Piatok, 25. jún, 2021 | Meniny má TadeášKrížovkyKrížovky

Mestská únia malého futbalu v B. Bystrici vo výsledkoch

I. liga
Výsledky 16. kola: Skackavá – Iskra 6:4 (3:1), J. Škovrán 3, J. Piliar 2, M. Ščepko – M. Spišák 2, P. Ondrejka, M. Maďar, ŽK: J. Škovrán (Skackavá), RK Studio - Flamengo 6:0 (3:0), Mart. Porubský 2, E. Kulfas 2, P. Kulišiak, J. Saktor, ŽK: Mart. Porubský (RK Studio), Exel – Royal 94 9:4 (5:2), M. Hudec 3, P. Ščepko 2, M. Iliaš 2, M. Valentíny, T. Ondrejka – J. Moravčík 2, Z. Binder, J. Baran, ŽK: P. Ščepko, M. Iliaš (Exel) – Z. Binder, P. Roháč (Royal 94), Fortka – Royal Pub 3:6 (1:4), P. Oboril 2, J. Jarkuliš – M. Markuš 3, R. Strieš, M. Gibala, AC Juniors - Arsenal 6:6 (2:1), M. Valigura 3, I. Mišány, V. Samson, Z. Hauer – Ľ. Potančok 2, B. Bosák 2, Š. Gregor 2, Ariola – Mládežnícka 13:5 (3:2), R. Gyüre 4, P. Wiesinger 3, M. Selecký 2, R. Gašpar 2, P. Gubka 2 – R. Medveď 2, J. Moravčík, R. Bakoš, K. Milkoško, Alien - Erland 3:4 (1:2), D. Vaník, M. Mihuliak, R. Babčan – P. Gabaj 2, T. Vajda, M. Branecký, Lazio - Godzily 2:2 (1:1), J. Solivaj, M. Bursa – A. Dubovický, M. Lipták, ŽK: A. Dubovický (Godzily), Sosna Boys – North Stars 3:2 (1:0), R. Slobodník 2, R. Latinák – R. Kapustík, D. Mozola, ŽK: R. Slobodník, M. Chaban, V. Lamper (Sosna Boys) – R. Kapustík (North Stars). Stretnutia rozhodovali V. Kosec st. a R. Weiss.
1. Fortka 16 11 1 4 99 : 52 34
2. Exel 16 10 1 5 89 : 46 31
3. Lazio 16 9 3 4 74 : 50 30
4. Alien 16 10 0 6 71 : 53 30
5. Ariola 16 9 2 5 81 : 71 29
6. Godzily 16 8 2 6 73 : 59 26
7. Iskra 16 8 0 8 80 : 66 24
8. RK Studio 16 8 0 8 75 : 72 24
9. Juniors 16 7 2 7 65 : 68 23
10. Arsenal 16 7 1 8 68 : 63 22
11. Flamengo 16 7 1 8 53 : 63 22
12. Royal 94 16 6 3 7 68 : 74 21
13. Erland 16 6 3 7 37 : 49 21
14. North Stars 16 6 2 8 65 : 91 20
15. Skackavá 16 6 1 9 57 : 55 19
16. Royal Pub 16 6 1 9 88 : 99 19
17. Sosna Boys 16 6 1 9 52 : 79 19
18. Mládežnícka 16 2 0 14 30 : 107 6
Poradie najlepších strelcov I. ligy po 16. kole – 32 gólov: R. Čipčala (Fortka), 29 gólov: R. Gyüre (Ariola), 26 gólov: P. Oboril (Fortka),...
Program 17. kola, 9. júna 2006: North Stars - Ariola (16.30), Royal Pub - RK Studio (17.30), Erland - Lazio (18.30), Mládežnícka 82 - Exel (19.30), Godzily - Skackavá (20.30), 10. júna 2006: Royal 94 - Fortka (8.00), Flamengo - Alien (9.00), Sosna Boys – AC Juniors (10.00), Iskra - Arsenal (11.00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
Výsledky 16. kola: 1.FC Dodna – Arias 4:2 (2:1), P. Bíreš 3, Mi. Kováč – J. Golecký 2, ŽK: J. Dobrík (Arias), Starí páni - FK Húsenice 4:8 (2:4), P. Škapinec 2, M. Rusko, O. Zeleňanský – Pe. Keller 6, M. Zbyňovský 2, ŽK: M. Rusko (St. páni) – Pa. Keller, Pe Keller (Húsenice), ČK: M. Rusko (St. páni), DAF - Torpédo Stavbár 0:5 kontumečne, domáci na stretnutie nenastúpili, Chalani - FC Nemce 12:8 (3:2), Š. Szöke 4, M. Targoš 3, M. Mesík 2, M. Murgaš 2, J. Biely – M. Adam 6, R. Filip, P. Kováč, Inovation Absint - Fofo 6:2 (3:0), V. Barna 3, Ľ. Šidlo, P. Šipula, P. Vrbiar – A. Kmeť, A. Sendek, AC Chaos – Iron 6:2 (3:0), F. Tomčo 5, S. Černák – E. Hippík 2, ŽK: F. Tomčo (Chaos), Atak 97 – Trend 3:4 (1:4), M. Žabka, M. Jonáček, R. Vida – Da. Balon 3, M. Janík, Ateeray - ŠK Remio 3:8 (2:3), F. Kurčík, P. Mažgut, P. Jurinec – P. Raffay 5, T. Stolár, R. Demian, R. Hríbik, FC Alice - Celtic Sásová 0:12 (0:5), M. Kučera 4, M. Rusnák 3, Ma. Majling 2, V. Demčík, M. Kalmánek, M. Chrobák, ŽK: M. Chrobák (Celtic). Stretnutia rozhodovali J. Darida a P. Dírer.
1. Trend 16 15 0 1 131 : 55 45
2. Torp./Stavbár 16 13 0 3 106 : 47 39
3. Celtic 16 12 1 3 121 : 41 37
4. Atak 16 10 0 6 71 : 48 30
5. Absint 16 9 1 6 64 : 55 28
6. Chaos 16 9 1 6 60 : 61 28
7. Dodna 16 8 3 5 85 : 82 27
8. Remio 16 8 2 6 88 : 61 26
9. DAF 16 7 1 8 61 : 78 22
10. Fofo 16 7 1 8 58 : 75 22
11. Iron 16 7 0 9 71 : 95 21
12. Nemce 16 6 1 9 101 : 92 19
13. Húsenice 16 6 1 9 86 : 131 19
14. Arias 16 5 1 10 64 : 91 16
15. St. páni 16 5 0 11 55 : 77 15
16. Chalani 16 5 1 10 67 : 80 15
17. Alice 16 4 2 10 70 : 113 14
18. Ateeray 16 0 0 16 39 : 109 0
Poradie najlepších strelcov II. ligy po 16. kole – 39 gólov: M. Adam (FC Nemce), 33 gólov: Da. Balon (Trend), 32 gólov: M. Zbyňovský (Húsenice),...
Program 17. kola, 10. júna 2006: Celtic Sásová - AC Chaos (12.00), FC Nemce - Starí páni (13.00), Trend – Ateeray (14.00), FK Húsenice - Atak 97 (15.00), ŠK Remio - 1.FC Dodna (16.00), Torpédo Stavbár – Chalani (17.00), Iron – DAF (18.00), FC Alice - Inovation Absint (19.00), Arias - Fofo 99 (20.00).

