Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

II.trieda BB

V derby zápase Strelníčania rozstrieľali veľkého brata

H. Pršany – Mičiná 2:1 (2:0)
Bol to vyrovnaný zápas so šancami na oboch stranách. Domáci mali v prvom polčase prevahu, čoho výsledkom boli dva strelené góly. Hostia si vypracovali tiež niekoľko príležitostí, ale nedokázali ich premeniť a to hlavne vďaka výbornému brankárovi Patrášovi, ktorý domácich podržal. Zápas sa napokon skončil zaslúženým víťazstvom domácich.
Góly: 10. Zmajkovič, 20. Murín – 75. Rončák
Pred 30 divákmi rozhodoval Krupa.
H. PRŠANY: Patráš – Tomaníček, Tokár, Orovčík, Dudáš (50. Sitka), Kapusta, Kanka, Čierny, Zmajkovič, Murín, Dobrota (75. Jarko)
MIČINÁ: Krnáč – Štubniak, J. Považanec, Marko, Belaj, Pukanec, M. Vránský, Reštár, Rončák, Saktor, J. Vránský
zaujali: Patráš

Harmanec – Riečka 2:1 (2:1)
Zápas mal na túto súťaž veľmi dobrú úroveň. Hostia mali napriek prehre miernu prevahu. Šance sa striedali na obidvoch stranách, ale boli to domáci, ktorí ich dokázali využiť na zisk troch bodov.
Góly: 18., 28. Lovás - 10. Hromada
ŽK: Gregor, Pataj, Hromada
Pred 80 divákmi rozhodoval Koctúr.
HARMANEC: Danko – Matejka, Grajzer, Kohút, Lovás, Floch, Gregor, Daubner (75. Martiška), Katko, Kieďžuch, Murgaš (89. Rýs)
RIEČKA: Haring – Petráň, Snopko, Sanitrár, Necpál, Šporka, Pataj, Sásik, Plavucha, Hromada, Šimčík
zaujali: Katko, Kieďžuch, Lovás - Plavucha, Hromada

Hiadeľ – Tajov
1:1 (1:0)
Domáci začali prvých 15 minút zápasu veľkým tlakom z čoho vyplynul aj ich prvý gól. Do polčasu prebrali iniciatívu hostia pričom domáci sa tiež nenechali zahanbiť a ohrozovali hostí rýchlymi brejkmi. Druhý polčas znova začal prevahou domácich, ale hostia dostávali domácich pod tlak. Domáci využívali nemohúcnosť hosťujúcej obrany prechodom svojich rýchlych útočníkov do brejkov. Posledných 10 minút hostia využili tlak a v 90. minúte sa im podarilo vyrovnať po strele Targoša na konečných 1:1. Zápas sa niesol v znamení fair-play a výsledok bol spravodlivý pre obe mužstvá.
Góly: 17. M. Brna – 90. Targoš
Pred 80 divákmi rozhodoval Hrčka.
HIADEĽ: Kapusta – Mlynarčík M., Srniak Z., Brna T., Sedliak I., Fúdor R., Vajs P., Štefanovie Mi., Brodek A., Štefanovie Ma. (68. Chomič), Brna M.
TAJOV: Kurčík – Murín Z., Kopic, Mažgut, Horný, Kollár, Vaterka, Murgaš M., Targoš, Noga, Pipka
Zaujali: Sedliak, Vajs – Targoš, Noga

