Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Mestská únia malého futbalu v B. Bystrici vo výsledkoch

I. liga
Výsledky 17. kola: North Stars - Ariola 7:9 (2:3), D. Mozola 5, M. Berko 2 – R. Gyüre 6, M. Škamla 2, Du. Balon, ŽK: P. Ursíny (North Stars) – P. Gubka (Ariola), Royal Pub - RK Studio 3:1 (1:0), M. Gibala, M. Sokáč, R. Strieš – E. Kulfas, ŽK: R. Porubský (RK Studio), Erland - Lazio 2:4 (1:0), P. Gabaj, P. Štulrajter – P. Čtvrtníček 2, D. Priadka, M. Bursa, ŽK: P. Caban, P. Herda (Erland), ČK: M. Rybár (Erland), Mládežnícka 82 - Exel 7:13 (3:6), P. Koska 2, R. Bakoš 2, M. Koman, K. Mikloško, P. Ďurčík – M. Valentíny 4, T. Ondrejka 4, M. Hudec 3, B. Strelec 2, Godzily - Skackavá 4:6 (0:3), A. Dubovický 2, M. Lipták 2 – V. Moravčík 2, P. Vida 2, P. Belko, M. Ščepko, Royal 94 – Fortka 4:16 (2:7), P. Necpal 2, R. Ďuriančik, I. Horniak – R. Čipčala 6, J. Jarkuliš 4, D. Prostredný 4, P. Makóny, A. Chrenka, Flamengo - Alien 3:7 (3:3), R. Šulek 2, M. Hrnčiar – I. Turan 4, M. Longauer, D. Vaník, R. Babčan, Sosna Boys – AC Juniors 10:3 (3:0), M. Vajda 4, R. Slobodník 2, M. Ivanič 2, M. Chaban, Ľ. Lichý – M. Valigura 2, Z. Hauer, ŽK: Slobodník (Sosna Boys) – V. Samson (Juniors), Iskra - Arsenal 3:3 (1:1), M. Spišák 2, M. Darida – Š. Gregor, R. Kováčik, B. Bosák, ŽK: R. Kováčik (Arsenal). Stretnutia rozhodovali J. Adamek a P. Dírer.
1. Fortka 17 12 1 4 115 : 66 37
2. Exel 17 11 1 5 102 : 53 34
3. Lazio 17 10 3 4 78 : 52 33
4. Alien 17 11 0 6 79 : 57 33
5. Ariola 17 10 2 5 90 : 77 32
6. Godzily 17 8 2 7 77 : 65 26
7. Iskra 17 8 1 8 83 : 69 25
8. RK Studio 17 8 0 9 74 : 75 24
9. Arsenal 17 7 2 8 71 : 66 23
10. Juniors 17 7 2 8 68 : 78 23
11. Skackavá 17 7 1 9 53 : 59 22
12. Royal Pub 17 7 1 9 91 : 100 22
13. Flamengo 17 7 1 9 56 : 70 22
14. Sosna Boys 17 7 1 9 62 : 81 22
15. Erland 17 6 3 8 39 : 53 21
16. Royal 94 17 6 3 8 72 : 90 21
17. North Stars 17 6 2 9 72 : 98 20
18. Mládežnícka 17 2 0 15 37 : 120 6
Poradie najlepších strelcov I. ligy po 17. kole – 38 gólov: R. Čipčala (Fortka), 35 gólov: R. Gyüre (Ariola), 27 gólov: D. Mozola (North Stars),...
II. liga
Výsledky 17. kola: Celtic Sásová - AC Chaos 10:1 (4:1), Mi. Majling 3, M. Kalmánek 2, M. Kučera 2, M. Rusnák, J. Klus, J. Karas – F. Tomčo, ŽK: J. Klus (Celtic), FC Nemce - Starí páni 6:3 (1:2), J. Chrastina 3, M. Adam 2, M. Dian – O. Zeleňanský 2, Z. Rusko, Trend – Ateeray 5:4 (3:2), V. Kosec st. 3, M. Janík, Ľ. Janík – J. Meško 2, J. Baka, J. Turek, FK Húsenice - Atak 2:14 (0:7), J. Hanuška 2 – M. Jonáček 4, R. Žabka 3, R. Vrbiar 3, M. Žabka 3, A. Brštiak, ŠK Remio - 1.FC Dodna 5:3 (1:1), I. Bulík 2, R. Demian 2, P. Raffaj – J. Bubeník 2, Mi. Kováč, ŽK: R. Szászi (Remio), Torpédo Stavbár – Chalani 12:4 (5:1), I. Tišliar 5, P. Špirka 2, P. Kvaltíny 2, D. Škubák 2, T. Tuček – O. Riša, M. Mesík, Š. Szöke, M. Murgaš, ŽK: P. Špirka (Torp./Stavbár), Iron – DAF 4:2 (1:2), E. Hippík 3, R. Havran – J. Hegyi, M. Horčin, ŽK: J. Kotorík (Iron), FC Alice - Inovation Absint 3:3 (1:1), D. Petrík 2, M. Kaliský,– S. Lunter, M. Bartók, I. Gociarovský, ŽK: M. Bartók (Absint), ČK: V. Švantner (Alice), Arias - Fofo 8:8 (4:5), M. Šipula 3, Ľ. Kolesár 2, J. Vetrák, D. Rusko, M. Strečok – A. Kmeť 5, A. Sendek 2, P. Šalamún. Stretnutia rozhodovali R. Weiss a A. Gluch.
1. Trend 17 16 0 1 135 : 59 48
2. T./Stavbár 17 14 0 3 118 : 51 42
3. Celtic 17 13 1 3 131 : 42 40
4. Atak 17 12 0 5 89 : 46 36
5. Remio 17 9 2 6 93 : 64 29
6. Absint 17 9 2 6 67 : 58 29
7. Chaos 17 9 1 7 61 : 71 28
8. Dodna 17 8 3 6 88 : 87 27
9. Iron 17 8 0 9 75 : 97 24
10. Fofo 17 7 2 8 66 : 83 23
11. Nemce 17 7 1 9 107 : 95 22
12. DAF 17 7 1 9 63 : 82 22
13. Húsenice 17 6 1 10 88 : 155 19
14. Arias 17 5 2 10 72 : 99 17
15. Chalani 17 5 1 11 71 : 92 16
16. St. páni 17 5 0 12 54 : 90 15
17. Alice 17 4 3 10 73 : 119 15
18. Ateeray 17 0 0 17 43 : 114 0
Poradie najlepších strelcov II. ligy po 17. kole – 41 gólov: M. Adam (FC Nemce), 33 gólov: Da. Balon (Trend), 32 gólov: M. Zbyňovský (Húsenice), 31 gólov: M. Kučera (Celtic Sásová), 30 gólov: T. Tuček (Torp./Stavbár),...

