Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Mestská únia malého futbalu v B. Bystrici vo výsledkoch

I. liga

Výsledky 15. kola: Mládežnícka 82 – Sosna Boys 5:11 (2:4), Ľ. Kiš 2, P. Ďurčík 2, J. Moravčík – M. Chaban 4, R. Slobodník 3, M. Ivanič 2, Ľ. Lichý, R. Homola, ŽK: M. Chaban, R. Homola (Sosna Boys), North Stars – AC Juniors 10:6 (4:1), D. Mozola 6, M. Turan 3, P. Fúdor – P. Jančiar 3, V. Samson 2, M. Antoš, Arsenal – Skackavá 5:1 (4:1), Ľ. Potančok 2, P. Ondrejka, J. Paršo, B. Bosák – J. Škovran, ŽK: P. Vida, P. Ursíny (Skackavá), Iskra - Lazio 4:5 (3:3), M. Spišák 2, P. Ondrejka, M. Maďar – M. Bursa 2, J. Medveď, M. Hanzel, P. Čtvrtníček, ŽK: P. Ondrejka (Iskra), Royal Pub - Exel 9:8 (6:3), R. Strieš 3, M. Huntoš 2, R. Tiller 2, M. Očenáš 2 – M. Hudec 3, P. Lübeck 3, M. Iliaš, T. Ondrejka, Erland – RK Studio 0:4 (0:1), J. Saktor 3, M. Petráň, ŽK: A. Moravec (Erland), ČK: A. Moravec (Erland), Flamengo - Fortka 5:10 (2:1), F. Vanka 2, M. Hrnčiar, R. Melíšek, J. Mazár – M. Prostredný 3, R. Čipčala 3, P. Oboril 2, D. Prostredný, J. Jarkuliš, Royal 94 - Ariola 5:5 (4:1), Z. Binder 2, J. Baran, P. Roháč, J. Kollár – R. Gyüre 2, P. Wiessinger 2, P. Gubka, Godzily - Alien 6:4 (0:3), A. Dubovický 2, P. Strelec, R. Dočkal, M. Dillík, M. Lipták – M. Pejko 3, D. Vaník, ŽK: R. Dočkal (Godzily). Stretnutia rozhodovali J. Adamek, P. Kosec a A. Gluch.
1. Fortka 15 11 1 3 96 : 46 34
2. Alien 15 10 0 5 68 : 49 30
3. Lazio 15 9 2 4 72 : 48 29
4. Exel 15 9 1 5 80 : 42 28
5. Ariola 15 8 2 5 68 : 66 26
6. Godzily 15 8 1 6 71 : 57 25
7. Iskra 15 8 0 7 76 : 60 24
8. Juniors 15 7 1 7 59 : 62 22
9. Flamengo 15 7 1 7 53 : 57 22
10. Arsenal 15 7 0 8 62 : 57 21
11. Royal 94 15 6 3 6 64 : 65 21
12. RK Studio 15 7 0 8 69 : 72 21
13. North Stars 15 6 2 7 63 : 88 20
14. Erland 15 5 3 7 33 : 46 18
15. Skackavá 15 5 1 9 51 : 51 16
16. Royal Pub 15 5 1 9 82 : 96 16
17. Sosna Boys 15 5 1 9 49 : 77 16
18. Mládežnícka 15 2 0 13 25 : 94 6
Poradie najlepších strelcov I. ligy po 15. kole – 32 gólov: R. Čipčala (Fortka), 25 gólov: R. Gyüre (Ariola), 24 gólov: P. Oboril (Fortka), 22 gólov: M. Spišák (Iskra),...
Program 16. kola, 3. júna 2006: Skackavá - Iskra (12.00), RK Studio - Flamengo (13.00), Exel – Royal 94 (14.00), Fortka – Royal Pub (15.00), AC Juniors - Arsenal (16.00), Ariola – Mládežnícka 82 (17.00), Alien - Erland (18.00), Lazio - Godzily (19.00), Sosna Boys – North Stars (20.00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
Výsledky 15. kola: Iron - FC Alice 2:4 (0:3), R. Havran 2 – R. Radoš 3, J. Kamenský, FK Húsenice – Chalani 8:5 (4:2), M. Zbňovský 5, Pa. Keller 2, P. Zamiešal – P. Uhrin 2, V. Bellay, Š. Szöke, M. Boháčik, ŽK: O. Riša (Chalani), ŠK Remio - Atak 2:1 (1:1), I. Bulík, R. Demian – R. Vrbiar, ŽK: V. Knopp (Atak), Arias – Ateeray 5:3 (1:1), J. Golecký 3, M. Vetrák, J. Šovčík – J. Meško 2, J. Turek, ŽK: J. Šimko (Arias), FC Nemce – DAF 3:5 (0:3), M. Dian 2, J. Chrastina – J. Hegyi 2, M. Časnocha 2, P. Tréger, ČK: B. Dian (Nemce) – J. Šimčík (DAF), Trend - Starí páni 8:5 (4:2), Da. Balon 5, M. Janík 2, J. Rusnák – D. Noga 3, P. Čajka ml. 2, Celtic Sásová - Inovation Absint 8:1 (5:0), M. Rusnák 2, M. Kučera 2, V. Demčík, M. Majling, J. Karas, J. Klus – Ľ. Šidlo, Torpédo Stavbár - AC Chaos 5:0 - kontumačne, Fofo 99 - 1.FC Dodna 2:8 (0:5), Ľ. Chmelík, P. Šalamún – P. Bíreš 4, Mi. Kováč 2, Ma. Kováč 2. Stretnutia rozhodovali P. Dírer a R. Weiss.
1. Trend 15 14 0 1 127 : 52 42
2. T./Stavbár 15 12 0 3 101 : 47 36
3. Celtic 15 11 1 3 109 : 41 34
4. Atak 15 10 0 5 68 : 44 30
5. Absint 15 8 1 6 58 : 53 25
6. Chaos 15 8 1 6 54 : 59 25
7. Dodna 15 7 3 5 81 : 80 24
8. Remio 15 7 2 6 80 : 58 23
9. DAF 15 7 1 7 61 : 73 22
10. Fofo 15 7 1 7 56 : 69 22
11. Iron 15 7 0 8 69 : 89 21
12. Nemce 15 6 1 8 93 : 80 19
13. Arias 15 5 1 9 62 : 87 16
14. Húsenice 15 5 1 9 78 : 127 16
15. Starí páni 15 5 0 10 51 : 69 15
16. Alice 15 4 2 9 70 : 101 14
17. Chalani 15 4 1 10 55 : 72 13
18. Ateeray 15 0 0 15 36 : 101 0
Poradie najlepších strelcov II. ligy po 15. kole – 33 gólov: M. Adam (Nemce), 30 gólov: M. Zbyňovský (Húsenice), Da. Balon (Trend), 29 gólov: T. Tuček (Torp./Stavbár), 25 gólov: M. Kučera (Celtic), E. Hippík (Iron), 24 gólov: Ma. Kováč (Dodna),...
Program 16. kola, 2. júna 2006: 1.FC Dodna – Arias (16.30), Starí páni - FK Húsenice (17.30), DAF - Torpédo Stavbár (18.30), Chalani - FC Nemce (19.30), Inovation Absint - Fofo 99 (20.30), 3. júna 2006: AC Chaos – Iron (8.00), Atak 97 – Trend (9.00), Ateeray - ŠK Remio (10.00), FC Alice - Celtic Sásová (11.00).

