I. trieda

Braväcovo kráča za záchranou, zdolalo aj Lučatín

Braväcovo - Lučatín 3:2 (1:1)
Dôležitosť zápasu v boji o záchranu zväzovala domácim nohy, a preto ich výkon nezodpovedal ich predstavám, ale napriek tomu získali pre seba tri dôležité body.
Góly: 25.Bubelíny, 75.Radoč, 83.L.Ľupták - 30.Sedliak.
ŽK: 75.Prenkus.
ČK: -
Pred 200 divákmi rozhodoval Melcer.
Braväcovo: Š.Ľupták - Gašperan, Bubelíny, Radóc, Švančara, Zelený, Srnka, Prenkus, Koľaj, L.Ľupták, Baník (50.Krajan).
Lučatín: Oboňa – Mi.Sedliak, Mokroš, Lipa, Kováč, Daraj, Selecký, J.Sedliak, Raško, Prostredný, Majer.

T. Č. Balog - Hronec
4:2 (1:1)
Hostia sa už vo štvrtej minúte ujali vedenia, ale v zápätí sa podarilo domácim vyrovnať.
Góly: Kováčik, Štulajter, Kvietok (11m), Kliment – Cibuľa, Pisoja.
ŽK: Kováčik.
ČK: -
Pred 350 divákmi rozhodoval Melcer.
T.Č.Balog: Medveď – Kvietok, Štulajter, Mart. Sitarčík (50.Potkány(90.Kliment)), Budovec, Mich. Kováčik, Koreň (72. Švantner), Mich. Sitarčík, Mart. Kováčik, M. Kliment, Giertl.

Šalková – Badín 3:3 (2:0)
Pekný futbalový zážitok, zaslúžený výsledok. I ke domáci po hlavike Tueka a umiestnenej strele Barana, vyhrávali už v 12. minúte, nedokázali dobre hrajúcich hostí v prvom polase viac potrápi. Bol to práve Badín, ktorý v druhom polase bral gólovú úrodu. Zo štandardných situácií góly strieali Kulišiak a Slobodník a po rohovom kope ukonoval Machala. Potreboval na to iba sedem minút. Futbal zaínal nabera obrátky. Šance sa prelínali na oboch stranách a bod pre Šalkovú zabezpeil až 83. minúte s chuou hrajúci Tuek.. Zaujímavý futbal si prišlo pozrie 150 divákov. Rozhodoval Caban, na iarach ajka a Sitarík. Delegátom FZ bol Kotrá.
Góly: 10., 83. Tuek, 12. Baran, 51. Kulišiak, 53. Slobodník, 56. Machala
Šalková: Hrniar, tvrtníek, Baran(59. Prostredník), Ratica, Tuek, Dobrík, Kalman, Binder, Štrba, Lübeck(70. Paršo(83. Šuráni). Badín: Makovník, Kováik, Kulišiak, Tešlák(32. Zeman), Vigaš, Dikacz, Strelec, Slobodník(61. Hudec), Laný, Galát, Machala.

Jasenie - Mýto
0:3 (0:0)
Po katastrofálnej hre domácich zdolalo Mýto súpera rozdielom triedy.
Góly: Kňazík, Kučerák, Molčan.
ŽK: Štulajter.
ČK: -
Pred 90 divákmi rozhodoval Weiss.
Jasenie: Havran – Kvačkaj, Šaling (46.Turňa), Mistrík, Čižmár, Kordík, Kochan, Štulajter (81.J.Jakubec), Gondáš (70.P.Jakubec), J. Weisenbacher, H. Weisenbacher,
Mýto: Kupec (18.P.Kochan) – Roháč, Kerestény, Kňazík, Kučerák, Kurek, Ma. Vrtav, Štefančík, Mi.Vrtav, Molčan, Matula.
Brezno - Sl. Ľupča 1:2 (1:1)
Obe mužstvá podali slabý výkon, čo mohla spôsobiť aj zlá kvalita terénu. Po chybe obrany hostí strelil v 38. minúte jediný gól domácich Fušek.
Góly: 38.Fušek – 23.Moravec, 88.Patráš.
ŽK: -
ČK: -
Pred 100 divákmi rozhodoval Krahulec.
Brezno: Kupec – Macula, Ostrihoň, Vozár, Donoval (Faško), Ámrich, Šnejk, Belo, Kupec, Boško, Fušek (Vílí).
Sl. Ľupča: Hlaváč – Vakomčík, Mačkovič, Mi. Majer, Sedliak, Oravec, Slobodník, Svintek, Beňák, Patráš, Fridrich.
Sásová - Beňuš
4:0 (1:0)
Od začiatku hrali domáci na jednu bránu. Aj keď rozhodca domácim neuznal jeden gól, dokázali otvoriť skóre už v prvom polčase. V druhom polčase hra opäť pokračovala v réžii domácich, ktorí nakoniec vyhrali 4:0.
Góly: 23.,46. Darida, 66.Lipták, 90. Dubovický.
ŽK: Dočkal - Lunter
ČK: -
Pred 280 divákmi rozhodoval Gajdoš.
Sásová: Mikuláš - Spišiak, Dočkal, Turčan, Venglašík (Ďuriš), Lipták, Kováč, Dubovický, Darida (Svetkovský), Marko, Puliš.
Beňuš: Kochan - Plieštik, Janko, Lunter, Šterka (Cigľuš), Kováčik, Berčík, M. Šajgalík, Kán, Kučerák (J. Šajgalík).

Ostatné výsledky: Jakub – Nemecká – stretnutie bolo pre nespôsobilý terén odložené na 1.6.2006 o 17. hod.
Dohrávky 16. kola: Lučatín - Badín 1:1 (0:0), 60. Zbyňovský - 90. + Galát (z 11 m), Hronec – Mýto 5:2 (1:1), Kučerák 2, Badínka, Pišoja, Tŕnik – Vrtal 2, Jakub – Sásová 0:2 (0:2), G: Lipták, Turčan, Šalková – Jasenie 3:0 (2:0), G: 6. Taščák, 12. Ratica, 88. Čtvrtníček, Braväcovo – Beňuš 4:1 (1:0), G: Radoc 2, Švančara, Lupták – B. Janko, Nemecká – S. Ľupča 1:4 (1:2), G: Rosina - Mačkovič, Svintek, Martin Lakomčík, Oravec, T. Č. Balog – Brezno 3:2

1. Sásová 23 19 3 1 69 : 20 60
2. Sl.Ľupča 23 13 5 5 55 : 32 44
3. T.Č.Balog 23 12 5 6 49 : 38 41
4. Hronec 23 12 3 8 54 : 41 39
5. Jakub 22 10 5 7 52 : 44 35
6. Mýto 22 9 6 7 35 : 40 33
7. Šalková 23 9 5 9 43 : 37 32
8. Badín 23 8 8 7 37 : 34 32