Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

Zimná liga v malom futbale

Skončila sa základná časť – nasleduje vyraďovačka

Cez víkend sa skončila základná časť 11. ročníka Zimnej ligy. Po nej začína súťaž vrcholiť zápasmi Play off. Už v sobotu je na programe ligy osemfinále, z ktorého do ďalších bojov - medzi najlepšiu šestnástku – postúpi osem mužstiev. Poradie nasadených mužstiev: 1. Gardena, 2. Flamengo, 3. Brusno kúpele, 4. Iskra, 5. 3-skáči, 6. Celtic, 7. Mistrál, 8. Ruská ruleta.

Skupina B
Celtic – Iron 4:1 (3:0), góly: Kučera, Figuli, Rusnák, Pašák – Dubovický.
Líder skupiny už do polčasu viedol o tri góly a v podstate rozhodol o osude zápasu. Víťazstvom si vybojoval konečné prvenstvo v skupine.
Real Madrid – Young Boys 5:1 (1:1), góly: M. Šimčík 2, Kalman, Uhrín za domácich.
V súboji mužstiev, ktoré zatiaľ nezískali ani bod rozhodol Biely balet o víťazstve až zlepšeným výkonom v druhom polčase.
Lentilky – Sokol 4:2 (2:1), góly: Katko 2, Šimko, Kiedžuch – Palúch, Ševčík.
Harmančania po zlom začiatku v súťaži dvíhajú hlavy a tesným víťazstvom nad Sokolom si vybojovali tretie miesto v tabuľke.
Mistrál – Absolut 6:2 (1:1), góly: Vozár 3, Cimerman 2, Brašeň – Škovran, Antošík.
Stretnutie o druhé miesto sa hrala vyrovnaná hra iba v prvom polčase. Po obrátke už na palubovke dominoval Mistrál a zabezpečil si tak postup medzi 16 najlepších družstiev.

Skupina C
Otava – Martial 7:3 (4:0), góly: Stacho 3, Beer, Homola, Svintek, Kryppner – Líner 3.
Otava rozhodla o víťazovi už v prvom polčase. Za hostí sa dokázal presadiť jedine trojgólový Líner.
Premium – Ruská ruleta 3:4 (1:0), góly: Polgár, Lalík, Frlajs – Martuška 2, Becko, P. Dragošek.
V priamom stretnutí o víťaza skupiny viedli Zvolenčania ešte 3 minúty pred koncom 3:2, avšak hostia dvomi gólmi v samom závere zápasu vybojovali tri body.
Žihadlá – Monaco 2:2 (1:0), góly: Piško, Kredátus – Turek, Temniak.
Žihadlá v súboji o 3. miesto v tabuľke viedli 2:0, aby nakoniec „kniežatá“ dvomi gólmi vybojovali cenný bod.
Hendikep – Simaček 1:4 (0:2), góly: Daniš – Dudáš, Mjartuš, Zima, Debnárik.
V súboji posledných mužstiev potvrdil Simaček úlohu mierneho favorita.
1. Ruská ruleta 7 7 0 0 53 : 15 21
2. Premium 7 6 0 1 50 : 26 18
3. Monaco 7 3 2 2 31 : 30 11
4. Žihadlá 7 3 2 2 40 : 37 11
5. Otava 7 2 2 3 34 : 38 8
6. Martial 7 2 0 5 22 : 47 6
7. Simaček 7 1 2 4 28 : 35 5