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
Výsledky 18. kola: Absolut 03 - AC Sanlit Tornádo 5:3 (2:2), P. Joščák 4, P. Bobák – V. Kulfas 2, K. Strelec, Hellius - Gemo 3:1 (3:0), M. Fillo 3 – M. Staňo, BB Aqex - Real Madrid 2:8 (2:5), S. Drahoň 2 – M. Ursíny 4, M. Šimčík 2, M. Kalman, M. Zemko, Stavos Badín - Mladosť 3:4 (2:1), M. Masica 2, J. Maruškin – I. Bačko 2, J. Čief 2, ŽK: J. Maruškin (Stavos) – I. Bačko (Mladosť), Electric Blue - 1.FC Horná 3:3 (1:1), M. Kohút, M. Barányi, P. Uhliarik – B. Vitek 2, M. Tomaníček, ŽK: P. Gajda (Horná), D.P.H. - ŠKP Kobok Brezno 4:5 (2:4), J. Valent 3, M. Kušniar – P. Kováčik 4, F. Ďuriš, ŽK: M. Kušniar (D.P.H.) – J. Vais (Kobok), Ajax – Enzo 3:2 (1:2), R. Sečkár, L. Dvorský, V. Baculík – T. Vach, R. Ráno, ŽK: T. Vach (Enzo), ČK: M. Roháč (Enzo), Simacek - Radvaň CFBG 6:1 (2:0), M. Kotorík 3, J. Debnárik 2, L. Žambor – J. Bílek, ČK: I. Podhradský (Radvaň), FC Dan - 1.FC Podlavice B 9:11 (6:5), P. Mesík 6, L. Hakel 3 – J. Rosík 4, P. Oravec 3, M. Solivajs, Ľ. Krnáč, D. Sliacky, I. Babic, A.L.F. - Mladé svište 4:5 (3:4), R. Machala, R. Šramka, M. Beseda, S. Belák – T. Hrnčiar 3, M. Kolář, M. Majer. I.Q. malo voľno. Stretnutia rozhodovali P. Kosec a J. Adamek.
1. I.Q. 17 13 2 2 56 : 24 41
2. R. Madrid 17 12 2 3 101 : 38 38
3. Kobok 17 12 1 4 78 : 41 37
4. Absolut 17 11 2 4 69 : 36 35
5. Ajax 17 11 0 6 53 : 41 33
6. El. Blue 17 9 6 2 52 : 41 33
7. D.P.H. 17 10 3 4 54 : 45 33
8. Mlados 17 9 2 6 61 : 47 29
9. FC Dan 17 7 4 6 69 : 56 25
10. Hellius 18 8 1 9 43 : 46 25
11. Horná 17 7 3 7 43 : 51 24
12. BB Aqex 17 6 1 10 41 : 58 19
13. Ml. svište 17 6 1 10 43 : 72 19
14. Stavos Badín 17 5 3 9 59 : 55 18
15. Tornádo 18 5 3 10 39 : 51 18
16. Gemo 17 5 3 9 46 : 69 18
17. Simacek 17 4 4 9 40 : 47 16
18. Podlavice B 17 5 1 11 47 : 78 16
19. Radvaň 17 5 0 12 34 : 61 15
20. Enzo 17 4 2 11 41 : 62 14
21. A.L.F. 18 2 4 12 42 : 95 10
Poradie najlepších strelcov III. ligy po 18. kole – 37 gólov: M. Ursíny (Real Madrid), 30 gólov: P. Joščák (Absolut), 25 gólov: L. Hakel (1.FC Dan), P. Kováčik (ŠKP Kobok Brezno),...
Program 19. kola, 10. júna 2006: Mladé svište - Hellius (7.00), 1.FC Podlavice B - BB Aqex (8.00), Radvaň CFBG - Absolut 03 (9.00), 1.FC Horná - FC Dan (10.00), Mladosť - D.P.H. (11.00), Ajax - Electric Blue (12.00), ŠKP Kobok Brezno - Simacek (13.00), Gemo - Enzo (14.00), Real Madrid - Stavos Badín (15.00), AC Sanlit Tornádo - I.Q. (16.00). A.L.F. má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
