Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Ligy Mestskej únie malého futbalu vo výsledkoch

I. liga
5. kolo: Godzily – Flamengo 6:4 (3:2), A. Dubovický 3, R. Dočkal, M. Lipták, R. Puliš – B. Gerö 2, M. Hrnčiar, P. Šporka, ŽK: P. Šporka, B. Gerö, B. Pikula (Flamengo), Erland – AC Juniors 2:1 (1:0), P. Gabaj, M. Rybár – Š. Klinec, RK Studio – Ariola 4:7 (1:3), Ľ. Rusko 2, P. Bosman, M. Kmeť, P. Kulišiak – R. Gyüre 4, Du. Balon 3, ŽK: M. Kmeť (RK Studio) - R. Gyüre, R. Gašpar (Ariola), ČK: M. Babjar (RK Studio), Iskra – Royal Pub 7:3 (2:1), M. Spišák 3, P. Ondrejka 2, M. Piško, B. Navrátil – M. Gibala 2, S. Pecník, ŽK: P. Ondrejka (Iskra), Arsenal – Royal 94 3:1 (0:1), M. Faško 2, Ľ. Potančok – J. Baran, ŽK: M. Faško, K. Bílek (Arsenal) – Z. Binder, Z. Ďuriančik (Royal 94), ČK: Z. Binder, I. Svrčina (Royal 94), Alien – Sosna Boys 7:2 (5:2), P. Straka 2, D. Vaník 2, M. Pejko 2, M. Mihuliak – M. Vajda, R. Latinák, ŽK: M. Pejko (Aliens), Skackavá - Mládežnícka 6:2 (5:1), V. Moravčík 2, M. Ščepko 2, J. Škovran 2 – M. Koman 2, ŽK: P. Belko, M. Ščepko, V. Moravčík (Skackavá) – P. Mužla (Mládežnícka), Lazio – North Stars 10:2 (4:1), J. Solivaj 4, P. Čtvrtníček 3, M. Hanzel 2, J. Kubuš – M. Dohnan, M. Turan, ŽK: J. Medveď (Lazio), Fortka – Exel 3:3 (0:0), P. Oboril 2, M. Prostredný – M. Valentíny, M. Štelcl, M. Béreš, ŽK: M. Prostredný (Fortka). Stretnutia rozhodovali A. Gluch a J. Adamek.
1. Exel 5 4 1 0 38 : 9 13
2. Alien 5 4 0 1 27 : 13 12
3. Iskra 5 4 0 1 28 : 15 12
4. Lazio 5 3 1 1 31 : 13 10
5. Fortka 5 3 1 1 28 : 19 10
6. Ariola 5 3 1 1 25 : 26 10
7. Erland 5 3 1 1 12 : 13 10
8. Flamengo 5 3 0 2 18 : 16 9
9. Godzily 5 2 1 2 20 : 21 7
10. Juniors 5 2 1 2 15 : 17 7
11. Royal 94 5 2 0 3 23 : 15 6
12. Skackavá 5 2 0 3 22 : 15 6
13. RK Studio 5 2 0 3 30 : 31 6
14. Arsenal 5 2 0 3 15 : 16 6
15. N. Stars 5 2 0 3 20 : 38 6
16. Royal Pub 5 0 1 4 18 : 38 1
17. Sosna Boys 5 0 0 5 8 : 34 0
18. Mládežnícka 5 0 0 5 7 : 37 0
Program 6. kola, 8. októbra: Exel – RK Studio (12.00), North Stars – Skackavá (13.00), Sosna Boys – Lazio (14.00), AC Juniors - Fortka (15.00), Mládežnícka 82 – Arsenal (16.00), Ariola – Alien (17.00), Royal Pub – Godzily (18.00), Royal 94 - Iskra (19.00), Flamengo – Erland (20.00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
