Sekretariát
Oznamujem FK v rámci ObFZ Ban.Bystrica, že dňom 13.3.2006 bola zriadená e-mailová pošta pre
ObFZ : obfzbb@zoznam.sk
Správa ŠTK a KM predseda – Ján Šutka
ŠTK k stále pretrvávajúcemu nepriaznivému počasiu a zlému stavu hracích plôch rozhodla zrušiť
MFS súťaží dospelých ktoré sa majú odohrať v dňoch 8. 4. a 9. 4. 2006. Následne nariaďuje odohrať MFS v jarnej časti súťaží dospelých nasledovne.
I. trieda:
14. kolo – 3. mája 2006 o 16.30 hod. (streda)
15. kolo – 8. mája 2006 o 16.30 hod. (pondelok)
16. kolo – 24. mája 2006 o 17.00 hod. (streda)
20. kolo – 6. mája 2006 o 16.30 hod. (sobota)
II. trieda sk. „A“
16. kolo – 1. mája 2006 o 16.30 hod. (pondelok)
17. kolo – 8. mája 2006 o 16.30 hod. (pondelok)
18. kolo – 31.mája 2006 o 17.00 hod. (streda)
21. kolo – 29. apríla 2006 o 16.30 hod. (sobota)
22. kolo – 6. mája 2006 o 16.30 hod. (sobota)
II. trieda sk. „B“
12. kolo – 8. mája 2006 o 16.30 hod. (pondelok)
13. kolo – 18. júna 2006 o 17.00 hod. (nedeľa)
17. kolo – 6. mája 2006 o 16.30 hod. (sobota )
Týmto ŠTK ruší dosiaľ nariadené termín MFS v súťažiach dospelých.
V prípade obojstrannej dohody klubov ktorá bude predložená najneskôr do stredy 5.4.2006 ŠTK
bude súhlasiť s odohraným MFS podľa dohody.
2. Na základe nespôsobilej hracej plochy sa stretnutia II. Triedy sk. „A“ 19. kola Baláže – Riečka ,
St. Hory – Tajov v pôvodne vylosovanom termíne neodohrajú. FK do 19.4.2006 predložia vzájomnú dohodu na ŠTK.
3. Na základe vzájomnej dohody nariaďujeme odohrať MFS II. Triedy sk. „A“ 19. kola St.Hory –
Tajov 26.4.2006 (streda ) o 16.30 hod. na ihrisku FK St.Hory.
4. Nariaďujeme odohrať MFS I. triedy dorast 12. kola Harmanec – Poniky dňa 6.5.2006 o 14.00 hod. ako predzápas dospelých.
Správa KR predseda Ján Hrčka
1. Pozývame na deň 26.4.2006 o 15.30 hod na zasadnutie KR p. Jána Piara Tatranská 42 974 11 Ban. Bystrica.
Správa TMK predseda – Rastislav Kollár
1. Na základe návrhu TMK ObFZ o povinnej trénerskej kvalifikácii trénerov družstiev súťažiach ObFZ Ban.Bystrica, oznamuje záujemcom o získanie najnižšej trénerskej kvalifikácie, aby svoje písomné prihlášky zasielali na adresu ObFZ Ban. Bystrica Partizánska cesta 93 974 01 Banská Bystrica.
2. V pondelok 24.4.2006 o 10.00 hod. sa na ihrisku FK Dukla B.B. (umelá tráva) uskutoční 2. kolo výberu ObFZ Ban.Bystrica, hráčov narodených po 1.1.1994. Zraz nominovaných hráčov je o 9.00 hod. v areáli FK Dukla B.B. Cestovné bude preplatené vo výške hromadného dopravného prostriedku.
Nominovaní hráči :
Jupie B.B.: Ulehla Martin, Koctúr Andrej, Zelienka Peter, Šabo Ivan, Sura Peter, Sura Patrik.
Dukla B.B.: Švec Michal, Mikulec Tomáš, Bánovský Andrej, Kubiš Andrej, Debnár Miroslav, Vesel Tomáš, Kupka Filip,< Lunter Martin, Peťko Adam.
Partizán Č.Balog: Budovec Michal, Faško Michal, Babiak Richard, Auxt Mário, Belko Šimon, Očenáš Ivan, Kumštár Lukáš, Kováčik Tomáš.
Savon B.B.: Biely Šimon, Rumanovský Martin, Žiška Martin, Kráľ Andrej.
