Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Ligy Mestskej únie malého futbalu vo výsledkoch

I. liga

1. kolo: Arsenal – Godzily 2:5 (1:1), M. Faško, Š. Gregor – A. Dubovický 2, M. Lipták 2, R. Puliš, ČK: K. Bílek (Arsenal, po 2 ŽK), Iskra – Juniors 3:4 (3:3), M. Darida 2, B. Navrátil – P. Jančiar 2, M. Valigura, V. Samson, ŽK: M. Valigura (Juniors), ČK: Z. Hauer (Juniors), Exel – North Stars 11:2 (6:1), M. Béreš 5, M. Valentíny 2, P. Ščepko 2, P. Lübeck, B. Strelec – B. Stacho, L. Ševčík, ŽK: P. Ščepko (Exel) – R. Kapustík (N. Stars), Skackavá – Erland 2:3 (1:0), V. Moravčík, M. Ščepko – P. Herda 2, P. Štulrajter, ŽK: M. Ščepko (Skackavá) – J. Vician, M. Oravec, P. Herda (Erland), ČK: M. Oravec (Erland), Ariola – Sosna Boys 4:0 (1:0), Du. Balon, R. Gašpar, P. Gubka, R. Gyüre. ČK: M. Ivanič, P. Murgaš (Sosna Boys) – nedohrané, v 33. min. hostia opustili hraciu plochu, Lazio – Flamengo 1:2 (1:0), M. Hanzel – R. Šulek, F. Vanka, ŽK: R. Šulek (Flamengo), RK Studio – Royal 94 2:13 (0:5), P. Bosman 2 – Z. Binder 6, P. Roháč 3, J. Baran 2, J. Moravčík, M. Mikuš, ŽK: P. Varga (RK Studio), Alien – Royal Pub 6:3 (2:1), Molnár 2, Pejko 2, Vaník 2 - M. Markuš, R. Tiller, J. Kolenička, ŽK: M. Pejko (Alien), ČK: Ľ. Molnár (Alien), Fortka – Mládežnícka 2:1 (1:0), J. Dobrý, M. Blaško – P. Koska, ŽK: D. Prostredný (Fortka) – M. Koman (Mládežnícka). Stretnutia rozhodovali V. Kosec a R. Weiss.
1. Royal 94 1 1 0 0 13 : 2 3
2. Exel 1 1 0 0 11 : 2 3
3. Alien 1 1 0 0 6 : 3 3 4. Godzily 1 1 0 0 5 : 2 3
5. Juniors 1 1 0 0 4 : 3 3
6. Erland 1 1 0 0 3 : 2 3
7. Flamengo 1 1 0 0 2 : 1 3
8. Fortka 1 1 0 0 2 : 1 3
9. Lazio 1 0 0 1 1 : 2 0
10. Mládežnícka 1 0 0 1 1 : 2 0
11. Iskra 1 0 0 1 3 : 4 0
12. Skackavá 1 0 0 1 2 : 3 0
13. Royal Pub 1 0 0 1 3 : 6 0
14. Arsenal 1 0 0 1 2 : 5 0
15. N. Stars 1 0 0 1 2 : 11 0
16. RK Studio 1 0 0 1 2 : 13 0
Stretnutie Ariola – Sosna Boys sa nedohralo.
Program 2. kola, 10. septembra: Sosna Boys – Exel (12.00), Royal 94 – Alien (13.00), Flamengo – Skackavá (14.00), Mládežnícka 82 – RK Studio (15.00), Royal Pub – Lazio (16.00), North Stars – Fortka (17.00), Erland – Arsenal (18.00), AC Juniors – Ariola (19.00), Godzily – Iskra (20.00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