5. kolo: ŠK Remio - FK Húsenice 15:4 (4:0), I. Bulík 6, T. Stolár 3, M. Lukeš 2, I. Lagovský 2, J. Faško, R. Szászi – M. Zbyňovský 3, P. Keller, ŽK: M. Lukeš (Remio) – M. Tagaj (Húsenice), Trend - Inovation Absint 7:3 (4:0), Da. Balon 3, R. Maďar 2, M. Janík, R. Rubint – J. Zemko, P. Šipula, S. Lunter, ŽK: J. Zemko (Absint), Starí páni - AC Chaos 2:3 (0:1), M. Rusko, D. Noga – S. Černák, L. Kvasna, B. Saktor, ŽK: D. Noga, M. Rusko, P. Onderuf (St. páni) – L. Babčan, L. Kvasna, B. Saktor, M. Kliment (Chaos), ČK: D. Noga (St. páni) – F. Tomčo (Chaos), Arias - FC Nemce 1:11 (1:6), M. Vetrák – M. Adam 7, J. Chrastina 2, R. Lukáč, P. Kováč, ŽK: M. Adam, Atak 97 - FC Alice 13:4 (5:1), R. Vrbiar 4, M. Žabka 3, T. Brštiak 2, R. Žabka, V. Knopp, P. Štofan, J. Mišura – M. Kaliský 2, D. Petrík, M. Beháň, Fofo 99 - Torpédo Stavbár 1:11 (0:5), V. Zemko – T. Tuček 3, P. Špirka 3, J. Rončok 2, I. Sokáč, P. Kvaltíny, 1.FC Dodna - Iron 4:8 (2:4), Ma. Kováč 2, Mi. Kováč, P. Bíreš – P. Kán 4, E. Hippík 3, J. Vozár, Ateeray - Tajfún/Celtic Sásová 1:10 (1:3), P. Mažgut – M. Chrobák 4, M. Kučera 3, J. Klus, M. Pašák, M. Karas, ŽK: P. Mažgut, J. Knižka (Ateeray) – M. Chrobák (Celtic), ČK: J. Knižka (Ateeray), Chalani - DAF 3:1 (1:1), M. Mesík 3 – P. Tréger. ŽK: P. Kollár (Chalani) – R. Časnocha (DAF). Stretnutia rozhodovali P. Plavec a J. Kolenička.
1. Trend 5 5 0 0 48 : 17 15
2. Atak 5 5 0 0 33 : 12 15
3. Tajf./Celtic 5 4 0 1 37 : 12 12
4. Iron 5 4 0 1 33 : 18 12
5. Chaos 5 4 0 1 22 : 12 12
6. Húsenice 5 4 0 1 30 : 34 12
7. Torp./Stav. 5 3 0 2 34 : 24 9
8. Absint 5 3 0 2 17 : 19 9
9. Remio 5 2 1 2 29 : 18 7
10. Nemce 5 2 0 3 26 : 17 6
11. DAF 5 2 0 3 14 : 27 6
12. Dodna 5 2 0 3 25 : 41 6
13. Chalani 5 1 1 3 16 : 24 4
14. Fofo 5 1 1 3 19 : 34 4
15. St. páni 5 1 0 4 16 : 25 3
16. Alice 5 0 1 4 17 : 39 1
17. Ateeray 5 0 0 5 15 : 34 0
18. Arias 5 0 0 5 19 : 42 0
Program 6. kola, 7. októbra: DAF - Starí páni (16.30), Tajfún/Celtic Sásová - 1.FC Dodna (17.30), FC Alice - Ateeray (18.30), Inovation Absint - Chalani (19.30), Iron - Fofo 99 (20.30), 8. októbra: AC Chaos - Atak 97 (8.00), FC Nemce - ŠK Remio (9.00), Torpédo Stavbár - Arias (10.00), FK Húsenice - Trend (11.00).