Výsledky 17. kola: Elán Sásová - SISEP 4:4 (1:3), M. Vigaš 2, J. Vajs, P. Karas – M. Matoušek 2, D. Lichý, A. Petrovič, ANK Pegi - Sosaurus 1:10 (0:3), A. Bystran - R. Čaučík 4, M. Cenkov 3, R. Sliacky, M. Hraško, M. Chriašteľ, Bezvetrie - Žihadlá 1:2 (1:2), D. Kvasna – E. Mlynarčík, R. Kredátus, FC WC - 1.FK Múka 8:1 (5:0), P. Kráčik 4, P. Matulay 2, T. Turek, J. Sekerka – M. Holbík, ŽK: M. Vigaš (WC), A je to - 1.FC Run 5:2 (2:0), E. Žubor 3, M. Mala, M. Martinec – M. Šimon, S. Kachnič, ŽK: D. Antal, T. Pondela, M. Messerschmidt (A je to) – M. Kulich (Run), Turecká In Jat - Baxx 1:2 (1:0), M. Gregor – V. Tkáč, V. Močáry, ŽK: Ľ. Sásik (Turecká), Trapas - Hrča 5:0 (3:0), Z. Barla 3, P. Polóny, D. Valent, ČK: O. Šulek (Hrča), San Marconi - Ken Homov Wok 0:0, Jarný vánok - Betonári 4:1 (2:0), J. Michalek, I. Vereš 2, P. Kukučka - M. Kršňák, ŽK: J. Michalek (J. vánok) – P. Bučina (Betonári), FC Adrenalín - Rexov kabanos 0:15 (0:8), J. Murgaš 6, M. Morong 5, T. Polóny 2, S. Polóny 2, ČK: Š. Šimon (R. kabanos). Stretnutia rozhodovali D. Fridrich, A. Gluch a M. Danielisz.
1. SISEP 17 12 4 1 102 : 32 40
2. Jarný vánok 17 11 5 1 98 : 40 38
3. Bezvetrie 17 11 2 4 69 : 35 35
4. Žihadlá 17 11 1 5 78 : 40 34
5. Elán Sásová 17 10 3 4 82 : 41 33
6. Sosaurus 17 10 3 4 77 : 37 33
7. BAXX 17 9 6 2 32 : 18 33
8. A je to 17 9 5 3 52 : 29 32
9. R. kabanos 17 9 4 4 81 : 51 31
10. Trapas 17 9 1 7 64 : 47 28
11. San Marconi 17 6 4 7 51 : 33 22
12. Turecká 17 7 0 10 51 : 57 21
13. Run 17 7 0 10 26 : 47 21
14. Betonári 17 6 2 9 49 : 60 20
15. K.H.W. 17 4 6 7 40 : 51 18
16. Adrenalín 17 3 2 12 46 : 93 11
17. Pegi 17 2 4 11 38 : 69 10
18. FC WC 17 2 3 12 27 : 73 9
19. FK Múka 17 2 2 13 20 : 116 8
20. Hrča 17 1 1 15 30 : 152 4
Poradie najlepších strelcov IV. A ligy po 17. kole – 33 gólov: P. Kukučka (Jarný vánok), J. Murgaš (Rexov kabanos), 30 gólov: J. Hudoba (SISEP),...
Program 18. kola, 10. júna 2006: Rexov kabanos - FC WC (7.00), Sosaurus - Baxx (8.00), Ken Homov Wok - Elán Sásová (9.00), Betonári - Trapas (10.00), Hrča - San Marconi (11.00), ANK Pegi - FC Adrenalín (12.00), 1.FC Run - Bezvetrie (13.00), Žihadlá - Jarný vánok (14.00), 1.FK Múka - A je to (15.00), SISEP - Turecká In Jat (16.00).

