Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Rozlosovanie jarnej časti súťaží ObFZ

I.Trieda
14. kolo 26.3.2006 o 15.00 hod
Lučatín – Hronec
Nemecká – Badín
Braväcovo – Mýto
Jakub – S. Ľupča
T.Č.Balog – Beňuš
Šalková – Sásová
Jasenie – Brezno


15. kolo 2.4.2006 o 15.30 hod.
Jasenie - Lučatín
Brezno – Šalková S-UHČ
Sásová – T.Č.Balog
Beňuš - Jakub
Sl.Ľupča - Braväcovo
Mýto - Nemecká
Badín – Hronec


16. kolo 9.4.2006 o 15.30 hod.
Lučatín – Badín
Lučatín – Badín
Nemecká – Sl.Ľupča
Braväcovo – Beňuš
Jakub – Sásová
T.Č.Balog – Brezno
Šalková – Jasenie


17. kolo 16.4.2006 o 16.00 hod
Šalková - Lučatín
Jasenie – T.Č.Balog
Brezno – Jakub S - UHČ
Sásová - Braväcovo
Beňuš - Nemecká
Sl.Ľupča - Hronec
Mýto – Badín


18. kolo 23.4.2006 o 16.00 hod.
Lučatín – Mýto
Badín – Sl.Ľupča
Hronec – Beňuš
Nemecká – Sásová
Braväcovo – Brezno
Jakub – Jasenie
T.Č.Balog – Šalková


19. kolo 30.4.2006 o 16.00 hod.
T.Č.Balog - Lučatín
Šalková - Jakub
Jasenie - Braväcovo
Brezno – Nemecká S - UHČ
Sásová - Hronec
Beňuš - Badín
Sl.Ľupča – Mýto


20. kolo 7.5.2006 o 16.30 hod.
Lučatín – Sl.Ľupča
Mýto – Beňuš
Badín – Sásová
Hronec – Brezno
Nemecká – Jasenie
Braväcovo – Šalková
Jakub – T.Č.Balog


21. kolo 14.5.2006 o 16.30 hod.
Jakub - Lučatín
T.Č.Balog – Braväcovo
Šalková - Nemecká
Jasenie - Hronec
Brezno – Badín S - UHČ
Sásová - Mýto
Beňuš – Sl.Ľupča


22. kolo 21.5.2006 o 17.00 hod.
Lučatín – Beňuš
Sl.Ľupča – Sásová
Mýto – Brezno
Badín – Jasenie
Hronec – Šalková
Nemecká – T.Č.Balog
Braväcovo – Jakub
23. kolo 28.5.2006 o 17.00 hod.
Braväcovo - Lučatín
Jakub - Nemecká
T.Č.Balog - Hronec
Šalková - Badín
Jasenie - Mýto
Brezno – Sl.Ľupča S - UHČ
Sásová – Beňuš


24. kolo 4.6.2006 o 17.00 hod.
Lučatín – Sásová
Beňuš – Brezno
Sl.Ľupča – Jasenie
Mýto – Šalková
Badín – T.Č.Balog
Hronec – Jakub
Nemecká – Braväcovo


25. kolo 11.6.2006 o 17.00 hod.
Nemecká - Lučatín
Braväcovo - Hronec
Jakub - Badín
T.Č.Balog - Mýto
Šalková – Sl.Ľupča
Jasenie - Beňuš
Brezno – Sásová


26. kolo 18.6.2006 o 17.00 hod.
Lučatín – Brezno
Sásová – Jasenie
Beňuš – Šalková
Sl.Ľupča – T.Č.Balog
Mýto – Jakub
Badín – Braväcovo
Hronec – Nemecká



II. Trieda sk. „A“
16. kolo 26.3.2006 o 15.00 hod
Malachov – Riečka
Dukla „C“ – Tajov
- St.Hory
H.Pršany – Baláže
Harmanec – Podkonice
Hiadeľ – Ľubietová
Dúbravica – Strelníky
Hronsek – Medzibrod


