O desiatku ho pripravila len prílišná viera vo víťazstvo Kremničky v treťoligovom derby, inak v ostatných súbojoch B. Krnáč uhádol víťaza. V priebežnom poradí náš čitateľ so Seliec poskočil vyššie, až do prvej dvadsiatky. Na čele sa ocitol nový muž - Jána Babica z Brezna vystriedal Dušan Magura zo Šumiaca.
Správne tipy a výsledky 6. kola:
Ružomberok - B. Bystrica 1 2:0
Lučenec - Podbrezová 1 4:2
B. Bystrica B - Kremnička 0 1:1
Bytča - Rakytovce 2 0:2
Brusno - Hliník 1 1:0
Hrochoť - Podlavice 2 0:1
Priechod - Žarnovica 0 1:1
Lučatín - Tatran Č. Balog 1 4:3
Riečka - Ľubietová 1 4:0
Osrblie - Dol. Lehota 1 3:2
38 bodov - Dušan Magura, Šumiac
37 bodov - Ján Babic, Brezno, Ján Medveď, Brezno, Jozef Grík, B. Bystrica, Jozef Valent, Rakytovce, Ľubomír Miartuš , Donovaly, Milan Haring, B. Bystrica
36 bodov - Ján Libjak, B. Bystrica, Július Holub, B. Bystrica, Pavol Štrba, Podbrezová
35 bodov - Ján Bukvaj, Šalková, Július Obrcian, B. Bystrica, Miroslav Pečovský, Č. Balog, Pavol Ondík, Šalková, Ráchel Grešková, B. Bystrica
34 bodov - Branislav Krnáč, Selce, Filip Matuška, B. Bystrica, Igor Mihaliska st., B. Bystrica, Ivan Gálus, Malachov, Ján Antošík, Vlkanová, Ján Chrastina, Nemce, Ján Očenáš, Selce, Jozef Baláž, B. Bystrica, Jozef Cvajniga, Bratislava, Karol Bubniak, Hronsek, Ladislav Hölc, B. Bystrica, Lukáš Suja, Michalová, Michal Trnavský, P. Polhora, Milan Dian, Vlkanová, Miloslav Hlaváček, B. Bystrica, Miroslav Debnár, St. Hory, Peter Sedliak, B. Bystrica, Vlado Túry, Selce, Zuzana Chabanová, B. Bystrica
33 bodov - Erik Ploszek, B. Bystrica, František Jantoš, B. Bystrica, Igor Gregor, Harmanec, Ivan Ábelovský, Šalková, Jaroslav Ivančák, Malachov, Jozef Čermák, Tajov, Ladislav Perichta, Hronec, Ľubomír Janík, B. Bystrica, Peter Oravec, B. Bystrica, Peter Pinka, Oravce, Robo Piatrik, B. Bystrica, Stanislav Svinčiak, P. Polhora, Tomáš Dzúrik, B. Bystrica, Tomáš Kolofík, B. Bystrica, Tomáš Senček, Valaská, Viliam Jazbec, B. Bystrica
32 bodov - Dominik Škubák, B. Bystrica, Ivan Danek, Nemecká, Ivan Lamper, Strelníky, Ján Mojžita, B. Bystrica, Marek Jobko, B. Bystrica, Pavol Sobota, B. Bystrica, Peter Ďuriš, Podbrezová, Peter Kurčík, B. Bystrica, Peter Lamper, Strelníky, Radovan Potkány, Brezno, Róbert Briš, B. Bystrica, Viliam Kaclík, Beňuš