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
5. kolo: ŠKP Kobok Brezno - Real Madrid 3:7 (0:3), M. Ďuriš, F. Ďuriš, M. Giertl – M. Šimčík 4, M. Ursíny 2, J. Šimčík, ZHŠ/Simacek - Mladé svište 0:5 – kontumačne, mužstvo domácich na stretnutie nenastúpilo, I.Q. - Ajax 4:2 (2:0), M. Tučnák 2, M. Bais, M. Kurjan – R. Sečkár, L. Dvorský, ŽK: R. Venger, Stavos Badín - Hellius 3:5 (2:1), J. Maruškin, M. Hudec, M. Masica – M. Mochnáč 2, R. Račák, F. Garaj, M. Fillo, ŽK: J. Maruškin, P. Tešlár (Stavos) – P. Peržel (Hellius), Absolut 03 - Gemo 8:0 (4:0), P. Výbošťok 5, P. Joščák 2, P. Ryša, AC Sanlit Tornádo - Monaco/Horná 1:4 (1:1), V. Kulfas – J. Orovčík 2, R. Sedláček, M. Slobodník, BB Aqex - Enzo 2:8 (1:3), T. Bacúšan, S. Drahoň – Ľ. Sojak 2, T. Vach 2, R. Ráno 2, M. Longauer, Ľ. Lovecký, Radvaň CFBG - 1.FC Podlavice B 1:1 (0:1), M. Podhradský – J. Rosík, ŽK: I. Hlásny (Radvaň), D.P.H. - A.L.F. 4:3 (3:1), J. Valent 3, S. Srnka – R. Machala 3, ŽK: M. Pavelka, M. Holinec (D.P.H.) – M. Krnáč (A.L.F.), FC Dan - Electric Blue 2:2 (1:0), P. Mesík, L. Hakel – M. Kohút, T. Rusnák, ŽK: P. Mesík. Stretnutia rozhodovali P. Dírer a R. Weiss. Mladosť mala voľno.
1. I.Q. 5 4 1 0 16 : 6 13
2. Absolut 5 4 0 1 27 : 10 12
3. Hellius 5 4 0 1 21 : 8 12
4. FC Dan 5 3 2 0 27 : 9 11
5. D.P.H. 5 3 2 0 19 : 10 11
6. Ajax 5 3 0 2 14 : 15 9
7. BB Aqex 5 3 0 2 16 : 19 9
8. Gemo 5 2 1 2 16 : 23 7
9. Real Madrid 5 2 0 3 20 : 15 6
10. Mladosť 4 2 0 2 15 : 15 6
11. ŠKP Kobok 4 2 0 2 13 : 13 6
12. Simacek 5 2 0 3 11 : 14 6
13. El. Blue 4 1 2 1 10 : 14 5
14. Enzo 4 1 1 2 12 : 11 4
15. Stavos 5 1 1 3 17 : 18 4
16. Podlavice B 5 1 1 3 8 : 14 4
17. Radvaň 4 1 1 2 9 : 17 4
18. Horná 5 1 1 3 8 : 18 4
19. Mladé svište 5 1 1 3 11 : 26 4
20. Tornádo 5 1 0 4 10 : 19 3
21. A.L.F. 5 0 2 3 15 : 19 2
Program 6. kola, 8. októbra: Electric Blue - BB Aqex (7.00), Monaco/Horná - Radvaň CFBG (8.00), Hellius - D.P.H. (9.00), Gemo - I.Q. (10.00), Mladé svište - Absolut 03 (11.00), Enzo - Stavos Badín (12.00), A.L.F. - ZHŠ/Simacek (13.00), Ajax - AC Sanlit Tornádo (14.00), 1.FC Podlavice B - ŠKP Kobok Brezno (15.00), Real Madrid - Mladosť (16.00), FC Dan má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
5. kolo: FC WC - Jarný vánok 2:11 (1:4), P. Matulay, T. Turek – P. Kukučka 6, M. Strečok 2, M. Kartík 2, A. Mišút, Rexov kabanos - Elán Sásová 4:4 (2:0), L. Kožák 2, M. Morong, T. Polóny – M. Vigaš 3, J. Gažúr, FC Adrenalín – Trapas 5:5 (3:1), M. Najdek 2, P. Roško, M. Ivanič, P. Zúbek – R. Vajda 2, D. Valent 2, M. Polóny, Žihadlá – SISEP 2:7 (1:4), V. Píka, P. Kmeť – J. Hudoba 4, J. Petrovič 2, M. Matoušek, ŽK: M. Čellár (Žihadlá), Hrča – Sosaurus 1:13 (1:9), J. Balkovič – Ľ. Kovalčík 3, M. Cenkov 3, P. Cenkov 3, Z. Stančík 2, R. Sliacky, M. Chriaštel, ANK Pegi - San Marconi 2:2 (1:1), M. Teicher 2 – Ma. Lichý, I. Kuchár, ŽK: I. Kuchár (San Marconi), A je to – Bezvetrie 0:3 (0:1), M. Michal 3, 1.FC Run – Baxx 1:2 (1:2), M. Šimon – S. Krnáč, V. Tkáč, ŽK: E. Valent (Run), 1.FK Múka - Turecká InJAT 0:7 (0:2), M. Ulehla 3, I. Janovec 3, M. Strmeň, Betonári - Ken Homov Wok 1:4 (1:3), M. Kršňák – P. Lengyel 2, J. Blaško, J. Kollár, ŽK: J. Kollár (K.H.W.), ČK: M. Gažo (Betonári). Stretnutie rozhodovali M. Hlaváček, D. Fridrich, D. Surový a M. Danielisz.
1. Elán Sásová 5 4 1 0 38 : 9 13
2. Sisep 5 4 1 0 35 : 10 13
3. Baxx 5 4 1 0 16 : 6 13
4. Jar. vánok 5 3 2 0 43 : 11 11
5. Sosaurus 5 3 2 0 28 : 9 11
6. Trapas 5 3 1 1 29 : 16 10
7. Bezvetrie 5 3 1 1 21 : 13 10
8. Turecká 5 3 0 2 20 : 7 9
9. San Marconi 5 2 1 2 20 : 10 7
10. Adrenalín 5 2 1 2 13 : 21 7
11. K.H.W. 5 2 0 3 18 : 15 6
12. A je to 5 1 3 1 5 : 7 6
13. R. kabanos 5 1 3 1 17 : 21 6
14. Žihadlá 5 2 0 3 15 : 20 6
15. Run 5 2 0 3 5 : 12 6
16. Pegi 5 0 3 2 13 : 16 3
17. FC WC 5 0 1 4 7 : 26 1
18. Hrča 5 0 1 4 6 : 48 1
19. Betonári 5 0 0 5 8 : 34 0
20. Múka 5 0 0 5 4 : 51 0
Program 6. kola, 8. októbra: Ken Homov Wok – Žihadlá (7.00), Trapas - FC WC (8.00), Elán Sásová - ANK Pegi (9.00), Hrča – Betonári (10.00), SISEP - 1.FC Run (11.00), San Marconi - FC Adrenalín (12.00), Turecká InJAT - Rexov kabanos (13.00), Baxx - 1.FK Múka (14.00), Sosaurus – Bezvetrie (15.00), Jarný vánok - A je to (16.00).