Dúbravica – St. Hory
1:4 (1:1)
Prvý polčas bol vyrovnaný a obe mužstvá využili jednu gólovú príležitosť. Druhý polčas začali hostia lepšie. Využili šance a po obranných chybách domácich strelili 3 góly.
Góly: 10. Habány – 2 Filip, Debnár, Antoš
ŽK: Štulrajter
Pred 60 divákmi rozhodoval Dráždik
DÚBRAVICA: Chramec – Krahulec, Pinka Ľ., Makan (70. Piar), Kohút (80. Majer), Maľa, Habány, Holík, Pinka P., Bubelíny, Kocka (70. Šávolt)
STARÉ HORY: Kolenička – Maďar, Ulehla, Brhlík, Antoš, Debnár, Štulrajter, Chrastina (80. Olejár), Filip, Gavalda, Babjak
zaujali: Ľ. Pinka - Filip
Hronsek – Baláže 1:1 (1:0)
V zápase priemernej úrovne domáci v prvom polčase zatlačili hostí na ich polovicu. Vytvorili si viacero šancí, z ktorých využili len jednu, keď v 35. minúte obrana hostí faulovala v šestnástke Potančoka a sám postihnutý dal vedúci gól domácich. V druhom polčase boli hostia pohyblivejší a svoje úsilie korunovali v 80. minúte vyrovnávajúcim gólom Chabana po štandartnej situácii a chybe domácej obrany.
Góly: 35. Potančok (11 m) – 80. Chaban
ŽK: Čermák, Chaban
Pred 50 divákmi rozhodoval Zázrivec
HRONSEK: Klimáček – R. Garaj, Majer, Kišík, Bais, Potančok, Herkel (46. Dobrík), Vetrák (46. Piták), Šulek, Šabo, Moravčík
BALÁŽE: Kostiviar – P. Strečok, Čermák, Kenický, Heric, Latinák, Slobodník, Tišliar, Čunderlík, Chaban, Karcel
zaujali: Potančok – Latinák

Medzibrod – Podkonice
2:2 (1:1)
V prvom polčase domáci pokračovali v nevýrazných výkonoch z posledných kôl. Viazla kombinácia a hostia hrozili rýchlymi protiútokmi. Po peknej rýchlej kombinácii sa aj ujali vedenia. Vyrovnať sa domácim podarilo tesne pred prestávkou. V druhom polčase po hrubej chybe brankára hostí sa domáci ujali vedenia, ale hostia vyrovnali z pokutového kopu. Remíza je teda spravodlivá.
Góly: 40. Mi. Huťka, 48. Sokol - 12. M. Barla, 75. Bodzik (11 m)
Pred 80 divákmi rozhodoval Melcer
MEDZIBROD: Tonhajzer – Prievalský, Obuch, Mi. Huťka, Štefanovie (78. Mar. Huťka), Vaník, Hirka (78. Caban), Lupták, Sokol P. (46. Sokol), Zeman, Kelemach
PODKONICE: Lakomčík – Turčan (50. Pálka – 70. Kukučka), M. Barla, Pančík, L. Barla, Kvačkaj, Pavlák, Polóny, Bodzik, Caban, Faško

Strelníky – Ľubietová 5:0 (0:0)
góly: 55. M. Moncoľ, 68. M. Majer, 72. Filadelfi, 78., 81 Debnár
Pred 80 divákmi rozhodoval Marček
STRELNÍKY: R. Majer – J. Matyó, M. Filadelfi, D. Majer, R. Majer, M. Majer, Kapusta, M. Moncoľ, Debnár, Mi. Filadelfi, Ľ. Čief
ĽUBIETOVÁ: Potančok – L. Majer, Kútik, V. Savka, Kolík, Urva, J. Bidlo, Straka, P. Potančok, Šustek, M. Savka
Zápas sa vyvíjal v prospech domáceho mužstva a hostia potvrdili postavenie v tabuľke.

Dohrávané 18. kolo (streda): Malachov – Tajov 1:1 (1:1), 32. Lebiedzik – 13. Komora 11 m., Riečka – St. Hory 4:2 (2:1), J. Šimčík, Plavucha, Pa. Šporka, J. Sanitrár – Chrastina 2, H. Mičiná – Baláže 2:1 (2:0), Krnáč, Saktor – Karcel, H. Pršany – Ľubietová 2:1 (0:0) Pa. Murín 11, J. Orovčík – V. Sauka, Dúbravica – Hronsek 3:0 (1:0), Bubelíny, Makan, Habáni, Harmanec – Strelníky nehralo sa, hostia neprišli na zápas.
1. Tajov 25 19 4 2 67 : 25 61
2. Medzibrod 24 15 4 5 51 : 30 49
3. Harmanec 24 15 3 6 68 : 28 48
4. Riečka 24 14 3 7 56 : 33 45
5. St.Hory 25 13 5 7 65 : 38 44
6. Dúbravica 25 13 5 7 49 : 32 44
7. Podkonice 25 12 5 8 49 : 42 41
8. Baláže 22 11 6 5 60 : 32 39