Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

MÚMF v B. Bystrici vo výsledkoch

I. liga
Výsledky 9. kola: Flamengo – Royal 94 8:3 (4:1), góly: M. Hrnčiar 3, R. Šulek 2, B. Pikula, J. Mazár, R. Melíšek – Z. Binder, J. Moravčík, P. Roháč, Iskra - Sosna Boys 4:7 (3:4), góly: B. Navrátil 2, M. Darida, M. Spišák – M. Vajda 2, M. Bartko, M. Ivanič, P. Murgaš, R. Latinák, R. Slobodník, ŽK: P. Ondrejka, M. Spišák, M. Darida (Iskra), ČK: M. Darida (Iskra), Royal Pub – AC Juniors 8:3 (3:2), góly: R. Tiller 3, M. Huntoš 2, M. Markuš 2, R. Strieš – M. Valigura 2, M. Antoš, Arsenal – Ariola 4:3 (3:2), góly: Ľ. Potančok, P. Vikarský, M. Faško, Š. Gregor – R. Gyüre 2, R. Gašpar. ČK: P. Fazekaš (Arsenal), Godzily – North Stars 9:2 (4:1), góly: A. Dubovický 4, R. Dočkal 3, M. Lipták 2 – L. Ševčík, D. Mozola, Lazio - Fortka 0:4 (0:1), góly: M. Prostredný, P. Oboril, R. Čipčala, J. Jarkuliš, Skackavá - Exel 3:2 (1:2), góly: V. Moravčík 2, J. Škovran – P. Ščepko, B. Strelec, ŽK: M. Ščepko (Skackavá) – P. Ščepko, T. Ondrejka (Exel), ČK: P. Ščepko, M. Valentíny (Exel), Erland - Mládežnícka 3:2 (2:2), góly: M. Sokol, A. Moravec, M. Branecký – M. Koman, K. Mikloško, ŽK: P. Štulrajter, M. Branecký (Erland) – R. Medveď (Mládežnícka), Alien – RK Studio 4:2 (2:1), góly: D. Vaník 3, M. Pejko – J. Saktor, Mart. Porubský, ŽK: M. Pejko (Alien) – J. Saktor (RK Studio). Stretnutia rozhodovali V. Kosec st., A. Gluch a J. Adamek.
1. Alien 9 8 0 1 46 : 21 24
2. Exel 9 6 1 2 49 : 19 19
3. Godzily 9 6 1 2 54 : 30 19
4. Flamengo 9 6 0 3 35 : 30 18
5. Erland 9 5 2 2 21 : 22 17
6. Juniors 9 5 1 3 35 : 29 16
7. Fortka 9 5 1 3 52 : 24 16
8. Ariola 9 5 1 3 41 : 44 16
9. Iskra 9 5 0 4 47 : 32 15
10. Arsenal 9 5 0 4 41 : 26 15
11. Skackavá 9 5 0 4 38 : 24 15
12. Lazio 9 4 1 4 42 : 29 13
13. North Stars 9 4 0 5 36 : 59 12
14. Royal 94 9 3 1 5 36 : 37 10
15. RK Studio 9 2 0 7 41 : 61 6
16. Royal Pub 9 1 1 7 36 : 61 4
17. Sosna Boys 9 1 0 8 18 : 58 3
18. Mládežnícka 9 0 0 9 10 : 63 0
Poradie najlepších strelcov I. ligy po 9. kole – 17 gólov: R. Čipčala (Fortka), 15 gólov: M. Lipták (Godzily), 14 gólov: M. Pejko (Alien),...
Program 10. kola, 22. apríla 2006: RK Studio - Lazio (12.00), Fortka - Skackavá (13.00), Ariola - Iskra (14.00), Exel – Arsenal (15.00), North Stars - Erland (16.00), AC Juniors - Alien (17.00), Sosna Boys – Godzily (18.00), Mládežnícka 82 - Flamengo (19.00), Royal 94 – Royal Pub (20.00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga

