Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Tretí Harmanec po prestávke rozdrvil posledné H. Pršany

II. trieda

Podkonice - Malachov 1:0 (0:0)
Zápas sa hral v slušnom tempe, ale šance na oboch stranách zostali nevyužité. Stav zápasu bol preto po polčase 0:0. V druhej časti hry sa domáci ujali vedenia gólom Z. Barlu. Po ňom hostia otvorili obranu a domáci si vytvorili množstvo vyložených šancí, ktoré však nepremenili. Takisto hostia podali veľmi dobrý výkon, ale vytvorené šance nevyužili. Domácich podržal brankár Mikuláš, aj vďaka nemu skončili domáci bez inkasovaného gólu.
Gól: 50. Z. Barla, ŽK: Z. Barla, Roman. Pred 70 divákmi rozhodoval Pastorek. PODKONICE: Mikuláš - Turčan, M. Barla, Pančík, L. Barla, Bódzik, Pavlák, Vajda (55. Lamper), Z. Barla (88. Chaban), Bobák (80. Faško), Polóny. MALACHOV: O. Dvorský - Bacúlik, Perončík, Klimo, Sanitra, Moravčík, Uhrík, L. Dvorský, Roman, Sečkár, Lebiedzik.

Ľubietová - Baláže 1:3 (0:1)
Vo veľmi vyrovnanom stretnutí zvíťazili hostia, keď z minima šancí využili maximum a zapísali si do tabuľky 3 body. Domáci mali niekoľko šancí, ktoré však nepremenili a tak sa z víťazstva tešili hostia.
Góly: 38. V. Sauka - 55. a 75. Vavrek, 28. Chaban, ŽK: Urva, M. Sauka, Longauer. Pred 30 divákmi rozhodoval Caban. ĽUBIETOVÁ: Muránsky - Kútik, Kolík, Urva, J. Bidlo, M. Sauka, V. Sauka, L. Bidlo, Svintek, Bobor, Sedláček.

Strelníky - St. Hory 3:2 (3:0)
Úvod stretnutia patril hosťom, ktorí si vypracovali viac gólových príležitostí. Domáce mužstvo sa nevedelo dostať do tempa. V druhej polovici prvého polčasu to boli domáci, ktorí sa ujali vedenia delovkou Kapustu v 34. minúte. O chvíľu na to v 40. minúte zvýšil vedenie domácich Moncoľ. V 42. minúte z polovice ihriska zvýšil Mi. Majer na 3:0. V druhom polčase dávali góly už iba hostia. V 50. minúte Antoš, keď domáci brankár v skrumáži neudržal loptu. V 90. minúte znížil Debnár na 3:2. V tejto časti hry domáci predvádzali nekoncentrovaný výkon, ale vedenie napokon udržali.
Góly: 34. Kapusta, 40. Moncoľ, 42. Mi. Majer - 50. Antoš, 90. Debnár, ŽK: Filadelfi. Pred 60 divákmi rozhodoval Melcer. STRELNÍKY: R. Majer, Mi. Majer (46. Hronec), Boroš, R. Majer (55. R. Čief), D. Majer, Matyó, Ľ. Čief, Mir. Majer, Kapusta, Moncoľ, Filadelfi (80. J. Majer). ST. HORY: Kolenička, Antoš, Ulehla, Maďar, Olejár, Debnár, Štulrajter, Kováč, Filip, Babjak, Gavalda.