ŠK Heľpa: Jankov Milán, Hyriak Peter.
Biotika Sl.Ľupča: Krajči Vladimír.
FK 34 Brusno: Kelemach Tomáš.
Hráči si prinesú: kopačky (nie s vymeniteľnými kolíkmi), chrániče, veci osobnej hygieny,brankári kompletnú výstroj. Prineste si so sebou preukaz poistenca a žiacky preukaz.
Prípadné ospravedlnenie je potrebné okamžite nahlásiť na mobil: p. Rastislava Kollára 0905 605591.
3. Dňa 24.6.2006 sa uskutoční turnaj žiakov (ml. st. žiakov) Memoriál Jána Petroviča na ihriskách
FK Nemecká (ml. žiaci) a FK Sl.Ľupča (st. žiaci). Záujemcovia o účasť na tomto turnaji, zašlite písomnú prihlášku na sekretariát ObFZ najneskôr do 15. mája 2006.
Vladimír Lehoťan, predseda zväzu,
Bruno Motyčka, sekretár zväzu
DELEGAČNÝ LIST č. 18.
I. trieda 18. kolo 23.4.2006 o 16.00 hod.
Lučatín – Mýto (Riša-Dírer,M.Weiss – Krahulec)
Badín – Sl.Ľupča (Mišány-Golian, Zázrivec – Turňa)
Hronec – Beňuš (Melcer-J.Medveď, Kozák – Weiss)
Nemecká – Sásová (Caban-Ján Sitarčík, Kosec – Prochádzka)
Braväcovo – Brezno (Joz. Sitarčík-Vrbovský, Gajdoš – Čunderlík)
Jakub – Jasenie (Frontová - T. Krahulec, Kováč – Pecník)
T. Č. Balog – Šalková (Mecele - Urban,Piar – Kotrán)
II. trieda sk. „A“ 20. kolo 23.4.2006 o 16.00 hod.
Malachov – St.Hory (Hikker – Kolačný)
Tajov – Baláže (Jagnešák – Marček)
Riečka – Podkonice (Zeman – Kolhánek)
Dukla „C“ – Ľubietová (Pavuk – Ľ. Hláčik)
H. Pršany – Medzibrod (Dráždik)
Harmanec – Hronsek (T. Hláčik – Koctúr)
Hiadeľ – Dúbravica (J. Krupa)
II. trieda sk. „B“ 15. kolo 23.4.2006 o 16.00 hod.
Závadka – Pohorelá (Potkány – Pribylina)
H. Lehota – Heľpa (Kupec – Štulajter)
Osrblie – P.Polhora (Daxner – Čutka)
Michalová – D.Lehota (J. Ridzoň)
T. Č. Balog „B“ – Polomka 22.4. UHČ (Vrbovský – J. Ridzoň)
I. trieda dorast 10. kolo 23.4.2006 o 13.30 hod.
Rakytovce – Harmanec ihr. Hronsek (Kolačný – Hikker)
Telgárt – Braväcovo (Pribylina)
Nemecká – Poniky 22.4. o 16.00 (Melcer – Dírer)
Jakub – Polomka (Kováč – T. Krahulec)
I. trieda žiaci sk. „A“ 8. kolo 23.4.2006 o 10.00 hod.
Badín – Rakytovce (Hikker – Kolačný)
Priechod – Harmanec o 14.00 (Dírer)
Poniky – Sásová (Piar)
Savon „B“ – Dúbravica ihr. Šalková (T. Krahulec)
II. trieda žiaci sk. „B“ 12. kolo 23.4.2006 o 10.00 hod.
Medzibrod – Jasenie (J. Krupa)
Ľubietová – P.Polhora (Zeman)
Závadka – Polomka o 14.00 (Potkány)
Stretnutia riadené SsFZ
3. liga SD a MD 20. kolo 22.4.2006 o 10.00 a 12.30. hod.
P. Č. Balog – N. Baňa AR2 – J. Medveď
5. liga dorast sk. „C“ 18. kolo 23.4.2006 o 13.30 hod.
Šalková – Podbrezová „B“ AR1 - Marček
2. liga SŽ a MŽ sk. Juh 18. kolo 23.4.2006 o 10.00 a 12.00 hod.
Podlavice – Savon B.B. ihr. Rudlová (Golian – Zázrivec)
V B. Bystrici 12. 4. 2006