IV. B liga
Výsledky 17. kola: Speleo - ŠK Bayern Tyché 1:9 (0:1), I. Pápež – L. Kucbel 3, Ja. Šustek 2, M. Ponický 2, M. Roháč, Ju. Šustek, ŽK: Ju. Šustek (Bayern), FC Corgoň Pub Riečka - FC Juniperus 5:4 (3:2), M. Necpal 2, Ľ. Snopko, P. Gašpar, R. Fodor – M. Filipko 3, M. Lukáč, ŽK: B. Blaško (Juniperus), Küster Wolves - Viking Stavanger 5:2 (1:1), M. Zamboj 3, R. Bystrianský, J. Masaryk – M. Bajs 2, ŽK: M. Bajs (Vik. Stavanger), AC Beercelona - Alcatraz 3:4 (0:3), Ľ. Illéš 2, D. Vidiečan – J. Mojžita 2, J. Grík 2, ŽK: D. Vidiečan (Beercelona), FC Alpinka - Otava Slovenská Ľupča 0:5 (0:2), M. Stanko 2, M. Bulla 2, Ľ. Bulla, Antira - Sparta BB 1:3 (0:1), M. Kováč – Š. Ondrek, D. Fridrich, P. Porubský, ŽK: I. Bučko, J. Bartoš (Antira), MB Martial - FK Matiz 0:5 kontumačne, počet hráčov hostí klesol pod minimálny možný počet, Drink Team - N.S. Team 5:0 kontumačne, hostia na stretnutie nenastúpili, Dinamo BB - Dromedári 1:3 (1:0), M. Vlčko – A. Patráš, L. Daubner, M. Slobodník, Grupáci - Nové toto 0:8 (0:4), L. Mesík 4, J. Koctúr 2, M. Karcel, M. Kúdelka. Stretnutia rozhodovali I. Sadovský a J. Faško.
1. K. Wolves 17 13 1 3 44 : 29 40
2. Alcatraz 17 12 2 3 76 : 45 38
3. Otava 17 12 1 4 70 : 38 37
4. Beercelona 17 11 2 4 84 : 42 35
5. Antira 17 10 3 4 58 : 37 33
6. N.S. Team 17 10 2 5 67 : 50 32
7. B. Tyché 17 10 1 6 72 : 29 31
8. Sparta BB 17 9 3 5 78 : 43 30
9. Dinamo BB 17 9 3 5 71 : 52 30
10. CP Riečka 17 8 2 7 51 : 42 26
11. Dromedári 17 7 3 7 53 : 46 24
12. Drink Team 17 7 2 8 62 : 62 23
13. Stavanger 17 7 1 9 53 : 48 22
14. Nové toto 17 6 3 8 63 : 73 21
15. Juniperus 17 6 2 9 72 : 71 20
16. Speleo 17 4 2 11 37 : 68 14
17. Martial 17 4 1 12 41 : 89 13
18. Matiz 17 3 1 13 31 : 68 10
19. Alpinka 17 2 2 13 43 : 107 8
20. Grupáci 17 1 0 16 21 : 111 3
Poradie najlepších strelcov IV. B ligy po 17. kole – 37 gólov: D. Vidiečan (Beercelona), 29 gólov: L. Mesík (Nové toto), 26 gólov: J. Pĺžik (N.S. Team),...
Program 18. kola, 10. júna 2006: Nové toto - AC Beercelona (7.00), FC Juniperus - Sparta BB (8.00), N.S. Team - Speleo (9.00), Dromedári - MB Martial (10.00), FK Matiz - Drink Team (11.00), FC Corgoň Pub Riečka - Grupáci (12.00), Otava Slovenská Ľupča - Küster Wolves (13.00), Viking Stavanger - Dinamo BB (14.00), Alcatraz - FC Alpinka (15.00), ŠK Bayern Tyché - Antira (16.00).

