Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky

MÚMF v B. Bystrici vo výsledkoch

I. liga
Výsledky 10. kola: RK Studio - Lazio 3:6 (1:1), góly: J. Saktor 2, M. Beháň – M. Bursa 3, J. Solivajs 2, P. Čtvrtníček, ŽK: M. Beháň (RK Studio), Fortka - Skackavá 6:3 (4:2), góly: R. Čipčala 3, J. Dobrý, P. Oboril, J. Jarkuliš – J. Škovran 2, M. Ščepko, ŽK: P. Oboril, R. Čipčala, P. Belko (Fortka) – M. Ščepko (Skackavá), Ariola - Iskra 5:6 (2:2), góly: R. Gyüre 4, R. Gašpar – M. Darida 3, M. Spišák, M. Harmaniak, B. Navrátil, ŽK: R. Gašpar, M. Selecký (Ariola) – P. Holinec, P. Ondrejka (Iskra), Exel – Arsenal 3:4 (1:0), góly: P. Macuška, M. Haring, P. Ščepko – Š. Gregor 2, M. Faško, P. Ondrejka, ŽK: M. Hudec (Exel), North Stars - Erland 5:3 (3:0), góly: R. Kapustík 2, P. Ursíny 2, M. Turan – P. Štulajter, P. Herda, R. Prašovský, ŽK: A. Moravec (Erland), AC Juniors - Alien 6:5 (3:2), góly: J. Móres 2, M. Valigura, M. Antoš, Z. Hauer, J. Plško – D. Vaník 2, R. Babčan 2, M. Pejko, Sosna Boys – Godzily 6:3 (2:2), góly: P. Chaban 2, M. Ivanič 2, R. Latinák, M. Chaban – A. Dubovický 2, M. Turčan, Mládežnícka - Flamengo 1:7 (1:2), góly: P. Koska – R. Šulek 2, F. Vanka 2, J. Mazár, B. Pikula, R. Melíšek, ŽK: R. Bakoš (Mládežnícka), Royal 94 – Royal Pub 4:13 (0:5), góly: Z. Binder 2, J. Moravčík, P. Roháč – M. Bajnok 4, M. Sokáč 3, M. Huntoš 3, M. Markuš 2, M. Očenáš. Stretnutia rozhodovali P. Plavec a P. Kosec.
1. Alien 10 8 0 2 51 : 27 24
2. Flamengo 10 7 0 3 42 : 31 21
3. Fortka 10 6 1 3 58 : 27 19
4. Exel 10 6 1 3 52 : 23 19
5. Godzily 10 6 1 3 57 : 36 19
6. Juniors 10 6 1 3 41 : 34 19
7. Iskra 10 6 0 4 53 : 37 18
8. Arsenal 10 6 0 4 45 : 29 18
9. Erland 10 5 2 3 24 : 27 17
10. Lazio 10 5 1 4 48 : 32 16
11. Ariola 10 5 1 4 45 : 50 16
12. Skackavá 10 5 0 5 41 : 30 15
13. North Stars 10 5 0 5 41 : 62 15
14. Royal 94 10 3 1 6 40 : 50 10
15. Royal Pub 10 2 1 7 49 : 65 7
16. RK Studio 10 2 0 8 44 : 67 6
17. Sosna Boys 10 2 0 8 24 : 61 6
18. Mládežnícka 10 0 0 10 11 : 70 0
Poradie najlepších strelcov I. ligy po 10. kole – 20 gólov: R. Čipčala (Fortka), 15 gólov: M. Pejko (Alien), R. Gyüre (Ariola), M. Lipták a A. Dubovický (obaja Godzily),...
Program 11. kola, 28. apríla 2006: Royal Pub – Mládežnícka 82 (16.30), Godzily - Ariola (17.30), Erland – Sosna Boys (18.30), Royal 94 – AC Juniors (19.30), Iskra - Exel (20.30), 29. apríla 2006: Flamengo – North Stars (8.00), Skackavá – RK Studio (9.00), Arsenal - Fortka (10.00), Lazio - Alien (11.00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
Výsledky 10. kola: Starí páni – Ateeray 5:3 (2:0), góly: P. Čajka, P. Škapinec, D. Noga, J. Urgela, O. Zeleňanský – J. Turek 2, P. Mažgut, ŽK: O. Zeleňanský (St. páni) - J. Meško (Ateeray), Chalani - 1.FC Dodna 6:7 (3:1), góly: M. Targoš 2, P. Rusko 2, P. Kollár, J. Biely – J. Bubeník 4, P. Bíreš 2, Ma. Kováč, ŽK: J. Biely, P. Rusko, M. Targoš (Chalani) – J. Bubeník, P. Bíreš (Dodna), AC Chaos – Arias 5:3 (4:0), góly: F. Tomčo 3, M. Hudec 2 – J. Vetrák, J. Gaško, M. Šikula, ŽK: J. Gaško (Arias), DAF - Fofo 1:2 (1:0), góly: J. Šimčík – A. Sendek, V. Zemko, ŽK: A. Sendek (Fofo), Celtic Sásová – Trend 8:3 (4:0), góly: M. Majling 2, M. Kalmánek 2, M. Kučera 2, M. Rusnák, P. Rebek – M. Zeman 2, R. Rubint, Inovation Absint - Atak 7:3 (2:1), góly: P. Šipula 2, S. Lunter 2, Ľ. Šidlo, V. Barna, M. Šidlo – A. Brštaik, T. Brštiak, M. Žabka, ŽK: Ľ. Šidlo (Absint) – R. Žabka (Atak), ČK: J. Brynych (Atak), FC Alice - ŠK Remio 10:6 (2:0), góly: M. Dluholucký 3, R. Radoš 3, V. Švantner 2, D. Petrík, R. Kaliský – P. Rafaj 2, R. Demian 2, T. Stolár, I. Bulík, Iron - FK Húsenice 10:7 (5:3), góly: E. Hippík 5, M. Štulajter 2, J. Kupec 2, R. Havran – Pe. Keller 2, M. Slančík 2, D. Bačík, M. Zbyňovský, Pa. Keller, ŽK: R. Havran (Iron) – Pe. Keller (Húsenice), Torpédo Stavbár - FC Nemce 9:5 (5:2), góly: T. Tuček 3, P. Kvaltíny 2, P. Špirka 2, P. Kováčik 2 – M. Dian 2, B. Dian, J. Chrastina, R. Filip, ŽK: P. Kováčik (T. Stavbár). Stretnutia rozhodovali I. Sadovský a P. Dírer.
1. Trend 10 9 0 1 81 : 36 27
2. Celtic 10 7 1 2 60 : 24 22
3. Chaos 10 7 1 2 39 : 32 22
4. Torp./Stavbár 10 7 0 3 73 : 43 21
5. Iron 10 7 0 3 61 : 45 21
6. Atak 10 6 0 4 42 : 30 18
7. Absint 10 6 0 4 37 : 32 18
8. Dodna 10 5 2 3 59 : 59 17
9. Fofo 10 5 1 4 37 : 46 16
10. DAF 10 5 0 5 38 : 41 15
11. Nemce 10 4 1 5 59 : 50 13
12. Chalani 10 4 1 5 39 : 39 13
13. Húsenice 10 4 0 6 54 : 83 12
14. Starí páni 10 3 0 7 34 : 42 9
15. Remio 10 2 2 6 44 : 46 8
16. Alice 10 2 1 7 44 : 73 7
17. Arias 10 2 0 8 36 : 70 6
18. Ateeray 10 0 0 10 29 : 72 0
Poradie najlepších strelcov II. ligy po 10. kole - 23 gólov: T. Tuček (Torp. Stavbár), 21 gólov: E. Hippík (Iron), M. Zbyňovský (Húsenice), M. Adam (Nemce),...
Program 11. kola, 29. apríla 2006: FC Nemce – Iron (12.00), ŠK Remio - AC Chaos (13.00), Trend - FC Alice (14.00), Torpédo Stavbár - Inovation Absint (15.00), Arias – DAF (16.00), FK Húsenice - Celtic Sásová (17.00), 1.FC Dodna - Starí páni (18.00), Fofo 99 – Chalani (19.00), Ateeray - Atak 97 (20.00).

