Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Ligy Mestskej únie malého futbalu vo výsledkoch

I. liga
2. kolo: Sosna Boys – Exel 2:7 (1:2), Ľ. Lichý, M. Vajda – D. Kohút 2, M. Valentíny 2, P. Ščepko, M. Cenkov, M. Béreš, Royal 94 – Alien 3:5 (2:2), J. Moravčík, Z. Binder, J. Baran – R. Babčan 2, D. Vaník 2, P. Straka, Flamengo – Skackavá 5:2 (2:2), M. Hrnčiar 3, R. Šulek 2 – R. Škarba, M. Tomčík, ŽK: M. Tomčík (Skackavá), Mládežnícka 82 – RK Studio 2:12 (1:5), P. Ďurčík, R. Bakoš – M. Kmeť 5, Ľ. Rusko 4, M. Petrán 2, M. Babjar, Royal Pub – Lazio 7:7 (3:1), M. Markuš 3, J. Kolenička 2, S. Pecník, R. Tiller – J. Kubuš 2, B. Slobodník, R. Žlkovan, J. Medveď, M. Bursa, P. Čtvrtníček, ŽK: M. Bajnok (Royal Pub) – B. Slobodník (Lazio), North Stars – Fortka 4:8 (1:3), R. Kapustík 3, L. Ševčík – M. Prostredný 3, M. Šimko 2, M. Blaško, P. Oboril, J. Sendek, Erland – Arsenal 3:1 (0:0), R. Prašovský 3 – Ľ. Potančok, ČK: M. Sokol (Erland), AC Juniors – Ariola 4:4 (3:2), J. Móres 3, M. Valigura – R. Gašpar 3, Du. Balon, ŽK: M. Valigura (Juniors) – M. Škamla, R. Gyüre (Ariola), Godzily – Iskra 3:6 (1:3), R. Dočkal 2, M. Lipták – M. Harmaniak 2, M. Darida 2, M. Spišák 2. Stretnutia rozhodovali P. Kosec a J. Adamek.
1. Exel 2 2 0 0 18 : 4 6
2. Alien 2 2 0 0 11 : 6 6 3. Fortka 2 2 0 0 10 : 5 6
4. Flamengo 2 2 0 0 7 : 3 6
5. Erland 2 2 0 0 6 : 3 6
6. Ariola 2 1 1 0 9 : 4 4
7. Juniors 2 1 1 0 8 : 7 4
8. Royal 94 2 1 0 1 16 : 7 3
9. Iskra 2 1 0 1 9 : 7 3
10. Godzily 2 1 0 1 8 : 8 3
11. RK Studio 2 1 0 1 14 : 15 3
12. Lazio 2 0 1 1 8 : 9 1
13. Royal Pub 2 0 1 1 10 : 13 1
14. Skackavá 2 0 0 2 4 : 8 0
15. Arsenal 2 0 0 2 3 : 8 0
16. Sosna Boys 2 0 0 2 2 : 12 0
17. Mládežnícka 2 0 0 2 3 : 14 0
18. N. Stars 2 0 0 2 6 : 19 0
Program 3. kola, 16. septembra: Iskra – Erland (16.30), Godzily – AC Juniors (17.30), Skackavá – Royal Pub (18.30), Lazio – Royal 94 (19.30), RK Studio – North Stars (20.30), 17. septembra: Alien – Mládežnícka 82 (8.00), Fortka – Sosna Boys (9.00), Arsenal – Flamengo (10.00), Exel – Ariola (11.00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