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
Výsledky 19. kola: Mladé svište - Hellius 1:2 (0:1), M. Majer – M. Grančaj 2, ŽK: M. Majer (Ml. svište) – M. Grančaj (Hellius), 1.FC Podlavice B - BB Aqex 2:8 (2:4), J. Rosík, M. Oltner – M. Sasák 5, M. Maruniak, T. Bacúšan, J. Drahoň, Radvaň CFBG - Absolut 1:6 (0:3), P. Podhradský – P. Joščák 2, P. Bobák, M. Bobor, R. Antošík, P. Výbošťok, ŽK: J. Abrahám (Radvaň), 1.FC Horná - FC Dan 7:0 (1:0), B. Vítek 3, J. Krištek, M. Tomaníček, R. Sedláček, M. Slobodník, Mladosť - D.P.H. 10:4 (5:2), J. Ondrejka 4, J. Čief 3, I. Bačko 2, P. Ács – P. Brozman 2, M. Pavelka, S. Srnka, ŽK: J. Ondrejka (Mladosť) – M. Pavelka (D.P.H.), Ajax - Electric Blue 1:6 (1:1), T. Lebiedzik – P. Slaný 2, P. Maslík 2, J. Francisty, B. Koczkáš, ŠKP Kobok Brezno - Simacek 7:2 (2:0), M. Ďuriš 4, I. Giertl 2, F. Ďuriš – J. Debnárik, M. Miartuš, Gemo - Enzo 10:3 (3:2), J. Budaj ml. 6, J. Rajnoha 2, J. Budaj st., M. Sláva – R. Ráno 3, ŽK: J. Rajnoha (Gemo), Real Madrid - Stavos Badín 8:4 (3:3), M. Zemko 3, M. Ursíny 2, M. Šimčík, K. Ratica, T. Kendžur – J. Bodnár 3, D. Andraščík, AC Sanlit Tornádo - I.Q. 1:6 (1:2), F. Mydlo – J. Vigaš 2, M. Bais, M. Tučnák, M. Kurjan, A. Gluch ml. A.L.F. mal voľno. Stretnutia rozhodovali A. Gluch a J. Darida.
1. I.Q. 18 14 2 2 62 : 25 44
2. Real 18 13 2 3 109 : 42 41
3. ŠKP Kobok 18 13 1 4 85 : 43 40
4. Absolut 18 12 2 4 75 : 37 38
5. El. Blue 18 10 6 2 58 : 42 36
6. Ajax 18 11 0 7 54 : 47 33
7. D.P.H. 18 10 3 5 58 : 55 33
8. Mladosť 18 10 2 6 71 : 51 32
9. Hellius 19 9 1 9 45 : 47 28
10. Horná 18 8 3 7 50 : 51 27
11. FC Dan 18 7 4 7 69 : 63 25
12. BB Aqex 18 7 1 10 49 : 60 22
13. Gemo 18 6 3 9 56 : 72 21
14. Ml. svište 18 6 1 11 44 : 74 19
15. Stavos Badín 18 5 3 10 63 : 63 18
16. Tornádo 19 5 3 11 40 : 57 18
17. Simacek 18 4 4 10 42 : 54 16
18. Podlavice B 18 5 1 12 49 : 86 16
19. Radvaň 18 5 0 13 35 : 67 15
20. Enzo 18 4 2 12 44 : 72 14
21. A.L.F. 18 2 4 12 42 : 95 10
Poradie najlepších strelcov III. ligy po 19. kole – 39 gólov: M. Ursíny (Real Madrid), 32 gólov: P. Joščák (Absolut), 25 gólov: L. Hakel (Dan), P. Kováčik (ŠKP Kobok), J. Čief (Mladosť),...
Program 20. kola, 17. júna 2006: I.Q. - Radvaň CFBG (7.00), D.P.H. - Real Madrid (8.00), Stavos Badín - 1.FC Podlavice B (9.00), BB Aqex - 1.FC Horná (10.00), FC Dan - Ajax (11.00), Simacek - Mladosť (12.00), Electric Blue - Gemo (13.00), Absolut 03 - ŠKP Kobok Brezno (14.00), Enzo - Mladé svište (15.00), Hellius - A.L.F. (16.00). AC Sanlit Tornádo má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