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
Výsledky 10. kola: BB Aqex - D.P.H. 0:2 (0:1), góly: P. Brozman, J. Valent, Ajax - Real Madrid 2:5 (1:2), góly: R. Sečkár, M. Kršiak – M. Ursíny 3, R. Uhrin 2, ŽK: M. Ursíny (Real Madrid), Mladé svište - ŠKP Kobok Brezno 2:4 (0:1), góly: M. Kolář, R. Pondelík – P. Kováčik 2, P. Urbančok 2, Hellius - AC Sanlit Tornádo 1:1 (1:1), góly: R. Račák – V. Kulfas, Enzo - I.Q. 2:5 (1:3), góly: M. Roháč, M. Škamla – M. Tučnák 2, P. Dobiáš, M. Kurjan, F. Feldmajer, A.L.F. - Radvaň CFBG 1:7 (0:0), góly: J. Turek – P. Podhorský 5, A. Kubiš 2, Gemo – Mladosť 3:4 (2:3), góly: J. Budaj ml. 3 – J. Čief 2, J. Ondrejka, P. Garaj, ŽK: P. Kamenský (Gemo), FC Dan – Simacek 4:4 (1:2), góly: L. Hakel 2, J. Valent, P. Mesík – M. Miartuš 3, R. Zima, Electric Blue - Absolut 3:2 (2:1), góly: M. Kohút, J. Francisty, P. Uhliarik – P. Bobák, P. Výbošťok, ŽK: P. Ryša (Absolut), 1.FC Horná - 1.FC Podlavice B 3:0 (1:0), góly: M. Slobodník 2, R. Sedláček, ŽK: M. Tomaníček (Horná). Stavos Badín mal voľno. Stretnutia rozhodovali V. Kosec st., J. Darida a A. Gluch.

