Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

II.trieda BB

V derby prekvapili Starohorci – z Harmanca odišli naplno

Mičiná – Malachov 1:2 (0:1)
Na výborne pripravenom teréne hrali lepšie hostia napriek tomu, že zo začiatku mali v poli o jedného hráča menej. Po obrovských nepremenených šanciach padol po strele Saktora iba jediný gól domácich a preto musel prísť zákonitý trest v podobe dvoch gólov. Hostia vyťažili z minima maximum, vystrelili pár krát na bránu a strelili z toho obidva góly.
zaujali: Považanec – Lebiedzik
Góly: 80. Saktor – 38., 65. Lebiedzik
Pred 100 divákmi rozhodoval Dírer.
Mičiná: Majer – Štubniak, Považanec, Kupec, Belaj, Vránský, M. Štubniak, Marko, Saktor, Krnáč (85. Karkalík), J. Kupec
Malachov: O. Dvorský – Baculík, Sanitra, Klimo, Dobrota, Daniš, Majerík, L. Dvorský, Kapusta, Perenčík, Lebiedzik

H. Pršany – Tajov 3:3 (1:1)
V zápase nebolo vidieť rozdiel medzi prvým a predposledným mužstvom tabuľky. Domáci hrali na rýchle protiútoky, z čoho padli aj dva góly. Hostia nakopávali lopty na vysokých útočníkov. Keďže ani jedno z mužstiev nevedelo premeniť viac šancí ako súper, remíza bola spravodlivá.
Góly: 15. Zmajkovič, 60. Paška, 75. Orovčík – 30. Muríň, 55. Kollár, 70. Kopic
Pred 50 divákmi rozhodoval Marček.
H.Pršany: Patráš – Tomaníček, Tokár, Zachar, Dudáš, Kapusta, Faško, Rybársky, Zmajkovič, Murín (50. Orovčík), Dobrota
Tajov: Kurčík – Muríň, Solivajs, Mažgut, Noga, Kollár, Vaterka, Murgaš, Eliáš, Krivuš, Kopic
Zaujali: Zmajkovič - Vaterka

Harmanec – St. Hory 1:4 (1:2)
Prvý polčas začali hostia aktívnejšie a strelili 2 góly. Domáci mali počas celého zápasu iba jednu šancu, z čoho padol ich jediný gól. Hostia boli jednoznačne lepším mužstvom, ale hlavne v druhom polčase nepremenili množstvo vyložených šancí. Domáci mohli byť radi, že inkasovali iba 4 góly.
Góly: 37. Kieďžuch - 28. Filip, 32. Babjak, 60. Chrastina, 90.+ Kováč
ŽK: Štulrajter, Chrastina
Pred 100 divákmi rozhodoval Dráždik.
Harmanec: Danko – Matejka, Grajzer (46. Žabka), Kohút, Lovás, Floch, Gregor, Bíreš, Katko, Kieďžuch, Murgaš
St. Hory: Kolenička – Olejár, Ulehla, Maďar, Brhlík, Antoš (75. M. Lovás), Štulrajter, Trizna (80. Kováč), Filip, Chrastina (90. Gavalda), Babjak
Zaujali: Kieďžuch – Chrastina, Filip

Hiadeľ – Baláže 2:3 (0:2)
Hostia zaskočili domácich rýchlym gólom už v prvej minúte stretnutia, od čoho sa vyvíjal aj celý priebeh zápasu. Domáci pôsobili nervóznym dojmom. Hostia zvýšili na 2:0 po chybe domácej obrany. Druhý polčas sa hra vyrovnala, z čoho padli 2 góly domácich. Pred koncom zápasu však hostia peknou strelou Jozefa Strečoka z priameho kopu zvrátili výsledok a vyhrali 3:2.
Góly: 60. Štefanovie, 70. Vajs (11 m) - 1. Tišliar, 20. Kenický, 78. J. Strečok
Pred 50 divákmi rozhodoval Kováč.
Hiadeľ: Húska – Mlynarčík, Srniak, Chomič, Fúdor Ma., Brodek, Vajs, Štefanovie, Fúdor R., Fúdor Mi., Hermánek
Baláže: Kostiviar – Strečok P., Kenický, Tišliar, Heric (86. Vavrek), Latinák, Slobodník, Čunderlík (80. Rumanovský), Strečok J., Chaban, Karcel
Zaujali: Húska - Jo. Strečok