Výsledky 18. kola: Rexov kabanos - FC WC 6:4 (3:2), T. Polóny 3, M. Morong, L. Kožák, J. Murgaš – P. Matulay 2, J. Majling, M. Mateček, Sosaurus - Baxx 1:2 (1:1), M. Chriašteľ – M. Selecký, V. Tkáč, ŽK: R. Sliacky (Sosaurus), Ken Homov Wok - Elán Sásová 4:0 (1:0), M. Štefík 3, M. Kálus, Betonári - Trapas 4:5 (3:2), V. Štulík 2, P. Bučina, L. Neuschl – M. Polóny 4, Z. Barla, Hrča - San Marconi 2:2 (1:1), L. Markus 2 – Mi. Lichý, M. Lagovský, ANK Pegi - FC Adrenalín 7:1 (3:1), A. Buranovský 3, M. Chmelík 2, M. Teicher, I. Chmelík – M. Švéda, ŽK: M. Petrežel (Adrenalín), 1.FC Run - Bezvetrie 2:2 (1:2), E. Valent, S. Kachnič – D. Kvasna, I. Kamzík, Žihadlá - Jarný vánok 3:2 (0:1), E. Mlynarčík, R. Kredátus, P. Kmeť – P. Kukučka 2, ŽK: I. Guzman (Žihadlá), 1.FK Múka - A je to 4:3 (1:1), M. Chudík 3, M. Rajnoha – D. Antal 2, M. Mala, ŽK: M. Chudík (Múka) – M. Žubor (A je to), SISEP - Turecká In Jat 5:2 (1:1), P. Murín 2, M. Andrejko 2, A. Petrovič – M. Strmeň 2, ŽK: R. Klementík (SISEP). Stretnutia rozhodovali M. Danielisz, R. Weiss a M. Hlaváček.
1. SISEP 18 13 4 1 107 : 34 43
2. J. vánok 18 11 5 2 100 : 43 38
3. Žihadlá 18 12 1 5 81 : 42 37
4. Bezvetrie 18 11 3 4 71 : 37 36
5. Baxx 18 10 6 2 34 : 19 36
6. R. kabanos 18 10 4 4 87 : 55 34
7. Sosaurus 18 10 3 5 78 : 39 33
8. Elán 18 10 3 5 82 : 45 33
9. A je to 18 9 5 4 55 : 33 32
10. Trapas 18 10 1 7 69 : 51 31
11. San Marconi 18 7 4 7 58 : 35 25
12. Run 18 7 1 10 28 : 49 22
13. Turecká 18 7 0 11 53 : 62 21
14. Betonári 18 6 2 10 53 : 65 20
15. K.H.W. 18 5 5 8 44 : 56 19
16. ANK Pegi 18 3 4 11 45 : 70 13
17. Adrenalín 18 3 2 13 47 : 100 11
18. FK Múka 18 3 2 13 24 : 119 11
19. FC WC 18 2 3 13 31 : 79 9
20. Hrča 18 1 2 15 32 : 154 5
Poradie najlepších strelcov IV. A ligy po 18. kole – 35 gólov: P. Kukučka (Jarný vánok), 34 gólov: J. Murgaš (Rexov kabanos), 30 gólov: J. Hudoba (SISEP),...
Program 19. kola, 17. júna 2006: Turecká In Jat - Ken Homov Wok (7.00), Bezvetrie - 1.FK Múka (8.00), San Marconi - Betonári (9.00), Baxx - SISEP (10.00), A je to - Rexov kabanos (11.00), Jarný vánok - 1.FC Run (12.00), Elán Sásová - Hrča (13.00), FC Adrenalín - Sosaurus (14.00), Trapas - Žihadlá (15.00), FC WC - ANK Pegi (16.00).