Skryť Vypnúť reklamu

1. I.Q. 10 9 1 0 41 : 12 28
2. Absolut 10 8 0 2 48 : 17 24
3. D.P.H. 10 6 2 2 30 : 24 20
4. Hellius 10 6 1 3 29 : 20 19
5. Real Madrid 9 6 0 3 49 : 22 18
6. FC Dan 9 5 3 1 43 : 24 18
7. Elec. Blue 9 5 3 1 31 : 25 18
8. Ajax 10 6 0 4 26 : 25 18
9. ŠKP Kobok 9 5 0 4 32 : 22 15
10. Horná 10 4 2 4 18 : 32 14
11. Mladosť 9 4 1 4 36 : 31 13
12. Tornádo 10 4 1 5 24 : 29 13
13. BB Aqex 9 4 0 5 29 : 33 12
14. Enzo 9 3 1 5 23 : 26 10
15. Gemo 10 3 1 6 23 : 42 10
16. A.L.F. 10 2 2 6 24 : 44 8
17. Simacek 10 2 1 7 22 : 29 7
18. Ml. svište 10 2 1 7 25 : 42 7
19. Radvaň 9 2 0 7 18 : 36 6
20. Podlavice B 9 2 0 7 17 : 47 6
21. Stavos Badín 9 1 2 6 30 : 37 5
Poradie najlepších strelcov III. ligy po 10. kole - 19 gólov: P. Joščák (Absolut), 17 gólov: M. Ursíny (Real Madrid), 15 gólov: M. Tučnák (I.Q.),..
Program 11. kola, 29. apríla 2006: 1.FC Podlavice B – Ajax (7.00), Absolut 03 - FC Dan (8.00), Simacek - BB Aqex (9.00), ŠKP Kobok Brezno - A.L.F. (10.00), Radvaň CFBG - Hellius (11.00), I.Q. - Electric Blue (12.00), AC Sanlit Tornádo - Enzo (13.00), Mladosť - Mladé svište (14.00), Real Madrid - Gemo (15.00), D.P.H. - Stavos Badín (16.00). 1.FC Horná má voľno.