31 bodov - Dušan Rečkovič, Harmanec, Eva Murgašová, Tajov, František Babic, Podbrezová, Ivan Kováč st., Povrazník, Ján Sabo, Dubová, Jozef Antošík, B. Bystrica, Jozef Hulub, Riečka, Juraj Žigo, B. Bystrica, Marek Bartko, Priechod, Matúš Kvak, Stožok, Michal Miklovič, Brezno, Milan Barborka, B. Bystrica, Milan Homola, B. Bystrica, Milan Krajči, Povrazník, Milan Meinhart, B. Bystrica, Ondrej Potančok, Bacúch, Pavel Chamko, Jasenie, Roman Vaľko, Šalková, Stanislav Bulla, Polomka, Stanislav Riša st., B. Bystrica, Vladimír Ridzoň, Hronec
30 bodov - Dušan Čavoj, B. Bystrica, Ernest Mihalovič, Šalková, Igor Mihaliska ml., B. Bystrica, Ján Harvanka, Polomka, Ján Krajník, B. Bystrica, Ján Molota, Sl. Ľupča, Janka Chmelíková, B. Bystrica, Jozef Caban, Selce, Lukáš Gregor, Harmanec, Mário Gašperan, Braväcovo, Milan Ďuriš, Brezno, Pavel Blaško, Badín, Pavel Gašpar, B. Bystrica, Pavel Hric, Badín, Pavel Kvietok, Brezno, Silvia Tešínska, Medzibrod, Vladimír Necpal, Malachov, Zdeno Pařenica, B. Bystrica
29 bodov - Dobroslav Sokol, Medzibrod, Ján Caban, Č. Balog, Ján Mišány, Strelníky, Július Prukner, Brezno, Juraj Majer, Sl. Ľupča, Ľubomír Mieška, B. Bystrica, Marek Ďuriš, P. Polhora, Miroslav Ondriska, B. Bystrica, Ondrej Kuchár, B. Bystrica, Peter Hrčka, Harmanec
28 bodov - Baltazár Laca, Žiar n/Hr., Dušan Mesiar, Strelníky, Jana Beňová, Poniky, Ľudmila Slivková, B. Bystrica, Ľudovít Schreiber, B. Bystrica, Lukáš Svinčiak, P. Polhora, Milan Koštial, H. Lehota, Milan Malata, B. Bystrica, Miroslav Cheban, Selce, Patrik Müller, Brezno, Pavol Pilko, Šalková, Radoslav Klima, Medzibrod, Stanislav Riša ml., B. Bystrica, Štefan Tešlár, Poniky, Štefan Villant, Badín, Vladimír Chládek, Podbrezová, Zuzana Pařenicová, B. Bystrica
27 bodov - Alica Bušovská, B. Bystrica, Benjamín Strmeň, St. Hory, Ján Dzúrik, Malachov, Ľubomír Gregor, Priechod, Matej Dlhoš, Králiky, Milan Hrnčiar, B. Bystrica, Milan Motyčka, Harmanec, Miroslav Kalina, Riečka, Vendelín Pindiak, B. Bystrica
26 bodov - Andrej Palágyi, B. Bystrica, Ivan Ivanič, Podbrezová, Ján Bidlo, B. Bystrica, Ján Koľaj, Beňuš, Jozef Farkaš, Bzenica, Katarína Hrušková, Lučatín, Ľubica Matoušková, St. Hory, Ľubomír Šinger, P. Polhora, Marek Gašpar, B. Bystrica, Milan Motyčka ml., Harmanec, Milan Pavlenda, Podkonice, Miroslav Mešťan, B. Bystrica, Miroslav Rozim, B. Bystrica, Pavol Popper, Brezno, Peter Turňa, Č. Balog, Róbert Greško ml., B. Bystrica, Štefan Bakoš, Badín, Viera Jančiová, B. Bystrica, Vladimír Mikloš, B. Bystrica, Vojtech Ďuriančík, Brusno
25 bodov - Andrej Šutak, Medzibrod, Daniel Feješ, B. Bystrica, Ján Matejček, Brezno, Ján Slabey, Brezno, Jaroslav Dolinaj, B. Bystrica, Milan Demian, B. Bystrica, Pavol Žabka, Tajov, Peter Pelc, Poniky, Zdeno Muríň, Vlkanová