Medzibrod – Tajov 2:0 (1:0)
Stretli sa dve vyrovnané mužstvá , čomu nasvedčoval celý priebeh zápasu. Domáci sa ujali vedenia po niekoľkonásobnom dobíjaní brány hostí, aj keď treba oceniť aj otvorenú hru hosťujúceho mužstva. V druhom polčase sa domáci až príliš uspokojili a hostia pohrozili niekoľkými nebezpečnými strelami. Uprostred druhého polčasu to bolo znova domáce mužstvo, ktoré prevzalo iniciatívu a po niekoľkých vyložených príležitostiach spečatili výsledok na konečných 2:0. Oba tímy podali bojovný, ale aj futbalový výkon.
Góly: 30. a 75. Hirka, ŽK: Oravec, Kollár, Ursíny. Pred 100 divákmi rozhodoval Kosec. MEDZIBROD: Strážovec - Prievalský, Padúch (57. Caban), Mir. Huťka, Plavec, Oravec, Štefanovie, Mat. Huťka, Mart. Huťka (87. Lehocký), Hirka, Kelemach. TAJOV: Adam - Muríň, Solivajs, Mažgut, Greško (19. Knižka), Kollár, Vaterka, Murgaš, Patrnčiak, Ursíny, Pipka.

Hronsek – Riečka 0:0
V zápase dobrej úrovne boli hostia v prvom polčase kombinačne lepší, avšak vyložené šance si nevypracovali okrem 10. minúty, kedy nastrelili žrď. V druhom polčase sa hra vyrovnala, ale ani jednému z mužstiev sa nepodarilo strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Napokon sa zápas skončil bez gólov. Remíza však bola úspechom domácich, pretože hostia mali viac z hry a aj viac šancí.
ŽK: Straka, Srnka, Kišík, Klimáček, Novanský, Jaďuď. Pred 80 divákmi rozhodoval Bučko. HRONSEK: Klimáček - Majer, Kišík, Herkel, Zelina (67. Jaďuď), Potančok (69. Garaj), Moravčík, Murgaš, Bursa, Šulek, Šabo (75. Novanský). RIEČKA: Haring - Mi. Petráň, Straka, Škamla, Sanitrár, Sásik, Hromada, Spišiak, Kollár, Karlík (46. Srnka), Snopko.

Dúbravica - Dukla C 2:0 (0:0)
Vyrovnané derby sa skončilo víťazstvom domáceho celku. Hostia boli v prvom polčase lepší, avšak vyložené šance nepremenili. Domáci po strelení prvého gólu z pokutového kopu kontrolovali hru. Druhým si poistili víťazstvo a doviedli zápas do víťazného konca.
Góly: 70. Ľ. Pinka (z 11 m.), 82. P. Pinka, ŽK: Krnáč. Pred 120 divákmi rozhodoval Golian. DÚBRAVICA: Chramec - Krahulec, Ľ. Pinka, Šagi, Kohút, Drako, Bubelíny, Holík (72. P. Pinka), Majer, Dorotovič (46. Habány), Kováč. DUKLA C: M. Martinec - B. Martinec, Považanec, Marko, Lenár, Belaj, Pinka, Štubniak, B. Saktor, J. Saktor, Krnáč (60. Zachar).

Harmanec – H. Pršany
8:0 (2:0)
Prvý polčas nehrali domáci hru, ktorá sa od nich očakávala. V druhom polčase sa to zmenilo. Domáci svojou nátlakovou hrou predčili hostí vo všetkých smeroch. Hostia v prvom polčase odolávali, ale v druhom polčase už neudržali nápor domácich..
Góly: Hudáček 2, Kiedžuch 2, Murgaš 2, Matejka, Šimko. Pred 40 divákmi rozhodoval Hikker. HARMANEC: Danko - Floch, Katko, Kohút, Matejka, I. Babjak, Kieďžuch, Martiška (75. Daubner), Šimko, Hudáček, Murgaš.

Zaujali
Chramec (Dúbravica), Klimáček (Hronsek), O. Dvorský (Malachov) – Z. Barla (Podkonice), Kolík (Ľubietová), Kapusta (Strelníky), Ulehla (St. Hory), Hirka, Štefanovie (Medzibrod), Patrnčiak (Tajov), Moravčík, Kišík (Hronsek), Petráň, Kollár (Riečka), Ľ. Pinka (Dúbravica), Babjak, Katko, Murgaš (Harmanec).