IV. A liga
Výsledky 11. kola: Jarný vánok - Elán Sásová 2:5 (0:0), góly: I. Vereš, P. Kukučka – P. Karas 2, M. Vigaš 2, M. Muroň, ŽK: P. Karas, J. Vajs (Elán), FC WC - SISEP 1:7 (0:4), góly: T. Turek – J. Hudoba 3, J. Petrovič 2, A. Petrovič, D. Lichý, ŽK: J. Hudoba (SISEP), Bezvetrie - Turecká In Jat 6:0 (1:0), góly: M. Husár 3, D. Kvasna, R. Fejfar, V. Bais, Trapas - San Marconi 2:0 (0:0), góly: D. Valent, Z. Barla, A je to - Baxx 2:1 (0:0), góly: M. Martinec, M. Maľa – V. Močáry, ŽK: M. Messerschmidt, T. Pondela (A je to), Rexov kabanos - Betonári 7:3 (0:2), góly: J. Murgaš 3, Ľ. Balog 2, M. Ondrejka, T. Polóny – M. Keimar 2, R. Bazovský, 1.FC Run - Sosaurus 0:4 (0:1), góly: M. Cenkov 3, Z. Stančík, ŽK: M. Kopečný (Run), FC Adrenalín - Ken Homov Wok 5:5 (1:3), góly: M. Ivanič 2, P. Zúbek, M. Najdek, R. Lakatoš – P. Lengyel 3, J. Kollár, M. Gálus, ŽK: R. Lakatoš, M. Ivanič (Adrenalín) – J. Kollár (K.H.W.), ANK Pegi - Hrča 4:1 (1:0), góly: M. Chmelík, P. Poláček, M. Repka, M. Brynych – M. Redlinger, 1.FK Múka - Žihadlá 0:6 (0:0), góly: E. Mlynarčík 4, M. Kaštiel, P. Kmeť. Stretnutia rozhodovali M. Hlaváček, J. Adamek a J. Faško.
1. SISEP 11 10 1 0 85 : 18 31
2. Jarný vánok 11 8 2 1 71 : 25 26
3. BAXX 11 8 2 1 27 : 12 26
4. Elán Sásová 11 8 1 2 64 : 27 25
5. Žihadlá 11 7 1 3 51 : 26 22
6. Bezvetrie 11 7 1 3 39 : 27 22
7. Turecká 11 7 0 4 38 : 22 21
8. Trapas 11 6 1 4 46 : 32 19
9. A je to 11 5 4 2 20 : 16 19
10. Rex. kabanos 11 4 4 3 52 : 43 16
11. Sosaurus 11 4 3 4 43 : 27 15
12. San Marconi 11 4 2 5 38 : 24 14
13. K.H.W. 11 3 3 5 32 : 35 12
14. Betonári 11 3 1 7 35 : 48 10
15. Pegi 11 2 3 6 31 : 43 9
16. Run 11 3 0 8 11 : 34 9
17. Adrenalín 11 2 2 7 29 : 55 8
18. FK Múka 11 1 1 9 10 : 90 4
19. Hrča 11 1 1 9 11 : 93 4
20. FC WC 11 0 1 10 11 : 57 1
Poradie najlepších strelcov IV. A ligy po 11. kole - 30 gólov: J. Hudoba (SISEP), 24 gólov: P. Kukučka (Jarný vánok), 21 gólov: J. Murgaš (Rexov kabanos),...
Program 12. kola, 29. apríla 2006: Žihadlá - Rexov kabanos (7.00), Hrča - FC Adrenalín (8.00), 1.FC Run - 1.FK Múka (9.00), Sosaurus - San Marconi (10.00), Baxx - Bezvetrie (11.00), SISEP - A je to (12.00), Ken Homov Wok - FC WC (13.00), Betonári - ANK Pegi (14.00), Turecká In Jat - Jarný vánok (15.00), Elán Sásová - Trapas (16.00).