IV. B liga
Výsledky 18. kola: Nové toto - AC Beercelona 3:2 (3:2), M. Kúdelka 2, A. Očenáš – R. Teliar, M. Bubelíny, FC Juniperus - Sparta BB 5:2 (3:1), M. Filipko 3, E. Rusko 2 – R. Zmajkovič 2, N.S. Team - Speleo 5:3 (3:0), J. Pĺžik 3, P. Karcel 2 – Š. Jančo 2, I. Pápež, Dromedári - MB Martial 10:1 (2:0), B. Michalech 3, A. Patráš 3, M. Slobodník 3, L. Daubner – M. Mažgut, FK Matiz - Drink Team 2:5 (0:0), P. Železník, I. Štanda, - M. Tichý 2, M. Michalovič, P. Káloši, M. Barančík, FC Corgoň Pub Riečka - Grupáci 9:0 (4:0), M. Slobodník 2, R. Necpal 2, P. Gašpar, R. Spišiak, M. Makovník, R. Fodor, M. Necpal, ŽK: M. Kuna (Grupáci), Otava Slovenská Ľupča - Küster Wolves 3:1 (1:0), M. Stanko 2, M. Bulla – M. Zamboj, ŽK: M. Bulla (Otava), Viking Stavanger - Dinamo BB 1:4 (1:1), P. Jarko – L. Klibáni 3, P. Krnáč, Alcatraz - FC Alpinka 4:5 (1:3), J. Grík 3, J. Mojžita – M. Čampa 4, T. Koreň, ŽK: L. Stacho (Alpinka), ŠK Bayern Tyché - Antira 2:5 (1:1), Ján Šustek, L. Kucbel – M. Mušuka 3, I. Bučko 2. Stretnutia rozhodovali V. Kosec st. a M. Danielisz.
1. Otava 18 13 1 4 73 : 39 40
2. K. Wolves 18 13 1 4 45 : 32 40
3. Alcatraz 18 12 2 4 80 : 50 38
4. Antira 18 11 3 4 63 : 39 36
5. Beercelona 18 11 2 5 86 : 45 35
6. N.S. Team 18 11 2 5 72 : 53 35
7. Dinamo BB 18 10 3 5 77 : 51 33
8. B.Tyché 18 10 1 7 74 : 34 31
9. Sparta BB 18 9 3 6 80 : 48 30
10. CP Riečka 18 9 2 7 60 : 42 29
11. Dromedári 18 8 3 7 59 : 58 27
12. Drink Team 18 8 2 8 67 : 65 26
13. Nové toto 18 7 3 8 67 : 71 24
14. Juniperus 18 7 2 9 77 : 70 23
15. V.Stavang. 18 7 1 10 52 : 52 22
16. Speleo 18 4 2 12 40 : 73 14
17. MB Martial 18 4 1 13 42 : 99 13
18. Alpinka 18 3 2 13 48 : 111 11
19. FK Matiz 18 3 1 14 33 : 74 10
20. Grupáci 18 1 0 17 21 : 120 3
Poradie najlepších strelcov IV. B ligy po 18. kole – 37 gólov: D. Vidiečan (Beercelona), 29 gólov: L. Mesík (Nové toto), J. Pĺžik (N.S. Team),...
Program 19. kola, 17. júna 2006: Antira - N.S. Team (7.00), Küster Wolves - Alcatraz (8.00), Drink Team - Dromedári (9.00), Sparta BB - ŠK Bayern Tyché (10.00), FC Alpinka - Nové toto (11.00), Dinamo BB - Otava Slovenská Ľupča (12.00), Speleo - FK Matiz (13.00), Grupáci - FC Juniperus (14.00), MB Martial - Viking Stavanger (15.00), AC Beercelona - FC Corgoň Pub Riečka (16.00).Milo Hlaváček