Výsledky 9. kola: FK Húsenice - Torpédo Stavbár 6:13 (5:2), góly: M. Zbyňovský 5, P. Keller – P. Kováčik 4, T. Tuček 4, I. Tišliar 3, P. Kvaltíny, I. Sokáč, ČK: P. Zamiešal, Arias - FC Alice 4:1 (2:1), góly: J. Šovčík, J. Gaško, M. Strečok, J. Dobrík – M. Kaliský, ŽK: M. Strečok (Arias), FC Nemce - Inovation Absint 3:2 (3:1), góly: M. Dian 3 – J. Zachar, M. Šidlo, Fofo 99 - AC Chaos 7:0 (2:0), góly: Ľ. Chmelík 2, V. Zemko 2, A. Kmeť 2, K. Ambroš, ŠK Remio - Celtic Sásová 1:4 (0:1), góly: M. Lukeš – V. Demčík, M. Majling, P. Rebek, M. Kalmánek, ŽK: M. Chrobák, P. Rebek (Celtic), Ateeray – Chalani 1:10 (0:5), góly: J. Turek – J. Biely 4, P. Kollár 2, M. Targoš 2, P. Rusko 2, 1.FC Dodna – DAF 6:3 (2:2), góly: P. Bíreš 2, Ma. Kováč 2, J. Sršeň, Mi. Kováč – R. Časnocha, J. Hegyi, P. Tréger, ŽK: P. Mazúch, M. Horčin (DAF), ČK: M. Horčin (DAF), Trend – Iron 10:2 (3:1), góly: N. Dikacz 3, V. Kosec st. 2, J. Barborjak 2, M. Janík, Da. Balon, M. Zeman – E. Hippík, J. Kupec, Atak 97 - Starí páni 0:4 (0:3), góly: J. Kojnok 2, P. Škapinec, D. Noga. Stretnutia rozhodovali A. Gluch a R. Weiss.
1. Trend 9 9 0 0 78 : 28 27
2. Celtic 9 6 1 2 52 : 21 19
3. Chaos 9 6 1 2 34 : 29 19
4. Torp./Stav. 9 6 0 3 64 : 38 18
5. Iron 9 6 0 3 51 : 38 18
6. Atak 9 6 0 3 39 : 23 18
7. Absint 9 5 0 4 30 : 29 15
8. DAF 9 5 0 4 37 : 39 15
9. Dodna 9 4 2 3 52 : 53 14
10. Nemce 9 4 1 4 54 : 41 13
11. Chalani 9 4 1 4 33 : 32 13
12. Fofo 9 4 1 4 35 : 45 13
13. Húsenice 9 4 0 5 47 : 73 12
14. Remio 9 2 2 5 38 : 36 8
15. Starí páni 9 2 0 7 29 : 39 6
16. Arias 9 2 0 7 33 : 65 6
17. Alice 9 1 1 7 34 : 67 4
18. Ateeray 9 0 0 9 26 : 67 0
Poradie najlepších strelcov II. ligy po 9. kole - 21 gólov: M. Adam (Nemce), 20 gólov: M. Zbyňovský (Húsenice), T. Tuček (Torpédo Stavbár),
Program 10. kola, 21. apríla 2006: Starí páni – Ateeray (16.30), Chalani - 1.FC Dodna (17.30), AC Chaos – Arias (18.30), DAF - Fofo 99 (19.30), Celtic Sásová – Trend (20.30), 22. apríla 2006: Inovation Absint - Atak 97 (8.00), FC Alice - ŠK Remio (9.00), Iron - FK Húsenice (10.00), Torpédo Stavbár - FC Nemce (11.00).