2. kolo: FC Alice - DAF 1:3 (1:1), J. Kubina – T. Styk 2, P. Tréger, ŽK: J. Kubina (Alice), ČK: R. Časnocha (DAF), Torpédo Stavbár - Atak 4:8 (0:3), T. Tuček 4 – T. Brštiak 3, M. Žabka 2, R. Žabka, R. Vrbiar, A. Brštiak, FK Húsenice - 1.FC Dodna 6:5 (3:2), P. Keller 2, M. Zbyňovský 2, J. Gomboš, E. Longauer – Mi. Kováč 3, Ma. Kováč 2, ŽK: P. Keller (Húsenice) – M. Gazdík, Mi. Kováč (Dodna), ČK: P. Kmetík (Dodna, po 2 ŽK), Iron - Starí páni 9:1 (4:1), E. Hippík 3, R. Havran 3, M. Sitarčík 2, J. Vozár – L. Gerö, ŽK: P. Čajka ml. (Starí páni), FC Nemce - Ateeray 4:1 (1:0), V. Chaban 2, P. Kováč, M. Adam – J. Knižka, ŽK: V. Chaban, P. Kováč (Nemce), Tajfún/Celtic Sásová - Chalani 5:2 (2:1), M. Kučera 2, P. Rebek, M. Majling, J. Klus – M. Boháčik, P. Rusko, ŽK: J. Klus (Celtic), Trend - Fofo 8:4 (6:3), Da. Balon 6, R. Maďar, J. Barboriak – V. Zemko 2, A. Sendek 2, Inovation Absint - AC Chaos 1:4 (1:2), M. Bartok – F. Tomčo 2, M. Kliment, S. Černák, ŽK: Ľ. Šidlo (Absint), ŠK Remio - Arias 6:4 (4:2), T. Stolár 3, J. Purc, M. Lukeš, I. Lagovský – J. Šovčík 2, J. Gaško 2, ŽK: J. Turňa, J. Gaško (Arias). Stretnutia rozhodovali J. Darida a I. Sadovský.
1. Trend 2 2 0 0 25 : 7 6
2. Tajf./Celtic 2 2 0 0 20 : 6 6
3. Iron 2 2 0 0 18 : 5 6
4. Chaos 2 2 0 0 13 : 3 6
5. Atak 2 2 0 0 12 : 7 6
6. Húsenice 2 2 0 0 12 : 9 6
7. Remio 2 1 1 0 10 : 8 4
8. Torp./Stav. 2 1 0 1 9 : 10 3
9. Absint 2 1 0 1 5 : 7 3
10. Nemce 2 1 0 1 7 : 5 3
11. DAF 2 1 0 1 7 : 16 3
12. Fofo 2 0 1 1 8 : 12 1
13. Arias 2 0 0 2 7 : 10 0
14. Ateeray 2 0 0 2 5 : 10 0
15. St. páni 2 0 0 2 3 : 14 0
16. Chalani 2 0 0 2 6 : 14 0
17. Alice 2 0 0 2 3 : 12 0
18. Dodna 2 0 0 2 8 : 23 0
Program 3. kola, 17. septembra: Arias - Trend (12.00), ŠK Remio - Inovation Absint (13.00), Atak 97 - Iron (14.00), Ateeray - Torpédo Stavbár (15.00), Starí páni - Tajfún/Celtic Sásová (16.00), 1.FC Dodna - FC Nemce (17.00), Chalani - FC Alice (18.00), Fofo 99 - FK Húsenice (19.00), DAF - AC Chaos (20.00).