1. kolo: Fofo – Remio 4:4 (3:2), A. Kmeť 2, V. Zemko, P. Murňák – T. Rosina 3, J. Faško, ŽK: A. Kmeť (Fofo) – M. Lukeš (Remio), Arias – Inovation Absint 3:4 (1:3), M. Vetrák, J. Obrúch, J. Gaško – P. Šipula 2, J. Zemko, Ľ. Bidlo, ŽK: P. Šipula, J. Zemko, Ľ. Bidlo (Absint), DAF – Tajfún/Celtic 4:15 (3:6), R. Petrovič, J. Hegyi 2, T. Styk – V. Demčík 6, J. Klus 3, M. Kučera 3, M. Majling 2, M. Chrobák, ŽK: T. Styk (DAF) – J. Klus, M. Chrobák (Celtic), 1.FC Dodna – Trend 3:17 (0:9), M. Kováč 2, J. Bubeník – N. Dikacz 4, Da. Balon 4, R. Maďar 3, M. Janík 2, V. Kosec st. 2, J. Adámek, R. Štrba, ŽK: J. Bubeník, P. Bíreš (Dodna), Chalani – Iron 4:9 (2:4), M. Targoš 2, M. Mesík, Š. Szöke – E. Hippík 2, R. Havran 2, J. Kupec 2, J. Kotorík, P. Kán, M. Sitarčík, ŽK: M. Mesík (Chalani), Ateeray – Húsenice 4:6 (3:3), P. Mažgut 2, J. Baka, P. Jurinec – P. Zamiešal 3, M. Zbyňovský 2, J. Gomboš, ŽK: J. Turek, P. Jurinec, J. Knižka (Ateeray) – M. Zbyňovský, J. Gomboš, ČK: M. Tagaj (Húsenice), Starí páni – Torpédo Stavbár 2:5 (1:1), P. Škapinec, P. Čajka ml. - T. Tuček 2, I. Tišliar, P. Kvaltíny, ŽK: P. Škapinec - P. Kvaltíny, D. Škubák, Atak – Nemce 4:3 (2:0), M. Žabka 2, T. Kršiak, A. Brštiak – J. Brhlík, V. Chaban, B. Dian, ŽK: J. Chrastina (Nemce), Chaos – Alice 9:2 (2:1), F. Tomčo 4, S. Černák 2, L. Kvasna 2, Ľ. Babčan – R. Kaliský, D. Petrík, ŽK: L. Kvasna, F. Tomčo (Chaos). Stretnutia rozhodovali R. Weiss, P. Plavec a I. Sadovský.
1. Trend 1 1 0 0 17 : 3 3
2. Tajf./Celtic 1 1 0 0 15 : 4 3
3. Chaos 1 1 0 0 9 : 2 3
4. Iron 1 1 0 0 9 : 4 3
5. Tor. Stavb. 1 1 0 0 5 : 2 3
6. Húsenice 1 1 0 0 6 : 4 3
7. Atak 1 1 0 0 4 : 3 3
8. Absint 1 1 0 0 4 : 3 3
9. Fofo 1 0 1 0 4 : 4 1
10. Remio 1 0 1 0 4 : 4 1
11. Nemce 1 0 0 1 3 : 4 0
12. Arias 1 0 0 1 3 : 4 0
13. Ateeray 1 0 0 1 4 : 6 0
14. St. páni 1 0 0 1 2 : 5 0
15. Chalani 1 0 0 1 4 : 9 0
16. Alice 1 0 0 1 2 : 9 0
17. DAF 1 0 0 1 4 : 15 0
18. Dodna 1 0 0 1 3 : 17 0
Program 2. kola, 9. septembra: FC Alice - DAF (16.30), Torpédo Stavbár - Atak 97 (17.30), FK Húsenice - 1.FC Dodna (18.30), Iron - Starí páni (19.30), FC Nemce - Ateeray (20.30), 10. septembra: Tajfún/Celtic Sásová - Chalani (8.00), Trend - Fofo 99 (9.00), Inovation Absint - AC Chaos (10.00), ŠK Remio - Arias (11.00).