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga

Výsledky 8. kola (dohrávka z jesennej časti): FC Dan - Stavos Badín 4:3 (2:3), góly: J. Valent 2, P. Mesík 2 – J. Maruškin, J. Blaško, D. Andraščík, ŽK: J. Valent (Dan), Mladé svište - AC Sanlit Tornádo 1:4 (0:1), góly: M. Majer – P. Giertl 2, M. Mokrý, V. Kulfas, 1.FC Horná - Mladosť 2:2 (0:1), góly: R. Sedláček, J. Orovčík – P. Acs, I. Bačko, Gemo - Radvaň CFBG 3:2 (1:0), góly: J. Budaj ml. 2, J. Rajnoha – P. Podhradský, I. Podhradský, Ajax - ŠKP Kobok Brezno 2:1 (1:0), góly: M. Dobrota, M. Kršiak – Ľ. Budovec, ŽK: I. Berčík (ŠKP Kobok), Electric Blue - D.P.H. 6:0 (3:0), góly: M. Kohút 2, J. Francisty 2, P. Slaný, P. Uhliarik – v druhom polčase bolo stretnutie ukončené pre nízky počet hráčov hostí, A.L.F. - I.Q. 1:6 (0:1), góly: R. Machala – T. Puliš 2, J. Vigaš 2, P. Dobiáš, M. Tučnák, Simacek – Enzo 1:2 (0:1), góly: M. Miartuš – Ľ. Sojak, Ľ. Lovecký, Hellius - Absolut 1:4 (1:2), góly: M. Grančaj – P. Joščák 3, P. Výbošťok, ŽK: J. Kočan, L. Peržel (Hellius) – D. Oršula, P. Výbošťok (Absolut), 1.FC Podlavice B - Real Madrid 2:10 (2:3), góly: Ľ. Krnáč, M. Oltner – M. Ursíny 3, M. Šimčík 3, M. Kalman 2, J. Šimčík, K. Ratica, BB Aqex mal voľno. Stretnutia rozhodovali I. Sadovský a P. Kosec.
1. I.Q. 9 8 1 0 36 : 10 25
2. Absolut 9 8 0 1 46 : 14 24
3. Hellius 9 6 0 3 28 : 19 18
4. Ajax 9 6 0 3 24 : 20 18
5. FC Dan 8 5 2 1 39 : 20 17
6. D.P.H. 9 5 2 2 28 : 24 17
7. Real Madrid 8 5 0 3 44 : 20 15
8. Elec. Blue 8 4 3 1 28 : 23 15
9. ŠKP Kobok 8 4 0 4 28 : 20 12
10. BB Aqex 8 4 0 4 29 : 31 12
11. Tornádo 9 4 0 5 23 : 28 12
12. Horná 9 3 2 4 15 : 29 11
13. Mladosť 8 3 1 4 32 : 28 10
14. Enzo 8 3 1 4 21 : 21 10
15. Gemo 9 3 1 5 20 : 38 10
16. A.L.F. 9 2 2 5 23 : 37 8
17. Ml. svište 9 2 1 6 23 : 38 7
18. Simacek 9 2 0 7 18 : 25 6
19. Podlavice B 8 2 0 6 17 : 44 6
20. Stavos Badín 9 1 2 6 30 : 37 5
21. Radvaň 8 1 0 7 11 : 35 3
Poradie nejlepších strelcov III. ligy po 9. kole - 19 gólov: P. Joščák (Absolut), 14 gólov: M. Ursíny (Real Madrid), 13 gólov: T. Lebiedzik (Ajax), R. Machala (A.L.F.), M. Tučnák (I.Q.),...
Program 10. kola, 22. apríla 2006: BB Aqex - D.P.H. (7.00), Ajax - Real Madrid (8.00), Mladé svište - ŠKP Kobok Brezno (9.00), Hellius - AC Sanlit Tornádo (10.00), Enzo - I.Q. (11.00), A.L.F. - Radvaň CFBG (12.00), Gemo – Mladosť (13.00), FC Dan – Simacek (14.00), Electric Blue - Absolut 03 (15.00), 1.FC Horná - 1.FC Podlavice B (16.00). Stavos Badín má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga