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
2. kolo: Hellius - Electric Blue 7:1 (3:1), P. Kúdelka 2, F. Garaj, M. Fillo, M. Moravčík – P. Uhliarik, ŽK: T. Rusnák (Electric Blue), Monaco/Horná - ZHŠ/Simacek 2:4 (0:4), Š. Dudáš, M. Slobodník - M. Kucbel, M. Veverka, L. Tomčo, M. Kotorík, A.L.F. - FC Dan 5:5 (4:2), J. Môcik 2, R. Machala 2, M. Beseda – P. Mesík 2, L. Hanák 2, J. Bidlo, ŽK: M. Krnáč, R. Machala (A.L.F.), Mladosť - AC Sanlit Tornádo 5:3 (3:2), J. Čief 3, M. Klimáček 2 – M. Majer 2, P. Giertl, ŽK: M. Klimáček, J. Maliniak (Mladosť), ČK: J. Teliar (Tornádo), Mladé svište - BB Aqex 2:5 (0:1), M. Kolář, P. Kožák – T. Bacúšan 2, S. Drahoň 2, M. Pavlík, ČK: M. Majer (Mladé svište), 1.FC Podlavice B - Absolut 2:4 (0:1), J. Rosík 2 – P. Joščák 2, M. Jánoš, P. Bobák, Ajax - D.P.H. 0:4 (0:1), M. Kušniar 2, J. Seleštiansky, P. Srnka, ŽK: T. Lebiedzik, O. Dvorský (Ajax), Real Madrid - I.Q. 1:2 (0:2), R. Uhrín – M. Tučnák, T. Puliš, ŽK: P. Dobiáš (I.Q.), Gemo - Stavos Badín 6:5 (1:3), R. Čunderlík 2, M. Sláva 2, J. Budaj, R. Babothy – J. Blaško 3, J. Maruškin, M. Masica, ŠKP Kobok Brezno - Radvaň CFBG 6:2 (2:0), M. Ďuriš 3, P. Kováčik, M. Michalík, T. Pompura – P. Podhradský 2, ŽK: I. Podhradský (Radvaň), Enzo malo voľno. Stretnutia rozhodovali J. Kolenička a R. Weiss.
1. D.P.H. 2 2 0 0 9 : 1 6
2. Hellius 2 2 0 0 9 : 2 6
3. Simacek 2 2 0 0 8 : 2 6
4. BB Aqex 2 2 0 0 9 : 4 6
5. ŠKP Kobok 2 2 0 0 8 : 3 6
6. Absolut 2 2 0 0 8 : 5 6
7. I.Q. 2 2 0 0 7 : 4 6
8. FC Dan 2 1 1 0 19 : 6 4
9. Mladosť 2 1 0 1 8 : 8 3
10. Gemo 2 1 0 1 8 : 9 3
11. Ajax 2 1 0 1 5 : 7 3
12. El. Blue 2 1 0 1 5 : 9 3
13. A.L.F. 2 0 1 1 7 : 9 1
14. Enzo 1 0 0 1 1 : 2 0
15. R. Madrid 2 0 0 2 4 : 6 0
16. Stavos 2 0 0 2 8 : 11 0
17. Tornádo 2 0 0 2 4 : 7 0
18. Radvaň 1 0 0 1 2 : 6 0
19. Horná 2 0 0 2 3 : 9 0
20. Podlavice B 2 0 0 2 2 : 8 0
21. Ml. svište 2 0 0 2 3 : 19 0
Program 3. kola, 17. september: Radvaň CFBG - Mladosť (7.00), D.P.H. - Gemo (8.00), Stavos Badín - Mladé svište (9.00), AC Sanlit Tornádo - Real Madrid (10.00), FC Dan - Hellius (11.00), BB Aqex - A.L.F. (12.00), I.Q. - 1.FC Podlavice B (13.00), Absolut 03 - Monaco/Horná (14.00), ZHŠ/Simacek - Ajax (15.00), Electric Blue – Enzo (16.00), ŠKP Kobok Brezno má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
2. kolo: Baxx – Hrča 2:2 (1:0), O. Horváth, R. Tkáč – L. Markus, J. Balkovič, Turecká InJAT – Betonári 4:0 (0:0), M. Ulehla 2, I. Janovec, M. Gregor, SISEP - Ken Homov Wok 3:1 (1:1), M. Matoušek 2, J. Hudoba – P. Lengyel, ŽK: D. Lichý (SISEP), Bezvetrie - ANK Pegi 3:2 (1:1), D. Kvasna, M. Husár, K. Mikloško – P. Kamzík, P. Záturecký, ŽK: R. Fejfar (Bezvetrie), Jarný vánok - Rexov kabanos 2:2 (0:2), I. Vereš, P. Kukučka – M. Morong, Š. Šimon, Trapas - 1.FK Múka 8:0 (2:0), M. Polóny 4, D. Valent 3, R. Vajda, Sosaurus - FC WC 4:1 (2:1), M. Cenkov 2, R. Čaučík, Z. Stančík – P. Vodráška, Elán Sásová – Žihadlá 8:3 (2:0), J. Gažúr 5, L. Gažúr, P. Karas, M. Vigaš – J. Mazár, E. Šulko, P. Kmeť, San Marconi - 1.FC Run 1:2 (0:0), M. Lichý – M. Šimon 2, A je to - FC Adrenalín 2:1 (1:1), D. Antal, M. Žubor – P. Zúbek, ŽK: M. Petrežel (Adrenalín). Stretnutia rozhodovali L. Neuschl, M. Hlaváček, D. Fridrich a P. Dírer.
1. Elán Sásová 2 2 0 0 21 : 4 6
2. Trapas 2 2 0 0 13 : 1 6
3. Turecká 2 2 0 0 13 : 2 6
4. Jar. vánok 2 1 1 0 18 : 4 4
5. Sosaurus 2 1 1 0 6 : 3 4
6. Baxx 2 1 1 0 5 : 2 4
7. Sisep 2 1 1 0 5 : 3 4
8. Bezvetrie 2 1 1 0 8 : 7 4
9. A je to 2 1 1 0 3 : 2 4
10. Adrenalín 2 1 0 1 3 : 3 3
11. Žihadlá 2 1 0 1 8 : 9 3
12. Run 2 1 0 1 3 : 6 3
13. R. kabanos 2 0 2 0 7 : 7 2
14. Pegi 2 0 1 1 3 : 4 1
15. Hrča 2 0 1 1 4 : 11 1
16. FC WC 2 0 0 2 2 : 6 0
17. S. Marconi 2 0 0 2 2 : 7 0
18. K.H.W. 2 0 0 2 1 : 6 0
19. Betonári 2 0 0 2 1 : 17 0
20. Múka 2 0 0 2 2 : 24 0