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
Výsledky 17. kola: Gemo - A.L.F. 6:6 (3:3), J. Budaj ml. 3, J. Budaj st. 2, R. Čunderlík – R. Machala 3, J. Môcik 2, V. Šramka, ŽK: J. Budaj ml. (Gemo) – J. Môcik (A.L.F.), AC Sanlit Tornádo - Simacek 1:4 (0:2), T. Bartó – M. Kucbel 2, L. Žambor, M. Miartuš, ŽK: R. Voskár (Tornádo), Radvaň CFBG - D.P.H. 3:5 (0:2), P. Podhradský 3 – M. Kušniar 2, P. Brozman 2, J. Valent, ŽK: M. Kušniar (D.P.H.), 1.FC Podlavice B - Electric Blue 3:4 (1:2), M. Kmeť 2, J. Rosík – M. Francisty, P. Slaný, M. Kohút, P. Uhliarik, ŽK: D. Sliacky (Podlavice B), ŠKP Kobok Brezno - Stavos Badín 6:1 (4:1), I. Berčík 2, P. Urbančok 2, P. Kováčik, Ľ. Budovec – J. Bodnár, ŽK: K. Koubek (Stavos), 1.FC Horná - Enzo 6:7 (1:4), M. Slobodník 4, R. Sedláček 2 – R. Reguly 2, M. Roháč, M. Škamla, Ľ. Sojak, Ľ. Lovecký, R. Ráno, Mladosť - BB Aqex 1:2 (1:1), P. Garaj – T. Bacúšan 2, ŽK: J. Čief (Mladosť) – P. Maruniak (BB Aqex), Real Madrid - FC Dan 5:3 (3:1), M. Ursíny 3, M. Šimčík, J. Šimčík – L. Hakel 2, P. Mesík, ŽK: J. Valent (Dan), Ajax - Hellius 5:1 (2:0), M. Dobrota 2, T. Lebiedzik 2, L. Dvorský – F. Garaj, I.Q. - Absolut 3:2 (3:2), P. Štefančík, M. Tučnák, M. Kurjan – P. Joščák 2. Mladé svište mali voľno. Stretnutia rozhodovali I. Sadovský a J. Darida.
1. I.Q. 17 13 2 2 56 : 24 41
2. Real 16 11 2 3 93 : 36 35
3. Kobok 16 11 1 4 73 : 37 34
4. D.P.H. 16 10 3 3 50 : 40 33
5. Absolut 16 10 2 4 64 : 33 32
6. Elec. Blue 16 9 5 2 49 : 38 32
7. Ajax 16 10 0 6 50 : 39 30
8. Mladosť 16 8 2 6 57 : 44 26
9. FC Dan 16 7 4 5 60 : 45 25
10. Horná 16 7 2 7 40 : 48 23
11. Hellius 17 7 1 9 40 : 45 22
12. BB Aqex 16 6 1 9 39 : 50 19
13. Stavos Badín 16 5 3 8 56 : 51 18
14. Tornádo 17 5 3 9 36 : 46 18
15. Gemo 16 5 3 8 45 : 66 18
16. Ml. svište 16 5 1 10 38 : 68 16
17. Radvaň 16 5 0 11 33 : 55 15
18. Enzo 16 4 2 10 39 : 59 14
19. Simacek 16 3 4 9 34 : 46 13
20. Podlavice B 16 4 1 11 36 : 69 13
21. A.L.F. 17 2 4 11 38 : 90 10
Poradie najlepších strelcov III. ligy po 17. kole – 33 gólov: M. Ursíny (Real Madrid), 26 gólov: P. Joščák (Absolut), 23 gólov: T. Lebiedzik (Ajax),...
Program 18. kola, 3. júna 2006: Absolut 03 - AC Sanlit Tornádo (7.00), Hellius - Gemo (8.00), BB Aqex - Real Madrid (9.00), Stavos Badín - Mladosť (10.00), Electric Blue - 1.FC Horná (11.00), D.P.H. - ŠKP Kobok Brezno (12.00), Enzo - Ajax (13.00), Simacek - Radvaň CFBG (14.00), FC Dan - 1.FC Podlavice B (15.00), A.L.F. - Mladé svište (16.00). I.Q. má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