IV. B liga
Výsledky 11. kola: Dinamo BB - Speleo 4:4 (1:1), góly: P. Vajda 2, T. Klibáni, M. Stoklas – M. Lupták 2, R. Calpaš, M. Sitár, AC Beercelona - ŠK Bayern Tyché 3:2 (1:1), góly: D. Vidiečan 3 – L. Kucbel, L. Mesík, Küster Wolves - Antira 1:0 (0:0), gól: R. Bystriansky, ŽK: P. Koppa, M. Zamboj (Küs. Wolves), MB Martial - Drink Team 4:1 (1:0), góly: M. Mažgut 2, M. Kršačok, M. Líner – T. Slama, FC Alpinka - Sparta BB 1:2 (1:0), góly: M. Boroviak – R. Zmajkovič, D. Krajči, ŽK: J. Čampa (Alpinka), Nové toto - Dromedári 4:4 (3:2), góly: L. Mesík 3, M. Karcel - M. Onderjka 2, B. Michalech, M. Slobodník, ŽK: L. Daubner (Dromedári), Otava Slovenská Ľupča - FC Juniperus 7:1 (3:0), góly: Ľ. Bulla 3, J. Svintek, M. Danielisz, D. Homola, M. Stanko – M. Filipko, Grupáci – N.S. Team 1:10 (1:3), góly: P. Račanský – J. Pĺžik 5, V. Kendi 3, M. Majer, P. Karcel, FC Corgoň Pub Riečka - FK Matiz 2:1 (1:0), góly: R. Necpal, R. Fodor – D. Ďuric, ŽK: R. Fodor (Riečka) – P. Železník, L. Štanda (Matiz), Alcatraz - Viking Stavanger 2:0 (0:0), góly: P. Zelienka, J. Mojžita, ŽK: J. Grík (Alcatraz) - R. Bajs (Vik. Stavanger). Stretnutia rozhodovali I. Sadovský, J. Kolenička a M. Danielisz.
1. Beercelona 11 9 2 0 68 : 24 29
2. Küs. Wolves 11 9 1 1 27 : 15 28
3. Alcatraz 11 7 2 2 45 : 26 23
4. Bayern Tyché 11 7 1 3 42 : 16 22
5. Otava 11 7 1 3 42 : 28 22
6. Sparta BB 11 6 3 2 55 : 28 21
7. N.S. Team 11 6 2 3 42 : 33 20
8. Dinamo BB 11 5 3 3 50 : 38 18
9. Antira 11 5 3 3 39 : 29 18
10. CP Riečka 11 5 2 4 27 : 22 17
11. Speleo 11 4 2 5 28 : 35 14
12. Juniperus 11 4 1 6 37 : 35 13
13. V. Stavanger 11 4 1 6 28 : 28 13
14. Dromedári 11 3 4 4 32 : 35 13
15. Nové toto 11 3 3 5 34 : 42 12
16. Drink Team 11 3 1 7 34 : 39 10
17. MB Martial 11 3 1 7 34 : 58 10
18. Alpinka 11 1 2 8 35 : 68 5
19. Grupáci 11 1 0 10 18 : 76 3
20. Matiz 11 0 1 9 10 : 51 1
Poradie najlepších strelcov IV. B ligy po 11. kole – 31 gólov: D. Vidiečan (Beercelona), 19 gólov: J. Pĺžik (N.S. Team), R. Zmajkovič (Sparta BB), 17 gólov: D. Homola (Otava),...
Program 12. kola, 29. apríla 2006: Viking Stavanger - Nové toto (7.00), FK Matiz - Grupáci (8.00), Otava Slovenská Ľupča - Alcatraz (9.00), FC Juniperus - Drink Team (10.00), Sparta BB - Küster Wolves (11.00), ŠK Bayern Tyché - FC Alpinka (12.00), N.S. Team - AC Beercelona (13.00), Dromedári - FC Corgoň Pub Riečka (14.00), Antira - Dinamo BB (15.00), Speleo - MB Martial (16.00).

Oznamy MÚMF
- Oznamujeme všetkým vedúcim mužstiev hrajúcich I. a II. ligu v Topvar aréne, že na lavičkách pri hracej ploche môžu počas stretnutia byť iba hráči, vedúci, resp. tréner mužstviev. V prípade neuposlúchnutia tohto nariadenia hrozí mužstvám finančná pokuta.
Vladimír Kosec, predseda MÚMF

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  4. Crème de la crème po slovensky
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Crème de la crème po slovensky
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 28 173
  2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 868
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 8 186
  4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 685
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 6 744
  6. Po Slovensku na motorke 6 373
  7. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 298
  8. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 4 773
  9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 4 601
  10. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 4 571
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Dobré správy z MY

V tomto článku nájdete: Cukrovku úspešne liečia bez liekov. Obnovujú viac ako storočný zámok. Dva tipy na výlety s deťmi, nádherné fotky, ktoré dobyli svet a mnoho iného ;)


4 h
Ilustračné foto.

Mesto Banská Bystrica, ktoré postúpilo do druhého kola v rámci kandidatúry na titul Mesto kultúry 2022, robí všetko pre to, aby ho získalo.


TASR 19 h
Súbor Ensemble Thesaurus Musicumm.

Do synagógy sa opäť vracia život. Mesto Brezno 19. a 26. júna pozýva na dva koncerty v komornom duchu.


MONIKA DOLŇANOVÁ 20 h
Ilustračné foto.

Do troch základných škôl v Brezne zapísali 193 detí, z toho 50 na Mazorníkove, 73 v ZŠ s MŠ Karola Rapoša a 70 na Pionierskej 2.


MONIKA DOLŇANOVÁ 22 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?