Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Ligy Mestskej únie malého futbalu vo výsledkoch

I. liga
3. kolo: Iskra – Erland 6:1 (1:0), M. Darida 4, B. Navrátil, M. Harmaniak – P. Štulrajter, ŽK: R. Prašovský, P. Herda (Erland), Godzily – AC Juniors 3:6 (1:3), P. Strelec, R. Dočkal, R. Puliš – J. Mores 4, M. Valigura 2, Skackavá – Royal Pub 10:1 (3:1), M. Tomčík 5, J. Škovran 3, M. Ščepko, P. Belko – S. Pecník, ŽK: R. Tiller, M. Hríbik, S. Pecník (Royal Pub), Lazio – Royal 94 3:2 (1:1), M. Bursa, V. Švantner, R. Žlkovan – J. Baran 2, ŽK: J. Hybský, J. Solivajs (Lazio) – P. Nepcal (Royal 94), RK Studio – North Stars 7:9 (3:1), Ľ. Rusko 4, M. Kmeť, M. Babjar, P. Kulišiak – P. Ursíny 3, R. Kapustík 3, L. Ševčík 3, ČK: R. Kapustík (North Stars, po 2 ŽK), Alien – Mládežnícka 7:2 (2:0), M. Pejko 2, D. Vaník 2, P. Straka 2, M. Longauer – P. Mužla, Medveď, ŽK: I. Turan (Alien), Fortka – Sosna Boys 10:4 (5:0), M. Prostredný 5, R. Čipčala 4, P. Oboril – M. Bartko 2, Ľ. Lichý, M. Vajda, ŽK: V. Lamper (Sosna Boys), Arsenal – Flamengo 1:3 (0:1), M. Faško – B. Gerö 2, R. Šulek, ŽK: P. Fazekaš, M. Faško (Arsenal) – B. Pikula (Flamengo), Exel – Ariola 12:2 (2:1), M. Valentíny 3, M. Béreš 3, T. Ondrejka 2, B. Strelec 2, M. Štelcl, P. Lübeck – Du. Balon, R. Gašpar, ŽK: T. Ondrejka (Exel). Stretnutia rozhodovali I. Sadovský a A. Gluch.
1. Exel 3 3 0 0 30 : 6 9
2. Fortka 3 3 0 0 20 : 9 9
3. Alien 3 3 0 0 18 : 8 9
4. Flamengo 3 3 0 0 10 : 4 9
5. Juniors 3 2 1 0 14 : 10 7
6. Iskra 3 2 0 1 15 : 8 6
7. Erland 3 2 0 1 7 : 9 6
8. Lazio 3 1 1 1 11 : 11 4
9. Ariola 3 1 1 1 11 : 16 4
10. Royal 94 3 1 0 2 18 : 10 3
11. Skackavá 3 1 0 2 14 : 9 3
12. RK Studio 3 1 0 2 21 : 24 3
13. Godzily 3 1 0 2 11 : 14 3
14. N. Stars 3 1 0 2 15 : 26 3
15. Royal Pub 3 0 1 2 11 : 23 1
16. Arsenal 3 0 0 3 4 : 11 0
17. Sosna Boys 3 0 0 3 6 : 22 0
18. Mládežnícka 3 0 0 3 5 : 21 0
Program 4. kola, 24. septembra: Ariola – Fortka (12.00), Mládežnícka 82 – Lazio (13.00), Royal Pub – Arsenal (14.00), North Stars – Alien (15.00), Royal 94 – Skackavá (16.00), Sosna Boys – RK Studio (17.00), Flamengo – Iskra (18.00), AC Juniors – Exel (19.00), Erland – Godzily (20.00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
3. kolo: Arias - Trend 5:13 (2:9), Ľ. Kolesár 2, J. Šimko 2, J. Gaško – M. Janík 5, V. Kosec 3, N. Dikacz 3, Da. Balon 2, ŽK: V. Kosec (Trend), ŠK Remio - Inovation Absint 2:3 (2:2), M. Lukeš, I. Bulík – J. Zachar, J. Zemko, V. Barna, ŽK: Ľ. Šidlo (Absint), Atak 97 - Iron 5:0, kontumačne – hostia na stretnutie nenastúpili, Ateeray - Torpédo Stavbár 5:7 (1:3), P. Mažgut 3, J. Knižka 2 – I. Tišliar 4, P. Kvaltíny 2, I. Sokáč, Starí páni - Tajfún/Celtic Sásová 2:6 (1:1), P. Čajka ml., D. Noga – J. Karas 3, M. Kučera, Ma. Majling, J. Klus, ŽK: P. Škapinec (St. páni) – M. Kučera (Celtic), 1.FC Dodna - FC Nemce 5:3 (5:1), J. Sršeň, Mi. Kováč, Ma. Kováč, M. Gazdík, P. Bíreš – M. Adam 2, J. Brhlík, ŽK: Ma. Kováč, M. Gazdík (Dodna) – J. Brhlík (Nemce), Chalani - FC Alice 5:5 (4:3), M. Targoš 2, M. Mesík, P. Heric, P. Rusko – J. Kubina 4, D. Petrík, Fofo 99 - FK Húsenice 4:6 (3:3), M. Lipták, V. Zemko, A. Sendek, P. Šalamún – P. Keller 4, D. Bacík, E. Longauer, DAF - AC Chaos 5:2 (3:2), J. Hegyi 4, P. Kohút – F. Tomčo 2, ŽK: M. Horčin, J. Hegyi (DAF). Stretnutia rozhodovali J. Kolenička a P. Dírer.
1. Trend 3 3 0 0 38 : 12 9
2. Tajf./Celtic 3 3 0 0 26 : 8 9
3. Atak 3 3 0 0 17 : 7 9
4. Húsenice 3 3 0 0 18 : 13 9
5. Iron 3 2 0 1 18 : 10 6
6. Chaos 3 2 0 1 15 : 8 6
7. Torp./Stav. 3 2 0 1 16 : 15 6
8. Absint 3 2 0 1 8 : 9 6
9. DAF 3 2 0 1 10 : 18 6
10. Remio 3 1 1 1 12 : 11 4
11. Nemce 3 1 0 2 10 : 10 3
12. Dodna 3 1 0 2 13 : 26 3
13. Fofo 3 0 1 2 12 : 18 1
14. Chalani 3 0 1 2 11 : 19 1
15. Alice 3 0 1 2 8 : 17 1
16. Arias 3 0 0 3 12 : 23 0
17. Ateeray 3 0 0 3 10 : 17 0
18. St. páni 3 0 0 3 5 : 19 0
Program 4. kola, 23. septembra: AC Chaos - Chalani (16.30), Iron - Ateeray (17.30), FC Nemce - Fofo 99 (18.30), Tajfún/Celtic Sásová - Atak 97 (19.30), Torpédo Stavbár - 1.FC Dodna (20.30), 24. septembra: FC Alice - Starí páni (8.00), FK Húsenice - Arias (9.00), Inovation Absint - DAF (10.00), Trend - ŠK Remio (11.00).

