Podbrezová C - Jupie C, Nemecká - Savon B.
6. kolo - 8. októbra o 10.00: Jupie C – Nemecká, Savon B - Podbrezová C.
7. kolo - 29.apríla o 10.00: Savon B - Jupie C, Nemecká - Podbrezová C.
8. kolo - 6.mája o 10.00: Jupie C - Podbrezová C, Savon B – Nemecká.
9. kolo - 13.mája o 10.00: Jupie C - Savon B, Podbrezová C – Nemecká.
10. kolo - 20. mája o 10.00: Nemecká – Jupie C, Podbrezová C – Savon B.
11. kolo 27. mája o 10.00: Podbrezová C - Jupie C, Nemecká - Savon B.
12. kolo - 3. júna o 10.00: Jupie C – Nemecká, Savon B - Podbrezová C.
Schválené výnimky hracích dní a časov: Nemecká - nedeľa o 10.00 , Savon B - nedeľa o 9.30 ihrisko Bakossova.
3. Na základe prihlášky ŠK Selce KM prelosovala skupiny prípraviek nasledovne:
Skupina A: Podbrezová A a B, Heľpa, Závadka , Jasenie.
Skupina B: Králiky A a B, Podbrezová C a D, Brusno.
Skupina C: Sl. Ľupča A a C, Savon A a B, Medzibrod.
Skupina D: Sl. Ľupča B, Poniky A a B, Dukla B a D.
Skupina E: Dukla A a C, Radvaň, Rakytovce, Badín.
Skupina F: Ľubietová, Podkonice, Jupie, Selce A a B.
Zúčastnené družstvá obdržia rozpis turnajov v priebehu mesiaca august 2005.

Skryť Vypnúť reklamu

Správa DK predseda - Július Kliment
D-I-1 Dušan Majer 751223 Strelníky 3 MFS nepodm. podľa 1-4a.
D-I-2 Ján Kollár FK Riečka (divák) zákaz účasti na MFS FK Riečka od 15. 8. 2005 do 14. 2. 2006, poplatok 150 Sk uhradí FK Riečka do 24. 8. 2005.
D-II-1 Trestá FK Riečka pokutou 300 Sk za nedostatočnú usporiadateľskú službu a vulgárne správanie sa divákov v MFS Riečka - Malachov dňa 7. 8. 2005 podľa 2-1a. Pokutu uhradiť do 24. 8. 2005.
D-II-2 Na základe článku 2 bod 6 trestá za neúčasť na aktíve ŠTK a KM konaného dňa 5.7.2005 pokutou 400 Sk FK Sásová a Braväcovo, pokutou 200,- Sk FK Podkonice, Dúbravica, H. Pršany, Šumiac, H. Lehota. Pokutu uhradiť do 24. 8. 2005.
Dňom 5. 8. 2005 uvoľňuje činnosť: FK Osrblie, D. Lehota, Beňuš, Rakytovce, Brezno, H. Lehota.
Voči rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia spravodaja.

Skryť Vypnúť reklamu

Správa KR predseda - Ján Hrčka
Zaraďujeme na nominačnú listinu KR pre súťažný ročník 2005/06:
Marek Báboľ - MPČĽ 16, 977 01 Brezno, Martina Filkusová - Družstevná 78, 976 32 Badín.

DELEGAČNÝ LIST Č. 3
I. trieda - 3. kolo, 21. augusta o 16.00 hod.
Badín – Lučatín (Riša – Mecele, SsFZ - Kotrán), Mýto –Hronec (Vrbovský – Joz. Sitarčík, SsFZ – Mojžiš), Sl.Ľupča – Nemecká (Gajdoš – Kosec,Mišány – Krahulec),
Beňuš – Braväcovo (SsFZ – Kupec, Ján Sitarčík – Suchý), Sásová – Jakub (Piar – M. Weiss, Dráždik – J. Turňa), Jasenie – Šalková (Hutník – Dírer, Báboľ – R. Weiss), Brezno – T. Č. Balog (S-UHČ, Riša – SsFZ, SsFZ – Prochádzka).

II. trieda sk. A - 3. kolo, 21.augusta o 16.00 hod.
Tajov – Malachov (Caban – Slobodník), St.Hory – Riečka (Marček – Melcer – Pecník), Baláže – Dukla C (14.00, Urban – Ján Krupa), Ľubietová – H. Pršany (Grúber – Zeman), Strelníky – Harmanec (Hikker – Koctúr), Medzibrod – Hiadeľ (T. Krahulec – Vaník, Golian), Hronsek – Dúbravica (Zázrivec – Filkusová).

II. trieda sk. B - 2. kolo, 21. augusta o 16.00 hod.
Pohorelá – H. Lehota (J. Ridzoň), Závadka – Osrblie (Pribylina), Heľpa – Michalová (Jar. Krupa), D. Lehota – T. Č. Balog B (Potkány), Šumiac – Polomka (M. Ridzoň – Daxner).

Súťaže riadené SsFZ
III. liga SD a MD - 3. kolo
Podlavice – Ružomberok B (20. 8. o 13.00 a 16.00, AR2 – Jagnešák).
Selce – Radvaň B (21. 8. o 11.00 a 13.30, AR2 – Jagnešák).

V. liga dorast sk. C - 3. kolo
Badín – Podbrezová B (21. 8. o 13.30, AR1 – Mecele).
Brusno – Hriňová (20. 8. o 16.00, AR1 – Ján Krupa).

III. liga SŽ a MŽ sk. C - 3. kolo, 21. augusta o 12.00 a 14.00 hod.
Sl. Ľupča – Zvolen B (Mišány – Kosec).

Dohrávka
I. trieda - 1. kolo, 1. septembra o 15.30 hod.
Brezno – Jasenie (platí pôvodná delegácia).
Vladimír Lehoťan, predseda zväzu
Bruno Motyčka, sekretár zväzu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 25 182
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 18 739
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 838
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 369
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 657
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 872
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 802
  8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 720
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 448
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 936
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Tréner Chudý skončil, prichádza Poikonen

Po desiatich rokoch na banskobystrickej lavičke ďalší tréner z Fínska

Tuuka Poikonen

Monument v Majeri môže získať prestížnu európsku cenu

V uplynulom období získal Monument na vojnovom cintoríne niekoľko významných ocenení na domácej scéne, teraz má šancu bodovať na medzinárodnej úrovni.

Bystrica hľadá zdravotníkov na plošné testovanie

Skríningové testovanie sa v meste uskutoční cez víkend.

Na Slovensku prebieha plošné skríningové testovanie.

Firmy regiónu testujú aj vo vlastnej réžii

Prísne opatrenia na zvládnutie nákazy prijali aj v spoločnosti Elektro Recycling v Slovenskej Ľupči. V Železiarňach Podbrezová sa mení situácia zo dňa na deň.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Už ste čítali?