IV. B liga
5. kolo: AC Beercelona - Dinamo BB 6:3 (4:1), D. Vidiečan 2, P. Novoroľník, M. Karako, M. Bubelíny, R. Teliar – L. Klibáni 2, P. Krnáč, Nové toto - Speleo 8:2 (3:0), M. Karcel 3, L. Mesík 2, P. Patráš 2, I. Patráš – D. Pampúrik, M. Lupták, Grupáci - MB Martial 1:8 (0:5), M. Kuna – M. Líner 4, Ma. Mažgut 2, J. Kršačok 2, ŽK: P. Klein (Grupáci), Viking Stavanger - ŠK Bayern Tyché 3:2 (1:0), R. Halaj 2, M. Bajs – L. Kucbel, Ju. Šustek, FK Matiz - FC Juniperus 0:6 (0:4), I. Koštial 2, B. Blaško, M. Gombík, E. Rusko, M. Filipko, ŽK: P. Železník (Matiz), FC Corgoň Pub Riečka - Drink Team 2:0 (2:0), M. Čermák, M. Karlík, FC Alpinka - Küster Wolves 2:4 (1:1), strelci gólov neboli uvedení, ŽK: M. Holécy (Alpinka), ČK: M. Holécy (po 2 ŽK), Otava Slovenská Ľupča - Sparta BB 1:1 (1:0), D. Novotný – R. Zmajkovič, Alcatraz - Antira 4:4 (2:1), J. Mojžita 2, E. Kováčik, I. Dekanovský – M. Kováč 2, M. Mušuka, R. Oláh, Dromedári - N.S. Team 1:3 (1:1), A. Patráš – J. Pĺžik 2, M. Majer. Stretnutia rozhodovali D. Boroš, J. Darida, V. Kosec ml.
1. Beercelona 5 5 0 0 34 : 8 15
2. Küs. Wolves 5 4 0 1 10 : 6 12
3. Alcatraz 5 3 2 0 22 : 12 11
4. B. Tyché 5 3 1 1 19 : 5 10
5. CP Riečka 5 3 1 1 14 : 6 10
6. Otava 5 3 1 1 20 : 13 10
7. N.S.Team 5 3 1 1 15 : 12 10
8. Nové toto 5 3 0 2 19 : 10 9
9. Dromedári 5 2 2 1 16 : 11 8
10. Speleo 5 2 1 2 17 : 19 7
11. Antira 5 2 1 2 18 : 17 7
12. Juniperus 5 2 0 3 24 : 13 6
13. V. Stavanger 5 2 0 3 15 : 17 6
14. Dinamo BB 5 2 0 3 17 : 20 6
15. Sparta BB 5 1 2 2 17 : 16 5
16. Drink Team 5 1 1 3 9 : 14 4
17. MB Martial 5 1 0 4 13 : 23 3
18. Grupáci 5 1 0 4 10 : 33 3
19. Alpinka 5 0 1 4 11 : 31 1
20. Matiz 5 0 0 5 2 : 33 0
Program 6. kola, 8. októbra: N.S. Team - Viking Stavanger (7.00), MB Martial - AC Beercelona (8.00), Speleo - FC Corgoň Pub Riečka (9.00), FK Matiz - Dromedári (10.00), ŠK Bayern Tyché - Otava Slovenská Ľupča (11.00), Drink Team - Grupáci (12.00), Antira - Nové toto (13.00), Sparta BB - Alcatraz (14.00), FC Juniperus - Küster Wolves (15.00), Dinamo BB - FC Alpinka (16.00).