Výsledky 16. kola: 1.FK Múka - FC Adrenalín 4:1 (3:0), J. Čierny 2, Mi. Maloštík, Ma. Maloštík – M. Ivanič, ŽK: Mi. Maloštík (Múka) – M. Najdek (Adrenalín), Ken Homov Wok - Trapas 3:1 (2:0), M. Štefík 2, M. Kálus – D. Valent, Hrča - Jarný vánok 7:12 (2:6), J. balkovič 4, L. Markus 3 – P. Kukučka 6, I. Vereš 2, M. Galajda 2, J. Galajda, J. Michálek, Rexov kabanos - ANK Pegi 3:1 (0:1), J. Murgaš 2, L. Kožák – M. Chmelík, Betonári - Bezvetrie 0:2 (0:1), M. Glončák, D. Kvasna, Žihadlá - A je to 5:7 (3:2), M. Kaštiel 2, I. Guzman 2, P. Kmeť – Marek Martinec 3, Martin Martinec 2, M. Mala, M. Messerschmidt, ŽK: M. Messerschmidt (A je to), SISEP - San Marconi 3:1 (1:1), M. Andrejko 2, M. Matoušek – Ma. Lichý, ŽK: T. Párička (SISEP), ČK: Ma. Lichý (San Marconi), Sosaurus - Turecká In Jat 6:4 (0:3), M. Chriašteľ 5, P. Cenkov – M. Strmeň 3, I. Janovec, ŽK: P. Cenkov (Sosaurus), 1.FC Run - FC WC 3:0 (0:0), M. Kanka 2, M. Šimon, ŽK: P. Matulay (WC), Baxx - Elán Sásová 1:1 (0:1), S. Krnáč – M. Vigaš, ŽK: R. Záhora, M. Selecký (Baxx) – M. Muroň (Elán). Stretnutia rozhodovali J. Faško, M. Hlaváček a J. Adamek.
1. SISEP 16 12 3 1 98 : 28 39
2. J. vánok 16 10 5 1 94 : 39 35
3. Bezvetrie 16 11 2 3 68 : 33 35
4. Elán 16 10 2 4 78 : 37 32
5. Žihadlá 16 10 1 5 76 : 39 31
6. Sosaurus 16 9 3 4 67 : 36 30
7. BAXX 16 8 6 2 30 : 17 30
8. A je to 16 8 5 3 47 : 27 29
9. R. kabanos 16 8 4 4 66 : 51 28
10. Trapas 16 8 1 7 59 : 47 25
11. San Marconi 16 6 3 7 51 : 33 21
12. Turecká 16 7 0 9 50 : 55 21
13. Run 16 7 0 9 24 : 42 21
14. Betonári 16 6 2 8 48 : 56 20
15. K.H.W. 16 4 5 7 40 : 51 17
16. Adrenalín 16 3 2 11 46 : 78 11
17. Pegi 16 2 4 10 37 : 59 10
18. FK Múka 16 2 2 12 19 : 108 8
19. FC WC 16 1 3 12 19 : 72 6
20. Hrča 16 1 1 14 30 : 147 4
Poradie najlepších strelcov IV. A ligy po 16. kole – 32 gólov: P. Kukučka (Jarný vánok), 30 gólov: J. Hudoba (SISEP), 27 gólov: J. Murgaš (Rex. kabanos), 23 gólov: E. Mlynarčík (Žihadlá), M. Vigaš (Elán),...
Program 17. kola, 3. júna 2006: Elán Sásová - SISEP (7.00), ANK Pegi - Sosaurus (8.00), Bezvetrie - Žihadlá (9.00), FC WC - 1.FK Múka (10.00), A je to - 1.FC Run (11.00), Turecká In Jat - Baxx (12.00), Trapas - Hrča (13.00), San Marconi - Ken Homov Wok (14.00), Jarný vánok - Betonári (15.00), FC Adrenalín - Rexov kabanos (16.00).