24 bodov - Anton Hanes, B. Bystrica, Ján Kožička, Brezno, Ján Matuška, B. Bystrica, Jozef Srnka, Braväcovo, Marcel Oros, B. Bystrica, Marek Čunderlík, Brezno, Ondrej Ďuriš ml., Víglaš, Pavol Orság, B. Bystrica, Peter Hromada, St. Hory, Stanislav Bajs, B. Bystrica, Tomáš Boháčik, Brezno, Zdenka Ševčíková, B. Bystrica
23 bodov - Jozef Piliar, B. Bystrica, Marek Donoval, Brusno, Michal Giertl, Podbrezová, Peter Kajda, Brusno, Vladimír Biba, Sielnica
22 bodov - Martina Krajníková, B. Bystrica, Miroslav Danielis, B. Bystrica, Peter Mojžiš, B. Bystrica, Tomáš Murgaš, Harmanec, Viktor Urgela, Králiky
21 bodov - Ján Sitarčík, Č. Balog, Peter Polkoráb, B. Bystrica
20 bodov - Emília Demianová, B. Bystrica, Ľubomír Pepich, Č. Balog, Ondrej Babic, Podbrezová, Vladimír Dropčo, B. Bystrica
19 bodov - Ivan Kováč ml., Povrazník, Jaroslav Valent, B. Bystrica, Lukáš Koreš, Malachov, Marián Plechatý, Sl. Ľupča, Miroslav Čief, Ľubietová, Petr Hampek, B. Bystrica
18 bodov - Jozef Pupiš, Heľpa, Marek Truban, B. Bystrica, Milan Vraniak, P. Polhora, Miroslav Chamko, B. Bystrica, Richard Hronec, H. Mičiná
17 bodov - Martin Lamper, Ľubietová
16 bodov - Ján Fábry, B. Bystrica, Ján Kliment, B. Bystrica, Ján Šiandor, Zvolen
15 bodov - Ján Ťažký, St. Hory, Jiří Kuchta, B. Bystrica, Marek Zákopčan, B. Bystrica, Michal Čuma, B. Bystrica, Milan Skladaný, B. Bystrica
13 bodov - Rastislav Kolečár ml., Valaská, Richard Lupták, B. Bystrica
12 bodov - Ľubomír Mihaliska, St. Hory, Milan Golecký, B. Bystrica
11 bodov - Dávid Marko, Brusno, Miroslav Majer ml., Sl. Ľupča, Miroslav Majer st., Sl. Ľupča
10 bodov - Darina Frajtová, Pohorelá, Filip Čief, Vlkanová, Ján Čunderlík, B. Bystrica, Tomáš Zachar, H. Mičiná, Vladimír Rapčan, B. Bystrica
9 bodov - Juraj Fekiač, Povrazník, Róbert Kučerák, Brezno, Tomáš Oravec, B. Bystrica
7 bodov - Daniel Priadka, B. Bystrica, Štefan Kišoň, B. Bystrica
6 bodov - Ľubica Kaliská, Brezno, Miroslav Čuma, B. Bystrica
5 bodov - Anton Ľujanský, Žilina, Dušan Kupec, B. Bystrica, Erik Blaško, Hrochoť, Miroslav Medveď, Brezno, Rudolf Weiss, B. Bystrica
4 body - Alžbeta Rišová, B. Bystrica, Drahoslav Chaban, H. Pršany, Ján Hríbik, Riečka, Jozef Giertl, Č. Balog
3 body - Ján Mláka, B. Bystrica, Peter Piar, B. Bystrica
2 body - Michal Pršanec, Brusno.
O čo sa hrá?
Jednou z cien v obľúbenej tipovacej lige MY Smer Magazínu sú hodinky, ktoré do súťaže jednému z najlepších tipérov venuje Zlatníctvo Topas v Banskej Bystrici.
Autor: val