Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

II.trieda BB

Tajovčania v šlágri zdolali Medzibrod a prakticky rozhodli

Malachov – Podkonice 0:0
V Malachove sa hral nezaujímavý futbal s minimom gólových príležitostí na oboch stranách. Obrany dnes vynikli nad útokmi a z ich ojedinelých chýb útočníci nedokázali streliť gól. Domáci futbalisti uprednostňovali individuálne riešenia herných situácií pred kombináciou a tak najvačšiu príležitosť mali 10 minút pred koncom zápasu hostia, ale domácich podržal výborný brankár Dvorský.
ŽK: J. Barla, M. Barla
pred 30 divákmi rozhodoval M. Golian.
Malachov: O. Dvorský, Chmelík, Cimerman, Klimo, Dobrota, Daniš, L. Dvorský, Bacúlik, Roman, Sanitra, Lebiedzik
Podkonice: Pálka – Turčan, M. Barla, Pančík, L. Barla, Faško, Turčan, J. Barla, Bodzik, Patráš (80. Lipa), Chaban
zaujali: Dobrota – M. Barla, L. Barla

St. Hory – Strelníky 1:0 (0:0)
Domácemu mužstvu trvalo dlho, kým sa rozhýbalo, pretože hostia boli prvý polčas kombinačnejší. Až v druhom polčase domáci prevzali iniciatívu a začali viac tvoriť. Z množstva šancí sa im podarilo vsietiť iba jediný gól, ktorý padol po štandartnej situácii zo vzdialenosti 30 metrov. Bol to vyrovnaný zápas dvoch mužstiev postavených vedľa seba v tabuľke.
góly: 75. Debnár
pred 50 divákmi rozhodoval Kolhánek.
St. Hory: Jaroušek – Maďar, Ulehla, Gavalda, Antoš (83. Lovás), Debnár, Trizna, Štulrajter, Filip, Chrastina (83. Olejár), Babjak
Strelníky: R. Majer – Mi. Filadelfi (75. Kapusta), D. Majer, Ma. Filadelfi, Mi. Majer, Mi. Majer, J. Debnár, Matyó, R. Majer, Moncoľ, Čief
zaujali: Babjak – Ma. Filadelfi

Tajov – Medzibrod 3:0 (0:0)
V prvom polčase mali viac z hry hostia, ktorí si dokázali vytvoriť viacero sľubných šancí. Domáci pôsobili trochu nervóznym dojmom a nevedeli nájsť recept na húževnatých hostí. Druhý polčas však jasne vyznel v prospech domácich. Už v 46. minúte spálil tutovku Mažgut. Uragán domácich spustil v 52. minúte Marián Murgaš. V 61. minúte nádhernou strelou Ursíny vymietol pravú šibenicu Tonhajzerovej brány a v 70. minúte po akcii M. Murgaša zvýšil už na 3:0 Bíreš. Domáci v závere mali jasne zápas pod kontrolou a zaslúžene zvíťazili.
góly: 52. M. Murgaš, 61. Ursíny, 70. Bíreš
ŽK: Ursíny, Sokol
pred 180 divákmi rozhodoval Ľ. Pinter.
Tajov: Kleniar – Murín (46. Bíreš), Solivajs (34. Biely), Mažgut, Horný, Kollár, Vaterka, Murgaš, Kopic, Ursíny (82. Noga), Pipka
Medzibrod: Tonhajzer - Vaník, Prievalský, Mi. Huťka (56. Mart. Huťka), Obuch, Zeman, Lupták, Mat. Huťka (30. Sokol), Kelemach, Hirka (74. Caban), P. Sokol
zaujali: M. Murgaš - Obuch

Riečka – Hronsek 4:0 (3:0)
Bol to zápas slušnej úrovne bez zákerných faulov. Domáci mali značnú prevahu, ale veľa šancí zostalo nepremenených. Hostia vystrelili na bránu len málo striel, ktoré kryl domáci brankár Haring. Stretnutie sa skončilo zaslúženým víťazstvom domácich.
Góly: 8., 25. Seleštiansky, 40. Šimčík, 80. Šustek
ŽK: Bais
pred 100 divákmi rozhodoval Dráždik.
Riečka: Haring – Pataj, Straka, Plavucha, M. Petráň, M. Snopko, Sásik, Sanitrár, Šimčík (70. Hromada), Seleštiansky (80. Šustek), Šporka
Hronsek: Klimáček – R. Garaj. P. Garaj, Majer, Dobrík, Šabo, Šulek, Bais, Herkel, Ihring
zaujali: Straka - Klimáček

Mičiná – Dúbravica 3:2 (1:1)
V tradičnom derby slušnej úrovne videli diváci po dlhom čase víťazstvo domácich. Hostia z čela tabuľky pôsobili sympatickým dojmom, ale to na ich víťazstvo nestačilo a preto si domáci zapísali do tabuľky zaslúžené 3 body.
Góly: 15., 67. Šišiak, 55. Krnáč – 4., 78. Habány
pred 100 divákmi rozhodoval Kováč.
Mičiná: Rusina – J. Štubniak, Považanec, Marko, M. Štubniak, Belaj, M. Vránský, Martinec, Krnáč, Šišiak, Karkalík (80. J. Vránský)
Dúbravica: Chramec – Krahulec, Ľ. Pinka, Smado, Kohút, Maľa, Habány, Holík, Piar, P. Pinka (75. Kiš), Drako
zaujali: Šišiak, M. Štubniak – Habány, Ľ. Pinka

H. Pršany – Harmanec
1:4 (0:1)
Hostia v prvom polčase nevyužili množstvo šancí, z ktorých strelili iba jeden gól. V druhom polčase sa podarilo domácim z ojedinelej šance vyrovnať na 1:1, ale to bolo z ich strany všetko. Záver zápasu patril opať hosťom, kedy strelili 3 góly a zaslúžene vyhrali.
Góly: za hostí Gregor 2, Kieďžuch, Slančík
pred 30 divákmi rozhodoval Hikker.
Harmanec: Danko – Grajzer, Matejka (46. Floch), Kohút, Lovás, Martiška (75. Rýs), Katko, Kieďžuch, Slančík (46. Bíreš), Murgaš, Gregor

Baláže – Ľubietová za stavu 3:0 nedohrané kvoli zraneniu 2 domácich hráčov, nastúpili 9

Dohrávka 17. kola:
Hronsek – Malachov 2:1, Medzibrod – Dúbravica 0:0, Strelníky – Hiadeľ 1:0 (1:0), Ľubietová – Harmanec 1:6 (0:2), Podkonice – H. Pršany 4:0, Staré Hory – H. Mičiná 4:1 (2:0), Tajov – Riečka 3:1 (2:1), Baláže mali voľno.
15. H.Pršany 22 0 1 21 15 : 92 1

1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  6. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!

Dva archeologické lokality pri Priechode spojí náučný chodník

Lesný terén pri obci Priechod ukrýva stále neprebádané tajomstvá.

Mohutné hradby na vrchu Kopec stále čakajú na archeológov.

Vrcholná bezohľadnosť: Kolesami zničili pasienky pre kone

Majitelia Pony farmy na Suchom vrchu podávajú trestné oznámenie.

Takto vyzerali pasienky po nájazde.
Marek Penksa dal vo vrcholovom futbale vyše 70 gólov. Nadviaže na neho syn Marco?