Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Strelníky to majú zrátané: za 7 dní vybojovali 9 bodov

II. trieda BB

Ľubietová - Tajov 1:2 (1:0)
Pred peknou diváckou kulisou favorizovaní hostia so šťastím vybojovali tesné víťazstvo. Domáci by si za svoj výkon minimálne bod zaslúžili. Okrem strelených gólov zostalo na jednej aj na druhej strane nevyužitých niekoľko čistých šancí.
Góly: 43. Svintek, 55., 80. Eliáš, ŽK: Kútik. Pred 80 divákmi rozhodoval Dráždik. ĽUBIETOVÁ: Muránsky, Kútik, Urva, Klinec, Kolík, V. Savka, Svintek, Sedláček (75. Dutka), Bidlo, Mochnáč, Bobor. TAJOV: Adam, Murín, Solivajs, Mažgut, Horný, Kollár, Vaterka, Krivuš (70. Knižka), Patrnčiak, Eliáš, Biely

Strelníky - Riečka 2:0 (1:0)
Hostia sa zamerali najmä na rýchle protiútoky. Na začiatku zápasu pritlačili domácich, ale ich tlak nepriniesol ovocie v podobe vedúceho gólu. V ďalšom priebehu zápasu domáci pridali na dôraze a v 31. min. Hronec prestrelil brankára hostí. Po prestávke v 49. minúte opäť Hronec popri brankárovi zvýšil na 2:0. Hostia sa predstavili ako vyspelé mužstvo, ale domáci už víťazstvo ubránili. Za 7 dní získali Strelníky 9 bodov.
Góly: 31. a 49. Hronec, ŽK: Mi. Majer, Matyó. Pred 60 divákmi rozhodoval Zeman. STRELNÍKY: R. Majer, Mi. Majer, Boroš, D. Majer, R. Majer, Mi. Majer (85. R. Čief), Ľ. Čief, M. Filadelfi, Matyó, Hronec (88. J. Majer), M. Moncoľ. RIEČKA: Haring - Petráň, Snopko, Širka, Spišiak, Seleštianski, Karlík, Sásik, Srnka, Hromada, Straka.

Medzibrod - Dukla C
5:0 (3:0)
V prvom polčase sa zásluhou obidvoch mužstiev hral futbal dobrej úrovne. Domáci si svojou kombinačnou hrou zabezpečili trojgólové vedenie. Vzhľadom na náskok domácich v druhom polčase úroveň hry poklesla. Víťazstvo domácich bolo úplne zaslúžené.
Góly: 10. Matej Huťka, 30. Kelemach, 35. Martin Huťka, 80. Padúch, 84. Hirka. Pred 80 divákmi rozhodoval Melcer. MEDZIBROD: Tonhajzer, Prievalský, Obuch, Mir. Huťka, Plavec, Mat. Huťka (55. Zeman), Hirka, Oravec (65. Padúch), Štefanovie, Mar. Huťka (65. Caban), Kelemach. DUKLA C: Sabo, Belaj, Považanec, Marko, Lenár, Zachar, Pinka, Krnáč, Saktor (88. Karkalík), Vránsky, Marko (46. Gaško).

Dúbravica - H. Pršany
4:1 (1:0)
Zápas bol v jednoznačnej réžii domácich, avšak výsledok po prvom polčase tomu nenasvedčoval. V druhom polčase sa po chybe domácej obrany podarilo hosťom vyrovnať na 1:1. Nakoniec však hostia kondične odpadli a za posledných 15 minút domáci strelili 3 góly. Konečný výsledok mohol vyzerať inak, nebyť množstva zahodených šancí na strane domácich. Hostia nastúpili na zápas iba s desiatimi hráčmi, čo domáci využili vo svoj prospech a zabezpečili si tak zaslúžené víťazstvo.
Góly: Kováč 2, Habány, Maľa, Miartuš. Pred 80 divákmi rozhodoval Krupa. DÚBRAVICA: Chramec, Krahulec, Pinka, Drako, Kohút, Maľa, Habány, Dorotovič (46. Šági), Majer, Holík (78. Bubelíny), Kováč. H. PRŠANY: Teliar, Rybársky, Orovčiak, Dudáš, Kapusta, Barány, Kapka, Miartuš, Matoušek, Dobrota.

Hiadeľ - Harmanec
3:3 (1:1)
Bol to zápas priemernej úrovne. Hostia sa v prvom polčase ujali vedenia, ale domácim sa podarilo vyrovnať. V druhom polčase domáci otočili výsledok na 2:1. Hostia sa neskôr dostali do vedenia dvomi zlepenými gólmi na 3:2. Hiadeľu sa nakoniec podarilo vyrovnať z trestného kopu 2 minúty pred koncom na konečných 3:3 a zrodila sa tak zaslúžená remíza.
Góly: Štefanovie, Koman, Brodek, Šimko, Martiška, Babiak, ŽK: Šimko, Martiška, Matejka. Pred 50 divákmi rozhodoval Mecele. HIADEĽ: Kapusta, Štefanovie, Kováčik, Brodek, Brna, Fúdor, Vajs, Lipa, Sedliak, Gazdík, Koman. HARMANEC: Žabka, Matejka, Gregor, Kohút, Martiška, Floch, Babiak, Murgaš (80. Daubner), Katko, Kiedžuch, Šimko.

Ostatné výsledky: Podkonice - St. Hory 0:7 (0:1), Filip 2, Debnár 2, Gavalda, Ulehla, Antoš, ŽK: Gavalda, ČK: Polóny. Pred 50 divákmi rozhodoval Dírer, Baláže - Malachov 1:2 (0:1), predohrávka 15. kola: Medzibrod - Malachov 2:0, Hronsek - Strelníky 0:3, Dúbravica - Ľubietová 2:0, H. Pršany - St. Hory 1:4, Dukla C - Riečka 1:3, Hiadeľ - Podkonice 0:1, Harmanec - Baláže 2:3.

Zaujali
R. Majer (Strelníky), Haring (Riečka) – Matyó (Strelníky), Seleštianski (Riečka), Mochnáč (Ľubietová), Eliáš (Tajov), Mi. Huťka, Kelemach (Medzibrod), Považanec (Mičiná), Kováč (Dúbravica), Šimko (Harmanec), Koman (Hiadeľ).

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 37 992