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
1. kolo: Sanlit Tornádo – Kobok Brezno 1:2 (0:2), V. Kulfas – M. Ďuriš, T. Pompura, I.Q. – Mladosť 5:3 (1:1), M. Tučnák 2, J. Vigaš 2, M. Kurjan – J. Čief, P. Garaj, M. Klimáček, ŽK: F. Feldmajer (I.Q.), ČK: F. Feldmajer (I.Q.) – J. Ondrejka (Mladosť), ZHŠ/Simaček – Podlavice B 4:0 (2:0), M. Kucbeľ 2, M. Smitka, V. Veverka, Absolut – Real Madrid 4:3 (2:1), P. Výbošťok 2, P. Bobák, P. Joščák – K. Ratica 2, R. Uhrín, Electric Blue – A.L.F. 4:2 (1:2), P. Uhliarik 3, J. Francisty – R. Machala 2, BB Aqex – Gemo 4:2 (2:2), T. Olejár, P. Maruniak, L. Kupec, S. Drahoň – L. Rontšínsky, Š. Lunter, FC Dan – Mladé svište 14:1 (8:1), P. Mesík 3, L. Hakel 3, M. Mesík 2, V. Horný 2, M. Škamla 2, B. Ridzoň, L. Bidlo – M. Miškovčík, ŽK: M. Mesík (Dan), Stavos Badín – Ajax 3:5 (2:3), J. Blaško, M. Masica, P. Tešlár – T. Lebiedzik 3, J. Bajdich, M. Baculík, ŽK: J. Blaško (Stavos), D.P.H. – Monaco/Horná 5:1 (3:1), J. Valent 2, I. Seleštiansky, M. Kušniar, M. Matuška – Š. Dudáš, Enzo – Hellius 1:2 (1:2), B. Babula – F. Garaj, M. Mochnáč, Radvaň CFBG mala voľno. Stretnutia rozhodovali D. Boroš, V. Kosec a J. Darida.
1. FC Dan 1 1 0 0 14 : 1 3
2. D.P.H. 1 1 0 0 5 : 1 3
3. Simaček 1 1 0 0 4 : 0 3
4. Ajax 1 1 0 0 5 : 3 3
5. I.Q. 1 1 0 0 5 : 3 3
6. El. Blue 1 1 0 0 4 : 2 3
7. BB Aqex 1 1 0 0 4 : 2 3
8. Absolut 1 1 0 0 4 : 3 3
9. ŠKP Kobok 1 1 0 0 2 : 1 3
10. Hellius 1 1 0 0 2 : 1 3
11. Real Madrid 1 0 0 1 3 : 4 0
12. Tornádo 1 0 0 1 1 : 2 0
13. Enzo 1 0 0 1 1 : 2 0
14. Stavos 1 1 0 0 3 : 5 0
15. Mladosť 1 0 0 1 3 : 5 0
16. Gemo 1 0 0 1 2 : 4 0
17. A.L.F. 1 0 0 1 2 : 4 0
18. Horná 1 0 0 1 1 : 5 0
19. Podlavice B 1 0 0 1 0 : 4 0
20. Mladé svište 1 0 0 1 1 : 14 0
Radvaň ešte nehrala.
Program 2. kola: Hellius – Electric Blue (7.00), Monaco/Horná – ZHŠ/Simaček (8.00), A.L.F. – Dan (9.00), Mladosť – Sanlit Tornádo (10.00), Mladé svište – BB Aqex (11.00), Podlavice B – Absolut (12.00), Ajax – D.P.H. (13.00), Real Madrid – I.Q. (14.00), Gemo – Stavos Badín (15.00), Kobok Brezno – Radvaň CFBG (16.00), Enzo má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
