Správa sekretariátu
Žiadame FK Strelníky zaslať fotokópiu RP hráča Marek Potančok 970109 na registračné miesto SsFZ
Partizánska cesta 93 B. Bystrica.
Správa ŠTK predseda – Ján Šutka
1. Na základe SP čl. 100 pis.i. kontumujeme MFS II. triedy sk. „A“ 2. kola Riečka – Harmanec a priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Riečka. (počet hráčov FK Harmanec klesol pod povolenú hranicu ).
2. Námietka FK Jakub z MFS 2. kola I. triedy Beňuš – Jakub bola prerokovaná a postúpená na KR.
3. Upozorňujeme FK Šalková o dodržiavanie ustanovenia RS : Športovo-technické zásady bod h.
Správa KM predseda – Ľubomír Kratochvíla
1. Upozorňujeme družstvá mládeže, ktoré nepredložili súpisky resp. zoznamy hráčov pre súťažný ročník 2006/07, aby ich zaslali najneskôr do začiatku súťaží mládeže.
2. Na základe žiadosti FK Kremnička, KM odkladá 1, a 2, kola I. triedy dorast : Kremnička – Priechod a Králiky – Kremnička . Vzájomná dohoda musí byť predložená do 30.8.2006.
Dodatok k rozpisu súťaže
kategória prípravky súťažný ročník 2006/07
Technické ustanovenia:
- všetky družstvá musia mať hráčov riadne registrovaných a pred každým stretnutím musia predložiť ŽP všetkých hráčov zúčastnených na hre
- v kategórii prípraviek štartujú hráči narodení po 1.1.1996 a mladší po dovŕšení 6. roku veku,
FK ktoré majú v súťaži prípraviek viac družstiev musia mať potvrdené súpisky A,B, prípadne C družstva
- usporiadajúci FK je povinný doručiť výsledky turnaja do 48 hod. na sekretariát ObFZ
- usporiadajúci FK zabezpečí na jednotlivé turnaje zdravotnícku službu a tento dodatok k RS v kategórii prípraviek pre súťažný ročník 2006/07
- na turnaje prípraviek KR ObFZ nedeleguje rozhodcov, stretnutia rozhodujú na základe dohody ved. alebo tréneri jednotlivých družstiev
- víťazi skupín odohrajú finálový turnaj o majstra ObFZ a o Putovný pohár prezidenta FK Partizán Čierny Balog.
Pravidlá:
- hrá sa na šírku ihriska, bránky sú rozmerom hádzanárske hrací čas 2x10 min.
- lopta keď prejde za postrannú čiaru, na hru sa nadviaže tak, že hráč loptu kopne z miesta priestupku
- v stretnutí prípraviek neplatí postavenie mimo hry - striedanie hráčov sa vykoná tzv. hokejovým spôsobom
- počet hráčov na ihrisku 6 + 1
- značka pokutového kopu sa vyznačí 4 m od bránkovej čiary a rozhodca nariadi pokutový kop v prípade zmarenia gólovej situácie
- všetci hráči, ktorý na stretnutie nastúpia musia mať chrániče holených kostí a musia byť riadne ustrojení.
Určenie poradia v skupinách
- súčet bodov
- súčet bodov zo vzájomných stretnutí
- rozdiel gólov
- rozdiel gólov zo vzájomných stretnutí
- vyšší počet strelených gólov vo všetkých stretnutí.
Tieto kritéria platia aj pre finálový turnaj.
Poradie stretnutí :
- 5 účastníkov : 2-5, 3-4 / 5-3, 1-2 / 3-1, 4-5 / 1-4, 2-3 / 4-2, 5-1 /.
- 6 účastníkov : 1-6, 3-4 / 2-5, 6-4 / 5-3, 1-2 / 2-6, 4-5 / 3-1, 6-5 / 1-4, 2-3 / 3-6, 4-2 / 5-1/.
Účastníci :
Skupina „A“ : Sl.Ľupča „A“, Sl.Ľupča „B“, Badín, Selce, Jupie B.B.
Skupina „B“ : Dukla B.B., Poniky, Ľubietová, Medzibrod, Podkonice.
Skupina „C“ : Savon B.B. „A“, Savon B.B. „B“, Kremnička, Radvaň, Tajov.
Skupina „D“ : Závadka, Polomka, P.Č.Balog „A“, P.Č.Balog „B“, Heľpa, Jasenie.