Výsledky 10. kola: Betonári - 1.FK Múka 12:0 (5:0), góly: M. Kršňák 5, R. Bazovský 3, M. Majer 2, L. Neuschl, P. Bučina, Žihadlá - 1.FC Run 6:1 (2:0), góly: E. Mlynarčík, V. Píka, M. Kaštiel, J. Chudý, R. Kredátus, E. Šulko – E. Valent, Sosaurus - Trapas 2:3 (0:1), góly: P. Cenkov, P. Chriašteľ – R. Vajda 2, M. Polóny, ŽK: P. Cenkov (Sosaurus), Elán Sásová - Bezvetrie 2:0 (0:0), góly: J. Gažúr, R. Halič, SISEP - FC Adrenalín 7:2 (1:1), góly: A. Petrovič 2, M. Andrejko 2, J. Petrovič 2, M. Matoušek – M. Ivanič, M. Najdek, ŽK: A. Petrovič (SISEP), Turecká In Jat - A je to 1:2 (0:1), góly: Ľ. Sásik – D. Antal, T. Pondela, ŽK: M. Žubor (A je to) ANK Pegi - Ken Homov Wok 1:3 (0:0), góly: M. Teicher – Ľ. Macoška 2, J. Kollár, ŽK: P. Kamzík (Pegi), ČK: M. Teicher, M. Repka (Pegi), Hrča - Rexov kabanos 0:17 (0:7), góly: J. Murgaš 9, L. Kožák 3, M. Ondrejka 3, Ľ. Balog, T. Polóny, Baxx - FC WC 1:0 (0:0), gól: M. Selecký, ŽK: J.Majling (FC WC), San Marconi - Jarný vánok 2:7 (0:2), góly: Ma. Lichý, M. Kiaba – I. Vereš 3, P. Kukučka 2, A. Mišún, J. Galajda, ŽK: R. Jonáš (J. vánok). Stretnutia rozhodovali M. Hlaváček a M. Danielisz.
1. SISEP 10 9 1 0 78 : 17 28
2. Jar. vánok 10 8 2 0 69 : 20 26
3. BAXX 10 8 2 0 26 : 10 26
4. Elán Sásová 10 7 1 2 59 : 25 22
5. Turecká 10 7 0 3 38 : 16 21
6. Žihadlá 10 6 1 3 45 : 26 19
7. Bezvetrie 10 6 1 3 33 : 27 19
8. Trapas 10 5 1 4 44 : 32 16
9. A je to 10 4 4 2 18 : 15 16
10. San Marconi 10 4 2 4 37 : 22 14
11. Rex. kabanos 10 3 4 3 45 : 40 13
12. Sosaurus 10 3 3 4 39 : 27 12
13. K.H.W. 10 3 2 5 27 : 30 11
14. Betonári 10 3 1 6 32 : 41 10
15. Run 10 3 0 7 11 : 30 9
16. Adrenalín 10 2 1 7 24 : 50 7
17. Pegi 10 1 3 6 27 : 42 6
18. FK Múka 10 1 1 8 10 : 84 4
19. Hrča 10 1 1 7 10 : 89 4
20. FC WC 10 0 1 9 10 : 50 1
Poradie najlepších strelcov IV. A ligy po 10. kole - 27 gólov: J. Hudoba (SISEP), 23 gólov: P. Kukučka (Jarný vánok), 19 gólov: Ma. Lichý (San Marconi), 18 gólov: J. Murgaš (Rexov kabanos), 17 gólov: J. Gažúr (Elán Sásová),...
Program 11. kola, 22. apríla 2006: Jarný vánok - Elán Sásová (7.00), FC WC - SISEP (8.00), Bezvetrie - Turecká In Jat (9.00), Trapas - San Marconi (10.00), A je to - Baxx (11.00), Rexov kabanos - Betonári (12.00), 1.FC Run - Sosaurus (13.00), FC Adrenalín - Ken Homov Wok (14.00), ANK Pegi - Hrča (15.00), 1.FK Múka - Žihadlá (16.00).