Program 3. kola, 17. septembra: FC Adrenalín – Bezvetrie (7.00), 1.FK Múka - San Marconi (8.00), Betonári – Baxx (9.00), Rexov kabanos – Trapas (10.00), Žihadlá - Turecká InJAT (11.00), 1.FC Run - Elán Sásová (12.00), ANK Pegi - Jarný vánok (13.00), FC WC - A je to (14.00), Ken Homov Wok – Sosaurus (15.00), Hrča - SISEP (16.00).

IV. B liga
2. kolo: Sparta BB - FK Matiz 10:0 (4:0), P. Porubský 3, D. Fridrich 3, M. Ďurkovič 2, A. Greguš, D. Krajči, Antira - Dromedári 2:3 (1:2), M. Mušuka 2 – B. Michalech, M. Slobodník, D. Hubert, ŠK Bayern Tyché - N.S. Team 3:0 (1:0), M. Hromada, M. Roháč, M. Ponický, Küster Wolves - FC Corgoň Pub Riečka 1:0 (1:0), M. Makovník (vlastný), ŽK: M. Makovník, R. Fodor (Riečka), ČK: M. Bobor (Küster Wolves, po 2 ŽK), Dinamo BB - Nové toto 4:3 (2:3), M. Stoklas 2, P. Krnáč 2 – L. Mesík 3, MB Martial - Alcatraz 2:7 (1:4), M. Bíreš 2 – J. Grík 3, J. Mojžita 2, J. Frgelec, P. Zelienka, ŽK: M. Bíreš (MB Martial), FC Juniperus - AC Beercelona 3:4 (2:2), B. Blaško, D. Frzon, E. Rusko – D. Vidiečan 3, P. Novoroľník, ŽK: E. Rusko (Juniperus) – M. Bubelíny, R. Teliar, M. Mistrík (Beercelona), Speleo - Viking Stavanger 7:4 (1:4), R. Calpaš 3, I. Pápež 2, G. Čižmárik, P. Timčo – R. Bajs, T. Rajcsányi, R. Halaj, ŽK: P. Timčo (Speleo), Drink Team - Otava Slovenská Ľupča 2:5 (1:2), M. Tichý, B. Gažo – D. Homola 3, M. Stanko 2, ŽK: Ľ. Bulla (Otava), FC Alpinka - Grupáci 3:5 (1:3), J. Čampa, M. Boroviak, M. Holécy – M. Mikuláš 2, R. Valko, P. Klein, L. Kršteník. Stretnutia rozhodovali M. Danielisz, D. Boroš a A. Gluch.
1. Beercelona 2 2 0 0 18 : 4 6
2. Alcatraz 2 2 0 0 13 : 5 6
3. Otava 2 2 0 0 10 : 4 6
4. B. Tyché 2 2 0 0 5 : 0 6
5. K. Wolves 2 2 0 0 3 : 1 6
6. Sparta BB 2 1 1 0 14 : 4 4
7. Speleo 2 1 1 0 9 : 6 4
8. Dromedári 2 1 1 0 5 : 4 4
9. Antira 2 1 0 1 6 : 3 3
10. Dinamo 2 1 0 1 7 : 9 3
11. Drink Team 2 1 0 1 5 : 7 3
12. Grupáci 2 1 0 1 6 : 17 3
13. CP Riečka 2 0 1 1 3 : 4 1
14. Alpinka 2 0 1 1 6 : 8 1
15. N.S.Team 2 0 1 1 4 : 7 1
16. Nové toto 2 0 0 2 4 : 6 0
17. Juniperus 2 0 0 2 3 : 6 0
18. V. Stavanger 2 0 0 2 6 : 10 0
19. Martial 2 0 0 2 4 : 12 0
20. Matiz 2 0 0 2 0 : 14 0
Program 3. kola, 17. septembra: Grupáci - Küster Wolves (7.00), Alcatraz - Drink Team (8.00), Dromedári - Sparta BB (9.00), Nové toto - MB Martial (10.00), Viking Stavanger - Antira (11.00), Otava Slovenská Ľupča - Speleo (12.00), FC Corgoň Pub Riečka - Dinamo BB (13.00), AC Beercelona - FC Alpinka (14.00), N.S. Team - FC Juniperus (15.00), FK Matiz - ŠK Bayern Tyché (16.00).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  2. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  8. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  9. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 30 834
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 28 304
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 616
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 136
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 043
  6. Ohlúpli sme počas Covid roka? 8 287
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 507
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 615
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 318
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 984
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Národný park si mýlia niektorí ľudia s parkoviskom

Správa Národného parku Nízke Tatry sa obrátila na návštevníkov prírody s výzvou.

Kraj ponúka online platformu, ktorá bežkárov zorientuje v trasách

Aj napriek protiepidemickým opatreniam je možné stráviť zimu v Banskobystrickom samosprávnom kraji (BBSK) aktívne a športovo.

Tak toto je lahôdka. Sneh, bežky a Chmarošský viadukt

Koronavírus: Odberné miesta v Banskej Bystrici

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Banskej Bystrici.

Ilustračná fotografia.
Milan Mazurek.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Odišiel prvý tréner majstra sveta, lúčil sa s ním aj hokejový reprezentant

Gustáv „Guňo“ Buček nás opustil 7. januára vo veku 77 rokov.

Už ste čítali?