Poradie a termíny turnajov :
- poradie turnajov je dané podľa zaradenia jednotlivých družstiev v skupinách, zmena poradia je možná na základe dohody všetkých družstiev v skupine.
1. turnaj 9.9.2006 o 9.30 hod 5.5.2007 o 9.30 hod.
2. turnaj 16.9.2006 o 9.30 hod. 12.5.2007 o 9.30 hod.
3. turnaj 23.9.2006 o 9.30 hod. 19.5.2007 o 9.30 hod.
4. turnaj 30.9.2006 o 9.30 hod. 26.5.2007 o 9.30 hod.
5. turnaj 7.10.2006 o 9.30 hod. 2.6.2007 o 9.30 hod.
6. turnaj 14.10.2006 o 9.30 hod. 9.6.2007 o 9.30 hod.
Termín a miesto finálového turnaja, KM ObFZ oznámi dodatočne.
Správa DK predseda – Július Kliment
D-I-5 Kiedžuch Daniel 790910 FK Harmanec zbytok trestu 2 MFS zmenený na podmienečný do 30.4.2007.
Voči rozhodnutia DK je možné sa odvolať sa do 15 dní od uverejnenia US.
DELEGAČNÝ LIST č.4
I. trieda 4. kolo 27. 8. 2006 o 16.00 hod.
Šalková – Beňuš (Melcer – M.Weiss,Dian – Čunderlík), T.Č.Balog – Heľpa (Mišány – Kosec,Ridzoň – Turňa), Podbrezová „C“ – Jakub S UHČ ihr. Brezno (Mišány – Roštár,Ridzoň – Krahulec), Lučatín – Jasenie (Riša – Koctur,Urban – Prochádzka), Hronec – Sl.Ľupča (Vrbovský – Kupec,Suchý – Weiss), Tajov – Nemecká (Ľ.Hláčik – Zeman,Mecele – Piar), Mýto – Badín (Gajdoš – SsFZ,Caban – Pecník)
II. trieda sk. „A“ 4. kolo 27.8.2006 o 16.00 hod.
H.Pršany – Dúbravica (Dráždik – Žubor), Hronsek – Malachov (Kolhánek – Kováč), Baláže – Medzibrod o 10.30 (Koctur – Melcer,Urban), Hiadeľ – Dukla „C“ (Pavúk – Kolačný), Riečka – St. Hory (Dírer– Macko), Harmanec – Podkonice (Hikker – Pastorek)
II. trieda sk. „B“ 2. kolo 27.8.2006 o 16.00 hod.
P.Polhora – Osrblie (Štulajter – Čutka), H.Lehota – Michalová (Jozef Sitarčík), D.Lehota – Závadka (Ján Krupa), Pohorelá – Šumiac (Zajak – Ján Sitarčík), Braväcovo – T.Č.Balog „B“ (Ridzoň – Pribylina)
I. trieda dorast 2. kolo 27.8.2006 o 13.30 hod.
Malachov – Braväcovo (Mecele – Zeman), Dúbravica – Polomka (Macko – Dírer), Hrochoť – Rakytovce (SsFZ – SsFZ), Priechod – Telgárt (SsFZ – SsFZ)
Dohrávka
I. trieda 1. kolo 29.8.2006 o 16.30 hod.
Sl.Ľupča – T.Č.Balog (Riša – Melcer,Pavúk – Piar)
Stretnutia riadené SsFZ
III. liga SD a MD 4. kolo 27.8.2006 o 11.00 a 13.30
Podbrezová „B“ – Sliač ihr. Valaská (AR2 – Dírer)
IV. liga dorast skupina Juh 4. kolo 26.8.2006 o 16.00 hod.
Selce – V.Krtíš (AR1 – Melcer)
V. liga dorast sk. „C“ 4. kolo 27.8.2006 o 13.30 hod.
Šalková – Badín (AR1 – Weiss)
II. liga SŽ a MŽ sk. Juh 4. kolo 27.8.2006 o 10.00 a 12.00 hod.
Radvaň – Zvolen (AR1 – Riša)
III. liga SŽ a MŽ sk. „C“ 4. kolo 26.8.2006 o 12.00 a 14.00 hod.
Podbrezová „C“ – Heľpa ihr. Brezno /staré ihrisko/ (AR1 – Ridzoň)
V B. Bystrici 16.8.2006
Autor: Vladimír Lehoťan, Bruno Motyčka