Pondelok, 19. október, 2020 | Meniny má KristiánKrížovkyKrížovky

II.trieda BB

Riečanský gólostroj na Ľubietovskom ihrisku

Hiadeľ – Malachov 2:1 (1:1)
Hostia zaskočili domácich a už od 6. minúty viedli gólom Romana. Postupne sa hra vyrovnala a domáci si vytvorili viacero šancí, z toho jednu vyloženú. Ku koncu prvého polčasu domáci zatlačili súpera na jeho polovicu, z ktorého vyťažili vyrovnávajúci gól. 2.polčas bol vyrovnaný na oboch stranách. V 70. minúte domáci M. Brna nacentroval úplne voľnému Hermánkovi, ten sa nemýlil a zaznamenal vedúci gól domácich. Hostia sa snažili ku koncu zápasu vyrovnať, ale domáca obrana im to nedovolila.
Góly: 45. T. Brna, 70. Hermánek - 6. Roman
ŽK: -
ČK: -
pred 50 divákmi rozhodoval Dírer.
Hiadeľ: Húska, Mlynarčík, Frniak, Brna T., Fúdor M., Štefanovie M., Vais P., Hermánek R., Sedliak I., Brožek A., Brna M.
Malachov: Dvorský O., Chmelík Ľ., Dobrota M., Klimo Š., Sanitra R., Daniš R. (75. Dvorský L.), Uhrík I., Kapusta M. ( 46. Perončík), Roman D., Cimerman J., Lebiedzik
zaujali: Vais, M. Brna – Roman, Lebiedzik
Dúbravica – Harmanec 4:0 (3:0)
Domáci mali celý zápas prevahu, hostia však takisto neskladali zbrane. Zvíťazilo napokon domáce mužstvo, ktoré môže ďakovať výbornému brankárovi Chramecov, ktorý zlikvidoval niekoľko vyložených šancí. Hostia rovnako podali dobrý výkon, bohužiaľ bez gólového efektu, keď sa im nepodarilo premeniť ani pokutový kop.
Góly: 20. Habány (11 m), 35., 89., 40. Kohút
ŽK: Kohút D., Kieďžuch, Kohút P.
ČK: -
pred 50 divákmi rozhodoval T. Hláčik.
Dúbravica: Chramec, Krahulec, Smado, Kohút D., Maľa, Habány, Holík, Piar ( 85. Šávolt), P. Pinka (87. Makan), Ľ. Pinka, Drako
Harmanec: Danko, Matejka, Grajzer, P. Kohút, Martiška, Floch, Gregor, Rýs, Daubner, Murgaš, Kieďžuch
zaujali: Habány, Chramec
Hronsek – H. Pršany 1:1 (0:0)
Domáci podali slabý výkon a podcenili hostí, ktorí ich zaskočili strelením vedúceho gólu. V druhom polčase mali hostia tri vyložené šance, ktoré však nepremenili. Domáci zato vystrelili iba raz na bránu, z ktorého padol gól. Bol to priemerný zápas bez veľkých šancí na obidvoch stranách. Bod bol preto zaslúžený pre obidve strany.
Góly: 83. Šulek - 70. Zmajkovič
ŽK: R. Garaj, Liďák, Murín, Rybársky
ČK:
pred 30 divákmi rozhodoval Pavúk.
Hronsek: Klimáček, R. Garaj, Majer, Herkel, Dobrík, Bais, Pikula, R. Šulek, Moravčík (58. Kišík), Tupý, Šabo
H. Pršany: Jarko, Rybársky, Tomaníček, Orovčík, Dudáš, Kanka, Murín (82. Sitka), Kapusta, Zmajkovič, Liďák, Dobrota
zaujali: Šulek - Zmajkovič
Strelníky – Mičiná 3:1 (0:0)
Prvý polčas bol nezáživný z oboch strán. Mužstvá si nevypracovali šance na strelenie gólu. Hra sa odvíjala vačšinou medzi šestnástkami. Druhý polčas sa nezačal dobre pre domáce mužstvo, keď hosťujúci Saktor z 20 metrov trafil pravý horný roh domácej brány a bolo 0:1. Tento moment prebudil domáce mužstvo a iniciatívu prebralo do svojich rúk, keď v 59. minúte vyrovnal Ľ. Čief na 1:1, v 66. minúte Mi. Majer na 2:1 a v 77. minúte Mi. Moncoľ zvýšil na konečných 3:1. Hostia sa predstavili ako priemerné slušné mužstvo.
Góly: 59. Ľ. Čief, 66. Mi. Majer (11 m), 77. M. Moncoľ - 55. Saktor
ŽK: -
ČK: -
pred 40 divákmi rozhodoval Koctúr.
Strelníky: R. Majer, M. Filadelfi, Ma. Moncoľ, D. Majer, R. Majer, Mi. Moncoľ, Mi. Filadelfi, Mi. Majer, Ľ. Čief, Kapusta (46. Mi. Majer), R. Čief (50. Hronec)
Mičiná: Krnáč, Štubniak J., Považanec, Marko, Štubniak M., Belaj, Vránsky, Martinec Ma., Martinec Mi., Saktor J., Marko M.
zaujali: Ma. Filadelfi - Saktor

Ľubietová – Riečka 1:7 (1:3)
V pozliepanej zostave boli domáci viac ako vyrovnaným súperom. Až ku koncu zápasu sa prejavila väčšia skúsenosť hostí, ktorí strelili na záver zápasu 3 góly. Domácich položili na lopatky hlavne dve odpískané penalty proti nim.
Góly: za domácich V. Savka
ŽK: Kútik, Pataj
ČK: -
pred 50 divákmi rozhodoval Urban.
Ľubietová: Bobor, Kútik, Urva, Bidlo, Kolík, Turan, Savka V., Stanko, Majer, Potančok, Felner (60. M. Savka)
Riečka: Haring, Petráň M., Petráň I., Šimčík, Necpál, Šporka, Pataj, Sásik, Plavucha, Hromada, Sanitrár
zaujali: V. Savka – Hromada
Podkonice – Tajov 1:3 (0:3)
Domáci nastúpili na zápas oslabení o 4 kľúčových hráčov základnej zostavy. Takto zdecimovaný tím neskôr oslabil zásluhou červenej karty najlepší hráč domácich M. Barla, čo hostia využili a do polčasu si vytvorili trojgólový náskok. V 2.polčase sa domáci utiahli do obrany. Hostia ovládli hru, ale napriek tomu sa podarilo domácim vďaka Z. Barlovi aspoň skorigovať nepriaznivý stav na 1:3.
Góly: 80. Z. Barla – 10., 20. Ursíny, 30. Targoš
ŽK: Ursíny
ČK: M. Barla
pred 100 divákmi rozhodoval P. Turňa.
Podkonice: Lakomčík, Polóny M., M. Barla, M. Turčan, L. Barla, Faško, Pavlák, Vajda, Bódzik, Z. Barla, Pálka (65. Chaban)
Tajov: Kleniar, Murín, Solivajs, Mažgut, Horný (80. Krivoš), Kollár, Vaterka, Murgaš, Komora, Ursíny (71. Bačík), Targoš (57. Noga)
zaujali: Turčan - Ursíny
Baláže – St. Hory 3:1 (0:1)
Góly: 65., 75. (11 m ) J. Strečok, 80. Vavrek – 20. Chrastina