17. kolo 2.4.2006 o 15.30 hod.
Hronsek - Malachov
Medzibrod - Dúbravica
Strelniky - Hiadeľ
Ľubietová - Harmanec
Podkonice – H.Pršany
- Baláže
St.Hory – Dukla „C“
Tajov – Riečka


18. kolo 9.4.2006 o 15.30 hod.
Malachov – Tajov
Riečka – St.Hory
Dukla „C“ – Baláže
- Podkonice
H.Pršany – Ľubietová
Harmanec – Strelníky
Hiadeľ – Medzibrod
Dúbravica – Hronsek


19. kolo 16.4.2006 o 16.00 hod
Dúbravica - Malachov
Hronsek - Hiadeľ
Medzibrod - Harmanec
Strelníky – H.Pršany
Ľubietová -
Podkonice – Dukla „C“
Baláže – Riečka o 10.30
St.Hory – Tajov


20. kolo 23.4.2006 o 16.00 hod.
Malachov – St.Hory
Tajov – Baláže
Riečka – Podkonice
Dukla „C“ – Ľubietová
- Strelníky
H.Pršany – Medzibrod
Harmanec – Hronsek
Hiadeľ – Dúbravica


21. kolo 30.4.2006 o 16.00 hod.
Hiadeľ - Malachov
Dúbravica - Harmanec
Hronsek – H.Pršany
Medzibrod -
Strelniky – Dukla „C“
Ľubietová - Riečka
Podkonice - Tajov
Baláže – St.Hory o 10.30


22. kolo 7.5.2006 o 16.30 hod. Malachov – Baláže
St.Hory – Podkonice
Tajov – Ľubietová
Riečka – Strelníky
Dukla „C“ – Medzibrod
- Hronsek
H.Pršany – Dúpbravica
Harmanec – Hiadeľ


23. kolo 14.5.2006 o 16.30 hod.
Harmanec - Malachov
Hiadeľ – H.Pršany
Dúbravica -
Hronsek - Dukla „C“
Medzibrod - Riečka
Strelníky - Tajov
Ľubietová – St.Hory
Podkonice – Baláže


24. kolo 21.5.2006 o 17.00 hod.
Malachov – Podkonice
Baláže – Ľubietová o 10.30
St.Hory – Strelníky
Tajov – Medzibrod
Riečka – Hronsek
Dukla „C“ – Dúbravica
- Hiadeľ
H.Pršany – Harmanec


25. kolo 24.5.2006 o 17.00 h.
H.Pršany - Malachov
Harmanec -
Hiadeľ – Dukla „C“
Dúbravica - Riečka
Hronsek - Tajov
Medzibrod – St.Hory
Strelníky - Baláže
Ľubietová – Podkonice


26. kolo 28.5.2006 o 17.00 hod.
Malachov – Ľubietová
Podkonice – Strelníky
Baláže – Medzibrod o 10.30
St.Hory – Hronsek
Tajov – Dúbravica
Riečka – Hiadeľ
Dukla „C“ – Harmanec
- H.Pršany


27. kolo 4.6.2006 o 17.00 hod.
- Malachov
H.Pršany – Dukla „C“
Harmanec - Riečka
Hiadeľ - Tajov
Dúbravica – St.Hory
Hronsek - Baláže
Medzibrod - Podkonice
Strelníky – Ľubietová


28. kolo 7.6.2006 o 17.00 hod.
Malachov – Strelníky
Ľubietová – Medzibrod
Podkonice – Hronsek
Baláže – Dúbravica
St.Hory – Hiadeľ
Tajov – Harmanec
Riečka – H.Pršany
Dukla „C“ -
29. kolo 11.6.2006 o 17.00 hod
Dukla „C“ - Malachov
- Riečka
H.Pršany - Tajov
Harmanec – St.Hory
Hiadeľ - Baláže
Dúbravica - Podkonice
Hronsek - Ľubietová
Medzibrod – Strelníky