Skryť Vypnúť reklamu

Liga Topvar arény
Štyri stretnutia rozhodli o semifinalistoch I. ročníka Ligy Topvar arény v malom futbale. Všetky štvrťfinálové zápasy boli mimoriadne vyrovnané a mužstvá v nich predviedli bojovné a technicky kvalitné výkony na vysokej úrovni.
Výsledky štvrťfinálových stretnutí: Adrián – Tajfún 4:2, Sabotage – Zakňaktel 4:2, Prima parta – Elán Sásová 8:6, Horná – Mistrál 8:7.
Program semifinále, stredu 14. júna 2006: Adrián – Sabotage (o 18.00), Prima parta – Horná (19.00).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 34 657
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 33 669
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 978
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 903
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 644
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 471
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 860
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 596
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 543
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 465
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Chcú tak získať viac miesta pre zákazníkov.

1 h

Na zásah vyslali profesionálnych hasičov aj niekoľko tímov dobrovoľných hasičov z okolia.

1 h

Historický objekt bude slúžiť kultúrnym a spoločenským účelom. Kvôli pandémii ho však zatiaľ nemôžu využívať.

2 h
Prípravy testovania sú v plnom prúde, primátor ho bude riadiť z domácej karantény

Tomáš Abel bude víkendové testovanie riadiť na diaľku z domácej karantény.

2 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Nahnevaní bežkári sa už obrátili listom aj na vedenie obce Králiky, aby začalo konať.

24 h

Muža našli už bez známok života.

21. jan

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

6 h

Už ste čítali?