Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Lídri zakopli, Riečka s Harmancom nešetrili gólmi

II. trieda BB

Ľubietová - Malachov 1:3 (0:1)
Hŕstka divákov sledovala zápas podpriemernej úrovne. To, čo predvádzali obidve mužstvá, nemalo s futbalom nič spoločné. Nakoniec zvíťazili šťastnejší hostia a odviezli si z Ľubietovej tri body.
Góly: 43. Sečkár, 73., 88. Lebiedzik, 90. V. Sauka. Pred 20 divákmi rozhodoval Hikker. ĽUBIETOVÁ: Muránsky - Kútik, Kolík, L. Majer, Mochnáč, V. Sauka, Svintek, M. Sauka, L. Bidlo, Bobor (46. Turčan), Sedláček (70. J. Bidlo). MALACHOV: O. Dvorský, Čief, Cimerman, Klimo, Dobrota, Moravčík, Uhrík, Sanitra, Murín, Sečkár, Lebiedzik.

Strelníky - Podkonice 1:1 (0:0)
V úvode domáci nastrelili brvno a zdalo sa, že prvý polčas bude v znamení tlaku domáceho mužstva. Do konca prvého polčasu sa hra vyrovnala zásluhou tvrdej hry hostí a pomalej a nepresnej rozohrávky domáceho mužstva. V 53. minúte striedajúci L. Barla krížnou strelou prekonal domáceho gólmana R. Majera. Ku koncu zápasu si domáci vytvorili územnú prevahu a L. Čiefa zastavili hostia len za cenu faulu. Dušan Boroš v 82. minúte nariadený pokutový kop premenil a upravil na konečných 1:1. Do konca zápasu už gól nepadol a mužstvá si tak zapísali do tabuľky po bode. S remízou mohli byť obe mužstvá spokojné.
Góly: 53. L. Barla, 82. Boroš (z 11 m). Pred 50 divákmi rozhodoval Caban. STRELNÍKY: R. Majer - Mi. Majer, Boroš, R. Majer, D. Majer, Matyó, L. Čief, Mi. Majer, Kapusta, Mi. Moncoľ, Ma. Moncoľ. PODKONICE: Mikuláš - Turčan, M. Barla, Pančík, Faško, Ivan, Pavlák, Vajda, Polóny, Bodzik, Z. Barla.

Medzibrod - Baláže 1:1 (0:0)
V priemernom a vyrovnanom zápase začali domáci aktívnejšie. Postupne sa hra vyrovnala a remíza je preto spravodlivá.
Góly: 60. Karcel - 70. Kelemach. Pred 60 divákmi rozhodoval Dráždik. MEDZIBROD: Strážovec - Prievalský, Obuch, Mi. Huťka, Lehocký, Mat. Huťka (55. Padúch), Hirka, Zeman, Caban (70. Tonhajzer), Kelemach, Mar. Huťka. BALÁŽE: Kučera - P. Strečok, Čermák, J. Strečok, Heric (75. Kostiviar), Kenický, Slobodník, Tišliar, Karcel, Jablonovský, Čunderlík.

