Hronec a Sásová ani tentoraz nezaváhali, z prvej trojky mierne zakoplo iba Mýto

I. Trieda

Sásová - Badín 4:0 (2:0)
Domáci futbalisti po minulotýždňovom zaváhaní v Hronci nastúpili na majstrovský zápas so stopercentným odhodlaním zvíťaziť. Prvých 20 minút však bolo na ich kopačkách veľa nervozity. Postupne však hra dostávala tú správnu fazónu a ešte do prestávky stihli domáci premeniť dve šance. Po zmene strán už bola hra pevne v réžii Sásovej. Konečný výsledok však mohol byť aj vyšší, škoda niekoľkých nepremenených šancí.
Góly: Matuška, Ďuriš, Kubina 2, ŽK: Pančík, Hudec. Pred 250 divákmi rozhodoval Gajdoš. SÁSOVÁ: Dubovický - Striežovský, Dočkal, Spišiak, Praženica, Venglarčík (55. Puliš), Lipták, Bažík, Matuška, Ďuriš (69. Kováč), Kubina (75. Zvalo). BADÍN: Iliaš - Kováčik, Hudec, Tešlár, Galát, Maruškin, Dian, Trizna , Koska, Pančík (72. Masica), Machala.

Slovenská Ľupča - Lučatín
2:1 (1:0)
V derby sa hral priemerný futbal. Hostia navnadení víťazstvom z minulého týždňa neprišli do Sl. Ľupče predať svoju kožu lacno. Domáci síce mali tlak, vytvorili si aj niekoľko šancí, no nie a nie dať gól. Napokon sa predsa len presadili, keď strelcom gólu bol Urbančok. Po prestávke sa hra vyrovnala, hostia začali vystrkovať rožky a z ojedinelého protiútoku vyrovnali. Domáci sa však do konca zápasu predsa len zmobilizovali a strelili aj druhý, zároveň aj víťazný gól.
Góly: Urbančok, Lakomčík - Ivan Hruška. Pred 200 divákmi rozhodoval Jagnešák. SLOVENSKÁ ĽUPČA: Hlaváč - Lakomčík, Filadelfi, Mačkovič, Urbančok (63. Fridrich), Sedliak, Vaník, Majer, Beňák, Lešták, Patráš. LUČATÍN: Mokroš - Hruška, Matej Mokroš, Hraško, Uhrík, Turčan (Fortiak), Selecký, Ivan Hruška, Sedliak, Garaj, Lipa (Majer).

Jasenie - Nemecká 2:1 (1:1)
V derby sa obe mužstvá predviedli v dobrom svetle. Domáci sa do hostí pustili s chuťou, no aj napriek tomu kapitulovali ako prví, keď sa v 25. minúte presadil Pikula. Jasenie to však vôbec nezložilo a aj naďalej sa pokúšalo o dobíjanie hosťujúcej brány.
Odmenou za snahu bol gól do kabín, keď v 45. minúte sa presadil domáci Turňa. Po zmene strán pokračoval dobrý futbal v svižnom tempe. Zlomová bola situácia v 70. minúte, keď hosťujúca obrana zahrala v pokutovom území rukou a následnú penaltu Živor s istotou premenil. Hostia sa potom snažili ešte vyrovnať, čo bola voda na mlyn domácemu kolektívu, ktorý do konca zápasu nepremenil niekoľko sľubných šancí.
Góly: 45. Turňa, 70. Živor (z 11m) - 25. Pikula, ŽK: Čižmár – Ťažký, ČK: Ťažký. Pred 180 divákmi rozhodoval Kosec. JASENIE: Havran - Živor, Gajdošík (10. Kochan), Čižmár, Roman Kvačkaj, Kordík, Turňa (86. Jakubec), Štulajter, Gondáš (90. Gaboň), Mistrík, Demeter. NEMECKÁ: Halgaš - Ťažký, Ružinský, Soják, Koštiaľ, Lokša (77. Šnírer), Bartoš, Rosina, Bobok (70. Šrot), Pikula, Kováč (90. Milan Kováč).

Beňuš - Mýto 2:2 (2:0)
Domáci futbalisti začali veľmi dobre. Do súpera sa pustili s chuťou, vytvárali si šance, dali krásne dva góly, ba dokonca nastrelili aj žrď. Po zmene strán hostia znížili na rozdiel gólu a následne v nastavenom čase vyrovnali na konečných 2:2.
Góly: Róbert Kučerák, Dušan Kučerák - Michal Vrtal. Pred 180 divákmi rozhodoval Mišány. BEŇUŠ: Kochan - Jozef Šajgalik, Branislav Janko, Plieštik, Radoslav Janko, Milan Šajgalík, Berčík, Kováčik, Dušan Kučerák (35. Libič) , Róbert Kučerák, Stančík

Šalková - Braväcovo 3:0 (2:0)
Povinné víťazstvo, disciplinovaný prístup a skvelý výkon. To boli slová, ktoré bolo počuť po skončení zápasu. Domáca Šalková v prvom polčase postavila hostí z Braväcova iba do úlohy štatistov. Ojedinelú návštevu hostí v druhom polčase na polovičke domácich uvítal aj brankár Hrnčiar, ktorý si dobrými zákrokmi schuti zatrénoval. Výborný, hravý futbal si prišlo pozrieť 100 divákov.
Góly: 3. Tuček, 43. Ratica, 50. Baran. ŠALKOVÁ: Hrnčiar, Kaščák, Čtvrtníček, Kalman, Ratica, Tuček, Lübeck, Prostredník(80. Tóth), Baran(71.Gerö), J. Šimčík. Binder. BRAVACOVO: Martinec - J. Srnka (68. Košík), Danove, J. Gašperan, Bariak, Brenkus, M. Srnka, Ľupták, S. Gašperan (46. Zelený), R. Srnka, Šperka.
Ostatné výsledky: Brezno - Hronec 0:3 (0:1), Tatran Čierny Balog - Jakub 4:1 (3:0)
1. Hronec 7 6 0 1 21 : 4 18
2. Sásová 7 6 0 1 26 : 11 18
3. Mýto 7 4 2 1 15 : 12 14
4. T.Č.Balog 7 4 0 3 18 : 14 12
5. Jakub 7 3 2 2 20 : 17 11
6. Jasenie 7 3 2 2 10 : 9 11
7. Sl.Ľupča 7 3 2 2 12 : 12 11
8. Lučatín 7 3 0 4 12 : 17 9