1. kolo: Pegi – A je to 1:1 (1:0), M. Teicher – J. Martinec, ŽK: T. Pondela (A je to), ČK: D. Antal (A je to), Sisep – Sosaurus 2:2 (1:1), J. Hudoba 2 – R. Sliacky, M. Cenkov, Hrča – Turecká 2:9 (1:2), L. Markus, K. Jasovský – I. Janovec 4, M. Gregor 3, M. Strmeň 2, ŽK: R. Verseghy (Hrča) – I. Janovec (Turecká), ČK: M. Jasenský (Turecká), Múka – Jarný vánok 2:16 (0:5), J. Čierny 2 – P. Kukučka 5, I. Vereš 3, J. Galajda 3, M. Galajda 2, M. Kartík 2, A. Mišún, Betonári – Elán Sásová 1:13 (1:6), V. Štulík – Šišiak 5, M. Vigaš 4, J. Gažúr 2, M. Šišiak, M. Vanek, Žihadlá – San Marconi 5:1 (1:0), M. Kaštiel, P. Kmeť, J. Mazár, V. Píka, R. Kredatus – M. Lichý, ŽK: V. Píka (Žihadlá), Run - Trapas 1:5 (0:1), M. Šimon – D. Valent 2, R. Vajda, R. Jamrich, ŽK: M. Kopečný, R. Komžík (Run), Adrenalín – FC WC 2:1 (0:1), M. Ivanič, M. Petrežel – P. Matulay, ŽK: M. Ivanič (Adrenalín), Rexov kabanos – Bezvetrie 5:5 (3:1), J. Murgaš 2, T. Polóny 2, Š. Šimon – D. Kvasna 2, M. Škadra, M. Michal, M. Husár, ŽK: Š. Šimon (R. kabanos), K.H.W - Baxx 0:3 (0:2), S. Krnáč, V. Tkáč, M. Kupec. Stretnutia rozhodovali M. Hlaváček, D. Fridrich, M. Danielisz a A. Gluch.
1. Jar. vánok 1 1 0 0 16 : 2 3
2. Elán Sásová 1 1 0 0 13 : 1 3
3. Turecká 1 1 0 0 9 : 2 3
4. Trapas 1 1 0 0 5 : 1 3
5. Žihadlá 1 1 0 0 5 : 1 3
6. Baxx 1 1 0 0 3 : 0 3
7. Adrenalín 1 1 0 0 2 : 1 3
8. R. kabanos 1 0 1 0 5 : 5 1
9. Bezvetrie 1 0 1 0 5 : 5 1
10. Sisep 1 0 1 0 2 : 2 1
11. Sosaurus 1 0 1 0 2 : 2 1
12. Pegi 1 0 1 0 1 : 1 1
13. A je to 1 0 1 0 1 : 1 1
14. FC WC 1 0 0 1 1 : 2 0
15. K.H.W. 1 0 0 1 0 : 3 0
16. San Marconi 1 0 0 1 1 : 5 0
17. Run 1 0 0 1 1 : 5 0
18. Hrča 1 0 0 1 2 : 9 0
19. Betonári 1 0 0 1 1 : 13 0
20. Múka 1 0 0 1 2 : 16 0
Program 2. kola, 10. septembra: Baxx – Hrča (7.00), Turecká In Jat – Betonári (8.00), SISEP - Ken Homov Wok (9.00), Bezvetrie - ANK Pegi (10.00), Jarný vánok - Rexov kabanos (11.00), Trapas - 1.FK Múka (12.00), Sosaurus - FC WC (13.00), Elán Sásová – Žihadlá (14.00), San Marconi - 1.FC Run (15.00), A je to - FC Adrenalín (16.00).