IV. B liga
Výsledky 16. kola: Alcatraz - Grupáci 11:1 (6:0), J. Grík 5, P. Zelienka 3, J. Mojžita 2, J. Frgelec – V. Berky, N.S. Team - MB Martial 4:1 (2:0), J. Gajdošík 2, P. Karcel 2 – P. Výboštok, ŽK: J. Pĺžik (N.S. Team), FK Matiz - Dinamo BB 4:6 (3:2), M. Caban 2, D. Ďurič, Ľ. Štanda – P. Vajda 2, L. Klibáni 2, A. Krnáč, M. Stoklas, ŽK: P. Krnáč (Dinamo BB), Nové toto - FC Corgoň Pub Riečka 3:2 (2:0), A. Očenáš 2, Ľ. Caban – Ľ. Snopko, P. Gašpar, Dromedári - Küster Wolves 1:2 (0:2), L. Daubner – M. Dzúrik, R. Bystriansky, ŽK: L. Daubner (Dromedári), Viking Stavanger - FC Alpinka 9:1 (3:0), R. Halaj 4, Ľ. Bohuš 3, M. Bajs 2 – T. Koreň, ŠK Bayern Tyché - Drink Team 2:4 (1:1), L. Kucbel, M. Ponický – M. Slama 2, M. Barančík, M. Michalkovič, FC Juniperus - Antira 2:5 (1:2), M. Filipko, M. Lukáč – M. Kováč 3, T. Záslav, M. Mušuka, ŽK: I. Koštiaľ (Juniperus), ČK: M. Koštiaľ (Juniperus), Otava Slovenská Ľupča - AC Beercelona 5:3 (2:3), M. Stanko 4, Ľ. Bulla – M. Karako, M. Bubelíny, R. Teliar, Sparta BB - Speleo 6:2 (1:0), R. Zmajkovič 3, M. Hlaváček 2, P. Porubský – I. Pápež, L. Kováč. Stretnutia rozhodovali J. Adamek a M. Danielisz.
1. K. Wolves 16 12 1 3 39 : 27 37
2. Beercelona 16 11 2 3 81 : 38 35
3. Alcatraz 16 11 2 3 72 : 42 35
4. Otava 16 11 1 4 65 : 38 34
5. Antira 16 10 3 3 57 : 34 33
6. N.S. Team 16 10 2 4 67 : 45 32
7. Dinamo BB 16 9 3 4 70 : 47 30
8. B. Tyché 16 9 1 6 63 : 28 28
9. Sparta BB 16 8 3 5 75 : 42 27
10. CP Riečka 16 7 2 7 46 : 38 23
11. V. Stavanger 16 7 1 8 51 : 43 22
12. Dromedári 16 6 3 7 50 : 45 21
13. Juniperus 16 6 2 8 68 : 66 20
14. Drink Team 16 6 2 8 57 : 62 20
15. Nové toto 16 5 3 8 55 : 73 18
16. Speleo 16 4 2 10 36 : 59 14
17. MB Martial 16 4 1 11 41 : 84 13
18. Alpinka 16 2 2 12 43 : 102 8
19. Matiz 16 2 1 13 26 : 68 7
20. Grupáci 16 1 0 15 21 : 103 3
Poradie najlepších strelcov IV. B ligy po 16. kole – 36 gólov: D. Vidiečan (Beercelona), 26 gólov: J. Pĺžik (N.S. Team), 25 gólov: L. Mesík (Nové toto), 22 gólov: R. Zmajkovič (Sparta BB), 21 gólov: D. Homola (Otava),...
Program 17. kola, 3. júna 2006: Speleo - ŠK Bayern Tyché (7.00), FC Corgoň Pub Riečka - FC Juniperus (8.00), Küster Wolves - Viking Stavanger (9.00), AC Beercelona - Alcatraz (10.00), FC Alpinka - Otava Slovenská Ľupča (11.00), Antira - Sparta BB (12.00), MB Martial - FK Matiz (13.00), Drink Team - N.S. Team (14.00), Dinamo BB - Dromedári (15.00), Grupáci - Nové toto (16.00).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 18 060
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 13 673
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 132
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 12 735
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 103
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 639
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 712
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 879
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 744
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 704
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Pribudlo 2 890 nakazených, rastie aj počet úmrtí