30. kolo 18.6.2006 o 17.00 hod.
Malachov – Medzibrod
Strelníky – Hronsek
Ľubietová – Dúbravica
Podkonice – Hiadeľ
Baláže – Harmanec
St.Hory – H.Pršany
Tajov –
Riečka – Dukla „C“



II. Trieda sk. „B“


12. kolo 2.4.2006 o 15.30 hod.
Pohorelá – Šumiac
D.Lehota – Polomka
P.Polhora – T.Č.Balog „B“
Heľpa –
Závadka – Michalová
H.Lehota – Osrblie


13. kolo 9.4.2006 o 15.30 hod.
H.Lehota - Pohorelá
Osrblie - Závadka
Michalová - Heľpa
– P.Polhora
T.Č.Balog „B“ – D.Lehota S - UHČ
Polomka – Šumiac


14. kolo 16.4.2006 o 16.00 hod.
Pohorelá – Polomka
Šumiac – T.Č.Balog „B“
D.Lehota –
P.Polhora – Michalová
Heľpa – Osrblie
Závadka – H.Lehota


15. kolo 23.4.2006 o 16.00 hod
Závadka - Pohorelá
H.Lehota - Heľpa
Osrblie – P.Polhora
Michalová – D.Lehota
- Šumiac
T.Č.Balog „B“ – Polomka S - UHČ


16. kolo 30.4.2006 o 16.00 hod. Pohorelá T.Č.Balog „B“
Polomka –
Šumiac – Michalová
D. Lehota – Osrblie
P.Polhora – H.Lehota
Heľpa – Závadka


17. kolo 7.5.2006 o 16.30 hod
Heľpa - Pohorelá
Závadka – P.Polhora
H.Lehota – D.Lehota
Osrblie - Šumiac
Michalová - Polomka
- T.Č.Balog „B“


18. kolo 14.5.2006 o 16.30 hod
Pohorelá –
T.Č.Balog „B“ – Michalová S – UHČ
Polomka – Osrblie
Šumiac – H.Lehota
D.Lehota – Závadka
P.Polhora – Heľpa


19. kolo 21.5.2006 o 17.00 hod.
P.Polhora - Pohorelá
Heľpa – D.Lehota
Závadka - Šumiac
H.Lehota - Polomka
Osrblie – T.Č.Balog „B“
Michalová –


20. kolo 28.5.2006 o 17.00 hod. Pohorelá – Michalová
- Osrblie
T.Č.Balog „B“ – H.Lehota S - UHČ
Polomka – Závadka
Šumiac – Heľpa
D.Lehota – P.Polhora


21. kolo 4.6.2006 o 17.00 hod.


D.Lehota - Pohorelá
P.Polhora - Šumiac
Heľpa - Polomka
Závadka – T.Č.Balog „B“
H.Lehota -
Osrblie – Michalová


22. kolo 11.6.2006 o 17.00 hod.
Pohorelá – Osrblie
Michalová – H.Lehota
- Závadka
T.Č.Balog „B“ – Heľpa
Polomka – P.Polhora
Šumiac - D.Lehota



Dodatok k rozpisu súťaže kategória prípravky súťažný ročník 2005/06


Technické ustanovenia :
- všetky družstvá musia mať hráčov riadne registrovaných a pred každým stretnutím musia predložiť ŽP všetkých hráčov zúčastnených na hre
- v kategórii prípraviek štartujú hráči narodení po 1.1.1995 a mladší po dovŕšení 6. roku veku
FK ktoré majú v súťaži prípraviek viac družstiev musia mať potvrdené súpisky A,B, prípadne


C družstva KM ObFZ
- usporiadajúci FK je povinný doručiť výsledky turnaja do 48 hod. na sekretariát ObFZ
- usporiadajúci FK zabezpečí na jednotlivé turnaje zdravotnícku službu a tento dodatok k
Rozpisu súťaže v kategórii prípraviek pre súť. Ročník 2005/06
- na turnaje prípraviek KR ObFZ nedeleguje rozhodcov, stretnutia rozhodujú na základe
dohody ved. alebo tréneri jednotlivých družstiev
- víťazi skupín odohrajú finálový turnaj o majstra ObFZ a o Putovný pohár prezidenta FK
Partizán Č.Balog.