Hronsek - St. Hory 1:3 (1:1)
V prvom polčase sa hral futbal priemernej úrovne. Aktívnejších domácich pribrzdil vlastný gól po strele hosťujúceho hráča. V 27. minúte Šulek po samostatnej akcii vyrovnal. Do polčasu si obe mužstvá vytvorili ešte po jednej šanci, ale nevyužili ich. V druhej časti hry domáci nepochopiteľne poľavili. Hostia prevzali iniciatívu a zaslúžene vyhrali.
Góly: 12. Potančok (vlastný) - 27. Šulek, 58. Debnár, 70. Antoš, ŽK: Pikula, Potančok, R. Filip. Pred 30 divákmi rozhodoval Gajdoš. HRONSEK: Klimáček - Majer (46. Moravčík), Kišík, Herkel, Zelina, Potančok, Pikula, Murgaš, Bursa, Šulek, Šabo (70. Garaj). ST. HORY: Jaroušek - Antoš, Ulehla, Lovás (46. Olejár), Štulrajter, Debnár, Kováč, Maďar, R. Filip, Babjak, Gavalda.
Dúbravica - Tajov 2:0 (0:0)
Domáci nastúpili do zápasu ľahkovážne, čo hostia v prvom polčase využili a aj s desiatimi hráčmi v poli hrali vyrovnanú partiu. V druhom polčase domáci zapli na vyššie obrátky a vytvorili si viac šancí, ktoré však nevyužili a zahodili aj nemožné. Po dvoch strelených góloch sa domáca hra upokojila a Dúbravica nakoniec doviedla zápas do víťazného konca. Tajov aj napriek tomu, že nastúpil s desiatimi hráčmi podal výborný výkon.
Góly: 68. a 75. Habány, ŽK: Kováč, Ursíny, Murgaš. Pred 100 divákmi rozhodoval Golian. DÚBRAVICA: Chramec - Krahulec, Ľ. Pinka, Drako (70. Bubelíny), Kohút, Mala (80. Šági), Habány, Makan (65. Dorotovič), Majer, P. Pinka, Kováč. TAJOV: Adam - Murín, Solivajs, Mažgut, Horný, Kollár, Greško, Murgaš, Ursíny, Eliáš.

Hiadeľ - Riečka 0:6 (0:2)
Domáci nastúpili bez šiestich hráčov základnej zostavy a aj do brány sa musel postaviť hráč M. Fúdor. Hostia boli kombinačne lepší. Domáci urobili veľké množstvo chýb, za ktoré tvrdo pykali a už po prvom polčase prehrávali rozdielom dvoch gólov. V druhom polčase sa hra vyrovnala, ale hrubých chýb sa domáci nevyvarovali a opäť inkasovali. Domáci po štvrtom góle pôsobili odovzdaných dojmom. Hostia boli jednoznačne lepší a zaslúžene vyhrali.
Góly: 2 Sásik, 2 Hromada, Šporka, Seleštiansky. Pred 30 divákmi rozhodoval Melcer. HIADEĽ: M. Fúdor - Mlynarčík, Srniak, Vetrák, R. Fúdor, Filipko, Vajs, Lipa, Sedliak (46. Štefanovie), Brna, Golian. RIEČKA: Haring - Petráň, Snopko, Seleštiansky, Kollár, Pataj, Straka, Sásik, Šporka, Hromada, Sanitrár.

Harmanec - Dukla C-Mičiná
5:0 (3:0)
Domáci vstúpili do zápasu veľmi dobre, čo sa prejavilo na počte strelených gólov už v prvom polčase. Neskôr sa hra vyrovnala, ale hostia nedokázali vážne ohroziť brankára Danka. V druhom polčase domáci využili ďalšie šance a strelili 2 góly. Do konca stretnutia domáci už iba kontrolovali hru a zaslúžene vyhrali.
Góly: 10. a 15. Hudáček, 25. a 65. Šimko, 80. Kiedžuch. Pred 80 divákmi rozhodoval Pastorek. HARMANEC: Danko - Matejka, Katko, Kohút, Floch (70. Lovás), Babjak, Kiedžuch, Čičmanec, Hudáček, Murgaš (75. Martiška), Šimko (75. Slančík).

Zaujali:
Kútik (Ľubietová), Lebiedzik (Malachov), Boroš (Strelníky), Obuch (Medzibrod), Jablonovský (Baláže), Ulehla (St. Hory), Majer, P. Pinka (Dúbravica), Vetrák (Hiadeľ), Šporka (Riečka), Saktor (Mičiná).

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Monument v Majeri môže získať prestížnu európsku cenu

V uplynulom období získal Monument na vojnovom cintoríne niekoľko významných ocenení na domácej scéne, teraz má šancu bodovať na medzinárodnej úrovni.