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
3. kolo: Radvaň CFBG - Mladosť 5:4 (2:4), P. Podhradský 2, J. Bílek 2, I. Podhradský – J. Čief 2, P. Garaj 2, ŽK: P. Podhradský (Radvaň) – M. Klimáček (Mladosť), D.P.H. - Gemo 4:4 (3:2), M. Holinec 2, M. Kašniar, M. Pavelka – J. Rajnoha 2, R. Babothy 2, Stavos Badín - Mladé svište 4:0 (1:0), J. Blaško 3, P. Tešlár, AC Sanlit Tornádo - Real Madrid 5:3 (0:2), V. Kulfas 2, M. Majer, M. Mokrý, P. Giertl – M. Ursíny, K. Ratica, J. Šimčík, FC Dan - Hellius 2:1 (1:1), P. Mesík, L. Hakel – M. Mochnáč, ŽK: M. Mesík (Dan) – M. Longauer, R. Račák, P. Lichý (Hellius), BB Aqex - A.L.F. 4:1 (2:1), T. Bacúšan 2, L. Kupec, P. Ružinský – S. Belák, I.Q. - 1.FC Podlavice B 5:0 (3:0), T. Puliš 2, M. Bajs, M. Tučnák, M. Burjan, Absolut 03 - Monaco/Horná 8:1 (3:1), P. Joščák 4, P. Výbošťok 2, P. Mužík, R. Antošík – M. Slobodník, ŽK: P. Bobák (Absolut) – M. Slobodník (Horná), ZHŠ/Simacek - Ajax 1:3 (1:3), M. Kucbeľ – T. Lebiedzik 3, ŽK: P. Horváth, M. Benkovský – M. Kršiak, Electric Blue – Enzo 3:3 (1:1), T. Rusnák, M. Cíger, P. Uhliarik – M. Belan, M. Roháč, B. Babula. Stretnutia rozhodovali D. Boroš, J. Darida a V. Kosec. ŠKP Kobok Brezno malo voľno.
1. Absolut 3 3 0 0 16 : 6 9
2. BB Aqex 3 3 0 0 13 : 5 9
3. I.Q. 3 3 0 0 12 : 4 9
4. FC Dan 3 2 1 0 21 : 7 7
5. D.P.H. 3 2 1 0 12 : 4 7
6. Hellius 3 2 0 1 10 : 4 6
7. ŠKP Kobok 2 2 0 0 8 : 3 6
8. Simacek 3 2 0 1 9 : 5 6
9. Ajax 3 2 0 1 8 : 8 6
10. Gemo 3 1 1 1 12 : 13 4
11. El. Blue 3 1 1 1 8 : 12 4
12. Stavos 3 1 0 2 12 : 11 3
13. Mladosť 3 1 0 2 12 : 13 3
14. Tornádo 3 1 0 2 9 : 10 3
15. Radvaň 2 1 0 1 7 : 10 3
16. Enzo 2 0 1 1 4 : 5 1
17. A.L.F. 3 0 1 2 8 : 13 1
18. Real Madrid 3 0 0 3 7 : 11 0
19. Podlavice B 3 0 0 3 2 : 13 0
20. Horná 3 0 0 3 4 : 17 0
21. Mladé svište 3 0 0 3 3 : 23 0
Program 4. kola, 24. septembra: Enzo - FC Dan (7.00), A.L.F. - Stavos Badín (8.00), Mladé svište - D.P.H. (9.00), Ajax - Absolut 03 (10.00), Gemo - ZHŠ/Simacek (11.00), Monaco/Horná - I.Q. (12.00), Real Madrid - Radvaň CFBG (13.00), 1.FC Podlavice B - AC Sanut Tornádo (14.00), Hellius - BB Aqex (15.00), Mladosť - ŠKP Kobok Brezno (16.00), Electric Blue má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