IV. B liga

Výsledky 10. kola: Dromedári – Alcatraz 2:7 (0:5), góly: M. Ondrejka, B. Michalech – M. Kubiš 3, J. Grík, J. Frgalec, I. Dekanovský, P. Zelienka, ŽK: L. Daubner (Dromedári), ČK: P. Zelienka (Alcatraz), Viking Stavanger - Otava Slovenská Ľupča 4:0 (4:0), góly: M. Bajs 2, R. Halaj, Ľ. Bohuš, FC Juniperus - MB Martial 2:5 (2:1), góly: M. Filipko, P. Tokár – M. Hering 3, P. Výbošťok, M. Kršačok, ŽK: E. Rusko (Juniperus) – M. Líner (Martial), Speleo - Küster Wolves 0:1 (0:0), gól: P. Koppa, ŽK: R. Valo (Speleo), ŠK Bayern Tyché - Grupáci 8:0 (2:0), góly: M. Roháč 2, Ju. Šustek 2, Ján Šustek, I. Širka, L. Kucbel, L. Mesík, Antira - FC Alpinka 6:3 (4:2), góly: M. Kapusta 3, T. Mušuka 2, M. Kováč – M. Čampa 2, J. Čampa, ČK: J. Bartoš (Antira), N.S. Team - FC Corgoň Pub Riečka 2:5 (1:3), góly: P. Karcel 2 – P. Gašpar 3, M. Necpal, M. Kartík, FK Matiz - Nové toto 2:2 (1:1), góly: P. Železník, M. Štanda – L. Mesík, J. Koctúr, ŽK: V. Očenáš (Nové toto), Sparta BB - AC Beercelona 5:5 (2:3), góly: R. Zmajkovič 2, R. Daniš, M. Hlaváček, D. Fridrich – D. Vidiečan 4, M. Karako, ŽK: D. Vidiečan (Beercelona), Drink Team - Dinamo BB 1:4 (0:3), góly: M. Slama – L. Klibáni 2, P. Krnáč, P. Vajda. Stretnutia rozhodovali A. Gluch a J. Darida.
1. Beercelona 10 8 2 0 65 : 22 26
2. Küs. Wolves 10 8 1 1 26 : 15 25
3. B. Tyché 10 7 1 2 40 : 13 22
4. Alcatraz 10 6 2 2 43 : 26 20
5. Otava 10 6 1 3 35 : 27 19
6. Sparta BB 10 5 3 2 53 : 27 18
7. Antira 10 5 3 2 39 : 28 18
8. Dinamo BB 10 5 2 3 46 : 34 17
9. N.S. Team 10 5 2 3 32 : 32 17
10. CP Riečka 10 4 2 4 25 : 21 14
11. Juniperus 10 4 1 5 36 : 28 13
12. V. Stavanger 10 4 1 5 28 : 26 13
13. Speleo 10 4 1 5 24 : 31 13
14. Dromedári 10 3 3 4 28 : 31 12
15. Nové toto 10 3 2 5 30 : 38 11
16. Drink Team 10 3 1 6 33 : 35 10
17. MB Martial 10 2 1 7 30 : 57 7
18. Alpinka 10 1 2 7 34 : 66 5
19. Grupáci 10 1 0 9 17 : 66 3
20. Matiz 10 0 1 9 9 : 49 1
Poradie najlepších strelcov IV. B ligy po 10. kole - 28 gólov: D. Vidiečan (Beercelona), 18 gólov: R. Zmajkovič (Sparta BB), 16 gólov: D. Homola (Otava Sl. Ľupča),...
Program 11. kola, 22. apríla 2006: Dinamo BB - Speleo (7.00), AC Beercelona - ŠK Bayern Tyché (8.00), Küster Wolves - Antira (9.00), MB Martial - Drink Team (10.00), FC Alpinka - Sparta BB (11.00), Nové toto - Dromedári (12.00), Otava Slovenská Ľupča - FC Juniperus (13.00), Grupáci – N.S. Team (14.00), FC Corgoň Pub Riečka - FK Matiz (15.00), Alcatraz - Viking Stavanger (16.00).

OZNAMY MÚMF
- Oznamujeme všetkým vedúcim mužstiev, že najbližšie zasadnutie výboru bude v utorok 18. apríla v zasadačke SsFZ na Partizánskej ceste.
V. Kosec, predseda MÚMF

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 39 788
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 37 918
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 10 763
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 376
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 107
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 064
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 328
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 058
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 857
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 757
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Skríningové testovanie bude v Banskej Bystrici pokračovať zajtra.

11 h
Antigénové testovanie na koronavírus.

Niektoré obce nášho regiónu testujú na nezvyčajných miestach. Napríklad v horehronskej obci Beňuš sa testuje v dome smútku.

13 h
Testovanie v základnej škole na Radvanskej.

Mesto zverejnilo prvé priebežné čísla zo skríningového testovania.

17 h

Sneh môže aj namŕzať, jazdite opatrne.

18 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

16 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

18 h

Účasť je oveľa nižšia, ako mesto očakávalo.

17 h

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

21 h

Už ste čítali?