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  2. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  3. V 95-tom sme netušili, že dnes budú naše prístroje zachraňovať
  4. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  5. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  6. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  7. Česi pod Tatrami šijú tričká, na ktorých nie je vidieť pot
  8. Desať najkrajších pláží na Korfu
  9. Vážení poslanci, to naozaj?
  10. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  1. Desať najkrajších pláží na Korfu
  2. Úspešná budúcnosť začína štúdiom na FMMR TUKE
  3. Vážení poslanci, to naozaj?
  4. V 95-tom sme netušili, že dnes budú naše prístroje zachraňovať
  5. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  6. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  7. Vážení poslanci, to naozaj?
  8. Koniec čakania na kuriéra
  9. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?
  10. Prvé mesiace 2021 vzrástol počet susedských sporov
  1. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 254
  2. Stiahnite si stovky e-kníh 6 044
  3. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 5 832
  4. Vážení poslanci, to naozaj? 4 662
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 4 393
  6. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania 3 700
  7. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou 3 485
  8. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 3 465
  9. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto 3 070
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 2 934
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Radí expert Lukáš Majerčák zo spoločnosti Intersport.

Radí expert Lukáš Majerčák zo spoločnosti Intersport.


3m
Milan Rastislav Štefánik.

Celoslovenská putovná výstava Milan Rastislav Štefánik – Stopy života bude v letných mesiacoch bezplatne sprístupnená v priestoroch Mestského úradu v Banskej Bystrici.


TASR 12 h
Ilustračné foto.

Banskobystrický samosprávny kraj pripravil rekonštrukcie dvoch úsekov ciest druhej triedy v okresoch Banská Bystrica, Zvolen a Žarnovica.


SITA 17 h
Panovník Belo IV. má významný podiel na rozvoji Bystrice.

V Banskej Bystrici odhalia v piatok sochu panovníka Bela IV., ktorý v roku 1255 udelil osade Bystrica mestské výsady a povýšil ju na slobodné kráľovské mesto.


SITA 19 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická dopravná nehoda uzatvorila rýchlostnú cestu. Policajti pripomínajú, čo robiť, ak vás na diaľnici sklame auto.


a 1 ďalší 22. jún

Zástupcovia ministerstva aj poľovníkov tvrdia, že pomôcť môže radikálne zníženie stavov diviačej zveri.


23. jún

Vodič pravdepodobne nedal prednosť autu, ktoré išlo po hlavnej ceste.


19 h

Predajňa bude po celý týždeň otvorená do 21. hodiny.


14 h

Už ste čítali?