Medzi 25 potvrdenými úmrtiami sú aj prípady z nemocníc v Banskej Bystrici a Brezne.

Oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny v UNLP Košice.

V breznianskej nemocnici zomrel pacient, nepomohla ani liečba remdesivirom

Za dva týždne evidovala nemocnica desať vyliečených pacientov.

Banskobystrická župa zatvára pre verejnosť všetky kultúrne inštitúcie

Banskobystrický samosprávny kraj (BBSK) uzatvára pre verejnosť všetky kultúrne inštitúcie vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti.

Knižnica pre mládež mesta Košice pozýva cez leto malých aj veľkých na tri výstavy. Dostupné budú do konca augusta.

Radnica hľadá administratívnych pracovníkov na plošné testovanie

Počet Banskobystričanov nad 10 rokov, ktorých by sa testovanie malo týkať, sa pohybuje odhadom na úrovni približne 68-tisíc ľudí.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus na Orave: V piatok zachytili takmer 1 700 pozitívnych (minúta po minúte)

Na Orave sa začala pilotná časť celoplošného testovania na Covid-19.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

Minúta po minúte: Na Orave sa od rána tvoria dlhé rady, vyskytli sa aj problémy

Pokračuje pilotná fáza celoplošného testovania na Covid-19.

Už ste čítali?