3. kolo: FC Adrenalín – Bezvetrie 4:3 (3:2), M. Najdek 3, T. Daško – K. Mikloško 2, M. Husár, ŽK: M. Glončák (Bezvetrie), 1.FK Múka - San Marconi 1:11 (0:7), R. Ivanov – Ma. Lichý 6, J. Liďák 3, R. Maršalík, Mi. Lichý, Betonári – Baxx 2:5 (2:2), M. Kejmar, M. Kršňák – M. Hanuška 4, P. Jelenčík, ŽK: M. Kejmar, P. Bučina (Betonári), ČK: M. Kejmar (Betonári), Rexov kabanos – Trapas 6:5 (4:2), J. Murgaš 2, S. Polóny, T. Polóny, M. Ondrejka, L. Kožák – M. Bobák 3, A. Pančík, R. Vajda, ŽK: A. Pančík (Trapas), Žihadlá - Turecká InJAT 4:0 (2:0), E. Mlynarčík, P. Kmeť, J. Mazár, R. Kredatus, 1.FC Run - Elán Sásová 0:4 (0:1), J. Gažúr, P. Karas, M. Skybik, J. Vojetla, ANK Pegi - Jarný vánok 4:4 (0:3), M. Teicher 2, A. Buranovský 2 – P. Kukučka 3, I. Vereš, FC WC - A je to 1:1 (1:0), T. Turek – M. Žubor, Ken Homov Wok – Sosaurus 4:8 (1:5), - M. Chriašteľ 3, R. Čaučík 3, M. Hraško, M. Cenkov, ŽK: R. Čaučík (Sosaurus), ČK: R. Kočvara (K.H.W.), Hrča - SISEP 1:15 (0:6), S. Čavoj – M. Matoušek 6, J. Hudoba 5, J. Petrovič 2, P. Murín 2. Stretnutia rozhodovali M. Danielisz a M. Hlaváček.
1. Elán Sásová 3 3 0 0 25 : 4 9
2. Sisep 3 2 1 0 20 : 4 7
3. Sosaurus 3 2 1 0 14 : 7 7
4. Baxx 3 2 1 0 10 : 4 7
5. Trapas 3 2 0 1 18 : 7 6
6. Turecká 3 2 0 1 13 : 6 6
7. Žihadlá 3 2 0 1 12 : 9 6
8. Adrenalín 3 2 0 1 7 : 6 6
9. Jar. vánok 3 1 2 0 22 : 8 5
10. R. kabanos 3 1 2 0 13 : 12 5
11. A je to 3 1 2 0 4 : 3 5
12. Bezvetrie 3 1 1 1 11 : 11 4
13. San Marconi 3 1 0 2 13 : 8 3
14. Run 3 1 0 2 3 : 10 3
15. Pegi 3 0 2 1 7 : 8 2
16. FC WC 3 0 1 2 3 : 7 1
17. Hrča 3 0 1 2 5 : 26 1
18. K.H.W. 3 0 0 3 5 : 14 0
19. Betonári 3 0 0 3 3 : 22 0
20. Múka 3 0 0 3 3 : 35 0
Program 4. kola, 24. septembra: SISEP – Betonári (7.00), Ken Homov Wok – Hrča (8.00), San Marconi - Rexov kabanos (9.00), Sosaurus - A je to (10.00), Trapas - ANK Pegi (11.00), Elán Sásová - 1.FK Múka (12.00), Jarný vánok - FC Adrenalín (13.00), Turecká In Jat - 1.FC Run (14.00), Baxx – Žihadlá (15.00), Bezvetrie - FC WC (16.00).