IV. B liga
1. kolo: Corgoň Pub Riečka – Alpinka 3:3 (1:2), M. Necpal, R. Necpal, P. Gašpar – M. Holécy 2, J. Čampa, Bayern Tyché – Juniperus 2:0 (1:0), L. Kucbel 2, ŽK: M. Ponický (Bayern), Matiz – Antira 0:4 (0:1), M. Mušuka 2, L. Adamovič, M. Kováč, Alcatraz – Dinamo BB 6:3 (3:1), M. Jarko 2, P. Zelienka, J. Frgelec, J. Mojžita, J. Grík – Z. Krnáč 2, P. Vajda, Dromedári – Speleo 2:2 (0:2), A. Patráš, M. Slobodník – L. Baláž 2, Viking Stavanger – Drink Team 2:3 (1:1), R. Halaj, R. Bajs – M. Tichý 2, M. Slama, ŽK: M. Bajs (Viking Stavanger), Otava Sl. Ľupča – Martial 5:2 (4:0), D. Homola 4, M. Bulla – M. Mažgut 2, ŽK: J. Sanitra (Martial), Grupáci – Beercelona 1:14 (1:9), M. Kuna – D. Vidiečan 6, M. Karako 4, R. Teliar 2, M. Misrík, M. Bubelíny, ŽK: R. Vaľko (Grupáci), Nové toto – Küster Wolves 1:2 (0:0), J. Koctúr – A. Ďurana, R. Bystriansky, ŽK: I. Patráš (Nové toto) – R. Škvarek (Küster Wolves), N.S. Team – Sparta BB 4:4 (1:1), J. Pĺžik 3, M. Majer – D. Fridrich, 2, P. Porubský, R. Zmajkovič, Stretnutia rozhodovali J. Darida a I. Sadovský.
1. Beercelona 1 1 0 0 14 : 1 3
2. Antira 1 1 0 0 4 : 0 3
3. Alcatraz 1 1 0 0 6 : 3 3
4. Otava S.Ľ. 1 1 0 0 5 : 2 3
5. B. Tyché 1 1 0 0 2 : 0 3
6. Drink Team 1 1 0 0 3 : 2 3
7. Küs. Wolves 1 1 0 0 2 : 1 3
8. Sparta BB 1 0 1 0 4 : 4 1
9. N.S.Team 1 0 1 0 4 : 4 1
10. CP Riečka 1 0 1 0 3 : 3 1
11. Alpinka 1 0 1 0 3 : 3 1
12. Dromedári 1 0 1 0 2 : 2 1
13. Speleo 1 0 1 0 2 : 2 1
14. V. Stavanger 1 0 0 1 2 : 3 0
15. Nové toto 1 0 0 1 1 : 2 0
16. Juniperus 1 0 0 1 0 : 2 0
17. Dinanmo BB 1 0 0 1 3 : 6 0
18. Martial 1 0 0 1 2 : 5 0
19. Matiz 1 0 0 1 0 : 4 0
20. Grupáci 1 0 0 1 1 : 14 0
Program 2. kola: Sparta BB – Matiz (7.00), Antira – Dromedári (8.00), Bayer Tyché – N.S.Team (9.00), Küster Wolves – Corgoň Pub Riečka (10.00), Dinamo BB – Nové toto (11.00), MB Martial - Alcatraz (12.00), Juniperus – Beercelona (13.00), Speleo – Vik. Stavanger (14.00), Drink Team – Otava Sl. Ľupča (15.00), Alpinka – Grupáci (16.00).

Oznamy MÚMF
- Pozývame vedúceho mužstva Sosna Boys (I. liga) na zasadnutie výboru MÚMF.
- Upozorňujeme mužstvá hrajúce III. a IV. ligy, že sa zápasy musia odohrať s loptou č. 4 (skákavou)!
Vladimír Kosec,
predseda MÚMF

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  2. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  3. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  4. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  5. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  7. Hygge ako životný štýl
  8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 41 736
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 40 282
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 14 012
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 426
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 979
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 921
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 360
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 239
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 098
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 975
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Mesto Brezno cez víkend zriadilo 20 odberných miest, k dispozícii bola aj mobilná jednotka. Na testovaní sa v sobotu zúčastnilo 5267 ľudí, z toho 30 bolo pozitívnych, v nedeľu 2904, 29 bolo pozitívnych.

6 h
Odberný tím z Heľpy

Cez víkend sa testovalo aj v obciach Horehronia.

6 h
Testovanie Bojnice.

V meste zriadili 19 odberných miest.

6 h
Manželia Nátherovci získali ocenenie Biela vrana

Získali ho manželia Jolana a Štefan Nátherovci za dlhoročnú prácu s rómskymi deťmi.

9 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

23. jan

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

9 h

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

23. jan

Už ste čítali?