Dúbravica – Podkonice 1:3 (0:2)
Za miernej prevahy domácich hostia ťažili z rýchlych protiútokov, z čoho strelili v prvom polčase 2 góly a udržali zápas do víťazného konca. Ku koncu zápasu hostia poistili výsledok po rýchlom brejku na konečných 3:1.
Góly: 55. P. Pinka – 7. Bodzik, 35. Kvačkaj, 85. Z. Barla
ŽK: Faško
Pred 50 divákmi rozhodoval Krupa.
Dúbravica: Chramec – Krahulec, Ľ. Pinka, Smädo, Maľa, Habány, Holík, Piar, P. Pinka, Šávolt, Makan
Podkonice: Vajda – Kvačkaj, M. Barla, Pančík, L. Barla, Faško, Pavlák (87. Kukučka), Z. Barla, Bodzik, Polóny, Chaban
Zaujali: Habány – Bodzik

Hronsek – Ľubietová 5:1 (2:0)
V zápase mužstiev z dolnej polovice tabuľky boli domáci počas celého zápasu aktívnejší a zaslúžene zvíťazili, keď 3 góly domácich strelil Vetrák a ďalšie pridali Tupý a Bais. Hostia ku koncu zápasu znížili peknou strelou Klinca.
Góly: 5., 41., 75. Vetrák, 53. Tupý, 74. Bais – 80. Klinec
Pred 30 divákmi rozhodoval Urban.
Hronsek: Herkel – R. Garaj, Majer, Kišík, P. Garaj, Bais, Ihring, Vetrák, Tupý, Šulek, Šabo
Ľubietová: Potančok – Dudka, Urva, Kútik, Grofčík, Savka, Kundrata, Stanko, Šuster (60. Bidlo), Majer J., Klinec
Zaujali: R. Garaj, Vetrák – Kundrata, Klinec

Medzibrod – Strelníky
2:2 (0:2)
V poslednom stretnutí na domácom trávniku podali domáci v prvom polčase opäť slabý výkon. Hostia hrali jednoduchý, ale účelný futbal a zaslúžene vyhrávali dvojgólovým rozdielom. V druhom polčase po prestriedaní domáci zatlačili hostí na ich polovicu a nakoniec vyrovnali exportným gólom Vaníka.
Góly: 72. Badúch, 86. Vaník - 14., 30. Debnár
ŽK: Lupták, P. Sokol - Hronec
Pred 60 divákmi rozhodoval Ľ. Hláčik.
Medzibrod: Tonhajzer – Prievalský (68. Padúch), Obuch (46. Ma. Huťka), Mi. Huťka, Vaník, P. Sokol, Hirka, Lupták, Zeman, P. Sokol (68. Caban), Kelemach
Strelníky: R. Majer – D. Majer, Ma. Filadelfi, M. Majer, Debnár, Matyó, R. Majer, M. Majer, Čief, Mi. Filadelfi (35. Hronec), Kapusta
Zaujali: Debnár
Dohrávky
Malachov – Riečka 2:0,(ah)
Dohrávky: Riečka - H. Pršany 12:2 (5:1) Mi. Sásik 4, S. Srnka 3, Mil. Petráň 2, M. Hromada, Ja. Šimčík, J Šuštek – Sitka, Zmajkovič, Malachov - Strelníky 1:0 (0:0), Lebiedzik, Ľubietová – Medzibrod 1:7 (0:2), Podkonice – Hronsek 5:2 (2:2), Pavlák 2, Barla 2, Dovalec – Tupý 2, Baláže – Dúbravica 4:2 (2:1), Jo. Strečok 2, Latinák, Karcel – Makan, Habáni, St. Hory – Hiadeľ 3:0 (0:0), Tajov – Harmanec 0:0, dohrávka 19. kola: Baláže – Riečka 0:3 – zapísané do tabuľky, 24. kolo: Baláže – Ľubietová 3:0 kontumačne – zapísané do tabuľky

15. Ľubietová 27 2 0 25 15 : 108 6

1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  3. Home (ale aj) Office
  4. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Zelená Bratislava
  8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  9. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  10. Záujem o akcie Pilulky prekonal naše očakávania
  1. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Zelená Bratislava
  4. Ruža zmeny
  5. Úpravy automobilov pre ZŤP
  6. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  7. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  10. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.

Na Uhlisku vznikne zariadenie pre seniorov s 31 lôžkami

V Banskej Bystrici pribudne viac ako 30 lôžok pre seniorov vyžadujúcich dlhodobú starostlivosť.

V breznianskej nemocnici vytvorili oddelenie pre pacientov s COVID - 19

V budove bývalej transfúznej stanice časom zriadia aj mobilné odberové miesto testovania.