Oznamy MÚMF
- Pozývame vedúceho mužstva ZHŠ/Simacek na zasadnutie výboru k zaplateniu pokuty za nenastúpenie k stratnutiu III. ligy ZHŠ/Simacek – Mladé svište (5. kolo).
- Pozývame na zasadnutie výboru vedúceho mužstva, kapitána a hráča Jozefa Navrátila (Radvaň CFBG) a vedúceho mužstva a kapitána (1.FC Podlavice B) k prerokovaniu námietky mužstvom hostí k stretnutiu 5. kola Radvaň CFBG – 1.FC Podlavice B.

Vladimír Kosec, predseda MÚMF

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 35 504
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 34 393
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 053
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 424
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 990
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 171
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 715
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 392
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 313
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 4 648
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Návrh všeobecne záväzného nariadenia počíta s tým, že herne nebudú môcť byť umiestnené do 500 metrov od škôl, či zariadení sociálnych služieb.

28m

Chcú tak získať viac miesta pre zákazníkov.

8 h

Na zásah vyslali profesionálnych hasičov aj niekoľko tímov dobrovoľných hasičov z okolia.

8 h

Historický objekt bude slúžiť kultúrnym a spoločenským účelom. Kvôli pandémii ho však zatiaľ nemôžu využívať.

8 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

7 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

13 h

Správa Národného parku Nízke Tatry sa obrátila na návštevníkov prírody s výzvou.

20. jan

Už ste čítali?