IV. B liga
3. kolo: Grupáci - Küster Wolves 1:2 (0:1), M. Mikuláš – R. Škvarek, J. Bulla, ŽK: R. Škvarek (Küster Wolves), Alcatraz - Drink Team 2:2 (1:1), R. Mydlo, J. Mojžita – M. Barančík 2, Dromedári - Sparta BB 8:2 (3:0), B. Michalech 3, M. Slobodník 3, A. Patráš, B. Krnáč – P. Porubský, A. Greguš, Nové toto - MB Martial 4:0 (2:0), P. Patráš 2, Ľ. Caban, J. Kostúr, ŽK: J. Vršo (Martial), Viking Stavanger - Antira 3:5 (0:3), R. Halaj 2, M. Bajs – M. Mušuka 3, M. Kovaľ 2, ŽK: R. Oláh, J. Bartoš, T. Záslav (Antira), Otava Slovenská Ľupča - Speleo 2:5 (2:1), Ľ. Bulla, P. Kryppner – M. Sitár 2, P. Timčo, R. Calpaš, Ľ. Kováč, FC Corgoň Pub Riečka - Dinamo BB 3:1 (3:1), R. Fodor 2, R. Necpal – P. Krnáč, AC Beercelona - FC Alpinka 8:0 (1:0), D. Vidiečan 3, P. Novoroľník 2, M. Karako 2, R. Teliar, ŽK: J. Čamba (Alpinka), ČK: M. Čamba (Alpinka), N.S. Team - FC Juniperus 4:2 (0:2), J. Gajdošík 2, M. Majer, J. Pĺžik – I. Koštial, Ľ. Kučera, ŽK: J. Pĺžik, T. Pančík (N.S. Team), FK Matiz - ŠK Bayern Tyché 0:10 (0:6), L. Mesík 2, M. Ponický 2, M. Hromada 2, Ju. Šustek 2, I. Širka, L. Kucbeľ, ŽK: L. Kucbeľ (ŠK Bayern). Stretnutia rozhodovali I. Sadovský a J. Adamek.
1. Beercelona 3 3 0 0 26 : 4 9
2. B. Tyché 3 3 0 0 15 : 0 9
3. Küs. Wolves 3 3 0 0 5 : 2 9
4. Alcatraz 3 2 1 0 15 : 7 7
5. Dromedári 3 2 1 0 13 : 6 7
6. Speleo 3 2 1 0 14 : 8 7
7. Antira 3 2 0 1 11 : 6 6
8. Otava 3 2 0 1 12 : 9 6
9. Sparta BB 3 1 1 1 16 : 12 4
10. CP Riečka 3 1 1 1 6 : 5 4
11. N.S.Team 3 1 1 1 8 : 9 4
12. Drink Team 3 1 1 1 7 : 9 4
13. Nové toto 3 1 0 2 8 : 6 3
14. Dinanmo BB 3 1 0 2 8 : 12 3
15. Grupáci 3 1 0 2 7 : 19 3
16. Alpinka 3 0 1 2 6 : 16 1
17. Juniperus 3 0 0 3 5 : 10 0
18. V. Stavanger 3 0 0 3 9 : 15 0
19. MB Martial 3 0 0 3 4 : 16 0
20. Matiz 3 0 0 3 0 : 24 0
Program 4. kola, 24. septembra: ŠK Bayern Tyché - Dromedári (7.00), N.S. Team - FK Matiz (8.00), Drink Team - Nové toto (9.00), FC Juniperus - FC Alpinka (10.00), MB Martial - FC Corgoň Pub Riečka (11.00), Speleo - Alcatraz (12.00), Dinamo BB - Grupáci (13.00), Antira - Otava Slovenská Ľupča (14.00), Sparta BB - Viking Stavanger (15.00), Küster Wolves - AC Beercelona (16.00).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 42 729
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 922
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 972
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 187
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 740
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 652
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 511
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 415
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 408
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 268
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Celoplošné testovanie.

Okres Brezno sa dostal do prvej desiatky slovenských okresov s najvyšším percentom pozitivity.

8 h
Vtedajší transplantačný tím

Prvým pacientom bol v tom čase 39- ročný František z Podkoníc.

9 h

Lyžiarske strediská sú v zložitej situácii, niektoré avizujú prepúšťanie zamestnancov. Dotkne sa to zrejme aj zamestnancov stredísk z Horehronia.

9 h
Július Koval

Rozhovor aj o tom, prečo musel skončiť pri mužstve tréner Miroslav Chudý

10 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

15 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

20 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Už ste čítali?