Pravidlá :
- hrá sa na šírku ihriska, bránky sú rozmerom hádzanárske
- hrací čas 2x10 min.
- lopta keď prejde za postrannú čiaru, na hru sa nadviaže tak, že hráč loptu kopne z miesta
priestupku
- v stretnutí prípraviek neplatí postavenie mimo hry
- striedanie hráčov sa vykoná tzv. hokejovým spôsobom v prerušenej hre
- počet hráčov na ihrisku 6 + 1
- značka pokutového kopu sa vyznačí 4 m od bránkovej čiary a rozhodca nariadi pokutový
kop v prípade zmarenia gólovej situácie
- všetci hráči, ktorý na stretnutie nastúpia musia mať chrániče holených kosti a musia byť
riadne ustrojení.


Určenie poradia v skupinách :
- súčet bodov
- súčet bodov zo vzájomných stretnutí
- rozdiel gólov
- rozdiel gólov zo vzájomných stretnutí
- vyšší počet strelených gólov vo všetkých stretnutiach.
Tieto kritéria platia aj pre finálový turnaj.


Poradie stretnutí :
- 5 účastníkov : 2-5, 3-4/ 5-3, 1-2/ 3-1, 4-5/ 1-4, 2-3/ 4-2, 5-1/.


Účastníci :
Skupina „A“ : Podbrezová „A“, Heľpa, Podbrezová „B“, Jasenie, Závadka.
Skupina „B“ : Brusno, Králiky „A“, Podbrezová „C“, Králiky „B“, Podbrezová „D“.
Skupina „C“ : Sl.Ľupča „C“, Savon „B“, Savon „A“, Medzibrod, Sl.Ľupča .
Skupina „D“ : Poniky „A“, Sl.Ľupča „B“, Dukla „B“, Poniky „B“, Dukla „D“.
Skupina „E“ : Dukla „A“, Radvaň, Rakytovce, Dukla „C“, Badín.
Skupina „F“ : Selce „A“, Podkonice, Ľubietová, Selce „B“, Jupie.


Poradie a termíny turnajov :
- poradie turnajov je dané podľa zaradenie jednotlivých družstiev v skupinách, zmena poradia je možná na základe dohody všetkých družstiev v skupine.


1. turnaj 29.4.2006 o 9.30
2. turnaj 6.5.2006 o 9.30
3. turnaj 13.5.2006 o 9.30
4. turnaj 20.5.2006 o 9.30
5. turnaj 27.5.2006 o 9.30


Termín finálového turnaja oznámi KM dodatočne, turnaj sa odohrá na ihrisku Partizán Č.Balog.


Ján Šutka v.r.
predseda ŠTK
Ľubomír Kratochvíla v.r. predseda KM
Bruno Motyčka
sekretár zväzu


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  2. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  6. Budovanie zelenej značky
  7. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  8. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  10. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 23 335
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 21 588
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 17 349
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 918
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 541
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 291
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 604
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 494
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 339
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 264
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Výsledok skríningového testovania. Okres Banská Bystrica 0,59 percenta, Brezno 1,88 percent. Testovanie sa tam zopakuje.

14m

Primátor presadzuje zámer vytvorenia dvoch samostatných území mestského rozvoja.

47m
Alexis D´aouts

Hokejisti HC05 ´Banská Bystrica zvíťazili v dohrávke 8. kola Tipos extraligy nad MHk 32 Liptovský Mikuláš 3:1.

5 h
Bude mať ešte kto do straníckej centrály v Banskej Bystrici - Novom svete chodiť?

Viacerí členovia Kotlebovcov po spore s predsedom zvažujú odchod zo strany.

9 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

25. jan

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

5 h

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

25. jan

Podľa aktuálne nastavených parametrov a údajov len z MOM, zriadených rezortom zdravotníctva, by si v Banskobystrickom kraji zopakovali testovanie v šiestich okresoch.

25. jan

Už ste čítali?